Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

no ak stihnes prist dnes vecer do holandska tak kludne 😀

kristinka4m
9. dec 2009

🙂

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

bambulky vytvorila som album s nasimi fotkami, tak mozete kuknut do piatej. potom ich vymazem 😀

miskachrumka
autor
9. dec 2009

no andrejka kukla som teba som si predstavovala trosku inac ale aspon som mala prekvapko 😉 a maly je chutnucky tiez taky okan! 🙂

ja už dnes musim dat davidkove fotky labumu už vcera som chcela len somisla na nakup tak sa mi potom nechcelo!ale dnes už musim nejake 3-4 lebo zas vyrastol! 😉

miskachrumka
autor
9. dec 2009

spravila som len cestoviny s 4 druhami syra a bolo mi sme mali v nedelu razne a bolo ich dost tak som obalene odlozila do chladnicky a vcera sme mali zas cerstvo vyprazene len v nedelu bola ktomu ryza a vcera fucka!a dnes som sa rozhodla ze budu cie cestoviny nemozeme zas vkuse jest maso 😝 ale tak ja kuracinu zboznujem velmi na hocijaky sposob !a ked spravim plnene sunkou a syrom a ktomu fucky kedze ja niesom ryzova a este nejaky zeleninovy salat mnam!
andrea už inac letim nech som uý u teba budem ako pravy prizivnik 😅

kristinka4m
9. dec 2009

Andrejka mas krásneho synčeka a tie modre očka no paráda. O neho sa baby budu trhat 🙂

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

Miska ja slintam len pises o jedle. Varis rada? Ja strasne mooc. Aj Damulo rad papa domacu stravu.
Co je to fucka? Nie je to zemiakova kasa?

Inak baby dik za kompliment na Damula. On uz ma teraz v skolke jednu velmi dobru kamaratku 😀 😀 kazdy den si v skolke mavaju o sto sest ked jeden z nich odchadza domov alebo viskaju ked sa rano vidia.

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

A tie modre oci ma po manzelovi, este aj take velike ako on 😀 😀
Miska ved aj ty mas velke pekne oci. Vcera som si to vsimla na fotkach 😉

miskachrumka
autor
9. dec 2009

andrejka to sa ti len zda ja nemam velke oci to len na fotkach to tak vzdy posoby!ja mam take dve male vycikane zelene jamky do snehu ale manzel ma velke hnede az cierne oci !

a ano fucka je zemiakova kasa 🙂
a rada varim ja niesom skor na pecenie to prenechavam manzelovy ale on aj super vari a ked navarim a chuti im to tak som velmi rada!ale musi sa mi chciet podotikam! 😉

kristinka4m
9. dec 2009

Akurat vyjedam Danielovho mikulasa, ked nemam chlapa doma tak by som len jedla a jedla 😒

miskachrumka
autor
9. dec 2009

kika 😀 ja zas pred menzesom jem kao diva sladke slane kysle horke no vsetko aj chladnicku 😅 ale ako nahle dostanem nechuti mi jest aj 6 dni !

miskachrumka
autor
9. dec 2009

ja som už vsetko zedla sladke no mam dostat...tak to preto! 😀 kika ja nevarim len dobroty j avarim len to co sa unas s prepacenim sezere kedze mam doma troch chlapov ti jedavaju len maso a tento nas maly bude taky isty 😨
!

kristinka4m
9. dec 2009

🙂 a kde je zbytok osadenstva? 😉

miskachrumka
autor
9. dec 2009

neveim andrejka nema cas asi momentalne a zbytok neviem asi kade tade...........idem ja este umyt riad z obedu a zapalit jednu na balkon a dopit kafeeeee lebo tento moh smejo zas nebude dlho buvat! 😒

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

jojojojo, musim aj robit a citala som si popritom aj nieco o ockovani na MMR. 😅

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

😀 ja som sladke tento rok nezrala. s manzelom sme sa dohodli ze mikulas bude len o ovoci a orieskoch 😀 obaja dietujeme

kristinka4m
9. dec 2009

A ake ockovanie ci vo vseobecnosti? Inak dieta by sa aj mne zisla len mna by asi museli zavriet aby som sladke nejedla nemam pevnu volu ☹

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

MMR je ockovanie proti osypkam, rubeole a mumpsu. Na SR ockuju v 15 mesiacoch v NL uz v 14tich mesiacoch. Damiana zatial nezaockovali lebo bol vtedy chory ked ho mali ockovat. Najskor to pripada do uvahy niekedy v polovici januara. No a citala som nejake clanky o tomto ockovani a autizme.

miskachrumka
autor
9. dec 2009

kika mna rovno by museli zabit lebo ja sa sladkeho nikdy nezrieknem vsetkeho mozneho len nei sladkosti 😔
andrejka dieta?dieta je otom ze mame jest 5krat denne male mnozstva a a pohyb ktomu len ja cas nato aaby som jedla toko krat nemam som rada ked sa stihnem najest na obed a to je velika skoda! 😒

kristinka4m
9. dec 2009

Aha dakujem za vysvetlenie Andrejka. No Miska to s tebou uplne suhlasim a inak Andrejka naco dieta ved ste chuducky 🙂

miskachrumka
autor
9. dec 2009

kika tak buvate?ci nie_______

kristinka4m
9. dec 2009

jasne zarezavame 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 😀 az sem ho pocujem jak funi 🙂

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

Miska ved ja jem 5xdenne mensie porcie ale sladke nejem a musela som stopnut pitie cierneho pivka vecer s muzom, lebo z toho mi tiez rastlo brucho. a cvicim v ramci moznosti
baby ja som mala pri vyske 166cm uz 68kg. teraz mam 65kg ale najlepsie sa budem citit s vahou 60kg. tak preto. ono to na tych fotkach tak nevyzera ale keby ste ma videli v spodnom pradle tak cumite.

miskachrumka
autor
9. dec 2009

ako keby som ta videla v spodnom pradle tak by mi stal? 😀 vlas samozrejem nema ci ine 😅 andrejka vyzeras dobre a hlavne je ze chlap je spkojny!kukala som ze mas tie kratsie vlasy a vacsie cici 😀 to mas ako ja ale manzel si ma co pritulit a ma nacom spat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
autor
9. dec 2009

co ine som chcela nap nie ci ine! 😅 a ja b som tiez chcela okolo pasa nieco zhodit ale tak bozno buchne blesk a stane sa zazrak ale nie zartujem 😉

podla mna kazdy ma nasebe milion veci co by chcel zmenit a hlavne mi zeny! 😉

kristinka4m
9. dec 2009

No tak ja by som chcela dat dole tu slaninku na bokoch,zadku a na bruchu a mohlo by to trosku do tych cici vhupnut, ale tak co uz ja uz len dufam ze ked zacne Daniel behat tak to pri nom vybeham lebo inak neviem asi budeme musiet spravit rekonstrukciu domu a zvätsit zarubne, alebo spravit klenby ☹ no strach a hroza 😀

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

Miska 😀 😀 😀 cumeli by ste na moje sadlo 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

Kristinka poslem ti z mojich aspon dve cisla 😀 😀

kristinka4m
9. dec 2009

OK ale doporucene az sa to nestrati 😀 postu preplatim 😉

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

😀 😀 posielam 😀 😀 😀 konecne ma neboli chrbat 😀 😀