• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
@zuzancek22 si sa tu davno neukazala,ako sa dari?
7. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ahojček, darí nedarí, teraz máme hluché obdobie, čaká ma konizácia krčka, takže najbližšie snaženie tak o pol roka.
7. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 uff moja tak to teda nieje vesele :confounded: Ale verim,ze potom sa zadari do konca roka na 100% a budete mat krasne vianoce :slight_smile:
7. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari dakujem si zlatá, v ty sa pekne držkaj.
9. jan 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 budem sa drzat a aj vas ktore budete zufat :wink:
9. jan 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari gratulujem, som tu dlho nebola a co nenajdem :slight_smile: nech ste obe zdrave a stastne :wink:
3. máj 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scarlette veru davno si tu nebola a mne sa uz sem podari ist raz za cas :grinning: Ako sa mate,chlapci su uz poriadne velky,nerozmyslate nad dalsim potomkom? :wink:
5. máj 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ja to tiez uz vobec nestiham, skor som na FB...chalani mi uz behaju kecaju o sto dvesto, a sme uz aj straaaasne zubaty :slight_smile: rozmyslat mozem ale uz nebude, pohravame sa s adopciou o take dvatri rocky ale vsetko sa uvidi, ci budem mat po tychto dvoch na to este nervy :grinning:
6. máj 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scarlette hlavne nech su chalani zdravy a sikovny,na inom uz nezalezi.A ako bojujes s endoskou?V akom stadiu sa nachadzas.Zatial som ani od jednej baby nepocula zeby tehu potlacilo tu mrchu.
6. máj 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som s tou pliagou uz dobojovala, aj ked ona vyhravala ale celkovy vitaz som ja :wink: endoska nepriamo skomplikovala moj porod kde mi pre zachranu zivota museli zobrat maternicu...pozitivne je ze som tu a uz v zivote nebudem vediet co su to bolesti pri mrche :grinning:
6. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@scarlette tak v nasej teme/sukromnej o endoske/ je tiez jedna kocka ktora skoro vykrvacala po porode a pravdepodobne pride o maternicu.Asi to nieje nic nezvycajne pri nasej diagnoze.Na jednej strane skoda,ze uz nebudes mat vlastne deticky,ale na druhej mas dve krasne a to je na dnesnu dobu akurat a mas este k tomu bonus,porazila si endosku a zbavit sa tej hnusnej bolesti je vyhra.
8. máj 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scarlette mozem sa opytat ako sa zije bez maternice? je to uplne OK, ale este mozu vzniknut problemy? vajecniky?
16. máj 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prahaxx no ja s tym nemam ziadne problemy, normalne hormonalne fungujem, jedine co nemam je menstruacia a bolesti...a mozem si uzivat sex bez problemov :grinning:
16. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok