Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

smily
17. feb 2010

http://www.tovar.topshopping.sk/index.php/prope...

neviem kolko stalo to co si vybrala miska.. to je len ako priklad

smily
17. feb 2010
smily
17. feb 2010

miska toto je v draciku, mam pocit ze to je to iste co si chcela.. ci sa mylim?

smily
17. feb 2010
ockovelasky
17. feb 2010

Tak, už mám uvarené, polievočky pre drobca aj pre mňa.. Trošku to trvalo, a ako tak pozerám, Katka vygooglila chodítka za mňa.. Ďakujem... 😀 😀 To sú ale pálky cenové, ti poviem, a ešte keď to drobec nebude chcieť, no ďakujem pekne..

Miši, ja kávu teraz ee, nemám totiž žiadnu chuť, cítim len kyslú.. 😖 😖

smily
17. feb 2010

no ved... to nase vo mame je len choditko, neda sa prerobit na auticko a pre 3rokmi stalo cez 1000sk, takze parada...my mame male odrazadielkoa uticko za 20eur z dracika a ma to vyssiu opierku na chrbat tak mala sa chyti tam a tlaci to auto pre sebou, takze mame aj pseudochoditko 🙂 fakt keby to viem v roku 2006 tak kupim len take auticko...

smily
17. feb 2010

kavu mozem len nescafe classic, vsetky ostatne su pre mna kysle... alebo este presso...ja som kavickarka 🙂
mala mi uz v noci aj pokaslavala ale to su tie sopliky...pokazil sa nam zvlhcovac... chvilku ide a po hodinke zacne pipat ak divy, hned sme vsetci hore... vody je tam dost, ja vycisteny... pozadovanu vlhkost este nikdy nedosiahol, furt ukazuje 40% a ma nastavene az 60... tak neviem...

ockovelasky
17. feb 2010

No neviem, musím niečo pokukať, aj keď jar je ďaleko a drobec ešte len začína stáť, takže to vyzerá, ako keby mal niekoľko promile.. 😀 😀

Idem si kus ľahnúť, kým spí aj on, lebo mi láme celé telo.. Potom napíšem..

smily
17. feb 2010

no moja tak beha ked sa len zobudi - naraza do steny, potaca sa... fakt ako opita.... 😝

miskachrumka
autor
17. feb 2010

tak kocky mam novinku

maly dnes pred spanim stal pri stole a ja som umyvala riad a zrazu sa sam pustil od stola ku linke znicoho nic uplne sam a presiel krasne sa vitesujem joj krasny pocit! 🙂

miskachrumka
autor
17. feb 2010

som sa musela podelit svami 😀 😀

smily ten tiger je riadne drahy toto bolo za 900sk no za 30E takze omnoho lacnejsie!

ved preto ma to zaujalo ze to bolo pekne prakticke a zaroven super cena! 😉

miskachrumka
autor
17. feb 2010

kika halo si tu?

kristinka4m
17. feb 2010

Ahojte Miska gratulujem Davidkovi k chodzi 😉
Elenka a co si dnes nejaka unavena? Zeby sa nam konecne pocasie zmenilo?
Katka aj my mame take auticko odrazadlo a da sa s tym aj chodit je to celkom fajn aj sa s tym zahra, ale trojkolka mu neda pokoja postavi sa k nej a zacne jacat tak ho tam musim posadit a povozit po dome. Dnes som myslela ze ma z neho porazi od 10 do 11 bucal ako tur tak som si ho zobrala do velkej postele postavil sa, hodil celovku do perin a v tu ranu bol v risi snov 😉 Niekedy ma z neho porazi. Dnes som sa konecne po dlhom case dala do poriadku spravila som si hod. pre seba 😉 Bo ked sa zobudi tak zase tahat do 21 ☹ Vcera som uz nevedela ako sa s nim mam zahrat dochadza mi fantazija a v kuchyni sa mi stale nechce trcat ked tam nemam co robit 😠
Choroba ide pomali prec aspon nieco, dnes v noci som ani nevedela ze s nami spi kombinacia Nasivin+Fenistil+chamomilla zabrali 😉
Tak uz je to tu idem ho poriadne vyvetrat. Krasny den zatial ahojte 😀

miskachrumka
autor
17. feb 2010

dakuejeme uvidim kolko nam este bude rtvat kymm zacne uplne chodit ze aj vacsie tereny!...no uvidime !

a prijemnu prechadzku! 😉

miskachrumka
autor
17. feb 2010

tak ideme aj mi tata ahojte vecer 🙂

smily
18. feb 2010

ahojte
tak pozeram ze odvcera sa tu nikto neobjavil 😒 😒 😒 kde ste???
my sme mali celkom fajn noc ale mala je stale zahlienena a pokasliava...
vcera sme boli s kamoskami cvicit a potom na cajik, moc som z toho caju neuzila lebo po 10min mi zacal vyvolavat manzel ze kde som a ci sa mienim prijst domov 🙄 🙄 🙄 🙄 chudak bol 2 certicami doma, ale som si myslelaze ich aspon okupe ale prd... cakali na mna a mladsia mala plnu plienku.....ale zlaty bol - upiekol kolac 😕 😕 😕 😕 to som skoro odpadla... stihol za tie 2hodiny co som bola prec 😀 😀 😀 😀

kuspitka
18. feb 2010

Ahojte.
dievcata moze telka rusit babo pri buvani?

smily
18. feb 2010

moze.mas ju nejak moc nahlas? ja malym pustiam relaxacnu hudbu ked zaspavaju

kuspitka
18. feb 2010

smily ani nie,ale ju to rusi mam ten pocit.
dnes sme aj dali kvoli refluxu aj nutriton tak aj to mohlo pomoct ja neviem.
ale ked sme boli v nemocnici tak mala ticho a pekne buvala a doma nechcela

smily
18. feb 2010

skus nepustat telku ked spi alebo ak mate druhu izbu tak ju daj tam, a nech spi v tichu 🙂 inac v nemocnici na novorodeneckom je dost rusno, aspon u nas v Bojniciach...

kuspitka
18. feb 2010

tak tu u nas ani nie aj dvere sa tam zatvaraju.
mame len dve izby tak ju nemam kde dat.
tak teraz je telka vypnuta

smily
18. feb 2010

staci ked ju das do druhej izby, kde nepozeras v tom momente telku 😉

kuspitka
18. feb 2010

ju to rusilo aj v drehej izbe telka

spalka
18. feb 2010

niekedy mam pocit, ze by ma zachranilo akurat tak tyzdnove lezanie na plazi, bez pohnutia...jaaaaaj, ved aj to raz bude 😀

kristinka4m
19. feb 2010

Ahojte tak uz sme tu. Drobec spinkal ako v bavlnke este si pockam na prebudenie ci bude plakat alebo nie podla toho poznam aky bude den 😉 Dnes je vonku paradne aj ked zamracene, ale teplucko konecne!!! Dnes musim dat dom do poriadku ma prist "nevlastny syn" az ma nenabonzuje priatelovej ex 😉 ze som leniva 😀 😀 Vcera som sa bola vyvetrat v Kauflande a Metre no parada mat tak este aspon milion eur na konte tak sa poriadne vyblaznim. Boly sme kupit Sunar v Kauflande bola akcia mohli ho dat aj lacnejsie no co uz ved na com by zarabali ked nie na detoch ☹ ☹
A inak sa mate ako divcence?
Miska manzelika uz mas doma?
Spalka plne s tebou suhlasim, ale nie je to malo tyzden?
Katka sikovneho muza mas 😉 aj ja chcem takeho aby mi kolac upiekol 😀 , alebo aspon nieco uvaril.
Elenka kde si? Uz je ti lepsie? a co Patko?

babonr
19. feb 2010

Kuspitka,my ked sme boli s malym hospitalizovani,tak v nemocnici mi spal skoro stale.Minimalne 3hpdiny doobeda a 3hodiny poobede a pekne spal aj v noci.A to tam bol riadny hluk.A ked sme prisli domov tak nic z toho 😒 Uz som skusala mat aj upne ticho,aj telku zapnutu vypnutu a nic....

kuspitka
19. feb 2010

babonr tak u nas funguje ta telka.
ale ju necham aj plakat ,ked tak len mnavci uz viem,ze to nieje naozaj plac len take skusanie mojej trpezlivosti.
ako sa vlastne mate?

smily
19. feb 2010

ahojte!
dneska mame presne rok1!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale dnesna noc bola des - od jednej do piatej furrt revala, mrncala, kojili sme sa... dnes som isla s nou ku doktorke - pocvedala ze je velmi zahlienena zo zubov a dala nam niejaky sirup na vykaslavanie,... spravila som jej vcera cibulovy sirup ale ju zacalo strasne nadrapovat.. sice aj vykaslala nieco ale som si myslela ze sa povracia...

kristinka4m
20. feb 2010

Ahojte. Katka-Arinke prajem vsetko naj, naj hlavne vela, vela, vela zdravicka a nech ta babulka poslucha🙂 Vcera som tu uz nebola tak som nestihla zablahozelat ☹ Krasny dnik Vam prajem.

spalka
20. feb 2010

kristinka, no, veru, tyzden dovolenky od materskej dovolenky by bol asi malo 😉, ale najvacsia sranda je to, ze som tak isto ako mala zavisla na mne aj ja na nej, ja by som bez nej nevydrzala ani den, aj ked je to niekedy znicujuce 😅, ale v noci sa normalne tesim na rano, ako vstane a zacne zase zvatlat, lozit a robit papa 😀
smily aj ja gratulujem k rociku, bola aj torta? 😉 my este nemame ani jeden zub, tak nas asi podobne peripetie cakaju ☹