Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
27. jan 2009

moni, mne hovorili v CARku, že robia 4D a mám sa objednať tri týždne dopredu a najideálnejšie je to vraj medzi 24-27tt...som si to poznačila do správy od dokiho

monika3
autor
27. jan 2009

aj mne povedali v Car-ku ze sa mam asi 3 tyzdne dopredu objednat, ale na to 3D som sa pytala,
no Eli tak to mame tusim po velkej noci niekedy, tiez by som si to mala niekde poznacit...aby som to zase na poslednu chvilu nevybavovala 😉

ellianka
27. jan 2009

no veru, vychádza to na apríl 🙂 to už by sme mali byť v 6mesiaci s krásnymi bruškami 😵

monika3
autor
27. jan 2009

fiha uz v 6 mesiaci...jej uz aby to bolo 🙂 🙂 🙂 🙂

ellianka
27. jan 2009

žienky, ja som čím ďalej tým viac presvedčená, že tá moja teplota sa vzťahuje na tehotenstvo...pretože si skáče, bez ohľadu na to čo robím. možno to súvisí nejako s tou mojou cystou 😠

monika3
autor
27. jan 2009

no neviem ja si teplotu nemerievam ale poobede to skusim .... 😉

ellianka
27. jan 2009

ja to na sebe cítim a teplomer mi to už len dosvedčí....takže moni, ty vôbec nemusíš teplotu mať 🙂

pink_lady
27. jan 2009

babulky na chvilku sa zaratam do nezmyselneho prikladu 😠 a potom mam co robit aby som to precitala co ste vseeetko popisali 😵

monikk aj odo mna pozdrav libi ze jej posielam štartovaci balicek Tehu virusikov 😉

to uz budete baby v aprili v 6.mesiaci? to nejak letiii 😅

ozaj za ten 3D a 4D sa asi plati ze? Moj doki ma jeden aj druhy a ma tam napisane za ten 4D na vlastnu ziadost sa plati, tak uvidime kolko to bude 😀

pink_lady
27. jan 2009

elli a ako vysoku teplotu mavas? 😕

poobede mavam aj ja ale len zvysenu, tak do tych 37,8 ale to je asi normalus, nei?

monika3
autor
27. jan 2009

Tak neplotu nemam 🙂

Pinky pozdravim ....a za ten 3D za plati u nas v car necele dve tisicky...no jo je to obchod 😠

nniak ma trosku picha na lavo kde je bambulik tak ideme odpocivat

asi aj Lencocka niekde krmi uz svojho dracika 🙂

pink_lady
27. jan 2009

monik tak oddychujte pekne v klude a teplucku 😉

ellianka
27. jan 2009

pink, neviem mne ponúkli iba to 4D a určite budeme cvakať..
mám tak od 37,0 do 37,5....moja normálna je 36,4
dúfam, že je to normálne 😅 veď uvidím, čo mi doki zajtra na to povie

ellianka
27. jan 2009

monik, dobre si poodpočívajte s nohami hore 😵
cmuk* pre drobčeka

monika3
autor
27. jan 2009

A ja posielam cmuk* vasim dropcekom

a nohy mam trochu vylozene hore, mam tak nastavenu postel 🙂

lenocka3
27. jan 2009

ano ano - krmila som dracika 😀 nakoniec sa mi vykaslal na moje kura a vypytal si sunku s vonavymi roztekami - asi pol kila 😀 takze sme na rozkoch a sunke dnes 😀 z tej vone jedalne sa mi zaludok obracal 😅 musela som len skocit do bufetu. 😅
Pinky, my budeme v aprili v 15tt-16tt atd 🙂 takze tiez nebudeme az take malucke 😀

monika3
autor
27. jan 2009

my sa uz tiez budeme s Eliankou v aprili trosku kotulat 😉

ja som si dala prave postruhane jablcko s piskotmi, mne taketo veci chutia - uz vidim ze to budem potom chystat dvakrat 🙂 🙂

