• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
no konecne mi to trosku po 2 sumivych magneziach polavilo... :sunglasses:
29. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a zbastila som dva velke chleby vo vajci s kecupom a eidamom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale este som furt hladna, to je hruuuza :rolling_eyes:

lenand - a dufam ze nebudes v tej nemocnici velmi plakat, ked pojdes po babatko :dizzy_face: :wink: ...a zajtra vybav co treba dobre :wink:
29. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte moje tehulky prajem vam dobre ranko :dizzy_face:
30. jan 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky aj ja prajem dobre ranko :slight_smile:
7TT!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som na seba pysna :slight_smile:
Baby - len tak pre info, ani vy nemozete rano spinkat? :grinning: lebo mna to uz nebavi, konecne nevstavam rano o stvrtej, ale rano o piatej :unamused: a prehadzujem sa na posteli, pritom mozem s kludom spat do pol siedmej :grinning: a je mi zase tazko na zaludok a dnes nemam ani nic na chut papat... :pensive:
30. jan 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte :slight_smile:
zdravim 7tt..huraaaaaa :wink: :wink:

ja sa vacsinou prehadzujem vecer a nemozem zaspat a rano by som spala a spala :slight_smile:
30. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Monicka :slight_smile:
no, ja vecer spim uz o osmej :grinning: a to dnes ideme plesovat... :sweat_smile: vsak zaspim pri veceri :grinning:
30. jan 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepac Leni trochu som sa vzdialila ...niak mi zase prislo tak divne , taky niaky stav na odpadnutie, proste ze nemozes nic urobit iba si lahnut :confounded:

Tak na ples :wink: No peknu zabavu prajem :slight_smile: a vecera moznoze zachuti :wink:
30. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a si doma teraz ci v robote?
30. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v robote... :confused:

mi je dnes fajn :fearful:
30. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulôčky :dizzy_face:

lenoc gratulujem k 7tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vecer pekne plesaj, zelam peknu zabavu bez nevolnosti :sweat_smile: :grinning:

ja by som spala furt :pensive: a dnes mi je tak veru vseliako, isla som z obchodu a myslela som ze hodim tycku niekde pri plote :grinning: :pensive:

lenoc a ty si dnes v praci ci si ostala doma?
30. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz si mi aj odpovedala :grinning:
30. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak nadcha je chvalabohu prec :slight_smile: a ples sa moze zacat :slight_smile:

dnes si na obed asi urobim niaku lahku cestovinku so zleninou...
30. jan 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf pinky :slight_smile:
no ja rozmyslam, co na obed... ale nic mi nejde na chut... rozok so sunkou a so salatom :grinning:
alebo pizza :grinning: ale z tej mi bude tazko :slight_smile:
30. jan 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik mne ked je zle tak zeleninu ani vidiet nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dala by som si cestovinku s tou omackou z kuracieho perkeltu /bez masa/ mnam mnam mnam :grinning:
30. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc pockaj cvhilu, dracik si vypyta co chce :grinning:
30. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj pinky :slight_smile:

ja tiez nemam skoro nic na chut, ani neviem co by som jedla...potom poviem ako cestovinky chutili :slight_smile:
30. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz len 4 dni a uvidim svojho bobacika zas :dizzy_face:
30. jan 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky - ja papam perkelt presne ako ty :grinning:
aj ked sme boli male, tak sme mame stale hovorili, aby nam urobila perkelt - ale bez masa :grinning:
a strasne mam bublinky v zaludku /grgatkujem :sweat_smile: / ale uz dva tyzdne v kuse, ako take prasiatko.... a dnes ako keby som vypila na ranajky nejaky saponat :grinning:
30. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pink ja tri dni...a idem varit :slight_smile:
30. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja 10 dni :pensive: co asi len robi moj maly chrustik? :pensive:
30. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to slovo saponat si nemusela napisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi v momente zdvihol zaludok, lebo som si predstavila ze by som vypila jarovu vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale aj ja furt grkatkujem ale aj prdkam :sweat_smile: ale tym grgatkovanim sa mi aspon vzdy ulavi :pensive:
30. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak ti prajem prijemne vypary pri vareni :wink: :grinning: juj no ty sa mas, o den skor :wink:
30. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: pinky :grinning: :grinning: prepac, uz nepouzijem slovo saponat :grinning: :grinning: :grinning: s tym druhym fyziologickym pochodom problem zatial nemam, ale som taka stale nafuknuta, ze by som ho uvitala :grinning: :grinning:
jaaaaj, stale jem activiu a dokonca ju zapijam vodou vlaznou s citronom a nic :grinning: tie moje creva znesu vsetko :grinning:
30. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni chrustik urcite pekne rastie a to aj ja si hovorim ze ako sa tam chudacik meta na vsetky strany...dufam ze mu tam je dobre :wink:
30. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, no kde by bolo babatkam lepsie ako v brusku? nech si tam vyskakuje kolko chce, mamina da nan pozor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak babatkam je lepsie v brusku ale zas mamickam je mozno lepsie ked uz su mimo bruska :grinning:
30. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky :dizzy_face:
lenočka, gratulujem k 7tt :slight_smile: :dizzy_face:
som rada, že ti je lepšie a po nádche ani slychu ani chýru. tak príjemné plesovanie a dráčika pekne vytancuj :dizzy_face:

ja sa tiež dnes cítim veľmi dobre až mi je to podivné :grinning: mám akosi veľa energie a tak som sa pustila v kľude do zanedbaných domácich prác...možno to bude tou včerajšou pizzou :grinning: :grinning:

moni, tiež mám podobný spánok...večer sa prevraciam zo strany na stranu a nie a nie zaspať, často sa budím a ráno by ma z postele ani pár koní nevytiahol :slight_smile:

pinky, ten perkelt by som si dala :astonished: mňam
30. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli ahoj juchu ty uz 11 tt tak gratulujem :dizzy_face:

leni a nepochvalila si sa - ako sedia tehu gate? :wink:
30. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak Pink cestovinky zjedene ale poviem Ti ze mala som co robit aby sa udrzali :grinning: rychlo som utekala na balkon a dychcala po cerstvom vzduchu....a hovorila si uz nechcem grckat nie nie nie :rolling_eyes:
a potom nasledovala citronova stava tak uvidime :slight_smile:

Eli 11 tt- pekne cislo :slight_smile:

aj ja som si vcera tehu gate nekupila - nie je to to co hladam, som zvedava ci to najdem, ja musim byt vzdy so vsetkym spokojna , no mam predstavu ale neviem ci take zozeniem, ked nemozem nikde ist ani pozriet :confounded:
no zatial este si mam co dat ale o mesiac uz budem nieco potrebovat :wink:
30. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika som rada ze ostali v tebe cestovinky :wink: ja som zvedava co urobi so mnou obed :grinning:
30. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok