• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
maš pravdu monika je to ten naj pocit držat v ruke babetko a ešte tvoje
23. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni a da sa takyto ekzem aj vyliecit natrvalo?

a az teraz som si vsimla ze cakate chlapceka...takze bracek pre Oliho :wink:

babule musim si ist lahnut, niak sa mi z pocitaca mota hlava...pa zatial :wink:
23. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
Aj ja mam atopicky od decka aj manzel, cize aj nas to s malym caka... :slight_smile: neva
Ellli - 10tt prave dnes :slight_smile: a ja 6tt prave dnes :slight_smile: to zaciname tyzdne rovnako :dizzy_face:
Ja som taka pysna :slight_smile:
Celu noc sa mi snivalo o tom, ze mame chlapceka :slight_smile: jeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, pekne nohy hore a oddychovať :wink:
ja tiež pôjdem aby som zahnala tú teplotu
no veru, s tým atopickým ekzémom je poriadna oštara, má to moja známa ale jej sa to vracia v takých 2-3 ročných intervaloch. ale super, že ste našli lepšiu pomoc.
lenand, už máte aj meno?
23. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika pekne odychuj ja som tiež dala oliho do školky ešte trošku si polenošila :wink:

ono sa to uplne nevylieči niekomu to zmizne v puberte a niekto to ma stala treba to natierat a premastovat pokožku a ono to potom tak nevidno a ani to nesvrbí
23. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :slight_smile: už sme sa tešili, že si užívaš dovolenku s nohami pekne hore a preč od stresu a rozčulovania
veru, tie týždne nám naskakujú rovnako :dizzy_face: hoci som bola v tom, že začínam 10tt až v nedeľu ale to bude tým, že som mala divný cyklus a aj doki mi hovori, že sa nebudeme môcť držať dátumu poslednej MS ale termín sa určí po lepšom pomeraní drobčeka :dizzy_face:
takže ďalší chalan :grinning: juuuuuj želám želám
23. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude Filip ale ešte neviem presne
23. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky bežím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatiaľ pa :wink:
23. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka mojmu mužikovy sa pri prvom snivalo že to bude dievčatko a potom ked som už bola v 30tt a išli sme spolu na sono a doky nam velmi nechcel povedat čo to bude tak som mu povedala o tom sne a on sa len na neho pozrel a povedal mu že sny sa neplnia :grinning: moj doky je mužikou kamarat
23. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa eli
23. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambule, gratulujem k Leni k 6 tt a Elli k 10tt :wink:
Ja mam ale vazny strach z najhorsieho, :frowning2: :confused: v noci som sa zobudila na uplne otrasnu bolest brucha - brďo :confused: to ani pri mrche nebyvalo az take zle. Trvalo to asi hodinu - nevedela som ako si mam lahnut sadnut - nic nepomahalo. Vy starsie tehulky - je to normalne? :confused: Beriem ze brucho ma pobolievat ale toto bola fakt sila. :pensive: A potom ked som zaspala tak sa mi snivalo ze som bola na ultrazvuku a ze mi doktor povedal ze uz nezije :cry:
23. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze pinky... ako by som ti rada pomohla a vobec neviem ako :frowning2: :frowning2:
Ale tomu snu neprikladaj prosim ta ziadny vyznam - to ti len povedomie tak zapracovalo. Aj mna trosku pobolieva - ale coraz menej - ako som spominala - take tie mrchovske krce.. ale hovorim si, ze predsa tie moje zrasty sialene, ked sa teraz natahuju, tak to musim citit...
A nebyvaju v 7tt uz taketo krce normalne?
23. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to citala, ze bolest v podbrusku. Ze to maju baby v takomto case ale neviem preco. Lebo som hladala, ci mam take mat ked som v 5tt...a nasla som, ze by som nemala mat. No ale zase na druhej strane, kto ma zrasty na crevach a prirastenu maternicu o ne... ze? :sweat_smile: :sweat_smile: tak sa ukludnujem tym, ze ja citim s prepacenim kadzy den uz roky hned ako sa mi v crevach nieco pohne.. a citim to pri maternici - odoperovat sa neda uplne, tak prezijem, co uz :wink:
23. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ved to sa prave pokusam zistit ci je to normalne :confused: to ani neboli ze krc to bola taka fest bolest v podbrusku - ako keby sa pred tym nejaky krc alebo co zaseklo a tu cca hodinu a hodinu a pol sa to nemenilo :confused:
ale pokial nekrvacam tak snad...
23. jan 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a nie si nafuknuta? :sweat_smile: :sweat_smile: nie su to take zaseknute V3? :sweat_smile:
23. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie to bola maternica to viem urcite
23. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....hm, ze by sa tak babatko zacalo zvacsovat a maternica prudko rast?...
A kedy ides k dokimu najblizsie?
23. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tyzden v ponedelok, ale keby sa to opakuje v takej sile tak mu radsej zavolam a popytam sa ho ci je to normalne ...ale nechcem aby si myslem ze stresujem zbytocne :grinning:
23. jan 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked tak niekedy premyslam...este je len zaciatok roka, a pokial sa narodi ved to musi prejst este cela zima, jar a leto,...ved to je straaaasne dlho :sweat_smile:
23. jan 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj - no a co? aj ja stresujem :grinning:
kurnik - vsak na to mame po takej dobe pravo :grinning: :grinning: mozu byt radi, ze tam nechodim kazdy den na to sono :grinning: :grinning:
ja som prave prisla na to, ze som rano zabudla zobrat duphhik.... boze ma drbne, na vsetko zabudam - aj na takuto vec a to ho mam jedno balenie na stole a druhe pri posteli, aby som nezabudla... bojim, aby babatko neprotestovalo...
23. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nakrmit maleho dracika, lebo je nejaky hladny :grinning:
23. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak ho supni do seba teraz, neboj sa, jednu tabletku ked si nedas to nevadi...ja ani duphik nemam, moj doki je nejak za "prirodzeny vyvoj" - vsak ani po operacii ani hormonalka ktoru ste mali vy, /iba HA aj to len par dni/, a teraz mi tiez nic nedal na udrzanie, ze naco to cpat tapletkami, hoci som mala vysoke onkomarkery, teda endo tam je stale :confused: , tak teraz mam kadejake myslienky lebo na tej stranke co nam vcera monika poslala som si precitalaze az 50% tehotenstiev konci potratom :confused:

...boze ked to citam po sebe, pisem ako madar :grinning: sorry snad to pochopite co chcel autor povedat :sweat_smile:
23. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut :grinning:
23. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte Pinky A Lenocka :slight_smile:

Pinky take zle sny....a tie vselijake bolesti a pichnutie kde kade citim obcas aj ja :wink:

Lenocka 6tt uz to stuuupa :slight_smile: a duphaston som si zabudla aj ja dat vcera...mala som to preratane a vsimla som si ze som si fakt nedala a vcera vecer som si bola uplne ista ze som si ho dala- no taktao skleroza :grinning:

a idem aj ja nakrmit svojho maleho dracika :wink:

Lenand - Filipko :wink: pekneeeeeeeee
23. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala navštevu tak som na chvilku odyšla

pink ked budeš mat bolesti tak zajdi k dokymu alebo do nemocnice na pohotovost ja som tiež pri prvom tehu tak zo začiatku ležala v nemocnici mala som krče a si ma tam na chvílku nechali
23. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idemešte do mesta a potom zas nakuknem

:slight_smile:
23. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak dracik uz je napapany :slight_smile: tak sme sa s chutou pustili do jedla, az sme sa skoro povrackali v spolocnej jedalni pre siroku verejnost :sweat_smile: :sweat_smile: ale potom sme chytili druhy dych a zjedli sme vsetko :grinning: :grinning:
ked ja som dokonca duphik nechala doma, aj ked jedno balenie vzdy /ja mam este aj tretie :grinning:/ nosim v kabelke. Tak si dam vecer 2 naraz. Som citala, ze niekedy sa davaju aj 4 naraz.... tak aby ho babulko nemalo malo :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak moj dracik je napapany tiez ale my sme to nezvladli a trosku sme nieco vygrckali :grinning: este ze som nebola vo verejnej jedalni :grinning:

jasne vecer sa naduphikujete :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
teeeeda :grinning:
aj ja chcem grckat!! :grinning:
23. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, ja uz chcem pondelok :unamused:
ja uz chcem vidiet svoju bublinku a ze je v poriadku. Nemozem sa dockat. Vikend bude utrpeniiiim :grinning:
23. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok