Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
14. dec 2009

vies co nehladala nebudem sa pytat mamiciek co vobec nepoznam skor sa spytam vas co vas aspon takto poznam 😉
ako nas sam prejde ked sa chyta nabytku ale tak chcem už kupit pre kazdy pripad!
dnes mame solo 😕nikto sa knam neprida? 😒

kristinka4m
14. dec 2009

No tak to vyzera ze ja tu budem asi do rana maly je nekludny a neviem ci sa mi oplaty spat.a vsetci uz urcite spia alebo?

kristinka4m
14. dec 2009

Idem si dat zdravotnu budes tu este?
😉

miskachrumka
autor
14. dec 2009

hej hej budem za pol hodku pojdem nakrmit maleho tak tu este budem!
ja už nemam bola som si dat pred hodkou polednu !
musim si rano kupit!
inac chlap navaril super kura na smotane mnam
a varil aj slepaciu polievku ako je tam vyvarene kuriatko no polka a zeleninka rozmslam ze by som malemu zajtra skusila dat prvu polievku ale je slana tak to asi nemozem ze?
ty davas aj take slansie ci nie?

miskachrumka
autor
14. dec 2009

a ake jaj toto sa ta radsej opytam do ip lebo to sem nepatri 😉

kristinka4m
14. dec 2009

No ja nedavam slane veci, zatazuje to oblicky.Ja skor trosku sladke ako slane. Hm to by som si dala mala by som poslat toho mojho chlap j tvojmu na instruktaz varenia on nevie ☹

miskachrumka
autor
14. dec 2009

ale nevie?
ten moj sa musel naucit už ako 18rocny ale je to dobre nemusim stale varit ja 😉
ja viem ze zatazuje tak mu sparvim zvlast a dam mu tam tuto mrvenicu aspon!
a ako malemu ochucujes?cim konretne?

miskachrumka
autor
14. dec 2009

malo tam byt konkretne! 😀
a co pomohla zdravotna 😅

kristinka4m
14. dec 2009

Nicim neochucujem obcas tam dam trosku vegeti ale fakt malicko a bez glutamanu ale len vynimocne a skus kuknut stranku liliput.sk raz mi Andrejka poradila od tial topanky

miskachrumka
autor
14. dec 2009

ja som kukla aj katka mi posielala ale nejak ma tam nic neohromilo 😒

miskachrumka
autor
14. dec 2009

a preco az ked budem mat 6 rokov? 🙂

miskachrumka
autor
14. dec 2009

bude mat nie budem mat! 😒
aj tieto cizmy sa mi pacia lepsie povedane nemusia byt vobec peken len nech su tie naj pre maleho!
pockaj poslem link 😉

kristinka4m
14. dec 2009

No sa mi zda ze letne tabory su az od vtedy ak to este vobec funguje 😉 a darcek pre muza mas? aky porad

miskachrumka
autor
14. dec 2009

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...
toto su oni len som pocula lepsie povedane citala ze prve topanky maju mat trosku popatok trosku lebo by nemali chodit v topankach co maju uplne rovnu podrazku

vies co už dostal zimnu bindu a kupila so mu dve mikiny jednu bielu adidas a druhu ciernu pumu a este mu kupim parfem nejaky a oslovil ma jeden naramok no neda sa povedat ze je to naramok ale naramisko je hruby a zo striebra este uvidim a co dsdtanem ja neveim a este som zabudla este so u kupila boxerky playboy ale tei už dostane pod stromcek 😉

miskachrumka
autor
14. dec 2009

podpatok a bundu nie bindu 😠 a ine neopravujem 😒

miskachrumka
autor
14. dec 2009

idem asi už nakrmit maleho lebo sa mi drieme! 😔

miskachrumka
autor
14. dec 2009

a co hovoris na tie topanocky? 😲

kristinka4m
14. dec 2009

Hm aj ten moj dostal uz bundu len neviem co dalej ☹ aj mne sa zda ze som to niekde zapocula o tych topankach a u vas nie je nejaka specialna predajna? na topanky zdravotne,

miskachrumka
autor
14. dec 2009

vies co ae tu jednu vola sa U roha aj so pocula ze tam amju nieco pre taketo deti ale nespolieham sa
je to taky dost drahy obchod znackovy ale v stredu dostanem matersku tak pojdem tak ci tak kuknut! 😉
a tei cizmycky su pekne ajteplucke vyzeraju byt aj take pohodlne len mam pocit ze su labilne ze niesu pevne okolo clenku 😒

miskachrumka
autor
14. dec 2009

idem lebo sa kruty v postielke dobru noc tak zajtra 😉

miskachrumka
autor
14. dec 2009

krutiiiiiiiiiiiiiiiiiii boze moj už idem spat lebo ma poraziiiiiiiiiiiiii
choj aj ty buvkat zajtra dopiseme okej? 🙂

kristinka4m
14. dec 2009

Pa dobru noc

miskachrumka
autor
14. dec 2009

aj tebe 😉
nieze budes dlho ponocovat! 😀 😝

kristinka4m
14. dec 2009

Hmm no neviem ci tu nebudem cumiet do rana maly sa stale budi ☹ 😠

kristinka4m
15. dec 2009

Dobre ranko mamule 😀 Ako spali deticky?No my sme sa stale budili ☹ A o 2:30 sme boli velice vyspati 😠 ale spapal mliecko a zaspal takze aspon nieco. Vonku nam ale poriadne mrzne brrr. Pekny den vam aj vasim deturencom prajem. Nechce mi papat kase tak sa na noc moc nezasyti poradte nieco ine 😕 Dakujem

miskachrumka
autor
15. dec 2009

ahoj kikus!
no tak si sa nevyspala no david spal cez noc ale o pol piatej bol vyspaty 😕 co ja som sa len obracala na druhy bok 😒
a kika neviem mi tiez nepapame kasu na noc lebo som to skusala ked bol trosku mensi a tyzko sa mu buvalo!
maly kazdyden este papava o tej pol siestej vyzivu a o tej desiatej mu davam mliecko ale casto sa stane ze ho nechce tak ho viac netrapim a necham ho buvat takze casto nic nepapa od tej siestej vecer az do rana do tej osmej aale rano s avie napucovat teda spapa to co by aj mna urcite nasytilo 😉
a myslis ze sa ti maly budi kvoli hladu?

miskachrumka
autor
15. dec 2009

a inac fakt riadne mrzne ty brdo brrrr riadna kosabola so si kupit rano zdravotaky!ved veis co myslim........ 🙂
taka hned prebralo som dostala studene zaucho 😀 kukala som na teplomer o pol siedmej tu bolo -11C 😕 no riadna kosa ale keby napadol sneh tak by nebola taka zima!zajtra ma snezit na celom uzemi sr tak dufam ze nieco konecne napadne ............ved sa tyzden su tu vianoce! 🙂

kristinka4m
15. dec 2009

Ahoj Miska no asi od hladu ked som mu dala 210mliecka tak vypil vsetko a rano o pol 8 to iste.Inak neviem preco by sa budil ☹ No ja dufam ze to este vydrzi s tym snehom aspon do soboty bo chlap roby vonku tak preto ☹

kristinka4m
15. dec 2009

Ten krpec tu roby bordel lozi vsade a vsetko vytahuje takze ked pojde spat tak budem mat co robyt vy spinkate?

miskachrumka
autor
15. dec 2009

aj nas robi vonku! ale tak okolo nich nech nesneziiiiiiiiii 😅

a ano buva ved od pol piatej bol hore 😕 😒
to poznam stym pordelom! 😖