Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

katie233
26. mar 2010

Ahojte 🙂. Prvá várka objednaná. Ale zatiaľ žiadne vecičky. Objednala som len pyžamká pre mňa, spodné prádlo a pre bábo ortopedické nohavičky. Nateraz stačí.

Evi, ja som si myslela, že mi už v 3. mesiaci bude vidieť bruško, vo 4. bude také pekné tehotenské a v 5. sa už ani do dverí nezmestím 🙂. Neviem, prečo som mala taký pocit. Aj manžel povedal, že jeho kolegyne, ktoré čakajú dva týždne až mesiac po mne majú väčšie brušká 🙂. Asi to bude tým, že som pribrala počas liečby a telo si vytvorilo zásoby.

Ja som dnes chcela umývať okná, upratať, oprať,... A celý deň len vylihujem. Kto to za mňa spraví 😖. A ešte sa chystám do mesta na jednu akcošku "zo salaša do mesta". Budú variť guláš na námestí a ponúkať mliečne výrobky. Uvidíme, čo to bude.

Pekný deň.

katie233
26. mar 2010

Dahra, aspoň už máš na čom sedieť. Už je to pohodlnejší gauč, a nie stojan pod kvetináč 🙂. My sme sa stále s tou detskou izbou nerozhýbali 😖. Dúfam, že to nebudeme riešiť na poslednú chvíľu.

A nevieme, čo čakáme. Na UTZ idem až 13.4. k svojmu gyn a 22.4. na 4D. Tak snáď tam sa dozvieme, čo to bude. Ale taký vnútorný pocit mi vraví, že to bude dievčatko 😀. Tak uvidíme, či sa nemýlim.

lucy778
27. mar 2010

ahojte

katie - mne už tiež vykúka bruško a to som za tebou dva mesiace, cez deň ho ešte zamaskujem ale ako sa blíži večer tak rastie a rastie 😝 ale to je nafúknuté 😀

ja som bola za posledný týždeň taká unavená, že som až nechápala, ale včera ma trochu prebralo a konečne som požehlila a dnes som sa totálne prekonala, lebo sa mi podarilo umyť okná, postierať prach a podlahy a ešte som aj prezliekla periny 😝 😝 😝 ale teraz som grogy 😀 a hlavne mi to trvalo dosť dlho, lebo som si robila pauzy na oddych.
inak baby nepichalo vás v podrušku? je to také intenzívne pichnutie na jednej alebo druhej strane, neviem k čomu by som to prirovnala. netrvá to dlho, ale to brucho akosi podvedome cítim celý deň

dahra
27. mar 2010

Evina,
nemyslim, ze to bude hromadenim sa vody. To by mi puchli obe nohy.
Hovori sa, ze v druhom trimestri chyta zena druhy dych, takze je dobre, ze si aktivna, len netreba prehanat.
Vies, co cakate?
Katie,
ja tiez idem do poradne 13.4. 🙂 a koncom aprila by som chcela ist na 4D, ale este nie som objednana. Nasi tvrdia, ze bude dievca, ale ja si myslim, ze chlapec.

evina0
28. mar 2010

Dahra asi to bude chlapcek to nam naznacil raz lekar v MT lebo v PU sa zakazdym lekarovi ukryl a nie a nie sa ukazat.asi citi ze sa mi ten lekar nepaci 😀
V minulom prispevku som asi moju uzasnu energiu a pocit ako mi je dobre zakrykla..V plane bolo ze sobotu si koopec veci porobim a nic s toho. V piatok sa asi drobec zvrtol do nejakej divnej polohy a tak mi ostalo navecer strasne zle a hodinu som stravila vracanim potom som bola jak mucha.Celu noc som sa prehadzovala co zase sa stale mrvil, dost kopal . Zacim si uvedomovat ze cca 2x za den tak na 10 sekund mi stvrdne brusko a v piatok ci sobotu ma strasne pichalo asi v krcku( ci maternica) mala som normalne pocit ze mi vyskoci von ci vybehne 😒 😒 Dnes mam zatial pohodu, myslim si ze to bude asi ok v takomto tt ale pre istotu to poviem lekarovi ci uz v Mt alebo v PU- podla toho kde pojdeme skor. mali sme ista tento tyzden do MT opet na UZV ale neviem ci lekar neni mimo SK.. uvidime
Dnes sa poobede chystame na prechadzku ak nebude prsat, lebo som si vsimla ked je drobec vysoko a tlaci mi pod rebra a na pluca tak po prechadzke trosku zijde dole a mne moze jedlo trosku stravit a co nestihne tak zase pojde von 😝
Je to betar a vybera si uz teraz co mu chuti a dnes v noci som bola taka hladna ze som musela do seba hodit-ale asi ej to tym ze jem ovela menej po piatku.

Katie super ze vecicky su objednane, inak mi detsku izbu nejdeme robit, nakolko mame u rodicov len spalnu kuchynu a kupelnku s WC.aj tak by som drobca nenehala sameho spat vedla , bala by som sa a verime ze az vyrastie ( 3-4r) tak v domceku mu spravime izbu aj jemu a aj dalsiemu surodencovi ak Boh da a casom bude.

lucy uz si nepametam dokedy ma pichalo tak raz vlavo raz vpravo to vtedy bola maternica ze sa zvecsovala..mne teraz skor picha akokeby v krcku tak rovno v strede a vtedy mam pocit ze ide drobec vyskocit von az si rychlo lahnem- bud nan tlaci alebo to je uz normelne. 😕

Peknu nedelu

katie233
28. mar 2010

Ahojte 🙂.

lucy, to sa ti rozťahuje maternica. Toto isté zažívala asi každá z nás. Ja som vždy po takomto pichnutí bežala na WC a robila kontrolu, či náhodou nekrvácam. Takže pokiaľ to nie sú veľmi intenzívne bolesti alebo pretrvávajúce, tak by to malo byť ok.

My sme si včera chceli s manželom urobiť deň leňošenia. Ale akosi nám to nevyšlo. Musel náhle odísť do roboty, tak som bola sama. Ale akosi ma to nakoplo, tak som tiež vyvetrala zimné periny, prezliekla už letné a kopu ďalších vecí, ktoré som chcela začať robiť až zajtra. Takže dúfam, že nebude pršať a ja môžem zajtra konečne začať umývať okná. Len musím začať. Lebo som strašne zlenivela 😠.

Evi my tiež budeme mať postieľku v spálni, ale chcem aby bola tá izba hotová pred príchodom malého. Potom bude stále niečo iné dôležitejšie, tak nech ju má pripravenú. A hlavne chcem kvôli nábytku, nech má svoje vecičky vo svojich skrinkách a nie s našimi.

Ja sa už tak teším na toho 13-teho. Naposledy som bola na UTZ vo februári. Tak si ani neviem predstaviť, aké je už veľké. Ale kopkanie je čoraz intenzívnejšie. Dnes sme boli u svokrovcov, a malému sa čosi nepáčilo, kopal teda riadne. Alebo neviem, čo to bolo, akoby som dostávala kŕče do maternice. Ale snáď to bolo spôsobené tým, že som mala málo pohybu, veľa jedla,...

Ja ešte dovolenkujem, ale všetkým pracujúcim prajem úspešný týždeň 😀

lucy778
28. mar 2010

ahojte

no ukľudnili ste ma, že tie bolesti nie sú nič výnimočné. nohavičky kontrolujem v jednom kuse 😀 Trochu som sa obávala, že po tom veľkom upratovaní ma môže brucho bolieť viac, ale dnes ma vôbec nebolelo. aspoň vidno, že aj pri veľkom upratovaní som si dávala pozor 😝

katie - uži si voľno a opatrne pri tom upratovaní 😉 , to voľno ti tak v dobrom závidím, ale veľmi ti ho prajem po tom čo si si v poslednej dobe užila v práci. mňa teší to, že pracujem len do štvrtku a budú 4 dni voľna,mňa to v tej práci čoraz menej baví.

evina0
29. mar 2010

Lucy bud kludna a uzivaj si tehulkovanie a ak dobre spavas tak aj to 😉 cim bude brusko vecsie tym to uz bude tazsie aj s upratovanim a hlavne najst si polohu na spanie.
potom ten tlak babetka bude aj intenzivnejsi a tak namiesto planu ze cely den budes cosi robit budes skor lezat ako ja sobotu- koli tomu blbemu pocitu ze mi maly vyskoci von ked ma dole tak divne pichalo.
Dnes v noci sme zase malo spali-nemohli sme si najst spolocnu polohu a bud sa mne nepacilo alebo drobcovi a cosi lepsie sme si pospali po 6.00 ked manzel odisiel do prace.Zacinam byvat nadranom okolo 4.00 akasi hladna 😅 tak som zacala chodit po nieco lahke do chladnicky.Sa smejem ze to drobec mi vsetko poje co tam mam a pyta si 😀
Zacala som ho nazyvat mala plastelinka 😀 😀 lebo len co si lahnem uz je natiahli po celom brusku a tlaci do pluc a pod rebra.Aj koli tomu sa neda spat.Dlhsiu dobu mam pocit ze je uz otoceny dole hlavickou( snad mam pravdu ved by uz mal) lebo na pravej strane stale citim nozicky a vela krat sa mi stalo ked som mala polozenu ruku na tej strane tak v jednom mieste odtlaca chodidlo 😵 😵 a mne rovno do dlane- uzasny pocit.
ako tak kukam moj tt tak by bolo na case aj cosi poprat- tak som si dala dnes za ulohu poprat vecicky nech to ubuda pokial mi je dobre.a snad pohnut so sitim lebo to stale odkladam a nestihnem to- ved ide velka noc mam v plane vypekat mozno dojdu zase dni ked mi bude maly tlacit na vsetko mozne a ja prelezim a uz tolko casu nemame .

katie prajem prijemny oddych od prace a lucy kedze pracujes tak snad aspon cez velku noc trosku vypnes.

katie233
29. mar 2010

Ahojte 🙂. Tak, spálňa uprataná: cez okno sa už dá dokonca pozrieť aj von 🙂)). Už len obývačka, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Ale teraz som si dala trošku oddych, aby som to neprehnala a treba sa nám aj niečím posilniť.

Evi, dnes v noci som aj ja veľmi zle spala. Stále mi bolo teplo, chodila som na záchod a nie a nie zaspať. Potom, keď odišiel mm do roboty som si z chuti zdriemla. Ale trošku som sa bála aj o bábo. Ako som už spomínala, tak od včera bolo také nepokojné, neustále kopkalo až som mala kŕče. A tak to bolo aj v noci. Žiadna poloha mu nebola po vôli 😖. ALe snáď to dnes bude ok.

Pauzička končí, idem sa pustiť do ďalšieho okna pokiaľ nezačne pršať 😀. Pekný deň.

prahaxx
29. mar 2010

ahojte, nebudu tie zle spanky dosledkom toho, ze ide mesiac do splnu? to sa mi nikdy nespavalo extra a fakt musim ist hned poobede dospat, lebo to sa neda ☹

katie233
29. mar 2010

Takže aj ty praha? No tak asi bude čosi pravdy na tom - mesiac v splne. Ja únavu zatiaľ necítim. Už mám umyté druhé okno, ešte upratať izbu. Dnes som chcela umyť všetky okná a upratať všetky izby, ale vzdávam to. Nevládzem 😖. A tak strašne som chcela. Aby som už len oddychovala. Ale teda zajtra dokončím 😉.

evina0
29. mar 2010

katie ze drobcek kopka bud len rada 😉 😉 nase ma tiez hlavne nocny rezim kopkania a ked lezim, teda ked bolo mensie teraz poriadne kopne aj cez den . mam pocit ze menej spi ze sa vrti 😵
zvyknes si a nebudes sa casom uz budit aj ked kopne len ked sa bude otacat ci nejak viacej hybat. a ked bude take velke ako je teraz nase tak sa moc nevyspis naraz ale na etapy ako ja-nez si najdes polohu ako zaspat aby sa to aj malemu lubilo aj teba nebolel chrbat tak sa zobudis na nutkanie ist na WC ci na hlad 😝
Katie inak ja som za posledny mesiac zistila ze ked si lahnem na rovno na postel tak ma asi polhodinky strasne bolia krize a cez den nic..ale som videla CD od narodenia az po porod a tam krasne ukazovali ako sa uz v 7 mesiaci ohybuju stavce na chrbtici- som neverila vlastnym ociam ako mam teraz ohnute do obluka stavce, ze creva mam vytlacene hore az pri hrudnom kosi a ze srdce sa zvecsuje a ohyba tak do boku 😕 😕 😕 tak sa neni comu cudovat ze pomayl travi a ze ma drobec omina kdesi az v krku 😀 😀

babule no u mna to isto neni mesiacom lebo mi takto spavame od zaciatku tehu. a ked som len 2x za noc hore tak som rada 🙂 ( ale problemy so spankom som mala aj pocas liećby a ovelaaa horsie takze na to som si uz zvykla.)
ja dnes trosku zehlim ale uz ma boli chrbat a hlavne nohy, lebo pri dlhsom stati mi trosku spuchnu. a dala som oprat konecne nejake detske vecicky- myslim ze uz je nacase 😀

katie233
30. mar 2010

Dobré ránko 🙂,

Evi, ja som veľmi rada, že malé už kopká. Posunulo ma to zase niekam inam. Ale toto bolo také zvláštne. Myslím, že sa drobcovi niečo nepáčilo. Lebo večer, síce kopkalo, ale bolo to iné - kľudnejšie. Včera sa podarilo aj manželovi vyčíhnuť kopnutie. Bol potom vysmiaty ako slniečko 😀.

Baby, včera som bola cvičiť. Super zážitok. Nielen že som si dobre zacvičila, ponaťahovala stuhnuté svalstvo, ale čo to som sa aj dozvedela. Cvičili sme asi hodinku, poslednú pol hodinku sme mali relaxáciu. Fakt super.

Dnes pokračujem v upratovaní, už teraz sa teším, keď bude všetko hotové a ja vyložím nohy a budem si užívať ten krásny pocit 😀.

Chystáte sa niekam cez sviatky? My sme chceli ísť na víkend do kúpeľov, ale zdá sa mi to príliš drahé. Veď za to, čo by sme zaplatili za pobyt, kúpim kočiar 😖. Tak neviem, čo spravíme. Ale rada by som niekam išla.

evina0
30. mar 2010

katie super ze aj manzel citil drobca je to naozaj uzasny pocit.
aj moj ked sme spolu a maly vymysla tak prilozi ruku a vcera ucitil aj chodidlo ako pekne mu do dlani polozilo, ja si tento pocit vychutnavam kazdu chvilku kedze drobec cez den moc nenaspi- ako mi vravel lekar deti maju niekedy take kopkacie chvilky raz menej a raz viacej alebo buvaju 🙂
nevies ako sa vola ta pani co cvici??alebo ci je s PU?? lebo tam kde ja chodim tak ona cvici tehulky aj v PB ci nechodime ku tej iste-lebo aj my cvicime a potom ma prednasku a vela veci sa dozviem.ja idem akurat dnes na cvicenie 😉

cez sviatky obehneme len rodinu, hlavne babky, inak sme kazdy rok sli niekam do hor na bicykloch, no jasne ze teraz nemozem.V nedelu som muslea 3x zastavit aby som sa vydychala a uvolnila nohy co ma tak boleli co sme sli na jeden kopec 😝 som sa citila jak babicka,ale musim si zvykat ved mam este 2 mesiace 😎
akurat idem zehlit plienky- mam ich 30 ks tak som zvedava ako rychlo to pojde.
Katie a myslis ze ti neuskodi ta prilis tepla voda a pripadna vyrivka??ked mne lekar vravel ze kupanie dlhe sa neodporuca a skor v jemnej vode ako prilis teplej.Ja osobne by som to asi neriskovala aby sa cosi kdesi nestalo ..
prajem penky dnik a uzime si slniecko 😵

katie233
30. mar 2010

Evi, je to Mirka Hanincová.

Chcem ísť hlavne kvôli relaxu. Určite by som do vírivky nešla. Ale zaplávať si, to určite áno. A to aj odporúčajú. Dokonca tvrdia, že ani sauna neublíži, ale tam som nebola ani pred tehotenstvom, tak teraz experimentovať nebudem. Hlavne aj kvôli nízkemu tlaku. Určite by som to nezvládla. Ja by som tak rada nejaký ten bazénik. Ešte uvidíme 🙂

Evi, a budeš používať látkové alebo jednorázovky? Ja stále nie som rozhodnutá. Ale asi to zo začiatku skúsime s látkovými 🙂

lucy778
30. mar 2010

ahojte

evina - snažím sa byť v pohode, aby som sa zbytočne nestresovala pre somariny, aj keď momentálne upravujem bakalárku, lebo môj konzultant mal viac pripomienok ako som čakala. chcela som mu to poslať opravené ešte do sviatkov, aby som mala pokoj ale neviem, neviem či to stihnem. a najmä, ktovie kedy sa mi potom ozve, že či je to už ok, lebo pomaly to treba odovzdať a aj v tlačiarni mi to neurobia za počkaním. a najhoršie na tom všetkom je to, že sa mi ani trochu nechce, to je neskutočné ako som ja zlenivela.
tak idem ešte niečo popísať, lebo už sa vidím ako ležím v posteli 😀
dobrú noc 😉

evina0
31. mar 2010

Katie isto je to Mirka?? lebo nas cvici Hanka Kubicova teda ak som si to spravne zapametovala. Ona je aj porodna asistentka v PB v porodnici.
Plienocky som kupila 30 ks latkovych na odgrgnutie,nejake mensie utieranie a hlavne ked sa bali na siroko inak budem pouzivat jednorazove ..neoplati sa s latkovymi som nasla porovnavanie cien a normalna plienky s nakladmi vysla tusim 8 sk na 1 ks a jednorazova cca 5,50 tak nejak to bolo. ked uz zeny chcu setrit na plienkach.musel by byt vazny dovod aby som pouzivala cisto len bavlnene. inak s tej stranky koje. oblecenie mam vsetky a su super kvalita hlavne tie lux 70x70 paradne sa aj zehlia ale tie premium 80x80 sa zehlia trosku horsie ale da sa.no s kvalitou co su v obchodoch sa to neda rovnat- aspon ja som nenasla take hrusbsie len take platienko 😅
s plavanim mas pravdu vraj to velmi pomaha ale ja na plavaren a do bazenov nejdem koli zapalu zakazdym som si nejaky doniesla tak teraz nejdem riskovat- stacia mi tie co som mala doteraz aj bez bazenov.

lucy nezavidim s diplomovkou a nic si nerob s toho ze si zlenivela aj ja a poriadne ale je to tym ze predtym som mala prace vyse hlavy aj doma aj v praci a teraz mam taky pokoj preto sa citim lenivejsia.
Tusim som Vam spominala ze ma sem tam picha v krcku ..tak som sa vcera rozpravala s tou por. asistentkou a kazala mi to povedat lekarovi vraj mi asi kleslo brusko trosku a preto to pichanie ked som stala 😕 a to tvrdnutie boli isto vraj s toho ze som zvracla ale robi mi to aj ked nevracam takze mam brat vyssiu davku Magne B6-lebo je este vraj zavcasu nato aby tvrdlo a klesalo 😔
Dnes je hnusne pocasie lepsie sa citim ked je slniecko lebo ma aj krize teraz bolia aj krk s tej zmeny.pojdem asi cosi uz piest lebo na vikend asi pojdeme ku svokrovcom na chalupu.

katie233
31. mar 2010

Evi, isto je to Mirka 🙂. Ale z počutia poznám aj p. Kubicovú - mojej kolegyni dosť pomohla pri pôrode 🙂. A kedy býva cvičenie v Púchove? A kde? Lebo cítim, že jedenkrát v týždni mi to nestačí a do PU by som chodila s kamarátkou 🙂. Ja čo som objednávala tie veci pre seba, tak tam boli v ponuke plienky, čo spomínaš, asi sú fakt dobré, lebo mi pani volala, že na sklade momentálne nie sú a ponúkala iné. Ale ja tiež chcem tie lux. Dávaj si pozor a oddychuj. Asi fakt nie je veľmi ok, keď už začína tvrdnúť bruško 😖.

No počasie sa nám riadne pohoršilo :(, ale aspoň som stihla poupratovať. Dnes som bola konečne na mestskom úrade nahlásiť nás na trvalý pobyt, takže začína kolotoč vybavovačiek 🙂.

A manžel ma prekvapil a objednal kúpele 😀. V piatok odchádzame, teším 😀 😀 😀.

katie233
31. mar 2010

Ale nám tie týždne pekne naskakujú 🙂. Ja som sa dnes prehupla do druhej polovice, že 20-ty týždeň. Si pamňtám, že som ešte len kupovala tehotenský test a dúfala, že konečne budú //. A evina už pôjde pomaly rodiť 😵. Držte sa 😵

katie233
31. mar 2010

A dnes som fotila aj bruško bruškaté 😀. Potom pridám do albumu 😀

evina0
31. mar 2010

Katie v Pu byva cvicenie V mladeznickej skolke ( tusim tak sa vola) ta co je hned oproti kauflandu a byva v utorok o 16,30 hod trva cca polhodinku cvicenie a potom prednaska nabuduce mame zrovna o kojeni 🙂
Katka ani nevrav o rodeni ked kukam ako naskakuju tt tak mam vo vnutri taky zvlastny pocit neviem opisat ani nie strach ale skor take vzruso ze uz coskoro budeme rodicmi a hlavne kooopec otazok ci vsetko zvladneme , ci porod bude bez komplikacii, ako si najdeme spolocny rezim a tak, bude to tazke ale zvykneme si 😵

super ze idete relaxovat,tiez davajte na seba pozor, ja idem piect lebo tiez piatok vecer ideme na tu chalupu a sobotu rano do Martina na uzv -jupii zae uvidime naseho chrobacika a neham sa kukut aj z vnutra tymto odbornikom.
takze potom sem dojdem asi nedelu vecer skor doma nebudeme 😉

katie233
1. apr 2010

Evka, super, v sobotu budeš vidieť malé. Ja si počkám ešte dva týždne a manžel tri 😀. Už aby to bolo.

Škoda, že je to cvičenie hneď v utorok, brala by som taký štvrtok. V pondelok chodím ku nám do PB, to by nebolo veľmi dobré, hneď v utorok ísť do PU. Ešte zistím, kedy sú v PB.

Pekný deň 🙂. Ja už mám opäť pracovný :(

evina0
2. apr 2010

KATIE, VELMI SA NA ZAJTRA TESIME A VERIM ZE BUDE VSETKO OK AJ CO SA TYKA MNA. DNES MA ZASE PICHYLO A MALA SOM TLAKY..ALE ISTO JE TO TYM ZE DROBEC JE DOST VELKY A MAM MALO MIESTA 😉 ALEBO SA OTACA.
KONECNE SOM DOPIEKLA A DOZDOBILA A ZAJTRA UZ IDEME VEGETIT NA CHALUPU KU SVOKROVCOM A DOJDEME AZ NEDELU VECER TAKZE POTOM NAPISEM AJ SPRAVY S MARTINA .

PRIJEMNE VELKONOCNE SVIATKY VSETKYM TEHULKAM 🙂 🙂

lucy778
3. apr 2010

ahojte 🙂

snažím sa trošku obmedzovať počítač, lebo ma bolieva hlava a teraz ako som písala tú prácu, tak som myslela, že mi ju roztrhne 😝

Prajem všetkým príjemné a pohodové sviatky! 😉

evina0
5. apr 2010

lucy este pocakj par tyzdnov a snad ta bolesti hlavy prejdu. spominam si ze aj ja som ich mala a niekedy som neusedela ani 20 min a musela som odist od pc ..a teraz pohoda 🙂
my sme sa vcera vratili od svokrovcov s chalupy- ja oddychnuta 🙂 a este kj tomu nabaleny roznymi drobrotkami ze nemusim varit par dni 😵
v sobotu sme boli opet v Martine a videli drobceka, strasne podrsatol a uz mame 2040 g 😵 😵 😵 lekar ma kukal aj odspodu a vraj vsetko OK a uz sa telo pripravuje pomalicky na porod. a bolesti ci tlaky mam koli tomu ze mi maly tlaci hlavickou na branku a trosicku som uz otvroena ale vraj to je v mojom tt uplne normalne.telo sa proste uz pripravuje na porod.vraj si nemam nad tym lamat hlavu a kupit si cisty magnezium a brat ho do konca 35 tt a potom aj keby sa naaahodou maly skor narodil nic sa nedeje lebo dietatko narodene po 35 tt oni uz povazuju za donosene 😉 takze som kludna a castejsie relaxujem nech sme este par tyzdov kinderko 🙂 🙂
prajem pekny velkonocny pondelok 😵

katie233
6. apr 2010

Ahojte 🙂. Tak predĺžený víkend vo wellness hoteli bol neskutočný 😵. Perfektne som si oddýchla, ešte lepšie zaplávala a najedla.

Prajem príjemný začiatok pracovného týždňa, mne sa tak nechcelo do roboty 😖

mirip
6. apr 2010

evina gratulujem k pipíkovi 😵 😵 😵 😵

katie233
6. apr 2010

mirip, keby si nenapísala, tak ani neviem. Až teraz pozerám evine do pasu a vidím, že čakajú chlapčeka 🙂. Tak suepr, evi, gratulujeme. Som zvedavá, či sa nám ukáže v plnej paráde. Utorok sa blíži 😉.

lucy778
6. apr 2010

ahojte 😉

Katie - ani mne sa nechcelo do roboty, ale po 4 dňoch ničnerobenia celkom príjemná zmena 😀

dnes som mala ísť na ultrazvuk, ale ešte vo štvrtok ma preobjednali, takže ešte musím vydržať do soboty 😝

evina0
7. apr 2010

dakujeme za gratulacie- tak nakoniec sme si nehali zistit pohlavie, aj ked som tusila kedze lekar cosi na zaciatku naznacil ale nechcela som to nejak pisat kezde to nebolo iste 😉 ved jeden nikdy nevie.
Vcera som na cviceni pre tehulky ani nebola- bola som akasi nesvoja, zacalo ma dole akosi pichat, zase pocit na mrchu tak som radsej nesla a kupila len magnezium..uvidime ci pomoze.
dnes mi je zatial fajn - klop klop tak idem malemu sit obliecky a deku na zem na hranie( take podarene zirafky, ale musela som to nastrihat na kocky koli blbemu otoceniu obrazkov 😠 )
inak u nas strasneeee fuci aj ked svieti slniecko
prajeme pekny dnik