Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

janemari
7. jan 2011

@zuzancek22 si sa tu davno neukazala,ako sa dari?

zuzancek22
7. jan 2011

@janemari ahojček, darí nedarí, teraz máme hluché obdobie, čaká ma konizácia krčka, takže najbližšie snaženie tak o pol roka.

janemari
7. jan 2011

@zuzancek22 uff moja tak to teda nieje vesele 😖 Ale verim,ze potom sa zadari do konca roka na 100% a budete mat krasne vianoce 🙂

zuzancek22
9. jan 2011

@janemari dakujem si zlatá, v ty sa pekne držkaj.

janemari
9. jan 2011

@zuzancek22 budem sa drzat a aj vas ktore budete zufat 😉

scarlette
3. máj 2011

@janemari gratulujem, som tu dlho nebola a co nenajdem 🙂 nech ste obe zdrave a stastne 😉

janemari
5. máj 2011

@scarlette veru davno si tu nebola a mne sa uz sem podari ist raz za cas 😀 Ako sa mate,chlapci su uz poriadne velky,nerozmyslate nad dalsim potomkom? 😉

scarlette
6. máj 2011

@janemari ja to tiez uz vobec nestiham, skor som na FB...chalani mi uz behaju kecaju o sto dvesto, a sme uz aj straaaasne zubaty 🙂 rozmyslat mozem ale uz nebude, pohravame sa s adopciou o take dvatri rocky ale vsetko sa uvidi, ci budem mat po tychto dvoch na to este nervy 😀

janemari
6. máj 2011

@scarlette hlavne nech su chalani zdravy a sikovny,na inom uz nezalezi.A ako bojujes s endoskou?V akom stadiu sa nachadzas.Zatial som ani od jednej baby nepocula zeby tehu potlacilo tu mrchu.

scarlette
6. máj 2011

ja som s tou pliagou uz dobojovala, aj ked ona vyhravala ale celkovy vitaz som ja 😉 endoska nepriamo skomplikovala moj porod kde mi pre zachranu zivota museli zobrat maternicu...pozitivne je ze som tu a uz v zivote nebudem vediet co su to bolesti pri mrche 😀

janemari
8. máj 2011

@scarlette tak v nasej teme/sukromnej o endoske/ je tiez jedna kocka ktora skoro vykrvacala po porode a pravdepodobne pride o maternicu.Asi to nieje nic nezvycajne pri nasej diagnoze.Na jednej strane skoda,ze uz nebudes mat vlastne deticky,ale na druhej mas dve krasne a to je na dnesnu dobu akurat a mas este k tomu bonus,porazila si endosku a zbavit sa tej hnusnej bolesti je vyhra.

prahaxx
16. máj 2011

@scarlette mozem sa opytat ako sa zije bez maternice? je to uplne OK, ale este mozu vzniknut problemy? vajecniky?

scarlette
16. máj 2011

@prahaxx no ja s tym nemam ziadne problemy, normalne hormonalne fungujem, jedine co nemam je menstruacia a bolesti...a mozem si uzivat sex bez problemov 😀