Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
2. feb 2009

Pink musim im pove dat ze si tehu a pracu im pekne posli na zad ze Leni? 🙂

pink_lady
2. feb 2009

nooo sak ma mate vidiet ako "robim" 😀 😀 😀

monika3
autor
2. feb 2009

urcite sa krmis ze PInk 🙂 uhadla som? 😀

lenocka sa uz asi s tymi vitaminami z lekarne dopuje 🙂

pink_lady
2. feb 2009

monika nooo...pred chvilou som schrumala mrkvicku a zajedla troskou zemiakoveho pyre 😀 😀 😀

ale trosku mi odvadzaju pozornost take intenzivnejsie mrchovske bolesti ...uz aby bolo zajtra a doki povedal ze gratulujeem vsetko je v poriadku 😅

monika3
autor
2. feb 2009

Pink a ja ti tak chcem zajtra gratulovat 🙂 a viem ze budem 😉

no babulky idem sa poumyvat a poklavirovat ovladac TV 😀
tak pa 🙂 🙂 🙂 🙂

ellianka
2. feb 2009

ahojte babuľky 🙂
ja sa pripájam až teraz ale myšlienkami som bola s vami celý deň 😵
v robote bolo fajn, dokonca na moje veľké prekvapenie (lebo šéf už vie, že som tehu) mám aj nejaké úľavy a tak mi ten deň ubehol veľmi rýchlo a pohodovo 😉
no ale potom nasledoval spánok 😀 veď po skoro dvoch týždňoch domáceho lenošenia vstávanie na ôsmu mi dalo poriadne zabrať 😝

moni, som rada, že bobáčik pekne rastie 😵 😵 😵 a tiež ma teší super správička, že už je preč aj krvácanie jupíííííííííííííííííííííííííííííííí

pink, k lekárovi určite treba ísť...zajtra budem netrpezlivo vyzerať ako si dopadla ale verím, že je to len planý poplach a všetko je v najlepšom poriadku a drobček sa pekne drží tak kde má a už sa teší na maminku...palce už sú zatnuté strašne silno 😵 😉 😵

lenočka, neviem ako s paralenom ale mne ho doki predpísal, že sa v pohode môže...síce som užila len tri po sebe a myslím, že aj tu na koníkovi som čítala o dobrých účinkoch homeopatík pri nádche a chrípke počas tehu.
myslím, že lekárni ti zaručene dobre poradia ale pre istotu by som určite skočila k lekárovi...nech dá pn-ku a vraj môže predpísať akýsi bioparox - liek pre tehotné, čo v takýchto prípadoch zaberá 😉
držkaj sa 😵

miri, vitaj a tu je dávka pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak nech pekne zaberú tak ako majú 🙂

kočky len čo uvidím alebo presnejšie ucítim, že niečo čo i len milimetrík nie je v poriadku....hneď budem šunky doma válať a z postele sa ani nepohnem 😉

dúfam, že už sladko spíte aj s malými dráčikmi 😵 😵 😵
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lenocka3
3. feb 2009

bre ranko tehule 🙂
Elli - fiha - ty si este o takom case nespinkala? 😀 to sme asi vsetky uz boli sipkove ruzenky 😀
Ten bioparox poznam - kedysi ho bral manzel na hrdlo - aj ja som ho skusala a bol hnusny a nikdy mu nezabral 😒
Ale uz mi je relativne lepsie - uz ma neboli hlava a nemam teplotu, len zalahnute v usiach stale a nejak ma driape v prieduskach 😒 uz mam homeopatika, tak ich poctivo jem.
A je mi zleeeeee od zaludka... skusila som si dat tu citronovu vodu, co ste spominali, ale akosi na mna nefunguje 😝
pinky - ako?
Moni? 🙂

monika3
autor
3. feb 2009

Ahoojte tehulky 🙂

Lenocka tak zle bolo aj mne uz o piatej rano ma to chytilo....teraz to uz prechadza 😉 U nas je hnusne a prsi , teraz som veru rada ze som domko 🙂 🙂

Eli na osmu vstavat...no jo to musel byt sok, ale este ze Ta tam setria a ofukuju 😉

PInk drzim palceky u lekara 😉

Lenand 🙂 🙂 🙂

lenocka3
3. feb 2009

sipkove ruzenky asi spinkaju 😀

monika3
autor
3. feb 2009

jedna ruzenka uz je hore 🙂

lenocka3
3. feb 2009

je monicka ahoj 🙂
idem si akurat dat vajicka na tvrdo s chlebikom... jedine, co ma napadlo a neobracia sa mi pri tom zaludok 😅 😅

monika3
autor
3. feb 2009

ja som sa rozhodla ze si dam dnes mlieko teda kakao lebo mne je z mlieka aj za normalnych netehulovych stavov blbo 😀

ale to az poobede lebo este dopijam caj z ranajok 😉

monika3
autor
3. feb 2009

lenocka prajem ti dobru chut, ja idem zaliezt do postele, to pocasie je akurat na spanie 😀

pink_lady
3. feb 2009

Ahojte spolutehulky 🙂

Babulky ste zlate, dakujem - uz som urobila "upravy" - nech u toho dr akoze vyzeram aspon trosku k svetu /nech to prekryje ze som zelena ako krieda teda krieda je biela - 😀 /; moj ordinuje od 16 takze idem na bus 14.40 nech som na rade prva /aj ked niekedy tam stoja zenske uz od 14 tak neviem neviem 😀 Ale dost sa bojim ci bude vsetko v poriadku v noci som mala dost take mrchove bolesti aj ked to spinenie sa nejak viac nerozbehlo...

