• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
brrrr mne je zleeeee :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co si pojedla Pink? :astonished:
4. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zemiakove pyre s trocou tatarky...teda nestihla som to dojest lebo sa to hned vypyyytalo von :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...najskor sa mi ulavilo ale teraz zas ...brrrrrrr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
4. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ta tatarka nie je najidealnejsia, ale ono ked je zle tak ani lahka strava nepomoze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som mala vcera taky den a dnes nic,pohoda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak uvidime dokedy :grinning:
4. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz babule, asi som citlivka :sweat_smile: :grinning: ale ak mi bude takto byvat jak dnes co predpokladam, kedze sa blizim k 10tt a vtedy to vraj byva najhorsie, :sunglasses: no, neviem si prilis predstait ako ja budem chodit do roboty :rolling_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
4. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ja som zabudla pinky :grinning:
... to pyre som si tiez urobila vcera, si mi nan chut urobila, ze si dam k tomu rybie prsty, taku som mala chut :grinning: a pri prvom zahryznuti do rybieho prstu ma tak natiahlo, ze som rychlo vsetko vyplula do zachoda a vyplachovala pol hodinu pusu...
...prestava mi chutit vsetko, co mam rada :grinning: :grinning: rybie prsty dojedol muzicek a ja dnes len to pyre :slight_smile: aj tatarsku milujem - resp. milovala som - teraz mi obracia zaludok, len co na nu pomyslim. Do ladnicky chodim s rukavom na nose, a nemozem por - co som zboznovala ani suchu salamu, ani tie ryby, a ani nic ine :rolling_eyes:
Ku tomu pyre vyskusaj chleba s vajickom natvrdo :grinning: :grinning: mne to dnes chutilo :grinning: :grinning: :grinning:

Monicka - mozno to konecne ustupje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by bolo skvele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pod perinku, muz mi kupil Stodal - to je nejaky sirup a tu ho baby chvalili, tak hadam pomoze - to na tie moje priedusky.
Dobru nocku Sipkove Ruzenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ten 10tt je fakt najhorsi...

Pink ja by som do roboty teda nezasla, to by som niekde odpadla po ceste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenocka dufam ze ustupuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dobre sa vyliec a dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf uf baby ja to babätko asi vykakam :rolling_eyes: :confused: to je teda sr.cka jak :grinning: keby nie som tehu tak si myslim ze mam salmonelozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ten sirup je je fakt dobry :wink:

no monik uz sa tesim na tu desiatku :rolling_eyes: to budem prednasat asi s kyblikom priviazanym na krku :grinning:

leni vyliec sa monik uzi si to bez nevolnosti :wink:
4. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj Pink mozno u teba bude desiatka uz dobra....bezkyblikova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemný večer ženušky :dizzy_face:
pc zapínam len kvôli vám, aby som si takto spríjemnila večer s vašimi myšlienkami :wink:
no veru, včera to bol des bes a dnes pohodička až na také mierne bolesti okolo pupka :confused: rýchlo som si dala magnézium a šup nohy hore. sa mi zdá akosi dlhý čas do ďalšej poradne, až za vyše tri týždne :pensive:
no presne mesiac od poslednej...

pink, s tým kýblom na prednáške :grinning: :grinning: :grinning: som si živo predstavila a teda pozornosť študentov by bola zaručená

lenočka, šup zajtra za doktorom nech sa na teba pekne pozrie, niečo dobré pre teba a dráčika predpíše :slight_smile: nech vám je obom dobre. myslím, že v takomto stave to nemá zmysel predlžovať.

moni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lenand :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, ahojte dievcata!!!!!!!!!!!!!!

Som straaaaaaaaaaaaaaaasne rada, ze sa vas uz tolko zislo v tejto teme!!!!!!!!!!!!!!!!! Takze plodny rok? Joj, velmi velmi velmi vam vsetkym drzim palceky, nech vam bruska rychlo rastu a robia vam radost :slight_smile:

Drzte sa vsetky a opatrujte pokladiky!
5. feb 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj Petka :grinning: no nie je mozne, ze si sa ukazala :grinning: panabenka, vsak ty za chvilu rodiiiis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a chlapcek bude pozeram :slight_smile: Supeeeer :slight_smile:
A veru mas pravdu - bol velmi plodny koniec roka :grinning: :grinning: comu sa vsetky velmi tesime :wink:
5. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy - ja som rano grcala z cajuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre, ze?
dufam, ze to nebude casto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uz som proti nevolnostiam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a este tomu pridalo ked som z muzika zacitila cigy... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :slight_smile:

Petkapo ved ty uz fakt za chvilku rodis, potom Lenand no a potom lenocka ideme myyyyyyyyyyyyy :astonished:

a blahozelam k rannym nevolnostiam a prajem Ti ich co najmenej :wink: :dizzy_face:

Eli ahojcek ty nam tu drzis nocnu straz :grinning:
5. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky :dizzy_face:

petkapo už som na teba myslela že ako sa maš super už sa ti to kráti :slight_smile:

lenocka ja ked som ešte chodila do prace a rano primne prešiel niekto s cigaretou tak to som mala pokazeny cely den lebo mi bolo velmi zle neznašam cigarety a vkuse som ich citila a ma napinalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas nikto naštastie nefajči lebo teraz ich nemožem ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a inač ako vam pekne skaču tt :dizzy_face:
5. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf Moni, no veru, za chvilu ideme my :grinning: ze 15 tt..... jeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

leni... nooo, u nas fajcia skoro vsetci, nie moc, ale skor tak ja neviem 5x den ......... ale aj ked to nerada priznavam, do teraz mi to nevadilo...... ja som uspesne prestala fajcit ked som teraz nasla dve palicky na teste... :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
uz nikdy nechcem tak smrdiet od cigariet, ako to teraz citim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj
5. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to predtym tiež nevadilo ale teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja z teba umrem od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hovorila som ti, ked si sa nemohla dockat grckania ze to neni moc priijemne :grinning: :grinning:

ked hovorite o pachoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne strasne vadi rexona tuhy deodorant to ma napina uz len ked ho zbadam :grinning: vzdy sa v kupelni nadychnem, zadrzim dych, rychlo sa nagebcim a potom so zadrzanym dychom utekaaaaam do inej izby k otvorenemu oknu :grinning: ale aj tak to citim cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teraz cmulam taku zazvorvou tabletku je to proti nevolnostiam v tehotenstve :sweat_smile:

petka po super ze si sa ukazala, uz sa ti to blizi tak drzim vsetko co sa da aby to bolo co najlepsie ...aaa bezbolestny porod :sunglasses: :grinning:

lenand, monika :dizzy_face:
5. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej ja mam 9TT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a monika kraaasnu 15 - gratulujeeem monik :dizzy_face: a aj pink :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aaa ozaj zabudla som este,...u mna uz nehrozi ziadna mineralka s citronom ani samotna mineralka ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ani voda z vodovodu - vcera na mna zaposobila ako dvojnasobny klistír :sweat_smile: :pensive: :grinning: ....ale ked si vodu prevarim tak tej mooozem vypit kolko chcem :slight_smile: (teda aspon zatial :grinning: )
5. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja dufam,ze este tak skoro rodit nebudem. Bola som si totiz polezat v nemocke - zacala som sa predcasne otvarat a som teraz doma na PN a len lezim a lezim :unamused: . Tak snad este 4-5 tyzdnov vydrzim v kope a potom to uz mozem ''pustit'' :grinning:

A jedna infoska pre vas specialne - v nemocnici som sa dozvedela, ze zeny, ktore mali/liecili sa z endometriozy mozu mat (a bohuzial som toho zivym prikladom) a aj vacsinou maju pocas celeho teho bolesti v podbrusku. Asi vas to vydesi, ked vas z nicoho nic zacne v 3 trimestri boliet brucho ako na menzes a nebudete vediet, ci uz rodite alebo co sa deje. Ziadnu paniku! Tym, ze vacsinou mame v bruchach kadejake zrasty a asi kazda z nas je po (nie jednej) operacii, ked sa maternica zacne rychlo rychlo rozsirovat, natahovat a rast, moze to sakramensky boliet. Tym vas nechcem strasit - prave naopak - u ''nas'' su tie bolesti vcelku normalne. Takze sa nevylakajte ked vas budu boliet bruska. Pri tych vsetkych bolestiach co sme uz zazili je to MALINA :wink: :grinning:
5. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petkapo to mi je luto že si sa začala tak skoro otvarat tak teraz pekne odychuj doma vyplati sa to :slight_smile: a tie bolesti v podbrušku ja ich mam aj teraz a mala som ich aj pri oliverkovy
5. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule

veru kazdy tyzden a nove tt je uzasny pocit :slight_smile: ze to pekne napreduje :wink:
Pink uz 9 a lenocka zajtra 8 :slight_smile: :slight_smile:

teraz to uz pojde rychlejsie, tahavy januar je za nami....tak nam to ubehne lepsie :slight_smile:

PetkA take vselijake bolesti veru pocitujem....ale ako pises bolo veru aj horsie :fearful: inak aj kamoska musela takto lezat tiez sa zacacala otvarat a babenko prislo na cas :slight_smile:

Lenand :slight_smile:
5. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
konečne som sa sem dostala v skoršej hodine a musím sa pochváliť, že dnes srším energiou a je mi normálne dobre, žiadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žeby to už prestávalo :sweat_smile:
5. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkapo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to sú nááááádherné tt, blahoželám k chlapčekovi :wink:

monik, pink :slight_smile: tak zas o týždeň viac, gratulujem
veru ja si tak každý deň pred spaním poviem, že som šťastná, že sme zase prežili ďalší deň s bobíkom :dizzy_face:

lenočka, zajtra to porastie aj nám :sunglasses:

no moja polovička tiež trpí fajčiarskym zlozvykom a tak desne mi to smrdí a naťahuje ma z toho, že to musel obmedziť doma na minimum :slight_smile: čo ma teší a aj keby ma tá nechuť prešla, tak mu to nepoviem :grinning: nech je zdravší
5. feb 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli uz by to mohlo prestavat :slight_smile:

mne dnes tiez zatial nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :dizzy_face:
to by sme si už len v pohodičke užívali :slight_smile:
5. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano tak chem v pohodicke si to uz len uzivat :slight_smile:

ale my vieme ze nic nie je take jednoduche :fearful: ale vieme ako na to :dizzy_face:
5. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok