Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
29. jan 2009

no konecne mi to trosku po 2 sumivych magneziach polavilo... 😎

pink_lady
29. jan 2009

...a zbastila som dva velke chleby vo vajci s kecupom a eidamom 😝 ...ale este som furt hladna, to je hruuuza 🙄

lenand - a dufam ze nebudes v tej nemocnici velmi plakat, ked pojdes po babatko 😵 😉 ...a zajtra vybav co treba dobre 😉

lenand
30. jan 2009

čavte moje tehulky prajem vam dobre ranko 😵

lenocka3
30. jan 2009

ahojte babulky aj ja prajem dobre ranko 🙂
7TT!!! 😵 😵 😵 som na seba pysna 🙂
Baby - len tak pre info, ani vy nemozete rano spinkat? 😀 lebo mna to uz nebavi, konecne nevstavam rano o stvrtej, ale rano o piatej 😒 a prehadzujem sa na posteli, pritom mozem s kludom spat do pol siedmej 😀 a je mi zase tazko na zaludok a dnes nemam ani nic na chut papat... 😔

monika3
autor
30. jan 2009

ahoojte 🙂
zdravim 7tt..huraaaaaa 😉 😉

ja sa vacsinou prehadzujem vecer a nemozem zaspat a rano by som spala a spala 🙂

lenocka3
30. jan 2009

ahoj Monicka 🙂
no, ja vecer spim uz o osmej 😀 a to dnes ideme plesovat... 😅 vsak zaspim pri veceri 😀

monika3
autor
30. jan 2009

prepac Leni trochu som sa vzdialila ...niak mi zase prislo tak divne , taky niaky stav na odpadnutie, proste ze nemozes nic urobit iba si lahnut 😖

Tak na ples 😉 No peknu zabavu prajem 🙂 a vecera moznoze zachuti 😉

monika3
autor
30. jan 2009

a si doma teraz ci v robote?

lenocka3
30. jan 2009

v robote... 😕

mi je dnes fajn 😨

pink_lady
30. jan 2009

ahojte tehulôčky 😵

lenoc gratulujem k 7tt 😵 😵 😵
vecer pekne plesaj, zelam peknu zabavu bez nevolnosti 😅 😀

ja by som spala furt 😔 a dnes mi je tak veru vseliako, isla som z obchodu a myslela som ze hodim tycku niekde pri plote 😀 😔

lenoc a ty si dnes v praci ci si ostala doma?

pink_lady
30. jan 2009

no uz si mi aj odpovedala 😀

monika3
autor
30. jan 2009

Tak nadcha je chvalabohu prec 🙂 a ples sa moze zacat 🙂

dnes si na obed asi urobim niaku lahku cestovinku so zleninou...

lenocka3
30. jan 2009

caf pinky 🙂
no ja rozmyslam, co na obed... ale nic mi nejde na chut... rozok so sunkou a so salatom 😀
alebo pizza 😀 ale z tej mi bude tazko 🙂

pink_lady
30. jan 2009

monik mne ked je zle tak zeleninu ani vidiet nemozem 😝 ale dala by som si cestovinku s tou omackou z kuracieho perkeltu /bez masa/ mnam mnam mnam 😀

pink_lady
30. jan 2009

lenoc pockaj cvhilu, dracik si vypyta co chce 😀

monika3
autor
30. jan 2009

ahoj pinky 🙂

ja tiez nemam skoro nic na chut, ani neviem co by som jedla...potom poviem ako cestovinky chutili 🙂

pink_lady
30. jan 2009

jaj uz len 4 dni a uvidim svojho bobacika zas 😵

lenocka3
30. jan 2009

pinky - ja papam perkelt presne ako ty 😀
aj ked sme boli male, tak sme mame stale hovorili, aby nam urobila perkelt - ale bez masa 😀
a strasne mam bublinky v zaludku /grgatkujem 😅 / ale uz dva tyzdne v kuse, ako take prasiatko.... a dnes ako keby som vypila na ranajky nejaky saponat 😀

monika3
autor
30. jan 2009

Pink ja tri dni...a idem varit 🙂

lenocka3
30. jan 2009

a ja 10 dni 😔 co asi len robi moj maly chrustik? 😔

pink_lady
30. jan 2009

leni to slovo saponat si nemusela napisat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa mi v momente zdvihol zaludok, lebo som si predstavila ze by som vypila jarovu vodu 😝

ale aj ja furt grkatkujem ale aj prdkam 😅 ale tym grgatkovanim sa mi aspon vzdy ulavi 😔

pink_lady
30. jan 2009

monik tak ti prajem prijemne vypary pri vareni 😉 😀 juj no ty sa mas, o den skor 😉

lenocka3
30. jan 2009

😀 😀 pinky 😀 😀 prepac, uz nepouzijem slovo saponat 😀 😀 😀 s tym druhym fyziologickym pochodom problem zatial nemam, ale som taka stale nafuknuta, ze by som ho uvitala 😀 😀
jaaaaj, stale jem activiu a dokonca ju zapijam vodou vlaznou s citronom a nic 😀 tie moje creva znesu vsetko 😀

monika3
autor
30. jan 2009

Leni chrustik urcite pekne rastie a to aj ja si hovorim ze ako sa tam chudacik meta na vsetky strany...dufam ze mu tam je dobre 😉

lenocka3
30. jan 2009

jeee, no kde by bolo babatkam lepsie ako v brusku? nech si tam vyskakuje kolko chce, mamina da nan pozor 😵 😵 😵

pink_lady
30. jan 2009

leni tak babatkam je lepsie v brusku ale zas mamickam je mozno lepsie ked uz su mimo bruska 😀

ellianka
30. jan 2009

ahojte babuľky 😵
lenočka, gratulujem k 7tt 🙂 😵
som rada, že ti je lepšie a po nádche ani slychu ani chýru. tak príjemné plesovanie a dráčika pekne vytancuj 😵

ja sa tiež dnes cítim veľmi dobre až mi je to podivné 😀 mám akosi veľa energie a tak som sa pustila v kľude do zanedbaných domácich prác...možno to bude tou včerajšou pizzou 😀 😀

moni, tiež mám podobný spánok...večer sa prevraciam zo strany na stranu a nie a nie zaspať, často sa budím a ráno by ma z postele ani pár koní nevytiahol 🙂

pinky, ten perkelt by som si dala 😲 mňam

pink_lady
30. jan 2009

elli ahoj juchu ty uz 11 tt tak gratulujem 😵

leni a nepochvalila si sa - ako sedia tehu gate? 😉

monika3
autor
30. jan 2009

tak Pink cestovinky zjedene ale poviem Ti ze mala som co robit aby sa udrzali 😀 rychlo som utekala na balkon a dychcala po cerstvom vzduchu....a hovorila si uz nechcem grckat nie nie nie 🙄
a potom nasledovala citronova stava tak uvidime 🙂

Eli 11 tt- pekne cislo 🙂

aj ja som si vcera tehu gate nekupila - nie je to to co hladam, som zvedava ci to najdem, ja musim byt vzdy so vsetkym spokojna , no mam predstavu ale neviem ci take zozeniem, ked nemozem nikde ist ani pozriet 😖
no zatial este si mam co dat ale o mesiac uz budem nieco potrebovat 😉

pink_lady
30. jan 2009

monika som rada ze ostali v tebe cestovinky 😉 ja som zvedava co urobi so mnou obed 😀