Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

odsavacka
14. dec 2009

Ahojte,
len tak narychlo,aby ste vedeli ze zijem, mam vela roboty s Andrejkou, idu nam predne horne zubky, a este stale sa nepredrali, .... nechce mi nic papat okrem materskeho mlieka,.... tak sa trosku trapime...ked vidi lyzicku zavrie usta a otoci hlavu, ani nevie co jej idem dat a ked jej dam nieco ine do flase ako MM, odhodi flasu a place do chvile kym jej nedam MM,...stretli ste sa s tym uz niekto???Dufam, verim ze ju to prejde,....

cestovatelkaandrea
14. dec 2009

Hej Zuzka, Damian bol taky isty ked mu isli jednotky aj horne aj spodne. Ale nastastie vtedy zjedol aspon ovocie. Takze sme neboli len na mliecku. Trvalo to tak cca 3 dni.

smily
14. dec 2009

ahojte dnes sme boli s arinkou na kontrole... stale ma tie biele flaky na mandliach, zmenila nam atb, nemame brat ospen ale klacid, a to dalsi tyzden... podla mna to je nejak moc..

cestovatelkaandrea
14. dec 2009

nebolo by lepsei arinke urobit vyter z hrdla. ja som mala takuto anginu na Sr, nevedeli to vyliecit cez tri tyzdne a nakoniec z toho bola mononukleoza. a to je prosim pekne infekcna choroba.

kristinka4m
14. dec 2009

No ahojte tak my mame asi ten isty problem Daniel len reve a reve a ked nahodou nie tak mrnci zabavyt sa sam nedokaze a ani zaspat nezvlada dala som mu ibalgin nech si aspon pospinka, ale ja neviem ci to je zubkamy ved nikde nic nevidim ☹ Papame normalne len mi odmieta vecere a zacal pit viac mlieka dnes naobed stiahol tanier prikrmu cca 0.5l + 210mlieka. Dufam ze nebude chory uvidime vecer vtedy je to najhorsie. Zuzka dufam ze to coskoro prejde 😉 Smily dufam ze tieto uz zaberu, a ja si ties myslim ze je to dost my sme brali Penbene a kazala4dni uzivat a vyliecil sa.

ockovelasky
14. dec 2009

Tak už sme konečne doma, poviem vám, toto očkovanie je poriadny hnus, pichala mu do oboch nožičiek, tak plakal, až mi srdiečko trhalo, a ja som plakala s ním.. ☹ ☹ ☹ ☹ je celý ubolený a odkvecol mi v aute, ani sa nezobudil, keď som ho vyberala zo sedačky.. no a žeby som mu mala dať príkrm, tak som na to ani nepomyslela, vypil mliečko, dala som mu čapík Viburcol a spinká, ale budí sa s hrozným plačom.. ☹

Navyše mu dnes vyšiel druhý zúbok, takže aj toto ho bolí.. ☹ ☹

ďakujeme za blahoželania k 5. mesiačikom..

Andrejka, neviem, či taký krémik nájdem aj tu v SR, ale opýtam sa sesterky, čo robí v lekárni..

kristinka4m
14. dec 2009

Hm deticky su utrapene pri tych ockovaniach, ale ked to musi tak to musi a to ste boli este len na prvom ockovany ci to uz bolo preockovanie? Daniel sa uz doki boji staci ze sa postavy a uz vresti a to ma potesila a povedala mi ze po ockovani v 11-13 mes. sa bude bat a bude vrestat este ani branou neprejdeme tak sa tesim. ☹ a to nespominam ked mu bude pindura pretahovat juj az sa toho desim ☹ Ako vam zavydim druhy zubok mi este stale nic , no jeden mame 🙂

miskachrumka
autor
14. dec 2009

ahojte mamky
tak ja dnes nejak nestiham ide nam 9 zuboka maly a trosku hnacky ale da sa!sopliky sa nemiernia neveim co už robit ☹
elenak kazda mamicky z nas si to vytrpela ako by to bolo vcera ked maleho tiez ockovali v 5 mes tiez som mala slzy na krajicku neboj teraz mate do 11mes pokoj nas caka na zaciatku februara ockovanie!
a tiez sa pridavam blahozem k 5 mesiacikom!

kika ja sa tiez bojim toho ockovania ☹
nas to caka naraz skoro!

miskachrumka
autor
14. dec 2009

smily este som chcela ktebe ze nepamatam si presne ale si pisala ze najprv tu anginu mala starsia nie?
angina sa prenasa len slinami takze nebozkaval ju niekto na usta alebo licko clovek co ju už mal!inac ju nemala ako dostat!
a ak bozkavala starsia maldsiu tak to samozrejem tiez dostala to je strasne nechylna choroba staci obliznt prst cloveka co toma alebo dat pusu na licko a hned to chyti dalsi!
verim ze vam to co najskor prejde drzte sa!

kristinka4m
14. dec 2009

No ahoj konecne uz tu niekto 😉 a sa mi nieco mari ze este aj v 15mes. sa ockuje či?

miskachrumka
autor
14. dec 2009

kikus to neviem ja zas viem ze teraz v 11 mes potom v 3 rokoch potom v 9rokoch a dalej neviem a nestras dufam ze nie ved nam bude dost vtom february ked nam ich poockuju ☹

kristinka4m
14. dec 2009

no nasla som na nete 15mes-osypky, mums rubeola takze zase, ale ten 3rok som nenasla iba 6 to su povinne ockovania

kristinka4m
14. dec 2009

No od 1.Januara 2009 to ockovanie v 3rokoch odpada je to pisane na www.zdravie.sk

miskachrumka
autor
14. dec 2009

hej tak dobre aj to v 15mes by mohlo odpadnut ale nie ved tak ked sa musi tak sa musi!
a už buvate?

kristinka4m
14. dec 2009

Hej uz konecne po strasne urevanom dni spime len sa stale mrvi tak neviem co bude v noci a vy?

miskachrumka
autor
14. dec 2009

inac dnes mi konecne prisiel email ze mi do dvoch dni dojde ohradka 🙂 tak som rada len som zvedava ako bude reagovat maly nanu!
a mala by mi konecne dojst aj bunda zimna inac nasla som super stranku na oblecenie poslem ti na pokeci!okej ak chces!

miskachrumka
autor
14. dec 2009

aj Davidko sa mrvi ako prd v gatiach 😉
ja som tiez zvedava ka bude noc ide nam dalsi zubok inac dnes sa mi prvy krat!!!!!!!!!!stalo ze sa maly pokakal a ma nadarplo si normalne prdol a bol cely zakakany no a ten sprad no normalne som myslela ze sa poz...m
a nemasli si ze som nejaka cupka ale chudacik cely sa zakakal az do polky chrbta 😕
ale bol spokojny to je hlavne 😀

kristinka4m
14. dec 2009

jasne posli.A kupujes ohradku ci cestovnu postielku?

kristinka4m
14. dec 2009

Joj to sa aj mne stava ja nedycham nosom aj ked to je citit ale myslim ze menej.Mna uz vela krat natiahlo, a to nevravim ked bol mensi a sa pogrckal no som rada ze je to za nami

miskachrumka
autor
14. dec 2009

ale to fakt ze teraz sa mi to stalo uplne PRVY krat! 🙄
ale co už! no idem ti poslat ja so si ztade objednala zinu bundu peknucku cervenu s cicou!
a maju tam super veci za super ceny!

kupujem ohradku !vy mate? 🙂

miskachrumka
autor
14. dec 2009

idem nieco zchrupnut lepsie povedane idem tomuto mojmu chlapovy pokukat co navaril potom dam vediet 😉

kristinka4m
14. dec 2009

Dakujem kuknem.No ja mam postielku v obyvacke kedze mame dve len maly mi v nej nechce ostat takze to uz ohradkou al. cestovnou postielkou neriesim nech si lozi kam chce aj ked niekde na chvilku ho zatvorit by nebolo zle 🙂

miskachrumka
autor
14. dec 2009

Davidko zas bezomna nezostane ani na chvilku ci sa har ci buva ci lozi vkuse musi vidiet ze som pri nom!
a inac doetraz hovoril mamamamam tak zkomolene a teraz ked je buc v pavuku alebo v stolicke tak pekne zodvihne rucky a povie mama jaj tak to hreje pri srdci 🙂 a som mu tzv´hucala stale ja som mama ty si Dadko a teraz peken mama mama sa pyta kumne 😉 a ucim ho este slovo tata a maminka! 🙂

miskachrumka
autor
14. dec 2009

a si este tu?
ci kukas tu stranku? 😒

miskachrumka
autor
14. dec 2009

idem spravit malemu mliecko ak si tu tak sa ozvy halooooooooooo 😀

miskachrumka
autor
14. dec 2009

inac kika nemas nejaku radu ako maleho naucim papat lepsie povedane prezuvat lusky jedla na už dosli napady ☹

kristinka4m
14. dec 2009

Uz som tu kukala som len tak zbezne su tam dobre veci 😉 No ja neviem aku radu mne to maly tiez zo zaciatku vypluval a natahovalo ho ale co musel si zvyknut ☹

miskachrumka
autor
14. dec 2009

ja mu skusam stale ale vkuse ho nadrapuje musim sa poradit s dr len horsie je ze ideme az na zaciatku februara tak neveim!
ja stale hladam nejake dobre topanocky na maleho prve kroky neviem kde už hladat nevies nejaku super stranku!chcem nejake vyssie ortopedicke a zateplene pevnu obuv aby mu nebehal clenok!
vy už mate nejake kupene?

miskachrumka
autor
14. dec 2009

inac som rada ze sa ti nieco paci mozno sa ti aj nieco tak zapaci ze objednas ako darcek na vianoce 😉

kristinka4m
14. dec 2009

Nie nemame este topanocky ja asi pockam po vianociach ja si myslim ze my este chodit nebudeme tak skoro.A tu na fore si nehladala nejaku temu ktora sa tyka toho jedenia?