Lenocka ty sa veru pekne liec, ziadna robota nech ta nenapadne ani vo sne ...a tiez by som asi zbehla k dr po PN, mne moj vseobecny sa zastraja ze by najradsej aby som do konca 3.mesiaca bola doma ked je teraz take chripkove obdobie ...
Ale dakujem dala si mi typ na desiatu 😀 😀 😀

Pomalicky cucam vodu - teda mineralku mam ju trosku problem dostat do seba musim fakt len po glgoch ale uz ma boli hlava z nedostatku tekutin - pretoze voda sa vo mne moc dlho neudrzi - bud ide jednym otvorom alebo druhym alebo tretim - vsak to poznate 😔 😀 Jedlo sa vo mne skor udrzi ako voda...

elli som rada ze ti v praci urobili ulavy 😉 to sa mne veru nemoze stat pri tom mechom udretom sefovi 😀 😠

monik dobru chut k cajiku 😉

lenocka3
3. feb 2009

pinky, aspon ze sa to nerozbehlo viac 🙂
a to ti doky tak ordinuje ze od 16-tej? a to potom do kolkej robi?
...som este nepocula, moj maka od pol osmej do tretej 😒 hm, aj ja by som chcela...

pink_lady
3. feb 2009

noo on od siedmej do 3 maka v nemocke na operacke a potom uteka na svoju ambulanciu ...tam je tak do 19 ...taky tiez workoholik ale zas mily, je vidiet ze ho to bavi a je do toho taky no..."zazraty" 😅 aj ked myslim ze uz prehana ze si dal ordinacne hodiny aj v sobotu ... 😀

lenand
3. feb 2009

čavte babulky tak ja som od 28.2 bez prace firma ide do krachu a prepušta komplet všetkych ludi tak aj nas tehulky ☹ budem sa musiet ist zaevidovat na urad prace a od 23.3 už idem na matersku tak sa asi na tych paru dni hodim marod aby som tam nemusela sachodit hlasit musim si to ešte pozistovat ako to vlastne funguje lebo ja to vobec neovladam na urade prace som bola len po škole pol roka a to bolo ešte v 1994 roku
idem spapkat polievočku a potom ešte navarit obed zatial sa majte
pink drž sa a nech napišeš len dobre spravičky 🙂

pink_lady
3. feb 2009

uf lenand to mi je luto ze takto budes bez prace 😢 ☹
na UP ta nezaeviduju ked si PN ...ale 40 dni ti plynie ochranna lehota, vlastne, kedze si tehula tak ochranna doba je az 6 mesiacov... t.j. ked ti v nej vznikne narok ci uz na nemocenske alebo na matersku tak ju dostanes v kazdom pripade 🙂

pink_lady
3. feb 2009

aaaa....keby ze sa zaevidujes tak vlastne uz sa nestihnes ani hlasit 🙂 lebo teraz staci raz za mesiac 😅

pink_lady
3. feb 2009

a ozaj dakujem 🙂

lenand
3. feb 2009

ja ešte niesom na pn až od marca by som išla mono a ešte neviem možno sa pojdem zaevidovat a nebudem nič špekulovat musim to prebrat ešte s manželom a potom uvidím ako to poriešim

monika3
autor
3. feb 2009

No lenand nie je to urcite potesujuce ale tu radost ze budete mat pekne babo nic nemoze prekazit 🙂

lenand
3. feb 2009

ja to tak beriem teraz sa tešim na babetko a pracu začnem riešit ked bude na to čas 🙂 zatial ma mužik pracu a aj mu platia tak to je o.k len sa mi nechce chodit s bruškom po uradoch a určite tam bude vela ludi a čakat ale čo už zvladneme idem pre oliverka do školky určite nakuknem ako dopadla pink zatial sa majte 🙂

monika3
autor
3. feb 2009

hej tie vybavovacky po uradoch su najhorsie 😠
len pekne chod po Oliho, uz urcite niekde vyckava maminu 😉

lenocka3
3. feb 2009

babenky a to ked pojdem na matersku v "normalnom termine", tak to budem musiet chodit po nejakych uradoch ? 😝 ja som bola na takom urade asi len dvakrat a ziskala som na podobne institucie strasne averziu... je neliecitelna 😀 neda sa to nejako obist?

lenand
3. feb 2009

ja osobne mam z toho tiež hrozu pri oliverkovy to všetko vybavil zamesnavatel ja som sa bola informovat vtedy na socialke a nič netrebalo všetko im tam poslal zamestnavatel a teraz neviem mojho dokyho manželka tam roby pravničku tak asi za nou zajdem a ona mi určite poradi ked tak pošlem manžela on sa s nou viacej pozna

lenand
3. feb 2009

pink kde si

monika3
autor
3. feb 2009

No ja som prespala skoro cele poobedie, pred chvilou vstala , v noci sa budem asi prehadzovat 😀
dala som si niake lahke chlebiky ale zakoncim to teplou polievockou 🙂 Dnes mam den ze mi je od rana blbo 😖

no tie vybavovacky tiez neviem co kde treba nahlasovat...

ozaj Pink ako?

pink_lady
3. feb 2009

Taaaak uz mame aj tehotensku knizku 😵 😵 😵 😵 Taaaka som hrdaaa 😀 A aj fotecku hned idem skenovat a sup do albumu ... 😅 Tak nezabudnite pozriet 😀 Boozinku to je take zlate ako tomu bilo srdiecko 😀 😀 😀 😀

pink_lady
3. feb 2009

inak ked som videla to srdiecko ako bije tak mi skoro slza vypadla 😵 😵 😀