• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
to meraju takym kovovym oblucikom roztvaracim, vola sa to nejak ze p...meter :sweat_smile: sú to 4 miery...

urcite budem mat aj ja obavy z porodu ale ten pocit ked to na mna pride, ze este v ten den uvidim moje krasne babatko tak... my myslim doda sily ... :dizzy_face: teda aspon dufam :grinning:

inak baby :cry: moja kamaratka porodila v 6.mesiaci pred vianocami :cry: malinky je este stale v inkubatore :cry:
6. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
merat panvu?
to na co?
ja som citala, ze meraju obvod pasu... to asi nebum moct stiahnut brusko, co? :grinning: :grinning:

pinky, neboj... rychlo narastie. Aj tu na koniku su maminky s takymi malinkymi, myslim, ze maju temu "extremni nedonosenci"...alebo take nieco :slight_smile: je tam vela zaujimaveho
6. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verim ze to zvladneme, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potom si povieme ake to bolo :grinning:

6 mesiacov je dost skoro... :confused:
ja som si vzdy myslela ze rizikove su vzdy tie prve tyzdne tak do toho 12 tt ale co som bolo v nemocke tak mi uz pride ze kazdy tyzden je rizikovy....vzdy sa moze vsetko prihodit len nie je treba na to mysliet :unamused:
6. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenocka mozno budu chciet od nas este miery ako na miss :grinning: :grinning: :grinning:

inak ta panva sa predsa zvacsuje az do porodu nie..? vtedy to treba merat
6. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik a tebe to nepisali do tehu knizky? lebo tam su na to kolonky a aj na vysku, vahu povodnu :sweat_smile:

inak no moni, ked ides ako prva z nas tak potom nas dufam nebudes moc strasit :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam vyplnenu iba kolonku vyska a vaha, ak pribudne aj to meranie tak ti poviem ake mam miery :grinning:

a nebojte ....nebudem strasit budem uprimnaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

a prva ide inak Lenand ale ta uz ma skusenosti,tak dufam ze to bude u nej pohodovejsie :slight_smile:
6. feb 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Lenand som zabudla :confused: uf to mam inu sklerozu :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A este teraz niekedy tu bola aj Petkapo, tak mozno sa pride podelit s nami o zazitky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze fakt som skleroticka :sweat_smile: posledne dni sa mi casto stava ze zabudnem co som chcela povedat/ napisat, co som chcela urobit :sweat_smile:
6. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je normalne Pink a pocas materskej sa to vraj zhorsuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zbohom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj monika ty uz mas za sebou viacero vysetreni ...vysetruje sa teraz na zaciatku tehu aj tymi zrkadlami? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna zatial nie ale ja sa nehnevam lebo ja to moc nelubim :sunglasses: :grinning:
6. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj Pinky zvladneme to, pokial nezabudne nakrmit male je to dobreeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ho niekde nezabudneme :sweat_smile:
6. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to by bolo zleeeeeeeeee s nami :grinning: :grinning: :grinning:

Zatial ma tak nevysetrovali tymi zrkadlami....ale teraz uz asi bude , lebo hovoril ze spravi cytologiu...no ja to uplne neznasam, :angry:

zatial vzdy len tak palpacne zistoval ci krvacam a brusko prehmatal a sono urobil
6. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este na zaciatku som bola aj na ekg :slight_smile:
6. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff no dufam ze mu postaci cytologia z oktobra :sunglasses:

viem ze ekg sa robi ale ja este nembola som :sunglasses:

v telke davali nejaku pani co jej ukradli sud s kyslou kapustou ...tak som dostala taaku chut ze som zbastila plny tanier kyslej kapusty ...to budu vetryyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano kocky mala som co robit aby som nas tu nasla :sweat_smile:
ako ste vikendovali?
ja uz sedim v robote :pensive:
9. feb 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale babyyy kde ste to tu mam byt sama dnes? :frowning2: :grinning: co mam potom robit v robote? :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, aj ja som tuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
MAME NAJKRAJSIE SRDIECKO NA SVETE, VELMI SILNO NAM BUCHA :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a sme v uplnom poriadku, narastli sme :dizzy_face: zodpovedame velkostou 7+3 - presne tak, ako mame byt :slight_smile:
9. feb 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby.. nikdy, ale naozaj nikdy nejedzte chleba so sunkou a nezapijajte ho sladkym mliekom s prichutou jahody :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte ako sa mate a čo vykend cely vykend bolo u nas super počasie slniečko a dnes nasnežilo ale je z toho len člapkavyca :angry: mala by som ist teraz niekedy do humenneho k endokrinologičke na krv ale v takom počasi sa mi nechce tak uvidím zajtra
9. feb 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: halooo, kde ste?
mam strasnu chut na pizzu,napriek tomu, ze mi je blbo... mam to risknut? :grinning: zjem polku.. uvidim?
9. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahooj Lenocka taka som rada ze mate to najkrajsie srdiecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som sa prave presvedcila ze budem posluchat moj zaludok, uz dnes rano som sa citila tak ze nebala by som nic jest, bolo mi tak akurat a potom som sa presviedcala no ale zas treba si dat nieco na ranajky....a skoncilo to vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz sa budem riadit tym co organizmus prave potrebuje :wink: :sunglasses:

a inak ahoojte vsetky tehulky :slight_smile: :slight_smile: a co robite tak praci zdar :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz mam za sebou poradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela som ze tych chlapov co sa tyzden neumyvali a ani ponozky nevymenili tak oblinkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lenocka gratulujem k srdiecku :dizzy_face:

monik uz by ti mohli aj tie vrackacky prestat nie? :pensive: :wink: to bude asi dievcatko ked tak dlho vrackavas :slight_smile:

leni ak mas chut tak skus - ale papaj pomalicky, ja som tak minule zbastila celu a dokonca sa mi po nej ulavilo :slight_smile:

lenand :dizzy_face:

inak mne kolega dnes zahlasil ze budem mat chlapceka lebo vraj som opeknela :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky :grinning:
inak - pri mne sa nemozu dohodnut - jedni tvrdia, ze som oskaredela, ze bude baba, dalsi, ze som opeknela, ze chalan :grinning: tak a mozem si vybrat :grinning:
uz mi je konecne lepsie po troch bananikoch... aj ked uz sa raz chceli dostat vonku zo zaludka, len som to predychala.
A hrozne sa mi od rana toci hlava... strasne, aj v Heliku som skoro dvere rozbila nechtiac...
9. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc ja som dnes v robote zhodila taky obrovsky kaktus sa hlina rozsypala po zemi, sekosky ma skoro odbachli :grinning: ale hlava sa mi netocila ale je mozne ze moje tehu sa na tom podpisalo lebo stale som nejaka prispata a strasne zabudliva odkedy som tehu :sweat_smile:

inak ja som naposledy grckala v piatok vecer odvtedy som to nejako predychala, aj ked ma par krat strasne naplo a udrzalo sa to vo mne len vdaka tomu ze straaaasne neznasam grci grc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v sobotu grckalo... bleeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak alik :grinning:
a ja som taka pysna, ze mame srdiecko :grinning: ked mi to tam ukazoval, ze aha ako bije srdiecko :grinning: a ja ze kdeeee, ja to nevidim, tak zapol zvuk "na masine" a tam taky buchot :grinning:
manzel sa spytal, ze ci sa male niecoho zlaklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky bol pysny, podrastol na tej stolicke minimalne o meter :grinning:
9. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je ze by fakt dievcatko ...tak to sa tesiiiiime :wink:

ja som si tiez myslela ze tehotna vyzera uzasne... :grinning: mne sa sem tam urobia take fliacky cervene po ksichtiku, a kamoska povedala ze vobec som v tvari ani niak nenapuchla, ci nenabrala....tak to bude tym mojim blvanim :grinning:
a niekomu to neprejde ani cele tehu, je to individualne...uz som zmierena so vsetkym :grinning: mozno kyblik potrebujem do konca :grinning:
9. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte len verte že to grckanie prejde i ked moja kamoška ešte aj pred porodom grcala :frowning2:

lenocka gratulujem k srdiečku :dizzy_face:
9. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok