• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
autor
No Leni len sa chod najest, teple na zaludok urobi dobre :wink:

ja mam pocit ze s pribudajucim tt som aj viac unavena, ci je to z toho lezania :fearful: , no neviem co bude potom v 35 tt :grinning:
29. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ten polievkovač by nebol zlý...len by som si niekoľkokrát denne načapovala...samozrejme vždy by bola v ponuke iná polievka :grinning:
si spomínam, že kedysi dávno v telke bežal taký program "plníme želania" alebo čosi také a jeden chlapík si v kdesi na východe želal, aby mu z kohútikov v byte celý deň tieklo pivo...no a potom ukazovali, ako si tam celá ulica dávala riadne do nosa :grinning:
29. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, lenočka dobrú chuť :wink:

moni aj ja som dnes akási ako mechom udretá, nie a nie sa vygúlať z postele a už sa mi zas vyzyvuje :grinning:
možno to je aj nedostatkom pobytu na čerstvom vzduchu, mne to fakt chýba...včera večer som už z toho bola priam mierne podráždená a rozmýšlala som, že si prehodím PNku k našim aby som sa mohla prechádzať aspoň v záhrade
29. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to pivo bolo dobreeee... no vyhodnar :grinning:
baby a vy ked stale grckate, tak vam je tak od zaciatku tehu? :sweat_smile:
29. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veru Eli aj mne to chyba ist von....uplne sa citim taka zoslabnuta...dnes vecer mozno vybehneme, pojdeme pozriet do jednoho obchodu s tehu vecami...uz sa chystam dva tyzdne :grinning: tak ani teraz to nie je iste...podla pocasia....u nas zatial stale snezi alebo prsi- ci co to je :grinning:
29. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni mne sa to zacalo v 8tt tak nenapadne postupne ale od 10tt .... :confounded:
29. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaa ...... no pekne :grinning: tak ma to asi teda prepadava - ta moja tazoba na zaludku je zo dna na den horsia... ale vzdy som to nejako rozchodila... nechcem to vidiet zajtra :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale co, Elli povedala, ze to je prosperujuce tehu :grinning: Tak budeme vsetky velmi prosperovat :grinning:
29. jan 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To som aj ja citala ze tieto nevolnosti su obvykle dobrym znaku ze tehu sa vyvija normalne a vtedy je mensia potratovost- aspon tak to je pisane v jednej knihe :slight_smile:
29. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja idem baby asi fakt spat, normalne sa mi oci zatvaraju :pensive:
29. jan 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejeje, tak to aby mi uz bolo riadne zle :grinning: bojim o bublinku.
mam ist na sono, ked budem 7+3tt na potvrdenie srdiecka... Rozmyslam, ci neist neskor - tak 8+0tt? ... aby uz bolo riadne vidno?
29. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod Monicka, chod si oddychnut :slight_smile:
29. jan 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak treba veľa oddychovať a moni, dúfam, že sa vám večerná prechádzka vydarí :wink:

lenočka, počkaj keď to na teba príde :grinning: budeš mať také krásne nevoľnosti :dizzy_face:
mne celkom zaberá ráno tá citrónová voda...ešte raz vďaka monik za super tip :slight_smile: a tiež jej častejšie a málo...hoci túto noc ma žalúdok riadne budil. cítila som niečo ako záhu alebo skôr pálenie...brrr
a len pekne choď na sono 7+3tt, uvidíš srdiečko bude tikať ako hodinky :dizzy_face:
29. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt som akási ospalá...chcela som napísať, že jem častejšie a málo...ale akosi mi to "m" ušlo :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mna prrrriiiserne boliii hlavaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mi je aj trosku zle ale tak ta citronova stava naozaj skvele pomaha, monika aj ja dakujem za tip :dizzy_face:
29. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ja uz mam 8tt :grinning:
29. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pinky nadhera, blahozelaaam :wink:

aj mne ta citronova stava zabera...ale dnes asi niak moc nie, cely moj obed je zase v cudu :grinning: a tak som sa z chuti najedla....nechapem uz by to mohlo prejst :confused:

Leni len chod teraz pekne na sono, srdiecko uz urcite bude pekne bit :wink:

Eli my asi cele tehu prespime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam ist az za tyzden, to vydrzim, resp. v pondelok - ale nie tento ale na buduci... :sweat_smile:
a ja som tiez z chuti zjedla obed a ja sa asi povraciam..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten moj nostek mam veru pekne upchaty. Zajtra ostanem doma - radsej, aj kolegynu vedla mna nieco chyta :fearful:
29. jan 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, diiky aj ja tebe gratulujem k 14 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co sa tyka sona, tiez uvazujem ci ist v utorok to budem 7+6 alebo pockat do štvrtku, to budem 8+1...ale neviem ci todo toho štvrtku vydrzim :pensive:

a tiez zistujem ze nejak si zvykam na to ze som doma a nechodim do roboty, mala by som sa nejako rozhybat lebo uplne zmandlavriem :grinning:
29. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pinky to ked budes doma tak veru upadnes unavou ako my s Eliankou :wink: a po materskej budeme uplne v inom myslienkovom leveli :grinning:

A Leni radsej bud doma , je dobre ak je tehula prve tyzdne zdrava :wink:
29. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si urobit aspon ovocnu misu-uz ked obed dopadol zle tak vitaminy to nahradia :slight_smile:
29. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, sme ako také šípkové rúženky :grinning:
dúfam, že aj bobáčikovia budú potom tak krásne spinkať ako ich mamičky :dizzy_face:

pinky, určite choď už v utorok, však tie dva dni hore dole...no a my sme straaaaaašne zvedavé :grinning: :wink:

baby musela som si objednať pizzu lebo od rána ránečka mám na ňu poriadnu chuť, síce nie je moc zdravá a v chladničke na mňa čaká zdravší obed...ale viete ako som si pochutila :grinning: stačili 3kúsky, tak len dúfam, že nebudú zachvíľu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, prehovorili ste ma, pojdem snad uz v utorok :grinning: :grinning: :grinning:

len ma stve ze kazdu noc sa mi sniva o potrate v rôznych obmenach :angry: ze by to to depresivne pocasie robilo? inak to pocasie ma dnes asi zabije :pensive:

monika posli z ovocnej misy :sweat_smile:
29. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli nasi bobacikovia budu urcite spachtosi :slight_smile: a deticky budu dobre :slight_smile: :slight_smile:

Pinky v utorok :wink: :wink: :wink:
29. jan 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pink ovocna misa je uz davno zjedena :slight_smile: :unamused:
29. jan 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, však ako inak :slight_smile: dobré mamičky = dobré detičky :grinning:
mne sa tiež podarilo zjesť celú pizzu :sweat_smile: a začína mi byť zleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
radšej som sa mala nechať navnadiť na tú ovocnú misu... :wink:
29. jan 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik no skoda dalaby som si :wink: ale je mi uplne otrasne idem do vodorovnej polohy, paaa
29. jan 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem rýchlo čosi robiť nech tú žalúdkovú ťažobu zaženiem
príjemné lenošenie spolutehuľky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pa
29. jan 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna si Eli zase na tu pizzu navnadila :wink:

a nebojte ovocnu misu este budem robit :wink:

ano ideme lenosit dalej :wink:
29. jan 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: caute lenoskovia :slight_smile:
Ja este pol hodku a idem domov :slight_smile: sa tesiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tehulky tak ja dnes zase nestiham bola som s oliverkom u alergologa na kontrolu zajtra sa chystam do prace sa poinformovat čo a ako lebo teraz som doma na 60percent a od 16.2 už by som mala zečat aj dovolenku čerpat
29. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok