• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
autor
musis dlho cakat na kontrolu?
ja ked som si mala prist po vysledky na hematologiu, tak mi chcela dat termin az pomaly za dva mesiace a vysledky jasne ze uz boli ale mali plno, tak som ju oblbla ze ja tolko cakat nebudem, ze mam schvalenu zmluvu na dalsi cyklus a naraz hned bolo volno :wink:
16. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola na hematologii 6.2. a hned ako mi dal injekcie pichám a dnes mi prišli výsledky a dátum dalšej kontorly je pondelok 9.3. ale ked si vypočítam že mám 3X10injekcií a som začala hned 6ho tak mi vydá posledná v sobotu 7.3. takže by som bola takmer dva dni bez injekcií a za tie dva dni by moja hustá krv bez injekcií neriedená mohla narobiť to že by som skončila zase tak ako minule :frowning2:
muž mi hovorí že mám srať na termín kontorly a mám ísť skôr
16. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - samozrejme, ze chod skorsie. To co ta napadlo cakat v takomto pripade?
16. feb 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne ze chod skor, ved oni to pochopia, injekcie potrebujes :wink: nebudu urcite frflat :wink:
16. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ty Lenocka ako na pn doma dobre? :dizzy_face:
16. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vám sa žije ja na Pnku čakám ešte a to mi slúbil doky že ma pošle hned ako nájdem // a stále nič povedal že počká na srdiečko..........
16. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a Miri povedala si mu ze chces byt doma? a kedy ides na sono?
16. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik - no, celkom fajn... akurat cakam manzela, dnes som neschopna a strasne leniva :grinning:
miri - ja si PN uzivam uz cely jeden den :dizzy_face: prezivam ju s cipkami proti natahovaniu a vracaniu a cely den prespim, takze tak sa mi zije :slight_smile:
16. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj inak baby sedeli vám tt podla UZV s dátumom poslednej MS, bo mne to minulý týždeň vychádzalo podla MS 6tt a podla UZV 5tt ale vraj ked mám od kyretu neporavidelný MS to vraj nevadí.....no neviem ale z toho časového sklzu mám obavy.......minule mi na tom stroskotalo tehotenstvo ked bol plod v 10tt a mal byť v 12-13tt
16. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni take dni poznam... :grinning: neboj niake dobre papanicko vam drahy pripravi :dizzy_face:
16. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika 25ho alebo 26ho teda po dvoch týždňoch, teraz pozrel vraj je to ok a tento týždeň mám absolvovať odbery, som bola dnes a budúci týždeň idem ale to 5tt podla sona z min. týždňa a podla MS 6tt ma matie :pensive: :confused:
16. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miri ja ani neviem ci mi to sedi ale datum porodu mi doki posunul o dva dni neskor, co urcite aj tak nebude, babo sa bude samo pytat kedy bude chciet :dizzy_face:
cize sono mas dalsi tyzden :wink: :wink: no to uz srdiecko bude :slight_smile: a ked si unavena zober si zatial dovolenku na ten tyzden a potom ti uz daju pn urcite
16. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna to nie je také jednoduché z dovolenku monika ked som učitelka ale teraz sú prázdniny a my síce robíme ale dnes sme sa s koleginou dohodli že zajtra som doma ja ona pozajtra ja vo štvrtok a ona v piatok tak ide aspo o dva dni do roboty menej
16. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fakt decka maju prazdniny, aj dva dni aspon trochu pomozu :wink:
16. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute trosku mi klesla ta teplota akurat sa snazim dostat do seba pohar cajiku tak vam pritom pisem nech prehlusim to volanie cajika zo zaludka ze chcem ist vooon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mirip aj tie dva dni pomozu a neboj sa vsetko bude dobre a na hemoske ta urcite zoberu skor :wink:
16. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj este som zabudla monika- tie nohavice su super, aj ja take chcem :grinning: pootm povies kolko staly dobre? :sunglasses: :sweat_smile:

a cajik je zatial na svojom mieste tak ja idem do postielky. dobru nocku vsetkym aj s bobacikmi :pensive:
16. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ešte vám je stále zle....no mne stále nič, len dnes ma nadrapovalo ale koho by nie ked by mal vytierať zasratý zadok decku :unamused: ale mi vela vecí začalo vadiť a smrdieť
16. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak napr aj mužove ponožky po celom dni mi smrdia akosi intenzívnejšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky :slight_smile:
baby viete co? mne este nebrali krv - ste mi to tu pripomenuli. Teda brali mi v Heliku na potvrdenie tehu, ale potom som tam bola len na sono a teraz mi doki nezobral krv.... kedy sa to ma brat?
17. feb 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko

ja chystam k tomu dr celu noc som sa dusila a grckala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako grckala nie z toho ze by mi bolo nejako zle, ale z toho kaslania ...potom som spala po sediacky tak to bolo trosku lepsie ...

lenoc mne bral krv ked mi vypisoval knizku :wink:

mirip, neboj sa, ono tie nevolnosti este len pridu - pockaj si tak do konca osmeho tyzdna a budes si zelat aby tie nevolnosti odisli :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

uff tu hrozne snezi ked si predstavim ako ma bude hrdlo zas stipat ked prejdem po vonku tak no pomooooc :confused: :frowning2:
17. feb 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sa teším pinky aspon ranné by som brala.ktorej býva zle? podelte sa ok? :dizzy_face:

inak som počula kdesi že ako bolo našim mamám ked boli tehule tak bude aj nám v tehotenstve......
u mna by to sedelo matke nič nebolo len bola unavená stále, spravila ovela menej práce a bola hotová hned a inak jej nič nebolo
17. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak som zistila že prvýkrát sa mi velmi zlepšila pleť, tá moja zmiešaná a problémová bola zrazu suchučká a čistučká a teraz je ešte mastnejšia a horšia ako predtým ale nebadí, ked by na tom záležali nech mám aj velký jebák na nose len nech je baby ok :dizzy_face:
17. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak ja som už dala krv u toho diabetologa a potom mam ist o 11.00 po vysledky a zajtra pijem tu glukozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mirip ved tebe nemusi byt zle mne napr pri oliverkovy vobec nebolo ani raz som nevracala ale zato teraz som si to užila a unavena som nonstop ja by som spala aj 3krat na den a vnoci spim jak drevo len čurat stale chodim na to sa budím
17. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež idem v noci aj 6x a spím ako drevo som myslela aj minulý týždeň že pozriem ordináciu aspon no jasne...že zabudni som spala jak drevo hned od začiatku :grinning:
17. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to potom pozeram na nete ked žehlim doobeda :slight_smile: to som sama doma a nikto ma nevyrušuje
17. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodím zase do roboty :frowning2: dúfam že bude všetko ok a už ma vypíše........máme dosť choré deti, aj ked majú chrípku a ja sa držím zatial lebo som bola očkovaná ale niekedy to nestačí....tak hádam ma vypíše už konečne :pensive:
17. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ideš k dokymu ved mu povedz na rovynu ako je to u vas v škole a že sa bojíš a chceš ostat doma
17. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on to vie len povedal že si počkáme na srdiečko, idem budúci týždeň v stredu alebo štvrtok....hádam už bude :zipper_mouth:
17. feb 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len pekne papkaj vytaminky a davaj na seba pozor a musiš verit že bude aj srdiečko ved tento rok je uspešny a ty sa pridaš pekne k nam :dizzy_face:
17. feb 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafko :slight_smile:
Leni aj ja dnes musim zehlit - boze ako sa mi len nechce... a snezi tu a snezi... teda aj tak nemozem von, ale keby uz bolo trosku teplejsie, tak by som to uvitala :slight_smile:
17. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok