Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
3. feb 2010

posluzil 😀

ste tu niektora?

a stale snezi taky husty 😠
ja už fakt ani von oknom nebudem vidiet mi zapadne cely balkon! 😕

kika aj ja chcem zhodit aj 10kg ale ako?????????????????????????

netusim!!!!!!!!!!

ja mam stale kg na sebe este z tehu!

miskachrumka
autor
3. feb 2010

baby kde steeeeeeeeeeee? ☹

ockovelasky
3. feb 2010

Miška, pozerala som tvoje alba na pokeci, blond ti pristane.. máš teraz nový účes? 😉

smily
3. feb 2010

ahojte
http://www.nosenie.sk/obr.php?obr=obrazky/foto/... to je ten co mame
baby teraz som sa vratila od dokiny - cesty su OTRAS, hlavny tah vooobec ani othrnuty ani posypany nie je 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ambulanciu ma v cinzaku, tak vo dvore asi 40cm cerstveho snehu a nikto to neodhrna, som nemohla stade odist, musela som volat kamoskineho manzela - ten prisiel a sme to dajako vytlacili lebo som bola uplne zapadnuta a kolesa sa len tak tocili.... zo dvora tiez mi pomahal sused, lebo hroza proste... ani jeden odhrnac som nestretla po ceste, a to uz nespominam posypace...najhorsie je ze v jednej zatacke v dedine som sa skoro zrazila s kmionom - ten dostal smyk a rutil sa na mna a ja som sa rutila nanho lebo aj mne sa smyklo... to boli ozaj len milimetre...normalne mam predinfarktne stavy... a stale stale snezi.. porazi ma

wild.horses
3. feb 2010

ahojte,

tusim som do tejto temy pisala este niekedy na jej zaciatku. riesite tu uz zrejme ine veci, nielen unavu 😉
no ja som dnes komplet ko. uz len cakam, kedy pride ocino maleho a idem ja do postele. maly v noci stale 😉 len cucat. dovolenka na slovensku bola horor, maly znasal strasne zmenu prostredia a bol na mne pricucnuty cely tyzden, akurat 2 razy denne ma pustil na wc 😅
no, idem ja trochu robit nic 😉

miskachrumka
autor
3. feb 2010

diky ale zevraj tmavu mam lepsiu teraz idem z ciernej na hnedu ta mi pristane asi fakt najviac!!!!!!!!!
a ano mam v nedelu som sa strihala sama! 🙂

mala som nervy tak som sa ostrihala ale chcela som skor taky uces!ale som sa teraz ostrihala sama podla seba!

a preco sa pytas ci?to nieje dobré? 😒

miskachrumka
autor
3. feb 2010

wild ano dobre si to pamatas! 😉 prispela si na zaciatku temy!a kde si sa az doteraz tulala
😀

miskachrumka
autor
3. feb 2010

smyli nerozculuj sa nestoji ti to zato!

ved sme na slovensku tu si kazdy robi co chce! 😠

smily
3. feb 2010

ja inac tiez potrebujem shodit aspon 10kil, najradse 15 ale budem stastna ak zhodim 10 😒 😒 😒 po dvoch tehotenstvach mam toho na sebe fakt dost, a najhorsie je ze to nejde dole... dietovat nemam kedy ani nemozem lebo este kojim... ale zacala som cvicit - u nas v dedine sa cvici pondelky a stredy a zadarmo... potrebujem zhodit to brucho lebo vyzeram jak kotna zaba 😲 😲 😲

miskachrumka
autor
3. feb 2010

no idem ja zachvilku na nakup do billi a malemu nieco kupit do detskeho sna zo vsetkeho tak rychlo rastie 😨

clovek sa nestiha divit! 😲

miskachrumka
autor
3. feb 2010

ja mam tiet nieco okolo pasu!
ja potrebujem z brucha a zbokov zhodit ale mi to kompenzuju kozy ktore mi este viac trcia 😀

smily
3. feb 2010

veru aj mne kompenzuju 😀 😀 ale ked sa pozrem do zrkadla je mi zle 😖

miskachrumka
autor
3. feb 2010

inac kika alebo smyli davate detom už aj take tie obycajne jogurty ako su maznacik milacik a termix a atd.........inac ja som už dala malemu prvy krat pribinak minuly tyzden vanilkovy a nic mu nebolo !

tak teraz mu davam raz tyzdenne pibinak a popri tom aj ine jagurty ale len biele alebo vanilkove alebo marhulove a broskynove! 😉

miskachrumka
autor
3. feb 2010

ale tak ty mas už dve deti a viac rokov ako ja!

a ty mas dokonca cisarske 2 co ja len jeden a mozno preto mi z toho brucha ostalo viac mne je tiez zle ked sa pozriem z boku ako mi trci to brucho 🙄 a este aj ten rez v strede brucha no nadhera ale ja som brucho nikdy neukazovala aj ked som ho mala plochsie a pekne bez trii a jazvy a teraz ho už duplom nebudem ukazovat!!!!!!!!!

ale tak kazdy mame nejake chyby krasy ja sa to nejak musim pokusit zhodit do leta ale ako??????????

smily
3. feb 2010

mne sestricka povedala ze mam zacat aktiviou bielou,ale dnes homeopaticka (je zaroven aj detskou lekarkou) povedala ze ona bz s tym este pockala, ze aktiviu nie... tak neviem, ale aj tak sme kojeni takze az niekedy po roku...
ozaj a kazala davat jej 2 mesiace biogaiu - po tych hnackach teraz ma zase zapchy....kolko to stoji?

ockovelasky
3. feb 2010

Miška, je to v poho a pripomína mi to strih, aký som mala aj ja, foto na pokeci.. 😀 😀 😀 odvtedy som ho ešte netrafila takto..

ockovelasky
3. feb 2010

Ináč, pribináka sme dostali cez víkend od jednej tety, hrozne sa divila, že malému to ešte nechcem dávať.. 😕 kedy ste začali s jogurtami? myslím, že v nejakom 10 m., že?

smily
3. feb 2010

Miska, ano mam uy 30 🙂 a ty mas zvisly rez? ja mam tzv bikiny rez a nie je to skoro vobec vidiet

kristinka4m
3. feb 2010

Ahojte ja som dnes akčná upratala som si kuchynu 🙂 konečne bo ked mi to drobec rozhadže tak ja to tam len nahádžem ☹ No mne by trebalo aj 30kg ja by som nebola proti, ale ako? Ja som kedysi bruško trošku ukazoval, ale myslim ze tie casy su už dávno za mnou vtedy som mala o dobrych 20kg menej a bola som hneda zo solarka a ziadne strie ☹ No teraz sa na tom mojom bruchu moj syn strasne smeje ked sa tak natriasa ☹ A baby ja tiez dostavam pribinaka od svokry no nechcem ju nasrat tak sa tvarim ze mu ho davam ale pritom to zjem ja 😉 Ja mu davam iba activiu a Zvolensky tie davam ochutene bo nemozem nikde najst ciste ☹ A dnes mi doniesla Danone vanilkovy tak budem mat co robit az to vsetko pojem 🙂
Smily ja mam v takych situaciach asi srdce na jazyku brrrr az ma zamrazi ☹ uz len pri predstave.Ešte že sa vam nic nestalo.
No a ked ste sa tu rozpravali o prsiach ja som pribrala asi vsade len nie tam ☹ Čize jedine co mi trci je brucho zadok boky ☹

miskachrumka
autor
3. feb 2010

no ahojte
smyli ano zvysli rez lebo maleho tahali naspat z porodnych ciest cez brucho von a keby mi spravili bikiny rez tak by sa maly nedal vytiahnut!

kika nic si zroho nerob! 😉

ved pockaj ked sa stretneme co hadam nieje daleko tak pokecame 🙂

elenka ja davm jogurty ked maly presne 9mes a 2-3tyzdne som mu dala zvolensky biely a asi tyzden nato aj broskynkovy atak to zacalo!

a už papa aj pribinaka ved tvaroh este nikoho nezabil!

prvy som mu dala len na skusku a nic tak mu davam asi1- 2 za tyzden a vanilkove

miskachrumka
autor
3. feb 2010

elenka na tej foto na pokeci si riadna kocka 😉

miskachrumka
autor
3. feb 2010

a je tu niekto?

inac asi to ockovanie prehodime na buduci mesiac cize na 4.3 nech je aj ocik doma 🙂

uvidim ci mi na tento napad povie dr v poradni!

zajtra sa ozvem ako sme dopadli !

tak dobru nocku vam vsetkym prajem a zajtra sem vsetky nazrite a samozrejem aj napiste vsetko precitam som ako sup 😅 😅

papa 🙂

cestovatelkaandrea
3. feb 2010

Ahojte zdravim vas vsetky. Vobec nemam cas pisat z roboty. Prehodili ma do ineho timu, ktory potrebuje surne pomoct. Vyzeralo to tak, ze tam budem iba mesiac, ale nakoniec z toho mozno budu dva alebo aj tri ☹ ☹ ☹

som strasne unavena, vecer nevladzem a ked si lahnem do postele tak nedokazem zaspat...

zajtra rano odlieta aj svokra nazad na SR, tak opat budem musiet vsetko robit ja s muzom- zlate casy sa skoncili,

Katka gratulujem, ze Arinka sama chodi.

Miska Davidkovi pofukaj licko, kde mu rastu stolicky. Aj Damian uz ma dve. Prva bola problemova (teplota, sople, kasel, nervozita, v noci buntosenie) a ta druha sa prerezala ani neviem ako... bez problemov. a ked mu kukam do pusky, tak ma dalsie styri zubky naliate.... tak som zvedava.

ak vecer nezaspim, tak sa ozvem, zatial ahojte a teste sa z drobcekov....

Damian zacal teraz velmi vela hovorit (aj SR aj NL) takze sa vytesujeme s muzom, ze najvacsim rozpravacom v rodine je teraz drobec 😉

ockovelasky
4. feb 2010

Ahojte.. Tak dnešná noc bola suprová, ani som nevedela, že mám drobca, ale to asi preto, že sme mu dali na noc viburcol, spinkal krásne a aj on je dnes spokojný a pekne sa hrá.. 😀 😀 😀

Miška, ten strih sa ti podaril suprovo.. Hmm, tak na očkovanie idete 4.3.? To je na moje narodky, sa prehúpnem do ďalšej desiatky.. 🙄 🙄

Andrejka, blahoželám k rozkecaniu drobca.. 😀 😀 musí to byť zlatučké..

kristinka4m
4. feb 2010

Ahoj Helenka tak to ti len ticho závidim taku noc ☹ 🙂 🙂 Dúfam že sa jej aj ja raz dočkam 😅 Však to ma Miška dobre na to ze si to strihala sama ja by som sa asi neodvazila. Spominala ze mas dobru fotku na pokeci 🙂 Mozem kuknut aj ja? Poslem IP s mojim nickom na pokeci 😉

ockovelasky
4. feb 2010

Jasné.. už som ti aj napísala a pridala medzi priateľov.. 😀 😀

kristinka4m
4. feb 2010

No Danielko zahajil obedny spanok, dnes nevarim takze mam klidek. Ked sa zobudí ideme sa všetci vyvetrat 😀 😀 Ja v ramci chudnutia 😉 Danielovy nic ine neostava 😝 a chlap mi to slubil 😨 este nevie co ho caka 😀 😀 U nas je krasne slniecko svieti aj ked troska je kossa ale to hadam nevadi 😉

kristinka4m
5. feb 2010

Ahojte 🙂 Tak nejak to tu stichlo. Danielko spinka uz od 10 🙂 ale uz ho pocujem na noc som dala chamomillu bolo to troska lepsie 🙂 Idem este pridem dufam ze tu niekto bude 😀

smily
5. feb 2010

ahojte
dnes u nas strasne fuka 😠 😠 boli sme s malou len v obchode a spat - nedalo sa vobec prechadzat.... dala som kysnut cesto na osie hniezda - este som to nikdy nerobila - kysnute kolace neviem robit, vzdy mi vyjdu z rury ihned tvrde 😅 😅 😅 😅 tak mi drzte palce, dufam ze sa tento krat podaria... saska ma zajtra 4 roky, pridu krstni s detmi, tak chcem upiect nejake kolaciky🙂

manzela som vcera poslala kupit arinke biogaiu, ale chlap ako chlap - kupil jej tablety nevhodne pre deti do 3 rokov 😀 😀 😀 😀 😀

kristinka4m
5. feb 2010

Ahoj Katka.
Aj u nas je nafigu pocasie ☹ Tak to uz je z nej mala, velka slecna 😉 Tak dufam ze sa ti kolaciky podaria.
Pridem na ochutnavku 😀