Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
9. dec 2009

Zachvilku konciš ze?či uz padla?

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

o osem minut mi padne 😉

kristinka4m
9. dec 2009

No uz padla a uz si asi aj doma a varis mnamku 🙂

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

varim 😉 uz sa musia len zemiaky zapiest a je to hotove. manzel akurat uspava drobca 😉
prijemny vecer vsetkym

kristinka4m
9. dec 2009

No ale si šikovná tak prijemny vecer aj tebe 🙂

odsavacka
9. dec 2009

No baby dnes mate temu,....ja keby ze z mojich bokov a brucha presuniem na cici, tak by sa mi tie cici hadam ani na pohlad nezvacsili,...este ze ,,kojim,,....🙂
Andrejka aj ja chcem vidiet fotky.....☹
Miska tvoje som uz kukla, ...mas to pekne,...a melir ta urcite ozivi...ja nosim melir uz roky, niekedy by som uz aj jednu farbu vlasov zniesla,...ale ono to z teraz tazko ked mam kazdy vlas iny....🙂
Ako ste na tom???Je malemu uz dobre???

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

Zuzka posli mi v IP sukromny mail a poslem 😉

kristinka4m
9. dec 2009

Dievcence som hnusna, ale to moje dieta sa tak trosku podoba na stryka Festra z edemsovcov 😀 aj ho tak obcas volam, aj ja som bola ako koleno do 3rokov ☹

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

Nahodou je zlaty 😉 este som take holohlavucke babatko nevidela ale je to take milene 😉 aspon nemas problem kvoli vlaskom.

kristinka4m
10. dec 2009

Bre ranko dievcence 🙂 Ako ste sa vyspali? My celkom dobre az na to caste budenie, ale bolo to bez placu tak to uslo. No aspon sampon nemusim kupovat 😀 usetrime za kadernika 😝

cestovatelkaandrea
10. dec 2009

Bre ranko. ja som isla nakoniec spat az okolo pol noci 😝 aj tak sa mi nedalo zaspat. v noci Damian plakal lebo chcel ist k nam do postele. Ja o tom ani neviem, lebo som asi mala tvrdy spanok vtedy. Damian si normalne vyliezol na moj chrbat a spal na mojom chrbate 😀 😀 manzel sa len podivoval.

Kristinka aj to ale vlasate deticky mavaju dost casto aj tie zlte lupinky vo vlasoch. No a tie sa musia vycesavat. No a nie vzdy to ide tak jednoducho dole. My sme to tiez mali ale nastastie stacil olej pred kupelom na hodinu vo vlasoch a potom sa to cele vycesalo. No a vidim teraz ze Damian ked ma dlhsie vlasky tak je nervozny lebo sa poti na hlave a hned si sucha vlasky. Teraz ma novu zalubu - tahat si ich. Tak ho strihame s masinkou na kratko.

miskachrumka
autor
10. dec 2009

ahojte a tiez dobre ranko

andrejka si bohova neboj urcite mnohohooooo zien bojuje hlavne po dietatku s plemautikou a ja sa pridavam knim! 😉

zuzka este niesme okej ani zdaleka a teraz ma vystrasili v telerane na markize s tym ciernym kaslom ze to ohrozuje hlavne male deti a teraz sa to siri a je dusivy kasel a maly ma tiez taky sa bojim ☹

kika veru nemusite chodit kadernikovy ale neboj jemu este dorastu! 😉

miskachrumka
autor
10. dec 2009

inac viem zuzi ze si kukala na pokeci 😉
a dakujem už sa tesi na ten melir 🙂

miskachrumka
autor
10. dec 2009

a baby inac chceme ist kuknut na ten coca cola kamion do Zv zajtra zuzi ani nahodou sa tam nechystate? 😒
už minuly rok som chcela ist ale bola som samozrejem tehotna tak som sa nato vykaslala a som si povedala ze pojdeme nabuduci rok aj s malym tak to musim uskutocnit! 😉

baby ja sa tak bojim o tohto mojho drobca vobec nam to neustupuje aj odsavam sopliky a nic teraz sa mu zmenili z normalnych zelenych na priesvitne riedke a tecuce a tak chrapci ze koniec 😢 😔

miskachrumka
autor
10. dec 2009

baby kde ste? 😕 😲

ockovelasky
10. dec 2009

Dobre ránko, pozerám, že za tri dni ste tu toho popísali až až.. Čo máte nové?
Miška, došla ti IP?
Andrejka, manžel nesfotil, ako Damianko spinka na tvojom chrbte?

miskachrumka
autor
10. dec 2009

elenka dosla dakujem velka vdaka a už som ti aj odpisala 🙂

a ved sme sikulky a sme pomenili temy za tie tri dni! 😀

kristinka4m
10. dec 2009

A Miska ten kasel by nemal mat ved je ockovany mavaju to starsie deti preto chcu zaviest to ockovanie v 13roku dietata aspon tak som to zapocula v spravach. Ale ak mas pochybnosti tak skoc k doki.A Andrejka si predstav ze mame tie lupinky je ich malo ale su, ale nejak to neriesim vzdy mu to zmizne samo..

ockovelasky
10. dec 2009

Baby, chcem začať s príkrmami, ako ste to robili vy? My sme na UM, tak už aj môžeme, chcem začať mrkvou, rozmixovať a zarobiť do toho trochu UM.. hmmm??? 😅

kristinka4m
10. dec 2009

No ja som malemu spravila taku polievocku mrkva+zemiak poriadne uvarila a rozmixovala ja som UM do toho nedavala 🙂

cestovatelkaandrea
10. dec 2009

Elenka manzel nemohol fotit, lebo bola noc. Len drobec ked ma zbadal, ze lezim na bruchu tak sa vystveral na mna. Potom sa zasmial vraj na manzela a zaspal na mne. Ja o tom ani neviem, lebo ked som sa zobudila uz na mne nebol. Lezal vedla mna a mal vylozenu nohu na mojom bruchu 😀

Ja som zacala tiez s mrkvou. Ked som ju rozmixovala tak som ju troska rozriedila s vodou, v ktorej sa varila. Damian to s MM nemal rad ☹ Po troch dnoch som pridala zemiak k mrkve. Po nejakom tyzdni aj brokolocu, potom karfiol, tekvicu a cukinu.

odsavacka
10. dec 2009

Ahojte, pekny den,...

Miska nie nechystame sa kuknut na kamion,....🙂Nas tieto atrakcie nejak moc nenadchynaju,....🙂
Ako si vedela, ze som si kukala fotky???Nebodaj sa ti to niekde ukazuje??? Fiha, lebo ak ano, tak nebudem sa moct velmi hrabat v profiloch , ... juj juj juuuuuuuj🙂
Miska aj nasa chrapcala a mala tecuce sopliky, pri prvych zubkoch,.... inak ako odsavas??? Akou odsavackou???Ozaj a co kremik, ...je daka zla reakcia alebo nie???
Miska cierny kasel urcite nemate, neboj, .... 🙂Ten kamion chodi vecer po tme, ze???
Elenka tiez sme zacinali s mrkvou - varenou a pomixovanou s riedenou s topu vodou v kt. sa varila, tak aby prikrm nebol velmiriedky ani velmi husty,...tak akurat🙂

cestovatelkaandrea
10. dec 2009

Zuzka a ako Andrejka? Ako zubok?

miskachrumka
autor
10. dec 2009

ahojte tak maly konecne zaspal dufam ze bude spat aspon dve hodiny! 🙂

elenka aj mi zacali s mrkvou prave ona bola nas uplne prvy prikrm!
a je tu niekto? 😒

cestovatelkaandrea
10. dec 2009

ja som tu 😉

ockovelasky
10. dec 2009

už som tu aj ja.. tak dnešný prvý príkrm nám nevyšiel, mrkva sa varila a varila, až som to vzdala a dala mu mliečko, lebo už bol hladný... 😀 😀 😀 skúsime zajtra.. ozaj, koľko mu toho mám urobiť?
Andrejka, to musel byť pekný pohľad ako spinká na tebe.. 😀 😀 😀

miskachrumka
autor
10. dec 2009

*Kika viem ze sa ockuje proti ciernemu kaslu! 🙂

ale ani to nieje 100 percentna istota!

*Zuzka
mam aktivovane plusko tam mi ukazuje kto kuka moj profil aj kto kuka albumy tak som ta nacapala hihihi ale nie 😀
a zevrajto to bude len jeden kamion nie vsetky ☹ skoda_____
a nam nejde dalsi zubok tak neviem som si myslela ze vinde aj 9 zub ale nejde tak potom preco este stale tie sopliky?????? 😖
a mame klasicku normalnu za 2 eura ci tak nejako ze ja taham a z jedneho konca a a druhy koniec ma on v nosteku a zatial som mu odsvala asi len 2 ci 3 krat nema ich tam az tak vela ale ten kasel sa mi nepaci a dost chrapci a kasle dost hrozivo nato ze nema zapalene hrdielko! 😒

a kremik pouzivame asi 2 krat denne a pomaha netusila som ze raz spoznam mamicku ktora mi NECAKANE donesie darcek vktorom bude krem ktory vyriesi nas problem 🙂

cestovatelkaandrea
10. dec 2009

Elenka ved mu to mozes dat na olovrant ak to mas pripravene?
Na prvy krat vraj staci par lyziciek (2-3lyzicky) a potom zapit mlieckom. Ale nas drobec spapal hned nejakych 10 lyziciek 😒 a na druhy den este viac. Takze som v tomto nebola moc ostrazita.

miskachrumka
autor
10. dec 2009

zlate 🙂
tak piste kocky 😉

*Elenka vies kolko krat som ja vzdala nas prikrm robeni doma lebo tento nas ked je hladny tak to sa neda vydrzat 😒

*Andrejka ja som sa ta chcela opytat vy tam rozpravate myslim doma po anglicky ci ako?len som chcela vediet ako komunikujete s malym co slovensky alebo inac!?

miskachrumka
autor
10. dec 2009

ja co sa tyka mrkvy tak nam maly spapal hned na prvy krat som mu dala cely poharik ale ten mensi ved to je zeleninka a mrkva nieje alergen!

inac kocky dnes som dala malemu prvy krat jahodovu vyzivu lebo mame dve tak som skusila uvidim a kde mam hlavne sledovat ci sa mi ponich nevysypal na chrbte ci kde?len mi nenapiste ze na tvari lebo tam nic nezistim kedze tam ma stale nejake 4 pucky male asi alergiu vydno poriadne ze?
ja stym nema skusenosti kedze ja niesom nanic alergicka ani nikto v nasej rodine!