Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
11. dec 2009

Ahoj Andrejka to ma fakt mrzi s tou kombinezou skus jej ju poslat, mozno sa uvedomi. No aspon viem ze namam nic objednavat ☹

ockovelasky
11. dec 2009

Tak to netuším, a na IP nereagovala? Napíš jej, že jej to posielaš naspäť na dobierku, lebo s tým nie si spokojná.. Uvidíš, čo ti odpíše..

cestovatelkaandrea
11. dec 2009

na IP este nereagovala.pockam co urobi cez vikend a potom sa rozhodnem.
Kristinka len novy tovar - moja rada.

odsavacka
11. dec 2009

Ahojte, nestiham vsetko citat,....nejak nestiham,...resp. cez den sa venujem Andrejke a vecer neviem co skor,...a nic sa mi nechce, kukam mini talent,...po case vobec nieco kukam okrem sprav...inak ja telku dako nemusim,...🙂

Miska tv. otazku som zaregistrovala, ....nie, nedavala som zatial malej ziadnu vzorku UM, mam doma jedno UM ( pre pripad, zatial neotvorene ) tak mozno vyskusam, ale stale neviem kedy,...nejak to teraz neriesim. Od Teba som chcela vzorku na vyskusanie, aby som zbytocne nemusela otvarat to co mam doma, lebo po otvoreni bezi jeho trvanlivost,...
Chcem dat malej ochutnat, aby som vedela ci mam narok vobec prestat odsavat. Aby sa mi nestalo, ze ja zacnem menej odsavat a krpata mi bude odmietat cokolvek okrem MM....to uz potom dako potiahnem na ten rok a potom by sme presli na kravske...

Andrejka inak Damian ma velmi peknu spodnu peru a mne sa asi aj nou podoba trosku na Andrejku🙂

miskachrumka
autor
12. dec 2009

ahojte tak sme vcera boli v tom zv kuknut ten kamion bol nadherny pekny zazitok len tych ludi bolo vela 😒 strasna tlacenica na buduci rok budem vediet!

inac ten kamion bol pekne osvieteny aj sa otvoril a tam bol cerveny saso a ked zacali kricat deti mikulas....mikulas tak sa tam zjavil inac ten kamion bol riadne zariadeny mikulas tam mal riadny luxusny gauc karsny stromcek vsetko bolo cervene a mal tam 2 plazmy 😀no moderny mikulas 😉

boli tam aj stankytak to je moja uchylka 😅 take tie vianocne aj oblecenie klobasky kolaciky medovniky medovinu vseliake ozdoby na stromceky a vsetko mozne________by som zapisala celu stranu no krasna vianocna atmosfera maly ked zabadal ten kamion tak vypulil ocka no pacilo sa mu to!stravili sme tam skoro 4 hodiny malemu sme kupili krasnu ciapku a blikajuce rozky lebo tie co mame doma tresol o zem a už nejdu 😒

tak som sa chcela svami podelit o zazitok vobec nelutujem peknucky zazitok! 🙂
dnes je to vsetko B.Bytrici tak ak mi prepne tak pojdeme zas 😅

miskachrumka
autor
12. dec 2009

*Andrejka to je riadna krava co ti to poslala 😠 😲
a to je jedna ztych ci si mi posielala cez IP alebo nie?

mna by porazilo este ze nestala viac!
a zkade je ta matka cot i to poslala?by som jej to isla od...t o hlavu 😠

to musi byt podla mna nejaka zidacka 😨

miskachrumka
autor
12. dec 2009

*Zuzi ved koj malu pokim mozes!
mozes byt rada 😉

a pinajhorsom si myslim ze andrejka nebude az taka narocna ze by jej nesedela uplne ziadna UM.........!

inac sitno je už zasnezene tak dufam ze nasnezi aj tu nizsie! 🙂

kristinka4m
12. dec 2009

Ahojte tak aj u nas trosku poletuje sneh a mrzne kosa jak v Rusku 🙂

miskachrumka
autor
12. dec 2009

*Kika si tu aspon ty?
zas vikend tak to tu ziva prazdnotou 😒

miskachrumka
autor
12. dec 2009

inac aj unas je strasna kosa akurat maly zaspal tak rozmyslam ci vobec pojdem snim von ked sa zobudi 😖
manzel chudacik od rana robi vonku volal ze je cely premrznuty chudacik nas idem mu spravit horuci cajik dufam ze už konecne pride! 🙂

kristinka4m
12. dec 2009

Ahoj Miska no uz som tu upratane poumyvane maly najedeny prebaleny a spinka.Ja som sa okupala este mi treba masku nahodit, ale to pocka idem si kaffe dopit.Daniel bol dnes uz vonku svokra mi ho zobrala asi na hod.a pol bola s nim pochodit po susedoch aspon neskoreho mikulasa dostal no teda ja pretoze vsetci mu pchaju cokolady strasne 😠 A s tou kosou plne suhlasim som umyvala dlazbu vonku bo bola od blata a normalne to za mnou zamrzalo ☹ Juj uz to prislo.Ja zimu moc nemusim, ale koli malemu to prezijem dufam ze nebude az do Aprila 😒 Joj uz aby bol vecer drahy ma prist aj ked len na noc ale aspon nieco asi mu chyba moja tepla naruc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
autor
12. dec 2009

no ahoj neskor ale predsa a to deniel nebol vonku dlhsi cas ci co .ze si napisala ze dnes bol vonku 🙂
aj mi sme akurat dsli domov myslela som ze bude spat ale nespal takze dnes spal za cely den doobeda hodku a poobede 15 min ☹

kika kazdy chlap potrebuje teplu naruc si myslim !!!!!!!

a vies aky su chlapy po tyzdni im vsetko chyba 😉 😀

idem ja varit nieco na veceru a na zajtra si pripravit fasirku taka odstata je naj! 🙂

kristinka4m
12. dec 2009

No vcera nebol lebo u nas prsalo ale pred tym bol a dnes sa mi do takej zimy moc nechcelo takze tak
No ja chvala bohu varit nemusim pre maleho mam polievku a pre nas rezne upiekla mi svokra 🙂

miskachrumka
autor
13. dec 2009

ahojte
tak unas snezi o zivot 😉
ale zima teda riadna 😒

zas je tu ticho 😖

ockovelasky
13. dec 2009

Ee, ja som tu, ale nikto nepíše.. 🙂

Pošli aj k nám trošku snehu, nech vyskúšame sane.. 😀

miskachrumka
autor
13. dec 2009

poslem pekna fotka 😉
a co porabate?

ockovelasky
13. dec 2009

ďakujem, tamtá už bola neaktuálna.. akurát som urobila zeleninový šalát a malý tú cúva po obývačke..
a vy, čo porábate?

ockovelasky
13. dec 2009

Miška, pomohol vám ten Stodal, alebo ste vyskúšali Mucosolvan?

kristinka4m
13. dec 2009

Ahojte tak ani u nas nesnezi 🙂 , ale som rada ani by nemuselo neznasam tu clapkanicu po zime. 😠

kristinka4m
14. dec 2009

Bre ránko dievcence ako sa vam deturence vyspinkali? A co ste porabali cez vikend? 😉 No dnes sa idem pustit do upratovania ☹ teda ak mi to mlady pan dovoli 😠 Pekny den 😉 😉 😉 😉 😉

cestovatelkaandrea
14. dec 2009

caute ja som bola v piatok taka nastvana, ze som nepisala cez vikend. cica z bazaru sa neozvala po mojej IP.
Miska nebola to ziadna co som ti poslala link. Bola to baba tu z MK, nick ma CALI.
U nas nesnezi, len mrzne ako svinka. Ale hura hura. Ja mam zimu rada.

miskachrumka
autor
14. dec 2009

ahojte
dobre ranko aj vam 😉
tak mame pred sebou posledny predvianocny tyzden 🙂

jaj *Andrejka tu tiez strasne mrzne mame tu -14Cdo rana!brrrrrrrrrrrr

maly zabuval konecne vcera bol hore cely den ani doobeda ani poobede nic nespal! 😒 sa hral so svojim ocom cely den ja som sa zas stihla snim pohadat lebo vzdy sa tesim ked je konecne doma a vzdy smusime pohadat kvoli nejakej somarine co zato vobec nestoji 😔
tak dufam ze dnes bude maly pekne buvkat!

miskachrumka
autor
14. dec 2009

elenka nie neskusali sme ani stodal ani mucosolvan lebo nasa dr zas povedala ze tento solmucol je najlepsi tak sme nic nemenili ale pomali ho dobere a už tolko nekasle chvalabohu len tych soplov sa mi nemozme zbavit 😠
zzdy ked ma aly sopliky tak nie nie aby nas opustili!!!! 😖

kristinka4m
14. dec 2009

To moje dieta nie a nie spat uz bol aj na dobrej ceste ale to tela co nam beha po dvore ho zobudilo 😠

kristinka4m
14. dec 2009

Cim kremujete tvaricku ked idete von v takej kose?Dnes sa pojdeme vyvencit slniecko svieti vonku mrzne parada 🙂

ockovelasky
14. dec 2009

Ahojte, tak ja už zase druhú noc nespím, lebo malý v noci plačká, mrnčí a vidno mu už druhý zúbok pod povrchom.. ☹ Dnes ideme na poradňu a aj očkovanie, tak nám držte palce.. Zase budem plakať viac než drobec, ešte že s nami ide aj ocko..

kristinka4m
14. dec 2009

Tak drzim palce hlavne nech ho to moc nebolka ☹

ockovelasky
14. dec 2009

ďakujem kristinka, ináč dnes máme presne 5 mesiacov, jaj ako to ubehlo.. 🙂
to s tým krémikom zaujíma aj mňa.. vonku je akosi ľadovo..

kristinka4m
14. dec 2009

No ved som kukala tak teda blahozelam k 5mesiacikom 🙂 hlavne nech ste zdravucky 🙂 Aj ja si to uvedomujem ako to strasne rychlo leti len nedavno sme dosli z nemocnice a za chvilku bude mat rok a po pravde skoro si ani nepamätam ked bol taky drobnucky ☹ este ze mame kopu fotiek.

cestovatelkaandrea
14. dec 2009

Elenka my pouzivame krem ROC, ktory je bez vody. Vraj ked mrzne tak krem, ktory obsahuje vodu moze sposobit na kozi omrzliny pocas zimy. Toto bol jediny co sme kupili tu v NL a bol bez vody.
Inak gratulujem k piatim mesiacom 😉