Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
17. feb 2009

Ahojte...
mne sa to pocasie velmi paci, snezi a snezi, ale teraz by som prijala uz jar 😵

lenocka mne brali odbery v tom 10 tt , ale brali mi aj v nemocke... moj doki musi mat proste vsetko svoje 😉

Miri ty sa len pekne dopuj vitaminmi, teraz je fakt vela ludi chorych a v skole dvojnasobne 😕

Pinky dam vediet co stali nohavice, dalsi tyzden by som ich chcela ist veru uz pozriet 😉

Lenand ahojcek, drzim palce na ten glukoz. test ked pojdes 😉

A Elianka ty asi makas ze? no nech ti to rychlo ubehne 🙂

monika3
autor
17. feb 2009

a zehlenie mam aj ja , asi by som ani nemala sa s tym nadrapovat...tak uvidim 😎
idem trosku nieco navarit 🙂

lenocka3
17. feb 2009

je a co ides varit?
ja som sa dnes zmohla opat len na piskoty s cajom 😀

monika3
autor
17. feb 2009

tak varim sosovicovu polievku a dalej este neviem, nechce sa mi nic vymyslat 😀 mozno rizoto? to ma teraz napadlo, este som po ranajkach, tak nemam na nic chut 🙂
cajik este aj ja dopijam 🙂

lenand
17. feb 2009

ahoj lenocka ja som zo začiatku jedla len chlieb s maslom alebo ešte hrianky s maslom

tu zas sneži hrozne ani sa mi nechce nikde ist ale musím

lenocka3
17. feb 2009

hm.... sosovicu mam rada, ale bojim sa... lebo ja tam davam aj strucik cesnaku a teraz nemozem cesnak 😀 a rizoto .... no to by nebolo zle, len to sa mi nechce masko dusit 😀

lenocka3
17. feb 2009

rizoto.. Moni Moni, ale si mi dala, asi ho veru uvarim 😀

pink_lady
17. feb 2009

tak uz som doma, v posteli, zatial mi dal len bioparox 😝 vraj ze do konca 13 tt pokial nejde o zivot sa antibiotika nesmu .. ze opytajte sa v lekarni co mozu tehotne proti kaslu, kvapky do nosa, ...a v lekarni povedia, pre gravidne nic nemame, to vam musi doktor odporucit 😠 😅
no nic budem pekne lezkat a dufat ze bobacika nevykaslem 😔

nechces lenocka prist aj ku mne pozehlit? 😅

a navarit ...ked ja neviem tiez co budem, vsak nemam na nic chut 😔

monika3
autor
17. feb 2009

ja budem robit rizito bez maska iba zeleninove...ale nie som o tom este presvedcena ze bude zrovna toto jedlo 😉
jej Pink tak uz si doma , fajn,

a Lenand a Oli neche ist sankovat?

a co sa tyka zehlenia tak aj ku nam prosim niekoho poslat 🙂 😀

lenocka3
17. feb 2009

STODAL - homeopatikum 🙂 to mas vyborne na ten kasel - to si zozen - mne to super pomohlo a este homeopatika Paragrippe 🙂 proti chripke. A mozes na hrdlo Strepsils - ale mne to aj tak nechutilo a prieduskovy caj mozes 🙂 a kvapky do nosa 😅 asi take tie z morskou solou, co vobec nezaberaju 😅 Ja ked uz som bola po styroch dnoch v koncoch, tak som si dala olynth. Za den mi bolo lepsie 😵
baby, moja vaha ide dole a dole... 😠 ja neviem, co uz do seba napchat.. ved sa ani nehybem a celkom aj papam... resp. vcera som do seba napchala dve kakaove buchty na ranajky s cajom a na obed dalsie dve buchty s grankom a slepaciu polievku.. no, z toho asi moc nepriberiem, co? Ale aspon negrckam 😅

monika3
autor
17. feb 2009

Leni teraz si na tom ako som bola ja...tiez som nic nepribrala a vsimla som si podla vahy ze zacinam priberat az teraz - posledne dva dni mam o trosku viac, ide to pomalinky ale nestazujem sa , nemusim byt gulicka 😀

a este ze si mi pripomenula ten cesnak, skoro som ho zabudla dat do polievky 🙂

lenocka3
17. feb 2009

Moni 😀

monika3
autor
17. feb 2009

tak polievka definitvne hotovna, aj s cesnacikom 🙂
a vecer este mozno navarim, teraz mi bude stacit iba toto a mozno niaky jogurt s rozkom,
dnes nemam niak hlad, tak nebudem nic na silu do seba pchat 😀

pink_lady
17. feb 2009

leni dakujem za tip, 😉 ten stodal som mala minule ked som bola chora /pred týýýždnom 😅) a teraz idem v nom pokracovat...s tymi kvapkami do nosa - ja to kaslem asi tiez streknem si par krat nasivin, vsak sa tam nepise ze tehotne nemozu, iba, ze je lepsie sa poradit s lekarom 😎 ja si skor myslim ze skor ohrozim malicke ked budem kaslat a a soplit a nechavat tie virusy nech sa mnozia a mnozia 😔
inak ze panadol si mozem dat aj 4 krat za den ak budem mat teplotu, no, aspon nieco 🙄

co sa tyka inak vahy ja som najskor trosku pribrala potom zas schudla ... a teraz sa drzim na tej istej vahe, ale brusko mi uz nejak dost trci 😅

pink_lady
17. feb 2009

monika posli polievocky 😅

monika3
autor
17. feb 2009

ano len pridite na polievocku 🙂 🙂 🙂

inak ja sa uz tesim ked budem citit ako sa babätko hybe...ale to asi az v tom 20tt 😵

monika3
autor
17. feb 2009

stale citim na lavej strane strane zrovna kde je babo take divne bolesti, take trhave... vacsinou ich mavam tam kde je ta cysta...
no idem si hodit niaky mini spanok pred obedom, niaka som nedospata, 🙄 v noci som sa stale budila , bude mi potom lepsie 🙂

pink_lady
17. feb 2009

monika to aj mna tak trha ale skor na vajecniku 😕

ked spominas tie pohyby tak ma napadlo...mne mama az teraz ked som tehu hovorila...ze kedysi este predo mnou cakala babo a ze v 6. mesiaci jej zistili ze babo je uz 3 mesiace mrtve 😕 ze ultrazvuky neboli a jedine ze ako kontrolovali ci babatko zije bolo ze sa zeny pytali ci citi pohyby, ci jej je zle a pocuvali srdiecko... 😢 srdiecko doktor nepocul ale nejako ho to este netankovalo az ked skoro dostala otravu krvi a zachranili ju nejaky prazsky doktori...ze ked ju cistili tak ju ani neuspali, ze sa to robilo zaziva 😕 ...ked to tak zratam, par rokov a ako to vsetk pokrocilo 😕

lenand
17. feb 2009

tak už som doma a zajtra idem nato už mam doma aj glukozu tak sa tešim ako mi bude zle 😝
monika oli je teraz v školke a tam sa chodia gulovat a spuštat na boboch a sankovat sa chodi s ocinkom v sobotu staviali u svokry na dvore aj snehuliaka ale cez tyžden sa tak nestiha dnes ide k mojim rodičom tak zas trošku povystraja s dedom 😀

lenand
17. feb 2009

a inač dnes od 18.00 nemam už jest a ani pit tak to som zvedava ako zvladnem 😒

pink_lady
17. feb 2009

lenand no pomoc to ja nezvladnem ked na to pojdem 😀

lenand
17. feb 2009

toto bol moj najhorši zažitok aj pri oliverkovy cukor 😝 bolo mi potom dost zle a vkuse ma oblieval pot ked som tam 2hod musela sediet v klude lebo to vypiješ cukor rano na lačno a potom v ordinacii sediš 2hod a potom ti zoberie krv 😝

pink_lady
17. feb 2009

lenand to sa mi teraz vrati ked som tak trapila ja tie zeny ked som este robila taka krpala 18tka v nemocnici 😔

mirip
17. feb 2009

baby chutí vám sladké? mne nič, som aj dnes robila palaciky inkedy ked mám s nitelou plnené sa neviem dojesť a teraz nič.........no nechápem aj oblúbenú čokoládu nisím už druhý týždeň v taške do roboty a vôbec na to nemám chuť..........idem len po slanom a varenom a ked ma aj v piatok muž vzal na večeru, no paráda vôňa vypraženého kuracieho masa no ešte asi aj chlpy nasávali tú vôňu 😀 no nechápem že som taká pažravá na cvarené pečené a vyprážané jedlá ako nikdy 😀 😀 😀 😀

lenand
17. feb 2009

to je normalne mne teraz vobec nechuti bravčove meso mam pocit akoby som jedla drevo 😝 a zas velmi mi teraz chutia mliečne vyrobky a detska krupica tak tu si robim aspon raz do tyždna 🙂

mirip
17. feb 2009

no ja som včera videla v telke ako dávali nejakú párti a tam si krájali z pečeného prasaťa fuuuuuuuuuuuuj no grcu som skoro hodila 😀 ale len skoro, inak by to bolo na paplone 😀 😀

lenand
17. feb 2009

tak to poznam zo začiatku mi tiež tak bývalo 😀

monika3
autor
17. feb 2009

no palacinky by som si mozno baby aj dala 😀
ale dnes mi teda fakt niak nechuti, prave som sa zobudila po svojom vyse dvojhodinovom spanku ale v pohodke by som to aj dalej potiahla,
musim sa ist niecoho najest lebo chuda babo dnes skoro nic nemalo 😨

a Lenocka rizoto som prave zmenila na perkelt s cestovinou 🙂

tak pa babule idem zase nieco porobit 😵

ellianka
17. feb 2009

ahojte babuľky 🙂
ja len tak na skok a na pár ťukov 😀 aby ste vedeli, že na vás myslím 😵
no vyzerá to tak, že nevoľnosti pomaly ale isto prestávajú, už tri dni nebolo žiadne 😝
ale naopak mi kolíše strašne tlak a cítim sa ako mechom udretá...včera som mala doslova chmáry pred
očami a tak som sa snažila len zhlboka dýchať pri otvorenom okne a prežiť v pohode deň. kúpila som si v lekárni magnézium (akési tablety) a dnes je to už lepšie ale musím veľaaaaaaaa spať lebo mám pocit, že sem tam mi akosi začína tvrdnúť bruško...tak možno predsa len pôjdem na predčasnú PNku.
už sa teším na budúco-týždennú poradňu 🙂 hoci najradšej by som tam utekala už zajta

pinky, s takou teplotou treba byť rozhodne doma...však nech si odučí šéfko 😠

moni 😉 tie nohavice sú super

lenand, gratulujem ku krásnemu číslu 30tt 😵

leni, miri 🙂

lenand
17. feb 2009

ahoj eli pi vela vody a ja som si davala aj jednu slabu kavu na den s mliekom aj primar mi povedal že možem lebo mi prišlo 2krat tak nevolno na odpadnutie a mužik mi doma nemohol namerat tlak tak ma odviezol do nemocnice ale to bolo ešte pri oliverkovy mala som strašnenizky tlak ale inač je super že ti prechadzaju tie nevolnosti 🙂