Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
27. jan 2009

moni, žiadna veda len miesto klasického obalu použiješ zemiakové cestíčko a je to hotová báseň 😀 a keď dnu vložíš ešte syr...už normálne nemôžem písať lebo slintám jak tie psy pri pavlovom pokuse 😝 😅

monika3
autor
27. jan 2009

Eli tak to poznam a celkom dobry napad...to si niekedy najblizie urobim...

tak a teraz som uz hladna , dala som si zatial Kiwi 😉

pink_lady
27. jan 2009

br ze zemiakove placky 😀 a este s tym reznom no malli sme to v nedelu a neskoncilo to slavne... 😀 asi to bude dievcatko 😀 😀

cpam sa teraz toustovym chlebom tmavym so sunkou syrom uhorkou a zapijam to acidkom ...to bude asi tiez cirkus
😝 😀

monika3
autor
27. jan 2009

No Pink to acidko na zaver - prajem vela stastia 😉

ellianka
27. jan 2009

no veru pinky, tá acidková kombinácia je neklamným dôkazom dobrého tehotenstva 😉 😀
pripomenulo mi to jeden vtip....
...žena si príde do lekárne pýtať nejaký lacný tehu test...
lekárnik premýšla a potom zajde do zadu...
o chvíľu sa vráti späť a v ruke drží nakladanú uhorku so šlahačkou...
...ženská pokrčí nosom a vybehne preč...
lekárnik za ňou ešte stihne zakričať "pani tehotná nie ste"

lenocka3
27. jan 2009

moni - no, veru kuracie dnes nebolo 😀 sunku nesiem aj domov - asi tri platky 😀 uz som nevladala 😀
- elli - syr v zemiakovej placke 😀 kuracie maso len tak - ako priloha 😀 miesto salatu 😀

lenocka3
27. jan 2009

jee kocky, to je uz tolko hodin, balim dracika, ideme domov 🙂
😵 😵 😵
Tak papa zajtra a pekny zvysok dna 🙂

lenocka3
27. jan 2009

aha - vy ste uz na druhej strane 😀 som si nevsimla

ellianka
27. jan 2009

lenočka papapap 😵

pink_lady
27. jan 2009

elli 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lenoc paaa 😵

monika3
autor
27. jan 2009

Eli zabavili sme sa 🙂

Pa Lenocka veru bez dracika ani na krok 😉

monika3
autor
27. jan 2009

no tehulky ja sa pre dnesok odpajam,

velky Tato isiel doobchodu....tak ideme za chvilu jest 🙂

monika3
autor
27. jan 2009

a Eli tesime sa na dobre spravy zajtra 😉

pink_lady
27. jan 2009

monika tak dobru chut a paaa 😉

lenand
27. jan 2009

mali sme navštevu a kým som dala oliverka spinkat tak teraz som sa dostala k pc že si vas aspon prečitam a normalne som aj vyhladla pri tom čitaní 😀 zajtra sa ozvem tak dobru nocku aj dračikom 😵 😉

lenocka3
28. jan 2009

dobre ranko babatka 🙂
Co robite? spite este? 😀 😵
ja uz zase makaaam a nechce sa mi. Je mi tazko od zaludka, ale negrckam. Zatial. Ale za to vsade citim pokazene maso... dokonca aj v aute 😀

lenocka3
28. jan 2009

halo, kde ste?
Elli - nemozem sa dockat 😵 😵
moni, pinky, leni?

hadam tu dnes nebudem sama 😵

pink_lady
28. jan 2009

ahojte 🙂 sedim uz 2 hod v cakarni u doktora este mi moj brmbolcek nachladne ☹
V noci sa mi zas snivalo, ze srdiecko nebije, ja to asi do sona nevydrzim ☹

monika3
autor
28. jan 2009

Ahojte babule a babatka 🙂
pinky no taky sen...
dnes Vas len narychlo zdravim...prisli nasi tak pa 🙂
😉
Eli cakame na pekne spravy 😉

ellianka
28. jan 2009

krásny deň 😵
tak my už sme domka, vytešení a spokojní 🙂 😵
drobček sa mrvil a hýbal, má 22,6mm 😵 😵 😵
dostali sme fotečku aj video nahrávku
aaaaaaaaaa cysta sa pekne zmenšila, má už len 5x2cm 😀 😎
možno ste na vlastné uši počuli ako mi spadol kameň zo srdca ale až do konca 12tt mám byť veľmi opatrná...
tak idem rýchlo nakŕmiť bobáčika 😀

lenocka3
28. jan 2009

pinkyyyy - ty si trdielko, tam radsej zabambus brmbolceka a nemysli na take skarede sny 🙂 😵
Nic neboj, vsetko bude dobre, slubujem 😉
ahoj Moni 🙂 tak nech sa o vas postaraju riadne 🙂

ellianka
28. jan 2009

pinky 🙂 neboj všetko bude ok a srdiečko bude biť ako zvon 😵
veru aj u nás je poriadne sychravo, tak len pekne potom rýchlo šup do teplúčka 😉

monika3
autor
28. jan 2009

Eli parada....a aj cysta je mensia , tesim sa a veru pekne oddychuj , musime byt opatrne 🙂

Pinky Leni 🙂 🙂

som rada ze som si este tu dobru spravu precitala...tak sa majte zatial pekne 🙂 🙂

ellianka
28. jan 2009

moni 🙂 😵 🙂

lenocka3
28. jan 2009

Ellliiii 😵 😵 😵 jeeeeeeeeeeeee 😵 😵
som rada, ze je vsetko ako ma byt. Aj ten balvan som pocula 😀 bolo zemetrasenie v centre ZA 😵

mna nejak boli hlava asi z toho pocasia... fnuk. 🙄 ale musim to nejako prezit, vsak uz je streda, takze uz len dva dni v praci 🙂

lenand
28. jan 2009

čavte kočky elli som rada že dobre spravičky tak drobčeka pekne opatruj a krmí 😵 pink a ty never snom ved drobček je určite v poriadku 😵

lenocka3
28. jan 2009

caf Leni 🙂
Pinky- kde si tolko? co ta tam zavreli a nechcu pustit? prideme pre teba 😀

pink_lady
28. jan 2009

ahojte no konecne som dosla domov, doki povedal ze do roboty ma nepusti ze nech si este pomarodim, poslal ma na alergologiu ale odtial ma hned vratila ze tehotnej mi nemoze dat ziadny zo sprayov ktore som kedy brala, ze teraz vie ze sa mi to bdue len zhorsovat cele tehu ale ze az po porode nech pridem 😖 😀 Tak som utahana ako pes akurat a dufam ze som od tych milion ludi s chripkou co ledva chrcali daco nechytila..

inak ja to do toho sona asi ozaj nevydrzim lebo mne dnes vobec neni zle, aj ma tisic krat menej prsia bolia....Buď je ta mineralka s citronom v kombinacii s vitaminom B6 fakt zazračná, alebo ...
ked ja tak strasne ten moj brmbolček chcem a už teraz ho ľúbim moc moc že si neviem predstaviť že by som oň prišla ☹ 😢

elli som velmi rada ze si dopadla ako si dopadla, to zemetrasenie bolo pocut az k nam do trencina 😵 😀

leni na bolest hlavy je fajn magnezium 😉

pink_lady
28. jan 2009

tehulky kde stee? ☹

lenocka3
28. jan 2009

ahoj pinky 🙂
ani mi nehovor. Ja som dnes mala len jeden krc a ani raz ma nenatiahlo a prsia ma bolia o dost menej od vcera. Ale asi mi brucho narastlo od piatku, lebo ma rezu rifle, mam povoleny gombik... a tiez lubim dracika.
Nic neboj pinky - urcite dobre dopadneme aj s nasimi krpcekami a za chvilu budeme velki ako Moni a Elli a Leni 🙂 😵