• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
autor
no ja ma foto z toho 7tt a 12 tt a teraz som ho videla tak neurcito tak som si fotecku nevypytala ale nabuduce budem...
9. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde máte lenočku baby?
9. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand dobru noc :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa teším :dizzy_face:

náš malý bobáčik sa strašne vrtel pri sone, tak ho tiež moc dobre nevidno :wink:
a neviem či budúce sono sa bude robiť už len cez brucho :fearful: hoci by som bola rada
9. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam dobru nocku :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip :wink:
lenočka je už určite s dráčikom doma a niečo dobré večerajú :dizzy_face:
9. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne uz cez brucho robil teraz posledne :slight_smile: aj nas bobacik je neposedny :wink: tolko kopal tymi nozickami posledne :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miri ahojec, lenocka nevieme :slight_smile: ale Eli mala pizzu tak nebolo jej z nej dobre...
9. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, asi sa tí naši drobčekovia už tešia ako budú tu po svete pobehovať :dizzy_face: :wink:
už si spomínam na tú lenočkinu pizzu s tatárkou :grinning: ale dúfam, že pekne vydržala tam kde mala :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli aj ja sa tesim ked uz budu tu s nami :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru take pekne slniecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Elianka - ozis to si kde prisla na toto meno, je to meno ako z inej galaxie :wink:

inak za chvilu mi pride este navsteva, pridu pozriet vazna z Alkatrazu :grinning: to ako mna....ale dobra sparava, moj drahy je uz za dva dni domaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja mám len takú bujnú fantáziu na mená :grinning: ani neviem ako ma to napadlo
teda za dva dni bude u vás radosti a všetci traja pokope :dizzy_face:
ty jeden vezeň :grinning:
na mňa už idú driemoty a tak pôjdem do hajan :pensive:
príjemný večer s návštevou a potom sladké sny :dizzy_face:
pa
9. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli krasna fotečka :dizzy_face:

lenand zajtra drzim palce :wink:

ja som to veru v sebe neudrzala a ,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tusim este aj pojdem dat repete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

porucam sa aj ja dobru nocku vsetkym :dizzy_face: a cmuk* bobáčikom :dizzy_face:
9. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak vaha hrozne 10kg naviac :unamused: no čo už poradnu mam až večer o 18.00 tak som zvedava ale važim sa vždy doma tam už len nahlasim vahu
10. feb 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
lenand ved to neni az taka hroza :wink: teda vobec to nie je hroza, podla mna tak akurat, nie? ved teraz bude uz len babo rast :wink:
10. feb 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky,
tak zase mam uspesne rano za sebou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no neva vcera mi znama povedla ze jej tiez byvalo takto blbo a ze dokonca prve mesiace aj schudla 4kila tak ma ukludnila....
a lenand mysli ze este kolko priberies?
a jedna kamoslka ona je dost chuda tak ta pribrala za cele tehu sest kil, tak take cosi budem aj ja :grinning:
10. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj monika :dizzy_face:
dnes je asi nieco vo vzduchu lebo mne bolo priserne celu noc a potom rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tym priberanim je to u kazdeho indi-vindi mama mi hovorila ze ona vracala 5 krat denne cele tehu a pribrala aj tak 20 kg :sweat_smile: ale mne staci polovica z toho :grinning:
10. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: tak ja som uz v robotke :slight_smile:
ale najradsej by som bola domka... normalne ma to tu deprimuje.... :confounded: ....vyskytol sa nejaky problem a jedna z kolegyn si mysli, ze som sa proti nej spikla.... uz som si davnejsie vsimla, ze trpi nejakym stihomamom... No a nedala si vysvetlit, ze predsa vobec neslo ani okrajovo o nu, a ani sa jej to netykalo a teraz sa hra na urazenu. Tak ja neviem. Ja to nemam rada, ked niekto po mne bezdovodne zazera. Mna to potom mrzi ako keby som jej naozaj neviem co urobila... :frowning2: :frowning2:
10. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka viem ze je to neprijemne ale ked pises ze uz davnejsie trpi stihomanom tak sa pokus nad to preniest a mysli na ten maly teda vlastne velky pokladik v brušku :wink: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne mam pocit viny za nieco, za co by som nemala mat. No som ja normalna? :unamused:
asi sa tym nebudem zatazovat, ze?
ja som sa uz dnes naranajkovala, takze nie je mi zle, nastastie :slight_smile:
10. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc povznes sa nad to aj ked teraz viem podla seba ze pod vplyvom tych tehu hormonov som precitlivelejsia :sweat_smile: :pensive:
...a musim sa inak priznat ze som dakedy aj podrazdena tak vrrrr...sice na nikoho nervieskam ani nekricim :grinning: ale skaredo zazeram :angry: :sunglasses: :grinning:
ja mam asi uz srňte ranajky :grinning: ale nie, len desiatujem :grinning:
10. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srňte = sté :grinning:
10. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: pinky :slight_smile:
no, ale to je take tazke s nou, ja som sa postazovala druhej kolegyni, ze takato a takato vec, a ona vedla mna zacala po mne ziapat, ze ci to chcem hodit na nu... Co som nepochopila, ako keby ty si sa stazovala Monicke, ze nieco sa stalo a ja zasiahnem do rozhovoru a obvinim vas, ze sa bavite o mne a nieco na mna hadzete :fearful: :fearful:
10. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenocka skus sa jej opytat tej tvojej kolegynky ze kde vidi problem a ked nechce komunikovat tak si jednoducho nevsimaj, ju to prejde. a tebe sa ulavi ze si sa aspon snazila to vyriesit.
teraz sa urcite nestresuj.... :slight_smile:
my sme tu a nam je s tebou dobre :wink:
10. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem :grinning:
10. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ja som taka blba, ja sa vzdy ospravedlnim aj za to, za co nemozem, len nech je kazdy spokojny :slight_smile: tak mi treba :slight_smile:
10. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze ja som tu mala akurat sefa, vraj ze preco stale jem :confused: :grinning: to stale znamena ze ma vidava teraz pravidelne desiatovat a obedpvat...on ze ved este dnes nejedol a niekedy ze az vecer jedava :rolling_eyes: :confused: vraj ci sa nebojim ze priberiem? :rolling_eyes: :confused:
10. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc presne nam je s tebou dobre kasli na kolegynu :sweat_smile:
10. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok