Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
10. feb 2009

Eli prijemne kino, aj ja idem este nieco porobit
dobru noc 🙂

pink_lady
10. feb 2009

ahojte este raz 😉
elli akurat som vytlacila papier "oznamenie o tehotenstve" zajtra to chcem odovzdat - snad naberiem odvahu 😀 ale ta predstava ze potom nebudem musiet robit veci ktore su potrebne tak o pol roka 😅 😀

inak dufam ze tie tehu gate potom aj odfotis a hodis do albumu 😵

ja som sa dnes do toho tehu obchodu nedostala ☹ ...kvoli svitoreniu sefka 😠

monika ty nemas muzika doma? tak super ze uz len jeden den a pride 😵

aj ja chcem uz jaaar 😵

lenand akooo?

taaak...my ideme pozriet ordinaciu 😎 😀 takze vam aj vasim bobacikom zelam dobru nocku 😵 paaaaaa

lenand
10. feb 2009

čavte trošku neskoro ale predsa boli sme hned aj na navšteve a potom rychlo dat oliverka spinkat tak až teraz som sa dostala k pc
všetko je v poriadku dračik sa ma dobre a teraz ma už 1,6kg čo je dost takže mam počitat že asi bude zase cisarsky to nevadi hlavne nech bude zdravy a to je hlavne 🙂

lenand
11. feb 2009

dobre ranko dnes idem k tej endokrinologičke dat krv tak tu nebudem ale poobede nakuknem tak sa majte 🙂

pink_lady
11. feb 2009

dobre ranko z prace 😖 😲 😎
lenand super ze je vsetko v poriakdu 😵 teda, ten tvoj dracik je uz riadny chlap 😉 tak vybav dnes co potrebujes, paa zatym

lenand
11. feb 2009

ja som včera skonštatovala že neviem rodit male deti ale nevadi hlavne aby boli zdrave 🙂 a tie kila potom zhodim ved pri dvoch detoch ani nebudem vediet ako tak ja sa idem obliect o 9.10 mi ide autobus tak sa majte a krmite svojich dračikou 😀

lenocka3
11. feb 2009

bre ranko 🙂
no, auto som vyhrabala, tak som v praci. Aj ked by som najradsej nebola 😀 cakam dnes doma navstevu - najkamoska z UK je prave doma a akurat vcera ju jej drahy poziadal o ruku 😵 😵 ze ide vysadit antiku, tak dufam, ze buduci mesiac je jej 😀
dnes rano ma trosku viac bolelo brusko.... dufam, ze to bude vsetko v poriadku. Aj ked by som rada isla k dokimu, nech ma vypise, aspon pokial mi nebude dobre... ono, ked s niekym dlho telefonujem a nieco dojednavam a mne sa cely den grgatkuje 😀 nic moc 😀 alebo ked treba nieco osobne dohodnut.... tak hladam unikove vychody, keby ma "to" draplo 😀

pink_lady
11. feb 2009

leni ahooooj 😅
mna dnes tiez viac pobolievalo rano bbrusko, hlavne vo vlaku, ani som nevedela ako si mam sadnut 😔 ale uz to trosku polavilo, resp. presunulo sa do do zaludka a taaaaak mi je 😝 za 5 min mam poradu tak dufam ze nebudu zly lebo ich oblinkam 😝 😀 😀

pink_lady
11. feb 2009

no, uz mame po, strasne za tam hadali zas, a mne bolo tak zle ze som skoro odpadla... 😖 aj teraz mi je biedne neviem ako to tu dnes vydrzim... 😖 😔

monika3
autor
11. feb 2009

Ahoojte,
lenand tak je fajn ze ste dobre dopadli, malicke bude zdrave a plne sil 🙂

inak baby ste dobre ze v tej robote vydrzite....bo ja som si za seba neni ista 😨

pink_lady
11. feb 2009

monika ahoj 😅

ja si prave nadavam ze aka som padavka, ze ine tehotne v pohode chodia do roboty s ja tu uz 15 minut revem, lebo mi je zle, nevladzem, kruti sa mi hlava a sef chce odo mna veci co su uplne od veci 😢 som cela zababusena a a oziabu ma aj tak krize dufam ze mi bobacik neprechladne :(

...ze by to bolo tým ze od 10 tt sa ma deli par hodin 😅 a ze 10 tt byva najhorsi? No uz sa "tesiim" 😔 😔 😔

monika3
autor
11. feb 2009

no ja som fakt rada ze som doma.... 🙂
no pink bacha na ten 10tt....

lenocka3
11. feb 2009

pinky... nechces ist radsej domov?
moni - no ja chodim len tak - ze ledva sem dorazim, potom mam krce v zaludku, ze co ja preboha budem jest..., lebo v novej budove nemame este mikrovlnku, ze by som si doniesla nieco z domu... a pri tom, ako mi vsetko smrdi mam strach sa ist najest do restiky... a vobec sa do nejakej vybrat, ci mi nebude zle po ceste a neodpadnem... potom dufam, ze vecer mi nebude zle, ked pojdem domov autom a tak dookola..... a tiez si nadavam, ze preboha aj ostatne zeny su tehotne a normalne chodia do roboty...
ozaj pinky - budem aj ja pisat to oznamenie pre zamestnavatela, lebo stale riesim problem zo vcera a uz ho musim riesit razantne. A kedze to urcite nebude po voli par ludom, tak sa chcem poistit, aby ma nemohli vyrazit 🙂 kedze zijeme v krajine, ze aj ked ma clovek pravdu, tak bohuzial niekedy ide sam hlavou proti tupemu muru 😀
a vlastne som ta tym chcela poprosit, ze ci by si mi nedala "odpisat" to tvoje oznamenie 😀 😀 /tehu knizku okopirujem uz svoju 😀/

pink_lady
11. feb 2009

lenoc mas to v IP 😉

keby sa da len tak odist...kolegyna sa ma jedna pytala ze co mi je vraj vyzeram ako smrtka ze asi som sa este poriadne nevyliecila...a taaaak aj by som jej bola povedala pravdu ale bala som sa ze potom by sa to sef dozvedel skor od nej ako odo mna...
ja to tu mam vytlacene, prichystane, ale bojim sa, ze ako zareaguju ...kedze akurat mi 31.12. skoncila skusobna doba 😕

lenocka3
11. feb 2009

dakujeeeem 😀

lenocka3
11. feb 2009

...no aj mna sa pytali, ze co som taka biela najprv... 😀 uz vedia
pinky, ved sa nemas coho bat - boze, ved si nic nespreneverila, ved si "len" tehotna 🙂

pink_lady
11. feb 2009

noooo babyyyy 😀 😀 😀 akurat odisla jedna kolegyna, prisla za mnou, ze co je s tebou, pri obede si jak strasme vyzerala, co ti je? si daka vazne chora? 😀 😀 😀 tak som jej povedala ze dobre poviem ti to ale slub ze to nepovies este nikomu 😀 a ona ze nech na vsetkych kaslem a ze nech sa idem hned dat vypisat na PN 😀 ze ved to sa nemozem stresovat a bat ze to mi mozu akurat tak vsetci zavidiet...taaaak cakááám ze sa vrati sef z obeda a nejako mu to oznamim 🙂

pink_lady
11. feb 2009

lenocka a uz si im to odovzdala? 😅

lenocka3
11. feb 2009

este nie Pinky- musim ist na gyndu, lebo este nemam tehu-knihu

pink_lady
11. feb 2009

no moj sef sa uz vratil ale isiel hned kavickovat takze az ked sa vrati z kavicky mu to oznamim a potom poslem ten papier na personalne 😎

pink_lady
11. feb 2009

a kedy ides na gyndu?

lenocka3
11. feb 2009

no... to neviem. zajtra.. v piatok....? lebo v pondelok uz potrebujem byt zla ku sefovi 🙂

pink_lady
11. feb 2009

leni vies co teraz ma napada, chod az v piatok, ked uz budes vlastne v 9.týždni, lebo malo ktorý doktor dá tehu knižku v 8. týždni, najradšej dávajú až po 10.tom...prípadne, keby ti este nechce dat knizku tak si vypýtaj potvrdenie, ze si tehu alebo ho ukecaj ze to potrebujes uz kvoli praci daco si aj navymyslaj trebars, ze ti hrozi ze ta prepustia, ked je ta kriza a tak 🙂

lenocka3
11. feb 2009

🙂 juuj, aky budem len klamarko 😀 a co si mam vymysliet, aby ma nechal take 2-3 tt doma? 😅 😅

pink_lady
11. feb 2009

lenoc myuslim ze staci ked povies ze ta unavuje chodit do prace, ze byvas velmi unavena, ze ti byva zle, a ze sa bojis ze ked je take chripkove obdobie, ze aby si nieco nechytila, ze vsetci okolo teba v praci kaslu ... 😎 a ze nerada by si prisla o bobacika 😉

lenocka3
11. feb 2009

😀 pinky, ty si na vsetko pripravena 😀

lenocka3
11. feb 2009

ale ja som vazne neuveritelne unavena... a je mi zle... ale nikto tu uz nekasle 😀
ale vyskusam to asi.. 😀 boze, som hrozna 😀

pink_lady
11. feb 2009

toooo mne podopbne poradila pred par tyzdnami lenand 😀 😀 😀

pink_lady
11. feb 2009

radsej to nepis do fora ze nikto nekasle 😀 co ak doki cita forum? 😀 😀 😀

lenocka3
11. feb 2009

😀 😀 no ved 😀
tak ja pojdem v ten piatok - sice vtedy nema tehule... len netehule, tehule su zajtra.... a ked nemam tehu knizku, tak to bude asi jedno, co?