• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
ahojte kocky,
zajacik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, moc moc ti to prajem :dizzy_face: davaj na seba a male pozor :slight_smile:

ja uz na MK nestiham moc chodit, naplno sa venujem malej, takmer ju z narucia nepustim, chcem si to uzivat kym mozem, ved tolko sme sa na tieto chvile tesili :dizzy_face:

15.11 mame krst, 11.11 prvu poradnu, dovtedy musime malu zvyknut na vzduch, vcera spinkala min pri otvorenom okne, dnes som tiez ju chcela dat cez obed, ale spinka az doteraz a zajtra som uz chcela ist prvykrat von lebo tu mam muzika, tak nech sa prejdeme...uvidim...
chripky sa bojim aj ja, najma ked v decembri ideme na vychod a tam budeme pri zdroji...bojim bojim
7. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink mne zakazal na prvy trimester paralen vraj je skodlivejsi nez acylpirn.paralen mam brat od polovice tehu a pri konci.tam sa zase nesmie acyplirin...zatial som takyto priserny stav mala raz ale stacilo..

bleelka jasne ze sa venuj malinkej..uz ste si na seba vykli a nasli svoj rezim??
7. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my vás tiež nestíhame dnes zajtra máme krst a dnes bol zhon :grinning:
7. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip pekne pokrstite a potom hod neake foto

u nas dnes prší a prší hrozné :frowning2:
8. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte po vikende?
:slight_smile:
baby vidim ze idete krstiny chystat,my sme tiez krstili tak po mesiaci a pol :wink:
PInk uz sa Ti bude smiat za chvilku, a nebude ani vediet prestat tak sa mu to bude pacit, aj nas je je taky nadherny smejko, place ozaj len ked chce jest a vie to dat teda paradne dakedy najavo, vtedy nic nepomaha aby chvilku pockal ,iba mliecko :wink: a uz aj ... :sweat_smile:
Eli viem ze aj s tym jednym prckom je vela prace, tiez ma to obcas napadne ake by to bolo tazsie keby vysli dvojky :slight_smile: :slight_smile: Je to urcite pekne ale asi riadny zaberak, :dizzy_face: Scar nam najlepsie povie :wink:
Evina pekne ste podrastli :slight_smile:
a cafte vsetky mamule a tehule :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
trošku posuniem tému hore, nech na seba nezabúdame :wink:
jéj, to tu tak beží, už krstiny, no pekne :slight_smile:
evina- ako ti pribúdajú týždne :sweat_smile: , ešte ti býva tak zle?

pinky- ako krámy, dá sa to prežiť? dúfam, že si v pohoďke a nie zasa v nemocke, moc držím palce, nech si v poriadku aj s Olíkom. :slight_smile: potom ho vysmiateho vyfoť, nech ho fešáka aj my vidíme :grinning:

ja pomaly priberám, kilečko za kilečkom, aj týždne pribúdajú, malý kopká stále silnejšie, minule mi tak švacol do ruky položenej na brušku, až som sa zľakla, no to bude asi futbalista :slight_smile:
9. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tu je otrasne počasie prši a prši dnes sa filipko zobudil už o 5.00 a oliverka odviedol do školky muž tak som si s filipkom lahla o 7.15 a spali sme do 9.45 už davno som sa tak nevispala ale dobre mi to padlo :slight_smile:
10. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lenand aj u nas leje :frowning2: takze z prechadzkynic nebude

inak sme vcera boli na poradni a chlapci su teda riadni valibuci
Tonko ma 49cm a 3,6kg a Jurko 52cm a 4,3kg
a to ked sa narodili boli kosticky s kozou...1380g a 1800g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scarlette pekne priberaju ani my sme dnes neboli vonku ten dažd je hrozní :angry:
10. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my máme po krstinách konečne malá začala byť aj v noci mrzutá hlavneže cez deň spí :confounded: sa to otočilo predtým robila cirkus cez deň a teraz v noci tak toho vela nenaspíme
10. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
scar chlapci krasne rastu :dizzy_face: len tak dalej

aj nu nas dnes lialo a lialo :frowning2:

liavia ze co kramy? no, nekomentujem :cry: :angry:
10. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pinky,
to ma mrzí, že je to na figu s tými krámami, :fearful: veď tehu lieči endo, to mi ohukaval o hlavu môj bývalý gynek. v jednom kuse...
no hovor mi o daždi, včera ráno som parádne zmokla pri čakaní na bus do práce, bola som komplet mokrá po kolená, stála som ako trubka pod dáždnikom a mokrá tak či tak :confounded:
10. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livia, mne aj terajsi sluboval, ze ked otehotniem a porodim, bude po endo i po bolestiach, no a po porode sa z toho zacal 'vykrucat' vraj ze stava sa to ale ze moze byt i pravy opak...no vies si ho predstavit ako sa tvaril ten svoj nevinny ksichtik nahodil a ja by najradsej ...:grinning:
A ty pozor na prechladnutie, je hnus pocko, my ideme zajtra na rehabku neviem si to predstavit
10. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby akoze kramy vam vooobec nezavidim, sa tesim ze uz nikdy viac :sweat_smile: :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem pinky, je to indi-vindi :confounded: endo je nevyspytateľná veru
dávam pozor, neboj, tlačím vitamíny do seba, ovocie, zeleninu. chystám sa doma vegetiť budúci týždeň, nech naberiem sily a energiu :sunglasses:
scar - chalani ti krásne rastú a priberajú, sú zlatí :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam :wink:
11. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme dnes trošku nakupovali, kúpili sme malinkému dvoje dupky, nech má aj nové veci už konečne od maminky a tatinka, lebo veľa máme darovaných :slight_smile: a od soboty už máme aj postieľku.

ako sa máte všetky? ja nič moc, dosť nízky tlak som cítila cez deň z toho daždivého počaska, už by oskarko mohol a j vykuknúť, chýba nám na oblohe :dizzy_face: a potom by som len spala a spala
tak pekný večer všetkým
11. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.vcera mi lekar spravil akusi rychlu poradnu bez sona a len potvrdil zapal a dostala som tabletky Clotrimazolum . pisu tam ze sa nemozu davat prvy trimester a ja som ho este neskoncila az buduci tyzden.lekar tvrdi ze do maternice ucinok s liekov neprejde tak sa nemusim bat ze to ublizi drobcekovi :unamused:

chcem sa spytat aj Vy ste mali poradne ked nekukal absolutne drobceka?? ani sono ani ultrazvuk?

len skusil krcok a vraj ten rastie a bolo.za 2 tyzdne tam idem zase ci zapal ustupil a verim ze uz kukne aj drobceka.
keby som piatok nebola na ultrazvuku v nemocke kde ma operovali a lekar nam vsetko ukazal aj dopodrobna vysvetlil tak som ako na ihlach.
12. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia pospi si ak sa ti chce to si drobcek pyta :wink:
evina jasne ze ti nemusi robit ultrazvuk, mne robil casto tusim vzdy ale to kvoli problemom, inak sa ma robit, resp, poistovna preplaca 2-3 ultrazvuky, v 10., 20., a 30.tyzdni a potom v 36 prietoky co je vlastne tiez ultrazvuk ono ani ultrazvuk nie je uplne bezpecny je to tiez ziarenie
12. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienkay chcem sa spytat ci niektora nemala skusenosti s tymy tybletkami clotrimazolum v prvom trimestri.
prave ma nastrasili ze si ich nemam davat ..ze to moze poskodit aj plod..lekar povedal ze neprelieceny zapal je horsi nez tabletky clotrimazolum ktore sa k dietatku vobec nedostanu. vravel ze mam vo vnutri aj vytok a som si ista ked ho neposluchnem tak zapal sa bude stupnovat. uz som si tabletku mala vlozit aj vcera ale nedala som si to zatial. som teraz 11tt +2 cize ukonceny prvy trimester nemam..preto vaham ked sa nesmie v prvom trimestri.
myslim si ze dnes to uz vlozim, asi to bude mensie zlo nez rozsirujuci zapal.. prosim poradte.dakujem
12. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ako sa vám darí? kto vie ako sa majú dievčatá so starej zostavy z endometriozy..libeth, janis24 atd. dávno tu neboli :zipper_mouth:

síce janis sa mi ozvala :cry:
no o libeth neviem nič :cry: mohlo by sa aj na ne usmiať konečne šťastie
12. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evina skúsenosti mám ale nie v tehotenstve
treba piť acidko alebo jesť activiu aj tie upravujú mikrofloru tam dolu lebo obsshujú laktobacil
12. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: vlastne laktocity
12. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip akurat som dnes na ne myslela, ako sa ma janis? :confused: ked taky smutny smailik :cry:
evina asi budem hnusna, tak pocuvaj kadekoho, nie svojho dokiho, nevkladaj si tabletky a zapal sa ti dostane az k babatku a budes mat po nom :unamused: predsa doki vie co ti dava
12. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evina- ja som tiež mala lieky na vkladanie počas tehu na mykózu, v ktorých bolo napísané, že v tehu dávať len v ojedinelých prípadoch, tiež som rozmýšľala čo urobiť, ale nasadila som si ich. mne jedna kočka vtedy tiež vravela, že k malému sa to nedostane, účinkuje to len lokálne. podľa mňa ten zápal vo vnútri je horšie nechať neliečený, to určite narobí viac škody ako úžitku. :confused:
čo sa toho sona týka, tak presne ako píše pinky, robí sa 3x počas tehu, aj keď mne ho robí doky pri každej poradni, kvôli endo určite, na to ma upozornili aj v heliose, že ma treba častejšie sledovať. neboj, určite si v poriadku, dôležitý je krčok, či drží pekne zatvorený.

pinky, veď ja si aj zdriemnem, keď potrebujem, len horšie je to v robote :sweat_smile: ako sa máte s Olíkom? my sme OK, kopkáme pekne.....
12. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj pinky, písali sme naraz :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy. citam vas, citam, poctivo, len zatial nemam cim prispiet. mirip, minule som hladala janis24 medzi babami niekde po koniku. som premyslala co je s nou..
libeth mi pisala mail asi pred par mesiacmi. chcela si oddychnut aj od premyslania o endo, preto nechodi ani na konika. verim, ze sa jej dari dobre. a ze endoska o nu stratila zaujem. :wink:
12. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink,liviaf dakujem za radi a posluchnem lekara a vlozim si tie tabletky az sa zapal vylieci.
dik a pekny dnik. :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak u nas sa dnes konečne umudrilo počasie tak sme boli vonku filipko len pozerat bol tichučko a pozeral dookola a na každeho sa smial idu nam zubky tak je trošku mrzutí dnes sme sami doma tak filipko už spinka a ja idem zachvílku tiež nech sa trošku vyspím :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, posúvam témičku a krásny víkend všetkým maminkám a tehuľkám želám :slight_smile:
14. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok