Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
12. okt 2009

inac petuling tvoja mala ma pekne meno! 🙂

manika77
12. okt 2009

petuling nezufaj...nauci sa sediet potom sa aj zahra troska..moj maly je tiez vymyselnik ale teraz lozi hra sa , tak je fan je taky samostatnejsi aj on uz...a to je ok..ja som ho do piatich mesiacov musela nosit furt na rukach..si kup potom klokanku alebo satku a ´hotovo 🙂

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

Miska no presne tak pekne ako ty 😀 😀
Petulig uvidis ze po nejakom mesiaci to bude ine. Ja som tiez nevedela co a ako a niekedy som si myslela, ze to ani nebudem vediet. Ale matersky instinkt je silnejsi.
Zijeme s muzom v Holandsku a tu je materska len 4 mesiace. Takze po troch mesiacoch som isla nazad do prace. Potom este mesiac varovala maleho svokra a potom isiel maly uz do skolky. Do oktobra som robila tri dni v tyzdni ale teraz robim uz na plny uvazok tak je tam drobcek maly cely tyzden. Ale v podstate sa tam viac zabavi ako doma a dost sa tam uci nove veci - aj holandstinu 😀 😀

miskachrumka
autor
12. okt 2009

andrea 😉
pekne meno nie? 😀
a tak je dobre ked sa tam vela uci! to je fakt super!a deticky ma stale okolo seba aspon bude spolocensky typ! 😉

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

Miska pekne. Ja som sa mala tiez udajne vola Miska 😀
Inak Damian uz je spolocensky teraz dost. Som zvedava aka bude z neho drzka ked bude mat dva roky.

miskachrumka
autor
12. okt 2009

no tak to potom budes mat este vacsiu radost z neho 😉
tento moj zase len reve a nechce a nechce spat stale mrnci znicihi nic strasny nie rev ale vresk ☹ no neskutocne!a ani za toho neveim coho nechce spat!

miskachrumka
autor
12. okt 2009

inac andrea co povies na zltok v osmom mesiaci?je tu taka tema!
davala si ty Damiankovi?

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

jasne. od osmeho mesiaca moze. ale len ten zltok. bielok az po roku.
no mas to doma vesele. nejdu Davidkovi zuby ked je taky uplakany?

kristinka4m
12. okt 2009

Ahoj chcela by som sa spytat ako si upravovala ten zltok len uvarila alebo uprazila a s cim si ho davala?Dakujem

miskachrumka
autor
12. okt 2009

andrea tak zacnem od toho 9 mes. takze nespravila som velku chybu ked som nezacala naraz davat masko aj so zltkom!lebo v teme bolo pisane ze sa to ma davat naraz! 😒
mne vajce pride dost tazke aj premna nie to este pre maleho! 😖

miskachrumka
autor
12. okt 2009

ahoj kika! 😉 asi uvarila andrea ze?
a potom odlupila bielok a zltok 1/2dala do brokolici alebo zemaikov!
ci sa mylim? 😒

kristinka4m
12. okt 2009

Ahoj sme do teraz spali.A skusal a si robyt tu ryzu s presnidavkou?

miskachrumka
autor
12. okt 2009

to vam je dober ked ste doteraz spali 🙂
ja ja chcem!
a este nie mali mi dnes nejak nechce jest a teraz ledvas preukrutnym placom zaspall dufam ze aspon na pol hodinku! 😒
asi mu ide 7zub neviem mame zatial 6 a ten siesty nema ete cely vonku po sirke tak mozno to ho tak drazdi ja nevim uvidim už treti den je takyto urevany aj v noci! ☹

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

presne Miska, uvarila som ho na tvrdo a potom vybrala len zltok. Miska ty si citala asi moj prispevok v inej teme, ze 😀 vajko davam raz do tyzdna so zemiakmi a s brokolicou alebo s karfiolom. a davam len polovicu vajicka.
Podla mna nerobis Miska zle s tym vajickom. Ved aj v tabulkach je maso skor ako vajko, vobec nie spolu.

miskachrumka
autor
12. okt 2009

nie !vies co len som citala v teme o zltku ze sama davat od 8 mes. toje vse idem kuk kde si to pisala! 😉
man napadlo ze len tak sa to da spravit ved surove urcite nie 😕
a prazene tiez nie 😕 takze len varene v nesolenej vode! 😉

miskachrumka
autor
12. okt 2009

a som rada ze to tak je lebo bolo pisane ze sa to ma davat spolu ved asi si si to citala ze? 🙂

miskachrumka
autor
12. okt 2009

idem ja dopit kafco!
a andrea kedy koncis?uža si pomaly ze?!
a zajtra sa ozvy!
ozaj pockaj napisem ti IP nieco som zabudla 😉

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

Miska robim do piatej. Tak este sem sem-tam kuknem.

miskachrumka
autor
12. okt 2009

joj to mas dost dlho ☹,a le na druhej stranke peniasky treba 😉
a to dost dlho byva tam skolka !tu na sk to neexistuje! ☹

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

Miska skolka je otvorena od 7.30 do 18.30. Tu v NL sa robi normalne od 8.00 do 17.00 s tym ze od 12.00-13.00 mas prestavku na obed.

miskachrumka
autor
12. okt 2009

aha tak to len tu si vsetci robia co chcu! 😠 ale co už no slovensko!
maju sa nam ozvat z toho danska už vcera mali volat cakame ako na ihlach

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

takze to stahovanie este nemate iste?

miskachrumka
autor
12. okt 2009

nie ale ako mame len ten jeho sef nejak sibrinkuje s robotou ☹

miskachrumka
autor
12. okt 2009

už tu asi niesi ze

petulig
12. okt 2009

miska🙂 to vybral ocko meno. ale nepremyslel to lebo narodky mame 19.9 a meniny 29.9 tolko deviatok chudatko.
no dnes j nejaka podozriva. zaspala mi o pol jednej zobudila sa o pol stvrtej trosku spapala ale nie vela a zase spi. Som zvedava co v noci bude robit.
zajtra nam tato odchadza do stvrtku prec a potom od nedele znova do stvrtku tak hadam to nejak zvladneme.dik za podporu baby

miskachrumka
autor
12. okt 2009

nemas zaco !nato sme tu!nie?
a napis ked budes chciet!

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

halo a uz som tu zas ale z domu. manzel je dnes v pristave a pride az zajtra poobede, tak mozem pisat veselo. 😀

miskachrumka
autor
12. okt 2009

no aj aj som tu haloooooooooooooo si tu?dufam ze hej! 😒

miskachrumka
autor
12. okt 2009

andreaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kde si?mne sa nedalo skor maleho som kupala ni aq pomaly a isto sa zacne kupat sanami lebo vanicka je už mala 😅
a ide nam snezit jezis 😕 tak zajtra idem kupit kocik potom ti poslem foto!

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

uspavala som maleho. a volala som s manzelom. este musim poumyvat kopec riadu, co tu mam z oslavy zo vcera vecera. Damian dostal hnacku tak bude veselo v noci. najhorsie ze ju mam aj ja. v skolke mi povedala ucitelka ze je tam brusna chripka, tak sa tesim na teploty a caste menenie plienok a natieranie zadku aby nebol cerveny.