Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

cestovatelkaandrea
25. aug 2010

@ockovelasky Elenka vies ze nie si prva mamina, ktoru poznam a ma presne tento isty problem? No dufam, ze to Patkovi coskoro prejde. Inak termin z toho vyrastie poznam aj ja velmi dobre. Ked uz doktor nevie co ma robit, tak povie tuto uzasnu formulku. ☹ Aspon teda ten nas.

miskachrumka
autor
31. aug 2010

ahojte
ako sa tu mate?
dlhoooooooooooo som tu nebola!
kukala som len tak new temy a dost ma zaujala tema o fajceni a kocikovani tak pisem aj sem! 🙂

ockovelasky
1. sep 2010

Ahoj Mišenka.. Aj ja som čítala raz tú tému o fajčení a kočíkovaní, hold je to vec názoru.. My sa trošku zase trápime s lekármi, 10. sept. ideme na kolonoskopiu kvôli krvi v stolici.. ☹ ☹ ☹ Tak nám držte palce, aby ho to veľmi nebolelo a hlavne, aby mu už konečne pomohli.. Ináč, máme vonku už 16 zúbkov, takže máme to trošku pestré.. A toto hnusné ochladenie neprinieslo nič dobré, len teploty mne aj malému..

Vy sa ako máte? Dávidko ti isto vyrástol.. Ako ste prežili leto?

miskachrumka
autor
3. sep 2010

ahoj moja zlata 😉

som rada ze si tu zostala aspon ty! 🙂
veru cele leto sme tu neboli!maly narastol a je zneho strasny cert! 😔
co dokaze to je nemozneeeeee....
mi mame už vsetky zubky huraaaaaaa 😵

vas chudiatka moje stale nieco trapi! 😢
moje male ja verim ze vam to vsetko super dopadne maly riadne vyrastol 😵
daj potom vediet drzim vam velmi palceky hlavne malemu drzkajte sa 😉
ja sa este ozvem urcite.......no ale teraz padam maly sa budi takze mozno vecer ak tu budes drzte sa a vsetko bude fajn neboj!!!!!!!!!!!!! 🙂

cestovatelkaandrea
7. sep 2010

ahojte bambule 😉

@ockovelasky dufam, ze vam vysetrenia dopadnu dobre. my sme chodili s Damulom k doktorovi lebo mal mierny ekzem na licku cez leto 😒 ale uz sa to zlepsuje. Vcera oslavoval druhe narodeniny a ako naschval si v skolke rozbil bradu pri oslave ked sa nahanal vonku.
V piatok uz ideme na predoperacne vysetrenie k anesteziologovi a o tri tyzdne na vyber nosnych mandli... no zatial moc na to nemyslim.
No Damianovi chybaju posledne zadne styri stolicky a uz je selma zubata komplet aspon do 5-6 rokov.

@miskachrumka no cau, ze si sa vobec ozvala po dlhej dobe. ako citam, tak mas riadne veselo doma. Davidko ti zabere cely den. Ale to mame asi vsetky rovnake ked uz deti chodia alebo behaju. Damian ma teraz novu zalubu skace doma z gauca, stola, stoliciek.... zo vsetkeho co je vyssie skace ako divy a zastavit ho je tazke, lebo ten huronsky rev potom sa neda pocuvat. ale zas vsetko mu dovolit nemozem.

ockovelasky
11. sep 2010

Ahojte.. Tak to vyšetrenie, resp. zákrok, bol hroznýýý.. ☹ ☹ ☹ Plakali sme obaja, ale našťastie mu nič nenašli, takže tá krvička bola spôsobená podráždením sliznice tvrdou stolicou.. Má papať ešte viac vlákniny, viac piť vody, harmančekového čaju, BioGaia, ovocie a tak.. Zobrala mu aj vzorku na histologiu, tak 21.10. ideme na kontrolu, resp. po výsledky..

cestovatelkaandrea
16. sep 2010

@ockovelasky Elenka 😢 😢 placem aj za teba. aj vedia preco Patka zapeka? Kvoli comu sa mu robi tuha stolica? Ako je to s Patkom teraz? Lepsie? Zabera vsetko co mu davas?
My sme boli u anesteziologa na predoperacnom vysetreni, takze o tyzden a pol uz ideme na vyber nosnej mandle.
Teraz je u nas mamina a s Damianom su velki kamarati. Dokonca sa mu zlepsuje slovencina 😀 😀 a pochytil vela novych vyrazov typickych pre moju maminu.

ockovelasky
21. sep 2010

@cestovatelkaandrea - Andrejka ahoj.. Po zákroku nám lekárka povedala, že tá krv bola spôsobená len tou tvrdou stolicou, ale to som tu písala.. Zatiaľ od zákroku malý má stolicu super, takže sa vytešujem, vylúčila som mu všetko čo povedala lekárka a momentálnou najlepšou maškrtou je sušená slivka, no ale ak mu to chutí, tak nech to papá.. 😀

Držím vám palce na tom zákroku, strašné, čo si musia tí drobci prežiť, ale hlavne, aby mu to pomohlo.. 😉

diabolico
12. okt 2010

Ahojte žienky akože sa mate??? čo deticky už je to lepšie????

diabolico
12. okt 2010

Andrejka ako ste dopadli s mandlami????

diabolico
12. okt 2010

Miška a Vy ako??????Davidko poslucha????????????????

ockovelasky
12. okt 2010

Ahoj Kika.. že požierač nervov!!!! Ty si ale číslo... 😀 😀 😀 Nepýtala si sa drobcovej doki k imunoalergologovi kvôli tej alergii? Kožný ti v tom nepomôže..

ockovelasky
12. okt 2010

Teraz som si všimla Andrejkinu vonú fotku.. Ty ho ešte vládzeš nosiť vpredu v nosiči? Ja som skoro o kríže prišla, keď sme boli v lete na Betliari... Ako ste dopadli s mandľami?

diabolico
12. okt 2010

No veru tak požierač a poriadny🙂)))

diabolico
12. okt 2010

No veru nepytala ja som dufala ze to nejak kozna vyriši, čo predpokladam že asi nie kedze vysadim zodac a je to spät

ockovelasky
12. okt 2010

Paťka kožní v MI len dobabrali.. Dali ho dokopy spoločne - kožná v KE, gastro v KE a imunoalergo v SO.. Dlhý boj to bol.. No a hlavne mu pomohla moja suseda, ktorá robí s JUST-om, a posilnila mu inumitu Aloe Vivi a všelijakými masťami, kúpeľmi a tak.. Som je navždy vďačná.. 🙂

diabolico
12. okt 2010

No ja som ešte chcela počkat po tom zoadcu uvidime ako sa to zlepši a co navrhne kozna dalej ale ak sa to nepohne tak to asi tieš vyskušam nejak inak bo nechcem aby mu ostali na lickach nejake jazvy alebo flaky ☹

diabolico
12. okt 2010

Nejak si pridavam pismenka 😀
Tak to je super ze s tym uz mate pokoj.Najdem ich aj na internete??Just??

ockovelasky
12. okt 2010

Aj ten vzhľad ti neberiem, ale hlavne by si to mala podchytiť čím skôr moja..

ockovelasky
12. okt 2010
ockovelasky
12. okt 2010

dokonca som teraz našla na tej ich stránke, že v Žiline priamo sú dvaja organizátori..

diabolico
12. okt 2010

No ja to kuknem neskor nejak sa mi maly budi zase ☹

diabolico
12. okt 2010

Chlap by mal ist na dva dni preč tak poriadne preštudujem. Dakujem krasne za pomoc

diabolico
12. okt 2010

A ozaj teraz som kukala album tvoj mas tam taku tu hojdacku (asi kravičku) vyuziva to Patko????

ockovelasky
12. okt 2010

Teraz tú hojdačku využíva dnu, ale nevie na ňu ešte vyjsť sám, tak sa tam hojdá len v sprievode.. 😉 Rada som pomohla..

diabolico
12. okt 2010

este raz dakujem 😉

diabolico
12. okt 2010

Spinka??

ockovelasky
12. okt 2010

Pssst... aby si to nezakríkla.. 😀 Hej, spinká.. a tvoj?

diabolico
12. okt 2010

aj ten spinka zatial🙂)

ockovelasky
12. okt 2010

No my sme už hore.. Tak ti prajem pekný dník zatiaľ... papa