• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
babky ja som si dala na obed pizzu aaa normalne ostaa vo mne :grinning:

elli vitaj takze hovoris ze v 11 to uz moze prestavat? :grinning: tekze este tie 2tt vydrzat :astonished:
5. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No baby my sa stale lepsime a lepsime :slight_smile:
5. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, presne si to vystihla :wink:

ahoj pink, no dúfam, že to ustáva :zipper_mouth: ale nesľubujem :grinning:
5. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine ma začala trápiť zápcha ale čítala som, že je to v tehu normálne...včera som do seba natlačila celý slivkový kompót, activiu a nič :confounded:
ale bruško mám poriadne nafúknuté...ledva som dnes zapla nohavice a radšej nahodila voľnejší sveter :grinning:
5. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli skus niaky jogurt :slight_smile: , vlastne ta aktivia je jogurt :grinning:

alebo jablcka :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli no ja verim ze u teba uz nevolnosti ustavaju a ja ta budem nasledovat :sweat_smile:

zapcha to je vec ktoru nepoznam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne staci soda bikarbona a voda a hned utekam :grinning:

monik a tebe uz je pomerne dobre, ze? :wink: ty uz vlastne v 4. mesiaci si, ze? inak, kedy zacina 3.mesiac? :sweat_smile:
5. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pink mozno tebe teraz ked si v deviatom tt tak zacal treti mesiac :slight_smile:
5. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej takze to uz som akoze velka tehula :sweat_smile:
5. feb 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, skúšala som dnes aj kyslé mlieko s jablkom a nič :unamused:

pink, ja som tiež mala doteraz tie behavé stavy :grinning: :grinning: :grinning: a tak som sa ich túžila zbaviť, no a teraz keď je to opačne, tak by som menila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, na tehu.academy je prvý trimester vrátane 13.týždňa...nerozumiem...som myslela, že trvá presne tri mesiace do konca 12tt :sweat_smile:
5. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasnacka Pink :sweat_smile:

Eli asi teraz to bude vsetko u nas take spomalene :unamused:
5. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej Eli a ja som si to tam vsimla.....neviem podla coho sa to rata :confused:
5. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dúfam, že všetko pomalé nebude :grinning:
hoci dnes som mala pocit, že aj myslenie mi stagnuje...

moni, kedy máš ďalšiu poradňu? mne sa tie 3týždne do ďalšej zdajú strašne dlho ale asi to tak má byť :sweat_smile:
5. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tehulky moje :slight_smile:

prisla som vás pozriet do vasej tehulkovskej temicky :slight_smile: zelám vam krasne bruska,opatrujte bobacikov,aby ste pekne rastli. :dizzy_face: :dizzy_face: a akoze sa mavate?noze sa pochvalte? :slight_smile:
5. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scillka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
som rada, že ťa vidím
5. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam este Eli pred tebou 20 febr. a plus aj s tymi krvnymi odbermi :slight_smile:
inak ty to mas tak spravne po mesiaci ako ma byt, mne sa zase zda ze tam chodim dost casto :fearful: ale aj som rada ked viem ze babenko tam je :slight_smile: pekne aktivne :slight_smile: :slight_smile:

Csilka ahoooj :slight_smile:
my veru nemame pravo sa na nic stazovat, pokorne znasame vsetky nevolnosti a tesime sa kazdemu dnu s nasimi bobacikmi :slight_smile:
a ty moja ako? teraz asi pauzujte ze? telo si potrebuje oddychnut a nacerpat sa novymi silami :wink: ale raz to vyjde :slight_smile:
5. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak ak je to tak správne, tak som už pokojná :wink: lebo niekedy by som sa veru uisťovala aktívne aj každý týždeň :grinning:
stále mám také bolesti okolo pupka ale ako písala petkapo, možno to bude tými zrastami, však mám ten pupek poriadne dorezaný :zipper_mouth: dnes to cítim aj pri každom hlbšom nadýchnutí...
ale veru sme pokorné a všetko s radosťou znášame :dizzy_face:
5. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillka, drž sa, veď mi ťa tu v témičke určite počkáme :wink:

žienky budem si musieť ísť lahnúť a povenovať sa minispánku :pensive: :grinning:

paaaaaaaaaaaaa zatím
5. feb 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli mne teraz lekar hvoril ze maternicu uz mam zvacsenu az po pupok tak mozno sa ti to tam este roztahuje a to citis a aj tymi zrastami to moze byt.
ja som mala predvcerom taku bolest na pravo kde je ta cysta, ze som sa asi vystriet nemohla ale po 3 minutach to preslo, niak som prudsie vstala z postele :fearful:

a inak v tehu knizke su kolonky na kontroly po troch tyzdnoch, ale asi kazdy lekar si to dava podla svojho systemu a ten mesiac je spravne urcite :wink: :wink:
5. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak pekne v kľude, žiadne prudké vstávanie :wink: nech sa bobáčik neplaší :dizzy_face:
ja som tehu knižku ešte podrobne neštudovala :sweat_smile: ale mrknem
jedine som si všimla, že poradne začínajú od 10tt

už bežííííííííím :pensive:
*cmuk
5. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli ved uz aj mne pada hlava na klavesnicu :grinning: ale este si dam dobru polievocku

dobru noc k minispanku :slight_smile:
5. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa zaciatla som sa na tehu.academy a vy mi tu zatial pospite :sunglasses: :grinning: aaa tak bru nocku Vam sipkove ruzenky :slight_smile:

csilka super ze si sa ukazala, a verim ze sa ukazes este a pridas uz ako tehulka :dizzy_face:

inak vcera vecer som tiez rozmyslala ze najradsej by som chodila do poradne kazdy tyzden nech viem ci je vsetko v poriadku :sweat_smile: :grinning:

Nas najblizsia caka 3.3. - to je este straaaasne daleko :confused: :rolling_eyes: potom este jedna po 4 tyzdnoch a potom kazde 3 tyzdne :sweat_smile:
5. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Pink najlepsie by bolo mat doma sukromny uzg a nemusime nikam chodit :grinning:

idem ja este do seba niaky chlebik natlacit a dnes mozno pozrem TV ak tam vobec nieco bude :grinning:
5. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tehulky :slight_smile:
6. feb 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky :slight_smile:
ako sa mate?
ja este stale soplikovo :confounded: uz vyzeram ako taky alkoholicek :grinning: ksicht biely ako krieda z toho, ze mi je zle a cerveny opuchnuty nosisko :grinning: :grinning:
8tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka gratulujem k 8 tt
Nemozem dat smajlika lebo pisem z mobiluu
6. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha a kdeze si?
6. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak sa tesikujem s vami aj s vasimi bobacikmy ze sa mate fajne a ze s radostou znasate tehulkovanie :dizzy_face: dakujem vam za povzbudive slova,ste mile :dizzy_face: teraz mame pauzu a potom uvidime co bude dalej :dizzy_face:

4 ivf je uz ako samoplatca,je to riadne financne narocne ,takze neviem este teraz ze ako to bude-vraj ak som podstupila vsetky 3 ivf-ká v tom istom centre tak je 50% zlava na 4ivf,tak sa spojim s dokim a opytam niekedy na podrobnosti ohladom 4 ivf... :wink:

obcas vas pridem kuknut,ak mozem :wink: drzte sa,nech pekne rastu vase bruská. :slight_smile:
6. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooojte, chcela som napisat dobre rano ale vidim ze hodina uz je pokrocila :grinning:

Lenocka Osmickaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a Elianka dvanaaaaaaaaaaaaaaaaastka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Csilka nakukni veru, budeme velmi radi :wink: :wink: :wink: A to je fajn ze je aspon ta moznost tych 50%, , treba to vyuzit :wink: i ked je to asi aj tak stale dost :unamused: Aj ty sa drz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenocka aj ja mam ksichtik biely ako krieda :grinning: , vcera som sa tusim preriekla dnes rano sme veru grckali ale aj tak sa to hadam lepsi :dizzy_face:
6. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok