• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
no to lenoc este nevies ze ked sa mi trase hlas tak mam plac na krajicku :confused: :grinning: :grinning: ako musela som posobit strasne najradsej by som ho uz nikdy nestretla :fearful: :grinning: :grinning: taky trapaaaaas

no veru kde je monicka? :confused:

a ani elli sa vcera vecer neukazala :confused:
12. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... dufam, ze boli len viac unavene.
boze, ja uz chcem ist domov :frowning2:
12. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tak mi sme dnes boli na kontrolu u kožnej s oliverkom tak konečne som si vas prečitala pekne vam pribudaju tt
mne dnes bolo celu cestu v aute zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leland máš sa?
12. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dost unavena s tej cesty boli sme vo svidniku ale inač pohoda a ty ako niečo som tu čitala tak neviem bolo by super keby si prišla k nam
12. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač čitala som že sue ešte neporodila a je zas doma tak snad už dnes porodí moja zlata tak sa trapit
12. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial som a či aj ostanem sa dozviem o dva týždne zatisl je všetko ok až na nevítaného hosťa v maternici myom..... :angry: /hajzel jeden kde sa tam vzal :angry: dúfam že projde odkial piršiel/ale doky ho dnes spomenul ale ked sme sa z ZUV presťahovali do ordinácie a so mnou kecal ho vôbec nezaujímal, len povedal že zatial všetko ok , mám ísť niekedy na odbery a potom kontrola, sklz je len nejaký týždeň ale že to je ok ked mávam po kyrete nepravidelný menzes
12. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si išla spravit taku slabunku kavu vjac mlieka lebo akosi som unavena
miri len sa drž a nemysli na nič zle ved teraz to už musí víjst už berieš aj tie lieky čo musiš na krv
12. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde všetky trčíte aj v snažilkách nikto aj tu nikto? to je nuda :rolling_eyes:
12. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo všetky spíte Šípkové Ruženky?
12. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som doma :sweat_smile: a prave som si urobila veeeelky tanier krupice mnam mnam :grinning:
12. feb 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee pinky - nova fotka :slight_smile:
a ja uz som doma a zase rozmyslam, ze co do zaludka... lebo mi cestou autom prislo dost blbo... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
zatial som sa zmohla na pohar pramenitej vody.... :grinning: a neviem. Vytiahla som kuracie maso, ale co s nim neviem... mala som chut na varene zemiaky, ale nechce sa mi ich cistit :grinning: :grinning: chlebik som mala rano.... krupicu nelubim /a ani ju uvarit neviem/ a tak.....
12. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pockam na manzela... chudak moj milovany, ja naozaj neviiem, co jedol posledne tyzdne... musim si ho skontrolovat, ci mi nepochudol :grinning:
12. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco nemoze to tehotesntvo trvat tak 2 mesiace? :sweat_smile: :grinning:

ta fotka...radsej nekukat :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo pinky hambíš sa za svoje pozadie, nebol z takej dialky vypadáš ako modelka :grinning:
12. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
no pockajte, ako budeme superit, ze kto ma vacsie brusko :grinning:
ja mam dojem, ze uz teraz konkurujem Monicke aj Elli :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem si dat nieco do toho zaludka... mam strasnu kyselinu .... fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa kocky, uz je aj vysoky cas pre mna - sup sup do postielky :grinning:
pekny vecer :slight_smile:
12. feb 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: muž mi prinesie :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babýýýýýýýýýýýýýýýýýý sue už má babo, v noci 1:15 sa narodila ak som to dobre prečítala :dizzy_face:
12. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky :dizzy_face:
včera ma zmohla nádcha, potvora jedna :angry: tak som sem nemala ani čas nakuknúť lebo sme spolu bojovali...
dnes je to síce lepšie ale stále mi z nosa kvapká až strach :confounded:
ešte šťastie, že ide víkend :wink: zajtra zdrhám z práce skôr a rovno do perín

moni, pinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veľká gratulácia k ďalšiemu tt naviac :slight_smile:

pinky, ja premýšlam, že tie nohavice pošlem späť lebo som to asi s tou veľkosťou prehnala...musela by som zdvojnásobiť objem mojich stehien a zadku, čo sa možno udeje alebo neudeje, tak mám trochu dilemu :grinning:
len tak na mne visia ale sú super, hoci tiež som bola prekvapená hrúbkou materiálu ale aspoň budem mať jedny nohavice také na chladnejšie dni...nech mi bobáčik neprechladne :wink:

moni :slight_smile: určite sa už vytešujete spolu s mužíkom všetci pekne traja pokope :dizzy_face:

lenand :slight_smile: díky za správy o sue
dúfam, že už sa vytešuje z prítomnosti malého zázraku v náručí :dizzy_face:

krásne sníčky princezničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
elli, lenoc gratulacia k dalsiemu uspesne zvladnutemu tyzdniku :dizzy_face:

a ja elli dakujem :dizzy_face: dufam ze uz si nad tou nadchou vybojovala vitazny boj...:slight_smile: Co sa tyka rifli, stehna ti nemusia vobec pribrat :slight_smile: ale ja som rano zistila ze brucho mi uz trci :confused:

mirip sue - to bola predpoved ze porodi o 1:15 :slight_smile: viem ze vecer okolo 8-9 bola na sale s 5min kontrakciami :slight_smile: tak predpokladam ze uz je mala na svete :slight_smile:

lenoc cakame spravicky ked dojdes od dokihho :wink:
13. feb 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahooojte tehulky,

Miri tesime sa s Tebou, je to skvele a dufam ze vsetko tentokrat dopadne dobre :wink: a myom si netreba vsimat :wink:
cele tehotenstvo je podla mna jedno riziko, a aj u zdravej zeny :wink:

Eli veru tak rodinna atmoska, konecne spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pink nova fotka, dobraaaaaaaaa :wink:

Lenocka veru cakame na spravy .... urcite uz budes pekne doma vegetovat ako ja :dizzy_face:
13. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
omylom som klikla na odoslanie.... :grinning:

tak este blahozelam Sue a Lenand dalsia si ty???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda este Petkapo je pred tebou ale blizi sa Ti to najviac z nas :slight_smile:
13. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sue uy naozaj porodila :slight_smile: :slight_smile:

babyyy aj ja uy chceeeeem nech uz je septembeeer :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Pink este nam treba nieco vydrzat....aspon april keby uz bol :dizzy_face:
13. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru to dufam ze uz budeme po nevolnostiach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no babule idem robit zienku domacu :grinning: pracka mi doprala , polievka dovarila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak zatim pa :wink:
13. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte ja tu bojujem s nadchou cely čas ležim v posteli ešte že oliver je v školke
pink super foto
inač tu strašne sneži hrozne ja už chcem jar mna už nebaví to obliekanie
13. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teraz som si prečitala tak sue ma riadnu babu 3700g a 52cm ale super že to už ma zasebou teraz nech sa už len pekne tešia z toho nadherneho dievčatka :dizzy_face:
13. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok