Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
5. feb 2009

babky ja som si dala na obed pizzu aaa normalne ostaa vo mne 😀

elli vitaj takze hovoris ze v 11 to uz moze prestavat? 😀 tekze este tie 2tt vydrzat 😲

monika3
autor
5. feb 2009

No baby my sa stale lepsime a lepsime 🙂

ellianka
5. feb 2009

moni, presne si to vystihla 😉

ahoj pink, no dúfam, že to ustáva 🤐 ale nesľubujem 😀

ellianka
5. feb 2009

jedine ma začala trápiť zápcha ale čítala som, že je to v tehu normálne...včera som do seba natlačila celý slivkový kompót, activiu a nič 😖
ale bruško mám poriadne nafúknuté...ledva som dnes zapla nohavice a radšej nahodila voľnejší sveter 😀

monika3
autor
5. feb 2009

Eli skus niaky jogurt 🙂 , vlastne ta aktivia je jogurt 😀

alebo jablcka 🙂 🙂

pink_lady
5. feb 2009

elli no ja verim ze u teba uz nevolnosti ustavaju a ja ta budem nasledovat 😅

zapcha to je vec ktoru nepoznam 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 mne staci soda bikarbona a voda a hned utekam 😀

monik a tebe uz je pomerne dobre, ze? 😉 ty uz vlastne v 4. mesiaci si, ze? inak, kedy zacina 3.mesiac? 😅

monika3
autor
5. feb 2009

Pink mozno tebe teraz ked si v deviatom tt tak zacal treti mesiac 🙂

pink_lady
5. feb 2009

jej takze to uz som akoze velka tehula 😅

ellianka
5. feb 2009

moni, skúšala som dnes aj kyslé mlieko s jablkom a nič 😒

pink, ja som tiež mala doteraz tie behavé stavy 😀 😀 😀 a tak som sa ich túžila zbaviť, no a teraz keď je to opačne, tak by som menila 😀 😀 😀 😀

ellianka
5. feb 2009

kočky, na tehu.academy je prvý trimester vrátane 13.týždňa...nerozumiem...som myslela, že trvá presne tri mesiace do konca 12tt 😅

monika3
autor
5. feb 2009

no jasnacka Pink 😅

Eli asi teraz to bude vsetko u nas take spomalene 😒

monika3
autor
5. feb 2009

Hej Eli a ja som si to tam vsimla.....neviem podla coho sa to rata 😕

ellianka
5. feb 2009

moni, dúfam, že všetko pomalé nebude 😀
hoci dnes som mala pocit, že aj myslenie mi stagnuje...

moni, kedy máš ďalšiu poradňu? mne sa tie 3týždne do ďalšej zdajú strašne dlho ale asi to tak má byť 😅

csilla76
5. feb 2009

Ahojte 🙂 tehulky moje 🙂

prisla som vás pozriet do vasej tehulkovskej temicky 🙂 zelám vam krasne bruska,opatrujte bobacikov,aby ste pekne rastli. 😵 😵 a akoze sa mavate?noze sa pochvalte? 🙂

ellianka
5. feb 2009

ahoj scillka 🙂 🙂 🙂
som rada, že ťa vidím

monika3
autor
5. feb 2009

ja mam este Eli pred tebou 20 febr. a plus aj s tymi krvnymi odbermi 🙂
inak ty to mas tak spravne po mesiaci ako ma byt, mne sa zase zda ze tam chodim dost casto 😨 ale aj som rada ked viem ze babenko tam je 🙂 pekne aktivne 🙂 🙂

Csilka ahoooj 🙂
my veru nemame pravo sa na nic stazovat, pokorne znasame vsetky nevolnosti a tesime sa kazdemu dnu s nasimi bobacikmi 🙂
a ty moja ako? teraz asi pauzujte ze? telo si potrebuje oddychnut a nacerpat sa novymi silami 😉 ale raz to vyjde 🙂

ellianka
5. feb 2009

moni, tak ak je to tak správne, tak som už pokojná 😉 lebo niekedy by som sa veru uisťovala aktívne aj každý týždeň 😀
stále mám také bolesti okolo pupka ale ako písala petkapo, možno to bude tými zrastami, však mám ten pupek poriadne dorezaný 🤐 dnes to cítim aj pri každom hlbšom nadýchnutí...
ale veru sme pokorné a všetko s radosťou znášame 😵

ellianka
5. feb 2009

csillka, drž sa, veď mi ťa tu v témičke určite počkáme 😉

žienky budem si musieť ísť lahnúť a povenovať sa minispánku 😔 😀

paaaaaaaaaaaaa zatím

monika3
autor
5. feb 2009

Eli mne teraz lekar hvoril ze maternicu uz mam zvacsenu az po pupok tak mozno sa ti to tam este roztahuje a to citis a aj tymi zrastami to moze byt.
ja som mala predvcerom taku bolest na pravo kde je ta cysta, ze som sa asi vystriet nemohla ale po 3 minutach to preslo, niak som prudsie vstala z postele 😨

a inak v tehu knizke su kolonky na kontroly po troch tyzdnoch, ale asi kazdy lekar si to dava podla svojho systemu a ten mesiac je spravne urcite 😉 😉

ellianka
5. feb 2009

moni, tak pekne v kľude, žiadne prudké vstávanie 😉 nech sa bobáčik neplaší 😵
ja som tehu knižku ešte podrobne neštudovala 😅 ale mrknem
jedine som si všimla, že poradne začínajú od 10tt

už bežííííííííím 😔
*cmuk

monika3
autor
5. feb 2009

Eli ved uz aj mne pada hlava na klavesnicu 😀 ale este si dam dobru polievocku

dobru noc k minispanku 🙂

pink_lady
5. feb 2009

aaa zaciatla som sa na tehu.academy a vy mi tu zatial pospite 😎 😀 aaa tak bru nocku Vam sipkove ruzenky 🙂

csilka super ze si sa ukazala, a verim ze sa ukazes este a pridas uz ako tehulka 😵

inak vcera vecer som tiez rozmyslala ze najradsej by som chodila do poradne kazdy tyzden nech viem ci je vsetko v poriadku 😅 😀

Nas najblizsia caka 3.3. - to je este straaaasne daleko 😕 🙄 potom este jedna po 4 tyzdnoch a potom kazde 3 tyzdne 😅

monika3
autor
5. feb 2009

No Pink najlepsie by bolo mat doma sukromny uzg a nemusime nikam chodit 😀

idem ja este do seba niaky chlebik natlacit a dnes mozno pozrem TV ak tam vobec nieco bude 😀

lenand
6. feb 2009

dobre ranko tehulky 🙂

lenocka3
6. feb 2009

bre ranko kocky 🙂
ako sa mate?
ja este stale soplikovo 😖 uz vyzeram ako taky alkoholicek 😀 ksicht biely ako krieda z toho, ze mi je zle a cerveny opuchnuty nosisko 😀 😀
8tt 😵 😵 😵 😵

pink_lady
6. feb 2009

Lenocka gratulujem k 8 tt
Nemozem dat smajlika lebo pisem z mobiluu

lenocka3
6. feb 2009

fiha a kdeze si?

csilla76
6. feb 2009

Ahojte 🙂 tak sa tesikujem s vami aj s vasimi bobacikmy ze sa mate fajne a ze s radostou znasate tehulkovanie 😵 dakujem vam za povzbudive slova,ste mile 😵 teraz mame pauzu a potom uvidime co bude dalej 😵

4 ivf je uz ako samoplatca,je to riadne financne narocne ,takze neviem este teraz ze ako to bude-vraj ak som podstupila vsetky 3 ivf-ká v tom istom centre tak je 50% zlava na 4ivf,tak sa spojim s dokim a opytam niekedy na podrobnosti ohladom 4 ivf... 😉

obcas vas pridem kuknut,ak mozem 😉 drzte sa,nech pekne rastu vase bruská. 🙂

monika3
autor
6. feb 2009

ahoooojte, chcela som napisat dobre rano ale vidim ze hodina uz je pokrocila 😀

Lenocka Osmickaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a Elianka dvanaaaaaaaaaaaaaaaaastka 🙂 🙂 🙂 🙂

Csilka nakukni veru, budeme velmi radi 😉 😉 😉 A to je fajn ze je aspon ta moznost tych 50%, , treba to vyuzit 😉 i ked je to asi aj tak stale dost 😒 Aj ty sa drz 🙂 🙂 🙂 🙂

monika3
autor
6. feb 2009

Lenocka aj ja mam ksichtik biely ako krieda 😀 , vcera som sa tusim preriekla dnes rano sme veru grckali ale aj tak sa to hadam lepsi 😵