A lenockovci uz ste mali jablko 😉

lenocka3
27. jan 2009

no jasne, uz sme zjedli dve jablcka 😀 no, boli take cudne, ale ked maju vela vitaminov, tak sup s nimi do bruska 🙂
este hodinku a stvrt a idem domov 🙂 sa tesiiiiim
ja vsade citam, ze ked maju zeny myom v tehu, ze su na rizikovom aj od 5-6tt... to je sila. A ja nic. Teda, radsej nie rizikove, ale pre moj klud by som bola doma aspon do 13tt... co vy na to? 😕

ellianka
27. jan 2009

jeeej moni, na to kotúľanie sa teším 😉
a ten dobrý olovrant v tichosti závidím 😀 jablko som skúšala len 2x a tak rýýýýýýchlo vždy vybehlo, že už nechcem dráždiť....ale hneď by som sa pridala k jablčnej párty

lenočka, záleží ako sa cítiš ty. hoci pre taký pokoj v duši by som si pár týždňov voľna vzala 🙂

lenocka3
27. jan 2009

a citim sa dobre. Len tie krce..... je to sice len dva-trikrat do dna, ale je to rovno v maternici - troska zasahuje napravo. Neviem, kde su myomy, ci viac vpravo alebo vlavo... A to taky krc, cele podbrusko mi stiahne, vtedy si hovorim, ze boze babulko, len to vydrz a potom to prejde. A nic. ziadna ina bolest ani nic podobne... tak neviem.

ellianka
27. jan 2009

lenočka, možno tie kŕče nesúvisia s myom. maternica sa rozťahuje a tak sa len hlási, že je všetko ok 😉
ja mám tiež občas bolesti ale také dlhšie, začne to ako kŕč ale trvá aj celé poobedie, je to však slabé v porovnaní s endo 😅
a tie tvoje sú aké intenzitou?

lenocka3
27. jan 2009

take.. neviem... o dost slabsie ako nase endo-krce... ale dost mi ich to pripomina... pred mrchou som citila taketo len silnejsie v celom podbrusu, sa to presuvalo. Teraz to stoji na mieste - v strede, trosku viac napravo. A trva to pol minuty.
A ak sa tak roztahuje maternica, nema ma to boliet tak dlho ako teba? 😅 😅
😀 😀 no ja som asi uz na kompletku 😀

ellianka
27. jan 2009

moja bolesť možno súvisí s tou veľkou cystou, na ktorú maternica pri rozťahovaní tlačí a tá potvora zas tlačí kamsi inde 😠
ale keď si mi to teraz priblížila, tak si naozaj myslím, že ide o rast maternice 😉 neboj, to časom prejde do príjemného kopkania malého dráčika 😵

lenocka3
27. jan 2009

jeeeeeeee 😵 no uz aby zacal 😀
dakujem, si ma ukludnila 😵
tak uz nebudem stresovat. nasla som zase stranku, kde pisal nejaky gyndos, ze myom o velkosti 2 cm by urcite nemal sposobit problemy v tehu, pokial nie je priamo pri babatku. A kedze nie je, tak nebudem stresovat 🙂
Idem si dat este bananik a za pol hodku hajde domkov 🙂

Ozaj - co dnes veceriate? Potebujem inspiraciu 🙂

ellianka
27. jan 2009

tak tak pekne domov oddychovať 🙂 a hladkať drobca s príjemnými myšlienkami 😵

no ja ako tradične nejaké masiskoooo alebo cottage alebo chleba vo vajíčku 😀 😀 😀 alebo...čo si telo v danú
chvílu zamanie 😀

pink_lady
27. jan 2009

teraz mi odisla navsteva - take male 11,5 mesacne dievcatko aj s maminou - pred rokom sme sa stretli naraz v nemocnici ...taka je zlatunka teraz 😵

co sa tyka jedenia tak akurat filozofujem tiez nad tym co budem jest - ale tiez neviem co 😖 nechcem aby to bolo moooc kaloricke ani aby mi z toho zle nebolo a tiez aby som ryyychlo nevyhladla 😲

lenocka3
27. jan 2009

ja mam chut na podlesniky - zemiakove placky /keby sa to nahodou inde volalo inak 😀/ a plnenene syrom mnaaaaaaaaaaaam, ako mi bude zle 😀
sice, vytiahla som rano kuracie maso z mrazaku, ale nebudeme predsa len maso jest 😀 maso zase az zajtra 😉

monika3
autor
27. jan 2009

Leni tak nase myomy su neskodne 🙂

a ja som dnes maso nemala a ni mat nebudem, tak na veceru asi niaky syr dam 😉

Pinky tak take Ta caka 😉

monika3
autor
27. jan 2009

Lenocka dnes ste mali sunku pol kila 😉

ellianka
27. jan 2009

mňam, kuracie rezníky v zemiakovej placke 😀 😀 tak to bude zajtra na obed 😎

monika3
autor
27. jan 2009

kuracie rezniky v zemiakovej placke ...tak to nepoznam, ale reznik som davno nemala 😀