• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
autor
u nas este sneziiiiiiiii :wink:
10. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz nie :grinning: :grinning: :dizzy_face:
ale niekto tu bude za chvilu grckat po solenych kesu-orieskoch, hadajte kto? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka to som absolvovala vcera vecer - po farebných lieskovcoch a susenzch bananoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj u nas sype :sunglasses:
10. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenocka tvoj dracik ti dava najavo protest ze to mas jest len v malom mnozstve :grinning:
10. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaa, no ja budem mat rozpistaneho dracika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moje malinke nic poriadne nechce :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uvidime ci budu vybarat co zjedia :sunglasses:
10. feb 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: budu plakat nad taniermi ako ja so sestrou za malicka :grinning:
mamiiiiii, my nechcemeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: chuda mamina
10. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiez bola vraj taka ze som sa v jedle preberala a moc som toho vraj nepojedla :grinning:
ale zase budeme mat o to vacsie pochopenie s nasimi detmi....my ich nebudeme nutit nasilo do nicoho :sunglasses: :wink:
10. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k detom co preberali v jedle ... :sweat_smile:
10. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pink vitaj v klube priebercivych stravnikov :grinning:
10. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte zatial, msuim ist nieco pochystat, mozno vecer nakuknem
paaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaa monik :slight_smile:
10. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa monik.
Chce sa mi spinkat... hroooozne :astonished:
10. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte tak som prisla nakuknut ci ste tu :slight_smile: a popritom papam :slight_smile:
10. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky a babuľčatá :dizzy_face:
s večerom prichádza aj moja maličkosť a to dnešné počasie ma tak dorazilo, že som práve vstala po výdatnom trojhodinovom spánku.
nestihla som ani vybrať tehu gate z pošty a to som v nich dnes chcela prekvapiť manžela :slight_smile:
tiež som študovala zákoník práce a papier o oznámení tehu aj s prefoť prednou stranou tehu knižky som v práci odovzdala, je to dobré aj kvôli BOZP. hoci ja nič fyzicky náročné nerobím ale istota je istota a nejaké úľavy som získala. tiež nechápem, prečo sa musí dávať kópia tehu knižky a nestačí potvrdenie od lekára :confused:
pinky, ja som sa chystala oznámiť to v práci až neskôr ale nakoniec som rada, že to už vedia lebo nikto sa nečuduje keď ako prvá klusám na obed, vyhýbam sa práci navyše a nik ma s ničím neotravuje :sunglasses:
jedine by sa mi mohli vyhýbať aj všetky chrípkové vírusy lebo dnes v troleji kašlal skoro každý :angry: a tak som sa snažila len tak málo dýchať :grinning:

lenand :dizzy_face: som zvedavá ako ti dopadla poradňa a tých 10kg neznie tak hrozivo, neboj určite to všetko pri tom malom drobcovi rýchlo zhodíš, ani nebudeš vedieť ako :slight_smile:

monik, lenočka, pinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej Eli ahojcek ,
to je dobre ze si sa vyspala ja tiez dnes tak vselijako podriemavam ale mala som navstevu tak ma to prebralo :slight_smile:
10. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni :wink:
tak už len jeden deň a polovičku máš doma?
10. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jupi - uderom 16 tt ho vidim :wink: sa tesim :slight_smile:
10. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to je super
10. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dufam ze nas spozna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: podobu som az tak nezmenila :slight_smile:
10. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
travim veceru - zemiakove placky s litrom mlieka a je mi nejak tazko... ale babatko si pytalo :grinning: bolo hladne :grinning: dufam, ze nepobezim vecer blinky, alebo rano :unamused: tak mi treba :grinning:
a to pocasieeee.....jeeee, kym som dosla ku autu, tak ma skoro zavialo a ked som ho konecne docistila, mohla som zacat od zaciatku :unamused: nemam rada sneh. Zase na druhej strane, vsetci dodrziavali 40-tku v obci aj mimo nej :grinning: a to mohli ist 50 :grinning:
10. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liter mlieka Leni...to si dobra...ja by som sa uz aj z jedneho pohara :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si skusim kupit ten mama drink...ked mlieko moc nemusim, tak nech mam niaku nahradu za to :wink:
10. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, určite vás spozná a aj bruško sa mu bude zdať väčšie :wink:

lenočka, teda klobúk dole, mňa len pri tej predstave placiek s mliekom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale keď bobáčik zavelí, tak maminka musí :slight_smile: veru poriadne sneží, predchvíľou som sa kochala z okna a premýšlam nad večernou prechádzkou a nad ranným skorším vstávaním kvôli hľadaniu auta pod tou kopou snehu :grinning:
10. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja tiež niesom milovník mlieka ale také teplé kakao mi teraz nenormálne chutí :slight_smile:
10. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u vas v Ziline sa ten sneh asi dlhsie udrzi, predsa tam je o niaky ten stupen menej nez u nas :wink:
10. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to veru jo :wink:
no ja by radšej jar
10. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam zimu rada ked je sneh ale teraz sa velmi velmi tesim na jar :wink: a potom aj na leto :wink:
10. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to bude najkrajšia jar a leto :dizzy_face:
10. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monička, idem dopozerať báthory...
príjemný večer a sladké sny :dizzy_face:
10. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok