• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
ja som si nedala nic - len banan a jablko a idem si dat activiu opat.... a bola som na toalete /dnes asi len 5-tykrat :grinning:/ a tam smrdel chlor - teda, on tam zvycajne nesmrdi, asi len upratovacka cistila.... jak ma tam raz natiahlo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj. Musim chodit na druhy zachod :grinning: este, ze mame na vyber :grinning:
27. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniii nemala by si sa veru lepsie stravovat? :sweat_smile: ako nevravim ze bananik a jablcko nie su zdrave ale ako hlavne jedlo? :confused:

baby preco jedna tehotenska kalkulacka ukazuje termin porodu inak a teda aj tyzdne ako ina? Tu na konikovy berie do uvahy aj dlzku cyklu, na tehotenstvo.academy nie a tak mi tam vyrata termin porodu a tyzdne +2 dni. A to je potom cudne, lebo podla tejto konikovej mi od zajtra zacina 8tt a podla tej druhej az v piatok :confused:
27. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee - ja mam hlavne jedlo zase kuracie prsia v cesticu + zemiaciky + salat :grinning: mam sice na vyber zo 7 jedal, ale uz treti den neviem odolat tymto fantastickym kuracim prskam - mnam mnam mnam... uz teraz mi sliny tecuuuu.... a vecer uz len polievocku - vsetko ostatne je len "desiata" :grinning:
a pinky - aku dlzku cyklu? :confused: ja som pozerala podla teho.acad a sedi mi s konikom.. :confused:
27. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz vidim, ma to nenapadlo, lebo mavam 28 dnovy cyklus. a ovu som mala na 12/13 den teraz :slight_smile: ja to viem presne :grinning:
27. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čacte kočky pozeram že vam chuti mesko tak to vyzera na chlapčekou :wink:
27. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem kočky, ale mne tie dátumy sedia aj na koníkovi aj na academy :grinning: jedine mi to nesedí s dokiho výpočtom, pretože mi na koňovi nabieha nový tt v štvrtok a mal by až v nedeľu :sweat_smile:
ale keby som si mala vybrať, tak môj termín pôrodu by bol 16.8. presne na naše výročie :grinning: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - a nenaskakuje nam narovnako v piatok? :grinning: ci uz som popletena :grinning:

caf leni - no, mne mama vola kazde dve hodiny, od kedy vie, ze bude stara mama. A stale sa pyta, ci uz vraciam :grinning: a stale hovori, ze to bude chlapcisko :grinning: ze pri mne a pri segre vecer otehotnela a rano uz isla grckajuci autobusom do prace :grinning: no ja som skoro umrela od smiechu, ked mi to zavalila :wink:

baby - len aby som to ja neodrodila presne na termin segrinho sobasa :sweat_smile: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam doma tiež oliverka tak nemam velmi čas iba som na chvilku nakukla :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo mne asi preto lebo ja mam cyklus 26 dnovy /obcas max 27/ :sweat_smile: a ovu 7/8 DC,...tak asi preto...uvidim ako to doki vypocita :sweat_smile: :grinning: ten na academy berie len 28 DC...

elli co ty vies, mozno budete mat darcek :dizzy_face:

lenand a ked mi maso nechuti budem mat princeznicku? :sweat_smile: :grinning:
27. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pocula aj citala prave ze zle je pri dievcatkach a pri chlapcovh nic ...to je asi takze ze "vynimka potvrdzuje pravidlo" a ta vynimka je stale :grinning:
27. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky - to aj svokrusa hovori.. ze ked maso tak chalan a ked sladke, tak baba :grinning: ale neviem, co je na tom pravdy :grinning:
sesternici vobec nebolo zle, nevracala ani raz za tehostenstvo, jedla hlavne maso - a to je pomaly vegetarianka a ma babu ako buk :grinning:
27. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoojte kocky :slight_smile:

Eli tak az zajtraaaa....ten tvoj doki nas tu vsetkych natahuje... :grinning: uz som chcela vediet ako ste podrastli :wink:

a citronovu mineralku som si dala aj ja dnes a to hned ako som vstala ...tak je mi niak divne asi niaky nizky tlak je alebo co...mame to tu v BA zatiahnute :sunglasses:

a aj mojmu dokimu vychadaza vypocet porodu o dva dni sneskor ako tu na MK :wink:
27. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte monickovci :slight_smile: uz ste vstali? :grinning: aj tu je zatiahnute, vcera Oskar svietil a teraz nic..
27. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jo monickovci uz su hore a Lenockovci uz aj pracuju :wink: :wink: :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vitaj monicka :dizzy_face:

ono aj tak ze len 5% deti sa rodi na termin, oni sa vypytaju ked uz bude treba :wink:
27. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik :slight_smile: no veru som poriadne natiahnutá ale aj napriek tomu mám obdivuhodne dobrú náladu :grinning:

no lenočka, neviem ale zdalo sa mi, že nám to nabehlo v štvrtok :sweat_smile: ale popletená môžem byť kľudne aj ja :grinning:

pinky, veru to by bol darček nad všetky darčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj mne chutí masisko ale beriem všetko chlapca aj dievča...no podľa sona to vyzerá len na jedno :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pinky ahojec :slight_smile:

inak Eli- leni vam tt nabieha nie vo stvrtok,ale v piatok nie :slight_smile: mne nabieha vo stvrtok
27. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, ty si poklad, takže som to poplietla ja :grinning:
lenočka :slight_smile: :wink:
27. jan 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja beriem aj chlapceka aj dievcatko, tesim sa rovnako na oboje ale mozno fakt len tak o kusok viac na dievcatko :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste mi tu tak chute s tým jedlom narobili, že už slintám na klávesnicu :grinning:
a bežíííííííím si zohriať polievku :grinning:
27. jan 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli sa mi paci ze pisu aky sok lebo ocakavali len sedem....len :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis Elli :grinning: z toho si nic nerob, aj ja som rotrzita - isla som pre zehlicku a otvorila som chladnicku :grinning: :grinning:
a ja by som chcela o malilinko viac chalana - aby nemal endo :sunglasses:
27. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem Leni chalan by taketo starosti nemal co my...tak sa nechame prekvapit...coskoro sa to vsetky dozvieme :slight_smile:

Mne aj nasa Libetka povedla ze si mysli ze budeme mat dievcatko, a aj my si to tak trochu myslime:wink:
27. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :grinning: to je kraaasne :slight_smile: a ozaj - ako sa ma Libethka?
27. jan 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, na tom som sa zabavila aj ja :slight_smile:

veru, necháme sa prekvapiť...hoci ja plánujem ísť v 24-27tt na 4D sono, tak tam sa to dozviem na 99,9% :grinning:
27. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nasa Libethka sa velmi snazi a stale...verim ze bude za to odmenena tiez a tesim sa ked sa k nam pripoji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No jo samy vieme ake je to tazke ale verim ze sa im zadari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli to je taky vnutorny pocit ze to bude dievcinka :slight_smile: ale uz kolkokrat mi moje pocity nevysli :grinning:
27. jan 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli v tom 25 tt to je 3D ? nie :wink: aj my sa vtey chystame :slight_smile:
27. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, pozdravuj libi :slight_smile: nech nás príde aspoň mrknúť, ak sa jej bude chcieť, aby sme jej k tomu snaženiu mohli pribaliť špeci dávku tehu víruskov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: keď niečo veľmi chceme, celý vesmír sa spojí...takže to možno bude krásna dievčinka :slight_smile: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok