• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
cafte kocky :slight_smile:
jj pinky - zaberaju. Spala som az do deviatej :grinning: ziadne do tretej a je mi zle... a prave som zjedla balik trubiciek plnenych cokoladou - ja, co nelubim sladke.... tak uvidim ako mi bude. Ale smrdi mi vsetko stale od chladnicky po avivaz... dnes periem bez nej, lebo ma z nej natahuje :grinning:
14. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc a ako sa tie cipky volaju? ze hned nech poviem dokimu ze co chcem lebo toto je uz des :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak aj ja dnes periem bez avivaze z rovnakeho dovodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca uz radsej chodim so supinatymi suchymi rukami lebo vsetky kremy mi tak strasne smrdia az az :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: najradsej by som teraz zaspala a zobudila sa az tak v maji :grinning:
14. feb 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ono to prejde nebojte tehotenstvo si treba užit je krasne ale da aj poriadne zabrat :slight_smile: ja som dnes žehlila neake malinke veci po oliverkovy ani sa mi nechce verit že bol taky maličky a už ma 4roky a je riedny zbojnik :grinning: ja mam strašnu chut na niečo a ani neviem načo len chodim a stale niečo chrumem :grinning:
14. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand snazim sa ti verit ze to prejde mna dnes stale nadrapuje, uz sa mi trasu nohy z toho grcukania :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: toť lenocka mi narobila chute s plnenymi trubickami tak som sa naladovala aj ja :sweat_smile: ale chudiatka skoncili "na snehulienke" :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som v sebe vlastne nic neudrzala :pensive: mna tusim v pondelok nikto nedostane do roboty :pensive: :frowning2:
14. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky, chudiatenko - veru nikam nechod v pondelok - cipky sa volaju Torecan :dizzy_face: urcite ti pomozu. A nechaj sa na cas na PN, urcite ti to pomoze
15. feb 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, dobre ranko :slight_smile:
kdeze ste? :slight_smile:
pinky - dufam, ze si nabehla k dokimu a pojdes na tu PN :dizzy_face:
16. feb 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nejako ma asi styri dni pobolieva brusko... tak po stranach... viac napravo... ale to asi tak ma byt, ze? vobec sa nenamaham a samozrejme len lezkam... tak neviem :unamused:
16. feb 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
lenoc aj mna tak pobolieva, mne to asi dost tlaci na ten bolavi vajecnik tak preto...

no ja som este u dokiho nebola kedze ordinuje az od 16.h...Chcem mu okolo obeda zavolat ze ci by mi dal bud PN alebo cipky Torecan :grinning: :grinning: :sweat_smile: A podla toho uvidim, bud zbehnem vecer po recept alebo po PN...Ale bodla by mi PN pretoze som sa zas zobudila s hrdlom ako ohen a kaslem jak strelena zas :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som cely vikend bola doma len vecer som bola asi 10 min vonku a hned ma bolelo hrdlo...Neviem ci to z toho neustaleho grckania ze uz mam uplne vyzrate hrdlo z toho, lebo aj krv som uz ku koncu fluskala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda baby poviem vam ze najhorsie je grckat krupicu - fuj fuj fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale pozitivum je, ze dnes rano som mala pocit ze mi je trochu lepsie, dokonca mi uz ani krem na tvar a na ruky nesmrdel a nenapinalo ma z neho...Takze mozno uz sa to zacina zlepsovat? :zipper_mouth: ved by aj bolo na case :angry: :grinning:

lenocka pekne lezkaj - dnes este aj za mna dobre? :wink: :grinning:

lenand, monicka, mirip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tak ja som sa dnes prešla išla som na ten cukor a oni dnes nerobia až od utorka tak zajtra zas na 7.00
a inač tu je taka zima hrozne a všade sa šmyka
16. feb 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc usmieva sa ti ked si doma pod perinu :angry: :grinning:
lenand jeeej ze 30tt gratulujeeeeem
16. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink dufam že ti už je lepšie
16. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi............strasne :frowning2: :cry: mam pocit ze mam horucku asi sa pojdem vypytat domov ale pochybujem ze ma pustia :frowning2: :frowning2:
16. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoje pekne zasnezene rano prajem :wink:

Pinky tak fakt ta desina je kriticka, statistika celkom sedi... :rolling_eyes:

Lenand ...30 gratulujeeem :dizzy_face:

Lenocka Eli Miri cafky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sef ze noaco ze som chora :cry: ze kto bude za mna zajtra ucit :confused: :rolling_eyes: :cry:
16. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ale ved ma boli hrdlo tak ze ani rozpravat nemozem :frowning2: k tomu asi mam aj teplotu...
16. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pinky neries to so sefom , odovzdaj jednoducho PN a nikto nic nemoze...kazdy je zastupitelny :wink:
16. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink len pekne chod k lekarovy babetko je teraz doležitejšie
16. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no merala som si akurat teplotu zatial mam len 37,9 ale ak este vystupi uz na vsetko kaslem... :confounded:
16. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky a to ti nestaci taka teplota? okamzite domov!!! :frowning2:
16. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru to je teplota ze okamzite treba ist domenko :rolling_eyes:

ja som zacala pit teraz ten napoj Gravimilk-cokoladova prichut, celkom dobre...to mam miesto toho mlieka co nepijem...uz musim zacat robit zasoby pre babo :slight_smile: :dizzy_face:
16. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky uz som doma :pensive: :pensive:

mensi sef mi povedal ze ak sa nebudem citit dobre nech urcite ostanem doma :pensive: veru ze ho posluchnem je mi fakt na ... :pensive:
16. feb 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink len sa pekne lieč a opatruj dračika :slight_smile:
16. feb 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pinky dufam ze teraz uz lezis v posteli :slight_smile:

a ozis posielam Vam link aku mam predstavu ako maju vyzerat moje tehu gate :sunglasses:daju sa nost aj po porode, no a nepotrebujem nic elegantne, ved som doma :grinning: dufam ze to pojde otvorit :grinning:

http://www.sedmokraska.sk/tehotenska-moda-produkt.php?item=69&cat=2#view
16. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika su fakt pekne :slight_smile:
16. feb 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenand ostava uz len verit ze ich mat budu, ze mi sadnu, a z tej sumy neodpadnem :grinning:
a problem ze tam nie je kde parkovat , tak niako to hadam poriesime, pockam co bude v poradni ....ci mi nic nehrozi ak dam vacsiu turu po vonku :wink:
16. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2:
16. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri ten smutny smailik...dufam nic zle :fearful:
16. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala celý deň skvelú náladu až kým som neprišla domov a nevidela papier z henatologie aj ked výsledky sú ok teda len potvrdili čo už vieme aj ja aj gynekolog ale ma rozplakal termín kontroly na hematologii :cry:
16. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri caf :slight_smile:
preco ta rozplakal termin? nechapem :confused:
16. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok