Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

cestovatelkaandrea
18. dec 2009

Inak Kristinka nam sa Damian tiez dost potil ked spal. Zacali sme ho lahsie obliekat. Lebo ked sa spotil tak aj zle spal. Bol z toho nerovny.

Miska nevadi, kludne objednaj. Potom pofot aj ja pofotim a vymenime fotky 😉

ockovelasky
18. dec 2009

miška ahoj, viem načo je fenistil, aj my sme ho brali, len mi uniklo, prečo ho dáva kristínka.. 😉

kristinka4m
18. dec 2009

A ozaj Miska fotky uz su?
🙂

miskachrumka
autor
18. dec 2009

kika nie ved som si len teraz vyfukla ty ty ty ty zvedavka 😲 😀

andrejka okej !

a dokedy si andy v praci ?mas už od buduceho tyzdna volno?ci nie?

elenka ja viem ze ty vies! 😉 ja tiez netusim preco ho kika davate?ale neublizi pytala som sa dr ze to nemoze nijak ublizit aj ked sa bere dlhodobo!

cestovatelkaandrea
18. dec 2009

robim dnes do 17.00. buduci tyzden robim do 24.12. na stedry den som konecne doma. potom mam dovolenku az do 3.1.2010 potom idem tri dni do roboty a potom ideme na tyzden a pol do Talianska na dovolenku

ockovelasky
18. dec 2009

Andrejka, tak to máš fajn, taká novoročná dovolenka v Taliansku.. brala by som.. 😎 😎

Ináč, kým som nemala malého, tak som myslela, že Fenistil je len gél proti uštipnutiu.. 😀

Miška, chodíš s malým vonku, aj keď takto mrzne? Malý ešte nebol v takom mraze, ale trebalo by asi prevetrať, som myslela, že ho dám do overalu a do nosiča, len či mu nebude zima.. 😅

miskachrumka
autor
18. dec 2009

joj a kde presne?ja som tam už nieco pochodila moj oco robi v tal.vo firme už skoro 11rokov tak sme tam chodievali taliansko je pekne starodavne clovek si spomenie na roky kedy ludia zili uplne inac a mali priority uplne ine! 😉
krasny zazitok !
inac boli sme v Rime smozrejme vo Verone a v Milane 😉 a nejake take menej zname mesta sme pochodili pekny zazitok! 😉

kristinka4m
18. dec 2009

Dievcence my ho uz neuzivame ten fenistil brali sme ho asi 3-4dni a to uz asi 4-5mesiacov dozadu a iba na noc ja som len sa chcela s vami podelit ze co drobcovy pomahalo na svrbenie ( ked Elenka spominala ze Maleho to svrbi) a dokonca mi to aj nejake baby z Mod.Kon. poradily. Hm tak to budes mat krasnu dovolenku v Taliansku 😉 aj ja by som niekam sla.A na Slovensko sa nechystate?

cestovatelkaandrea
18. dec 2009

Miska ideme do hor na bezky. Presne Dolomity- Val di Fiemme mestecko Cavalese. Budu tam opat cez vikend preteky bezeckeho lyzovania tak mozno budem v telke s Damianom vo vaku medzi fanusikmi. A opat budem fotit mojho oblubeneho lyziara.
Mam ti opat poslat pohladnicu?

Elenka ved mi sme cakali rok kym bude Damian vacsi. Aspon z toho bude nieco mat.

miskachrumka
autor
18. dec 2009

daj do kocika elenka a ano chodime maleho nababusim a boli sme prave vcera na tri apol hodiny vonku a ja som tak premrzla ze som si už nic necitila ale maly si vyspevoval a gagal ale co už pokial nieje jemu zima tak je vsetko okej! 🙂

teraz aj slniecko svieti tak choj elenka tu chodia mamicky aj s 2mes detmi von do mrazu a nic im nieje zababus naobliekja daj deku a do fusaku rukavicky ciapku cumel a mozete ist ! 😉
aj mi pojdeme dnes starsnu mam radost ke dmi vrzga sneh po nohami jojjjjjjjjjjjj

a inac som velmi smutna ze zas a znova nebude sneh na vianoce 😠

ockovelasky
18. dec 2009

Kika diky za radu s tým fenistilom..

Idem ja vyskúšať s malým v nosiči aspoň na pol hoďku.. potom napíšem, ako bolo.. 😀

miskachrumka
autor
18. dec 2009

jaj tak v horach som este nebola ale ked se raz cestovali do tal tiez to bolo tak koncom januara az februar se sa isli s ockom odviest a tie hory su nadherne boze!
inac to vy kolko mate km?z vrchu dole dost to musi byt ze?
inac z tadeto presne z Bs do Danska je 1648km takze dost! 😒

miskachrumka
autor
18. dec 2009

elenak inac kika ma pravdu ale fenistil masticku sa dava ja na postipance proti svrbeniu tak skus dat a malemu na tu hlavku! 🙂

a este som chcela ze na vianoce nebude sneh ked ho chceme vsetci a pockajte v januari sa s prepacenim nadbe po kolena ked ho už nieje treba.............jaj ako minuli rok cez december nic teplo bez snehu take to je smutne a v januari a dokonca si to pamatam ako byto bolo vcera ze ked som bola v porodnici a este aj ked soms odchdzali s malym tak tu mrzlo a bol sneh a to bolo 11.3 skoro polka marca no dakujem 😖

kristinka4m
18. dec 2009

No dobre idem ja nieco drobcovy navarit polievku si vcera uz dopapal umyt riad a tak povysavam az ked vstane tak zatial ahojte.PS Miska nezabudny na fotky 🙂

miskachrumka
autor
18. dec 2009

nezabudnem ! 🙂

ja by som sla na zdravotnu ale nemam ist ako do obchodu lebo maly spi musim cakat ma to zabije! 😨

miskachrumka
autor
18. dec 2009

andrejka tak to nemas bohvie co do vianoc pracovat dufam ze vsetko postihas na stedry den! 😉

jaj sa tesim ..............aj ked neviem naco ale tak co už!

kika a aku ides varit polievku?

miskachrumka
autor
18. dec 2009

kde ste vsetky zduchli ako smrad 😅

cestovatelkaandrea
18. dec 2009

Miska z NL do SR je to cca 1400km. do Talianska to bude cca 1100km.
Na cigaretu si hovor "fuj kako beee". ja som fajcila len ako pubik v 16 asi tak 2 mesiace.

kristinka4m
18. dec 2009

No uz som tu drobec spi 🙂 No Miska varila som mu len mäsko a k tomu zemiacik a kompot.Takze rychlovka 😉 Zajtra spravim nejaku cestovinu len neviem co k tomu musim nieco najst.A boli sme aj vonku brr strasna kosa tam je a my este skoro v horach zijeme takze fakt brr mi normalne usmev zamrzal ☹

cestovatelkaandrea
18. dec 2009

ahojte, tak ja opat nemozem zaspat, tak ason pisem. vidim ze tu bolo poobede tichucko. co ste vianocne darceky nakupovali?

miskachrumka
autor
19. dec 2009

ahojte som tuuuuuuuuuu
je tu niekto?

maly zabuval tak mam zas pokoj! 😉

malemu idu zubky zas tak je od vcera plany ako cert!

andrejka nie darceky som nebola kupovat psledne idem kupit v utorok! 😉

miskachrumka
autor
19. dec 2009

baby strasna zima jeeeeeeeee

andrejka inac som chcela ktym cigaretam ze ono to vobec nieje take lahke prestat a ked so uplne neprestala v tehu tak ma už nic nedonuti!musim na nieco zomriet nie 😒

zarty bokom j alen ze podla mna cigarety niesu fuj mne chutia a posobia namna ako afrodiziakum nedokazala by som prestat mozno ked budem na dochodku! 😨

kristinka4m
19. dec 2009

Ahoj ahoj ako sa mate?Okrem toho ze vam idu zubky.
😉

miskachrumka
autor
19. dec 2009

celkom fajn len stale place a vkuse je namna nacicnuty a ty cakas na tie fotky ze? 😀

kristinka4m
19. dec 2009

No ved som myslela ze ich tam uz budes mat.

miskachrumka
autor
19. dec 2009

ahojte
tak maly zaspal ja mam už poriadene az eraz oddychujem ale už len pozmyvam v utorok a v stredu navarime a koniec!

halo nejak je tu ticho! 😒
je tu niekto?

kristinka4m
19. dec 2009

No vsetci upratuju alebo sa detom venuju 🙂 Len ja tu sliedim kto pride 😀

miskachrumka
autor
19. dec 2009

no ja už mam poriadene ma ramena bolia ..................ale co už.......este si pojdem pripravit na zajtra obed aby som nemala vela zajtra a daniel buva?

miskachrumka
autor
19. dec 2009

konecen jem dnes prvy krat ..........a si tu ci nie?

inac som vetrala cely byt a je mi taka zima maly je zababuseny zapla som kurenie lebo mi prsta na nohach odskacu! 😒

kristinka4m
19. dec 2009

Som som akurat hladam nejaky recept pre drobca na zajtra hej hej spinkame.Aj mne by so mohla prist upratat 😉 A co ides zajtra varit?