Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
10. feb 2009

u nas este sneziiiiiiiii 😉

lenocka3
10. feb 2009

u nas uz nie 😀 😀 😵
ale niekto tu bude za chvilu grckat po solenych kesu-orieskoch, hadajte kto? 😀 😝 😝

pink_lady
10. feb 2009

lenocka to som absolvovala vcera vecer - po farebných lieskovcoch a susenzch bananoch 😝
aj u nas sype 😎

monika3
autor
10. feb 2009

lenocka tvoj dracik ti dava najavo protest ze to mas jest len v malom mnozstve 😀

lenocka3
10. feb 2009

ahaaaaaaaaaa, no ja budem mat rozpistaneho dracika 😵 😵 😵 moje malinke nic poriadne nechce 😵 😵

monika3
autor
10. feb 2009

no uvidime ci budu vybarat co zjedia 😎

lenocka3
10. feb 2009

😎 😎 budu plakat nad taniermi ako ja so sestrou za malicka 😀
mamiiiiii, my nechcemeeeeee 😀 😀 😀 chuda mamina

monika3
autor
10. feb 2009

ja som tiez bola vraj taka ze som sa v jedle preberala a moc som toho vraj nepojedla 😀
ale zase budeme mat o to vacsie pochopenie s nasimi detmi....my ich nebudeme nutit nasilo do nicoho 😎 😉

pink_lady
10. feb 2009

pridavam sa k detom co preberali v jedle ... 😅

monika3
autor
10. feb 2009

Pink vitaj v klube priebercivych stravnikov 😀

pink_lady
10. feb 2009

😀 😀 😀

monika3
autor
10. feb 2009

ahojte zatial, msuim ist nieco pochystat, mozno vecer nakuknem
paaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
10. feb 2009

paaaaa monik 🙂

lenocka3
10. feb 2009

paaa monik.
Chce sa mi spinkat... hroooozne 😲

monika3
autor
10. feb 2009

ahoojte tak som prisla nakuknut ci ste tu 🙂 a popritom papam 🙂

ellianka
10. feb 2009

ahojte babuľky a babuľčatá 😵
s večerom prichádza aj moja maličkosť a to dnešné počasie ma tak dorazilo, že som práve vstala po výdatnom trojhodinovom spánku.
nestihla som ani vybrať tehu gate z pošty a to som v nich dnes chcela prekvapiť manžela 🙂
tiež som študovala zákoník práce a papier o oznámení tehu aj s prefoť prednou stranou tehu knižky som v práci odovzdala, je to dobré aj kvôli BOZP. hoci ja nič fyzicky náročné nerobím ale istota je istota a nejaké úľavy som získala. tiež nechápem, prečo sa musí dávať kópia tehu knižky a nestačí potvrdenie od lekára 😕
pinky, ja som sa chystala oznámiť to v práci až neskôr ale nakoniec som rada, že to už vedia lebo nikto sa nečuduje keď ako prvá klusám na obed, vyhýbam sa práci navyše a nik ma s ničím neotravuje 😎
jedine by sa mi mohli vyhýbať aj všetky chrípkové vírusy lebo dnes v troleji kašlal skoro každý 😠 a tak som sa snažila len tak málo dýchať 😀

lenand 😵 som zvedavá ako ti dopadla poradňa a tých 10kg neznie tak hrozivo, neboj určite to všetko pri tom malom drobcovi rýchlo zhodíš, ani nebudeš vedieť ako 🙂

monik, lenočka, pinky 😵 😵 😵

monika3
autor
10. feb 2009

jej Eli ahojcek ,
to je dobre ze si sa vyspala ja tiez dnes tak vselijako podriemavam ale mala som navstevu tak ma to prebralo 🙂

ellianka
10. feb 2009

ahoj moni 😉
tak už len jeden deň a polovičku máš doma?

monika3
autor
10. feb 2009

jupi - uderom 16 tt ho vidim 😉 sa tesim 🙂

ellianka
10. feb 2009

🙂 to je super

monika3
autor
10. feb 2009

no dufam ze nas spozna 🙂 🙂 🙂 podobu som az tak nezmenila 🙂

lenocka3
10. feb 2009

ahojte 🙂
travim veceru - zemiakove placky s litrom mlieka a je mi nejak tazko... ale babatko si pytalo 😀 bolo hladne 😀 dufam, ze nepobezim vecer blinky, alebo rano 😒 tak mi treba 😀
a to pocasieeee.....jeeee, kym som dosla ku autu, tak ma skoro zavialo a ked som ho konecne docistila, mohla som zacat od zaciatku 😒 nemam rada sneh. Zase na druhej strane, vsetci dodrziavali 40-tku v obci aj mimo nej 😀 a to mohli ist 50 😀

monika3
autor
10. feb 2009

liter mlieka Leni...to si dobra...ja by som sa uz aj z jedneho pohara 😝 😝 😝
ja si skusim kupit ten mama drink...ked mlieko moc nemusim, tak nech mam niaku nahradu za to 😉

ellianka
10. feb 2009

moni, určite vás spozná a aj bruško sa mu bude zdať väčšie 😉

lenočka, teda klobúk dole, mňa len pri tej predstave placiek s mliekom 😝 ale keď bobáčik zavelí, tak maminka musí 🙂 veru poriadne sneží, predchvíľou som sa kochala z okna a premýšlam nad večernou prechádzkou a nad ranným skorším vstávaním kvôli hľadaniu auta pod tou kopou snehu 😀

ellianka
10. feb 2009

moni, ja tiež niesom milovník mlieka ale také teplé kakao mi teraz nenormálne chutí 🙂

monika3
autor
10. feb 2009

u vas v Ziline sa ten sneh asi dlhsie udrzi, predsa tam je o niaky ten stupen menej nez u nas 😉

ellianka
10. feb 2009

to veru jo 😉
no ja by radšej jar

monika3
autor
10. feb 2009

ja mam zimu rada ked je sneh ale teraz sa velmi velmi tesim na jar 😉 a potom aj na leto 😉

ellianka
10. feb 2009

veď to bude najkrajšia jar a leto 😵

ellianka
10. feb 2009

monička, idem dopozerať báthory...
príjemný večer a sladké sny 😵