• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
ahojte dievčatá tak som nevydržala a šla k dokymu dnes, všetko je ok, máme srdiečko juchúúúúúúúúúúúúúúúú a aj tehuknižku, presne zodpovedáme velkosti, mrnúsa som videla aj srdiečko aj ručicami a nkžičkami hýbal, je kráááááááááásny :dizzy_face:sa velmi teším
25. feb 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caaf miri, gratulujem :dizzy_face: - a to si uz videla nozicky a rucicky? :confused:
25. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej také malinké pásiky tršali 4-ri z telíčka a doky povedal že to sa začínajú vyvíjať ruky a nohy, tie čiaročky a hýbali sa :slight_smile:
25. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to si potom v kolkom tyzdni? lebo mne v car-ku povedali, ze koncatiny najskor v 10-11tt budeme kontrolovat...
autor
Jej Miri velka gratulacia, a uz aj tehu knizka super, a kt. si vlastne tyzden? :slight_smile: :dizzy_face:

teraz sa pekne opatrujte az do konca :slight_smile:

babule idem daco pochystat, tak sa majte pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
podla menzesu 7+3 a podla UZV 6+1 tuším tak hovoril ale aj to že to dobehne pomaličky ak bude rásť tak ako teraz za 13dní podrástol ako za 14dní tak som rada :dizzy_face: dúfam že takto pekne bude rásť a budeme sa už len tešiť :dizzy_face:
25. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o dva týždne budem mať zase kontorlu a potom ho už presnejšie pomeria zatial mám približne termín okolo 12.10. tak dúfam že sa dočkáme :dizzy_face:
25. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirip super teraz to už víjde uvidíš le pekne opatruj a krmi svojho dračika a nechal ta aj doma na pnke alebo budeš ešte chodit do prace
25. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej pýtala som si, ešte zajtra a v piatok idem, aby za mna našli náhradu ked to zajtra poviem a aj mesiac už dokončím a PN začnem od marca
25. feb 2009 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to už tie dva dni akosi vydrž a potom budeš pekne odychovat doma a starat sa o svojho dračika to sa už snad aj počasie umudrý :slight_smile:
25. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirip, gratulation :slight_smile:
25. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa nam to tu pekne rozbehuje ešte scarlet by sa mala pridat kedy ide na krvičku :slight_smile:
25. feb 2009 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík pinky :grinning: sa ma pýtal doky či mi býva aj zle som povedala že trochu ale že ked mi ukáže čokoládu alebo sladké tak predvediem :grinning: :grinning: :grinning: sa chichúňal že mi neberie sladké no čo už jediná sladkočť čo môžem je citonová activia a aj tá nie je sladká ale trochu kyselkavá ale nevadí :grinning:
25. feb 2009 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zajtgra ide scar tuším testovať..............

inak naj. sranda som bola dnes za starostkou s tým že idem v pondelok na PN, ale že ona nepovie prečo že vie to len ona a na PN to napísané nemám teda nie je tam diagnoza, a kolegini riaditelke to idem povedať zajtra ale len že mám zdravotné problémy a že idem na PN iné nič aj by som chodila do roboty deti ma neštvú sú zlaté ale stresy mi robí v robote práve "milá" kolegina
25. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirip kašli na nich teraz len pekne odychuj :slight_smile:
25. feb 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved práve preto som sa dala vypísať :dizzy_face:
25. feb 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirip a kedy si zmenis pas? :wink:
25. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte nie možno neskôr ked budem po dalšej kontrole alebo ked prejdú tie tri kritické mesiace
25. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika 18 tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aaa pochvalim aj seba - 12tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

za hodinku a pol sa chystam k dokimu - drzte palce trosku sa bojim :sunglasses:

lenoc ty si ako dopadla dnes?
26. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko - vlastne obed!!!
Kde ste vsetky? jaj - u dokiho :dizzy_face: ja som sa prave vratila. Mam najkrajsiu tehu-knihu na svete :slight_smile:
Zobrali mi krvicku a doki ma pozrel. Povedala som mu, ze bez cipkov to este nezvladam, ze v pohode, aj tak ma necha doma, lebo sa mu vobec nepacia moje zrasty. Resp. to, ze mam nepohyblivu maternicu - ze je fixovana o creva viem, ale dnes vyhlasil, ze o lonovu kost.... presne v okoli jazvy po laparatomii, cize sa dalo cakat, ze asi ma bude aj trosku boliet, ked teraz zacne prudko rast a ze mam radsej doma oddychovat.
Ani v najmensom som mu nechcela protirecit :slight_smile:
Takze v stredu mam sono a potom dalsie o dva tyzdne. Tak sa tesim :slight_smile: Skusal mi brusko pocuvat aj tym dopplerom, ci ako sa to vola. Poculi sme len take zvuky cudne, co vyhlasil, ze to sa tak babatko hybe a srdiecko sme nepoculi. Co som sa aj zlakla, na co mi vysvetlil, ze to pocut cca od 12 tt a na mne testuje, ci je pristroj dobre opraveny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: .
Ozaj - mam tu pri krcku - cervix? - ze simplex, orientovany sacralne.... co mate vy? nepovedal na to nic....
26. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caf pinky :grinning: no teda - to bola ina telepatia :grinning:
26. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja budem mat zajtra 11 tt!!! :dizzy_face:
a ked budem mat 12 tt, tak uz budem chodit s nosom dohora :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenoc ahooooooooj supeeeeeer gratulujem k tehu knizke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj k PN :slight_smile:

to si pis, ze s nosom do hora ja dnes sa k dr prinesiem ako páv ze som UZ V 12.tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pockaj idem pohladat papier z minuleho vysetrenia ze co mam pri krcku :grinning:

inak ja som sa dnes zobudila s uuplne hnusnym pocitom v zaludku, ked som sa najedla polavilo to, no ale teraz nemozem dostat do seba segedinsky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja tam mam napisane ze cervix formovany :slight_smile: ....aaale najkrajsia veta tam je: 1 živý plod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha .. a ten moj potom co znamena?
Ozaj - som sa chcela dokimu postazovat na nizky tlak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mne tak srdiecko buchalo, ked mi davali knizku a merali pri tom tlak, ze som mala 130/80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja!!! Tak som bola radsej ticho, nech nie som za blazna :grinning:
26. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenocka myslim ze to voje znamena ze je to v poriadku, len tvoj pouziva latinske nazvy a moj slovensko-latinske :sweat_smile:

no neviem ci mi bude merat tlak ale nech mi radsej nemeria pulz, :grinning: lebo ja mam bezne v klude tak 120-130/min a ked tam pridem tak budem mat aj 200 :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pinky, idem ta opustit, musim sa najest, lebo umriem od hladu :angry: :angry: :angry: zatial sa maj pekne a ked prides od dokiho, tak sa ozvi. A opytaj sa ho, ze co je cervix simplex :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenoc utekaj narkmit bobacika, jasne ze sa vecer ozvem :sunglasses:
26. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a samozrejme aj s odpovedami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok