Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
15. nov 2009

andrea 🙂
az teraz citam ze Damian sa prevratil do kosa s odpadkami tak David si zas naopak asi 2krat pocas mojho umyvania riadu vysipal zas odpadky na seba! 😝 😀

miskachrumka
autor
15. nov 2009

akoro bis tie zemiacky s ovocim?a co ste papali osiedmej a deviatej to on papa kazde dve hodiny? 😕
to je riadny papkac cito len nieco take lahke? 😉

kristinka4m
15. nov 2009

No o 7 mal 250ml mliečka a o 9 activiu s presnidavkou.No a normalne uvarím zemiaky trošku ich popučím a k tomu mu dam jablčko a broskynu.On jedáva často ale nie moc.A o 9 by som mu any nedávala,len som zistila že potop spí dlkšie.

odsavacka
15. nov 2009

Miska ahoj, urcite ta dobehneme kuknut, uvidim kedy mozno aj tento tyzden, ak bude pekne, ty si mobilna alebo ako chodievas, ked ides napr. do Billy?...len pre informaciu.
A kde sa flakam? Radim maminam v teme nekojim ale odsavama a Vas si tu citam a cakam, kym si na mna niekto spomenie,xixi...srandujem, .... venujem sa malej,zacala stvornozkovat, musim ju strazit, stale nieco vymysla a potom reve, ze to nevie dosiahnut, ...zavesi sa rukami na mreze v ohradke a visi tam a nevie zliest, prip. si klepne tvar, ked som akurat na zachode. Mame ohradku, ktoru vyuzivam na kratke odlozenie malej,ked potrebujem nieco rychlo urobit, napr. potrebu, inak ju tam velmi nechcem davat, ohradka podla mna tiez nie je z hladiska psychologie velmi prospesna pre dusevny vyvoj babatka,...ale nieco musis doma ma, na pripad nudze a mala sa v nej niekedy velmi rada aj pohra, ked sedim a divam sa na nu, predvadza sa, co vsetko dokaze,....kopec srandy🙂
Ako vikendujete???Idete niekam von???
Odkedy pouzivate sportovu verziu kocika???My ju ideme dnes odskusat nalezato, ci sa bude malinkej v nej pacit alebo nie. Chceme ist sa prejst na Cervenu studnu ...Miska ty vies🙂 ak teda pride moj chlap, kym bude slnko svietit, bo isiel pomoct kamarotovi co stavia dom.
Miska kam chodievate,ked idete vonku?

odsavacka
15. nov 2009

Kristink aj ty ahoj, vlastne vsetci ahojteeeeeeee.....teraz to po sebe citam a reku, neposobi to dobre, ...posobi to len ako by som chcela Misku pozdravit a ja Vas chem vsetkych samozrejme...........co robite?Co nove papate a tak???Ja dnes kusim prvy krat vyzivu .... hruskovu🙂 Lebo nejak sa tocime stale s tym istym dokolo a malej vsetko prstava chutit, ak jej to vobec chutu,....ked ona sa tvari ako by jedla len preto ze nusi prezuvat,... pokial sa pri jedeni nudi, ani usta neotvori,....takze kopec veci okolo nas a podavas jej do ruky nieco, ona papka a hadze to na zem,....sranda musi byt nie? Vsakje po nas🙂 Len dufam, ze ju to coskoro prejde, inak ma to prestane bavit vkuse sa zohynat po tie varechy, sitka a vsetko mozne co povytahujeme zo suplika v kuchyni,... no co bude z nej kucharka, mamina sa chce uz do predu poistit, ze by som nestravila cely zivot v kuchyni🙂

miskachrumka
autor
15. nov 2009

no zuzka ty toho vzdy popises toko ze az ..........ze neviem na ktore skor odpovedat 🙂
no som mobilna neboj ale do billy chodim vzdy ked mi pride chlap z roboty ja s malym sama nikde nechodim ak neratame prechdzky ! 😉
ale ked nahodou sa ideme poflakat s kamoskou a s nasimi detmi a mozno ju aj poznas Luciu Grečovu byva na spitalke tak snou tak chodim vacsinou zepoprosim macochu ona ma jedno z aut mojho otca tak vzdy ju poprosim nech dojde prenas ze potrebujem ist tam a tam........ved co bude doma stale moze mi aj posluzit 😀
inac ked nieje tento moj doma tak nemam ako kedze on je v praci an aute a vodicak som este nedokoncila!kedze pri malom nemam sancu! 😒

a inacmi sme hruskovu este nemali zevraj naduva brusko tak neviem neskor skusime inac dnes som skusila dat malemu najprv len 3 lyzicky zvolenskeho jogurtu plnotucneho bieleho a velmi mu chutil 🙂
taka k nic nebude tak u nakupim !

miskachrumka
autor
15. nov 2009

a vikendujeme ako tak oco v praci aj dnes do tretej vcera bol dovecera lebo dom co stavaju tak sa rozhodol sef (Mičura)ze tam chce už po novom roku byvat tak robia odnevidim donevidim 😖 😲
a mi ideme kupovat malemu tento tyzden ohradku a taky ten vozicekno co tam sedka a moze mat polozene nozky alebo bicykluje no poslem link lebo ma porazi! 😅

miskachrumka
autor
15. nov 2009

toto je ten link http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP... 😉
nieco podobne ale chceme a jso strieskou!na jar mu to bude super! 😉

miskachrumka
autor
15. nov 2009

toto hopsadlo moze byt dobre 😵 http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...

filipka21
15. nov 2009

miskachrumka-keby si mala záujem ja mám hopsadlo 1xpoužite malý mi už chodí a nebaví ho to.Je také isté len tam nieje ta žlta umela hmota miesto toho su tam vyzera to ako nohavičky je to až pod paže aby dieta nepadlo.Hopsadlo skákadlo Jumbo Junior Hauck 🙂

miskachrumka
autor
16. nov 2009

filipka mas ja foto?

inac dufam ze dnes sem dnes nakuknete 😉
už je po vikende 😲

cestovatelkaandrea
16. nov 2009

ahoj Miska uz som tu, trochu rozculena ale som 😒

miskachrumka
autor
16. nov 2009

ahoj a preco si rozculena? 😕

cestovatelkaandrea
16. nov 2009

kvoli pajinke, ze si nechce dat poradit 😒

miskachrumka
autor
16. nov 2009

už som zistila este cakam kedy sa tam doplazy k..... 😀
a potom bude rodeo 😅

kika si tu ? 😉

miskachrumka
autor
16. nov 2009

kikus prekonaj nechut a napis 🙂

filipka21
16. nov 2009

miskachrumka pockaj idem ti to pozreť
😉

cestovatelkaandrea
16. nov 2009

ta tam nepride ona to okomentuje inde 🙂

inak damian prespal celeho mikulasa v posteli. tak sme sa s muzom pozerali z len z okna, ked isiel okolo na lodi

miskachrumka
autor
16. nov 2009

ale citala nieco a nema chut komentovat ved vies co! 😉

takze prespal ...............asi sa mu snivalo o krajsom 😉

filipka21
16. nov 2009

miskachrumka mam to na www.babybazar.sk daj si tam dondilka,alebo kojenecké potreby a najdeš to včera som to tam dala. 🙂

cestovatelkaandrea
16. nov 2009

no o autach, ryzovych vaflach a dudlikoch 😀

miskachrumka
autor
16. nov 2009

filipka staci miska 😉

a idem kuknut! 🙂

filipka21
16. nov 2009

dobre 🙂

miskachrumka
autor
16. nov 2009

idem maly sa zobudil dam ho na trosku do pavuka nech si pochodi 😉 akurat sa cely zaspinil od chrumiek je ako prasiatko a idem ho prebalit a napiseeeeeeeeem 🙂

miskachrumka
autor
16. nov 2009

andrrea 😵

filipka 🙂

filipka21
16. nov 2009

už je hotovo mne zobrala malého svokra,ale už ich čakám každú chvíľu 😉

miskachrumka
autor
16. nov 2009

tebe je dobre 🙂

filipka21
16. nov 2009

už su doma 🙂

miskachrumka
autor
16. nov 2009

aha no posli mi to na tej email ok?budem cakat 😉

filipka21
16. nov 2009

už som ti to poslala 😉