• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
ahojte tehulky chcem sa vás spýtať na ten krčok čo ste spomínali to vám kedy kontroloval aj sono robil doktor v ktorom tt? a dokedy sa robí sono zo spodu?
26. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJTE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lenocka blahozelam k tehu knizke :slight_smile: :dizzy_face: a som rada ze ste dopadli dobre :sweat_smile: a zajtra 11tt huraaaaaaaaaa
a mam doma taku knihu z latins. vyrazmi tak sa ti tam mozem pozriet ci nenajdem to....s tym cervix...

Pinky a my sme veru dnes postupili o tyzden viac, tak tiez huraaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:

Miri sono zo spodu je asi individualne na kazdom lekarovi, mne za posledny mesiac a pol robil uz iba zhora.
A ja si ani nepamatam ci hovoril nieco na moj krcok :confused:

do zajtra sa popasujem so svojimi foteckami tak potom pridam. :dizzy_face:

Eli, lenand cafky :slight_smile: :slight_smile:

ja som dnes zase jak obuchnuta, tak u mna nic nove :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte akurat sme prisli domov :sunglasses:
taaak dostali sme tabletky macmiror, a po tvrdom boji som dostala aj cipky torecan :sweat_smile: - lenoc :grinning: :grinning: :grinning: ale doki ma presviedcal ze v 12tt uz by sa nemalo vracat - monika co na to hovoris? :grinning:

monika a aj mne by si mohla pozriet nejake veci v tej knihe? lebo nerozumiem tym vyrazom niektorym co mi popisal, nejako sa mu nieco nezdalo na sone :confused:

inak mam aj fotku bobácika, ma uz 4,4 cm, sono uz cez brusko...idem to nastudovat, potom napisem viac, lebo len teraz som prisla...potom aj fotku pridam
26. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pink ze pozdravujem tvojha lekara? :grinning: O vraceni by som s nim vedela konzultovat, dnesne ranajky aj obed su toho dokazom, ani nemam chut veceriat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tesime sa na foto
:slight_smile:
lenocka ten tvoj vyraz som uplne nenasla ale slovicko sacrälis - znamena sakralny, krizovy, tykajuci sa krizovej oblasti....a mam dojem ze take nieco som videla aj u seba, to budu tymi zrastami nie? :sunglasses:

cAFTE mozno vecer nakuknem alebo az zajtra
:dizzy_face:
26. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ano Moni, mne vyplulo akurat sakralne stavby, tak som to nechala tak :grinning: napisala som dokimu do Heliku, nech mi to prelozi :slight_smile:
a tie zrasty... no on sa vzdy pri nich tvari cudne ten moj doki :grinning: uz si z toho nic nerobim. Ved som predsa jeho najtazsi pripad endo, ktory po takej dobe tazko otehotnie prirodzene a uz vobec nehovoriac o 22 dnovom spineni, s ktorym sa neda nic robit :grinning: :grinning: teraz som pre neho taky zazrak - chodi okolo mna v rukavickach, pokeca, posranduje :slight_smile:
pinky - co tolko studujes? :dizzy_face: 4,4 cm.... ty brdoooo :slight_smile: to budem mat aj ja skoro buduci tyzden, v stredu budem 10+5
26. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk do albumu :dizzy_face:
26. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby? ten KOH test ma byt negativny co pozitivny? ale comu nerozumiem su vyrazy ako:"regg".,"molimina gestat.", "colpitis" ....preco nepisu po slovensky? :rolling_eyes: :grinning:

inak tlak som mala lenocka jak ty - 130/90 :sweat_smile: ale najskor 160/110 ale to povedala ze asi zle odmeralo a za chvilu potom som mala uz 130/90 :grinning:
26. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj skonstatovali ze som schudla, tak vraj uz by nebolo od veci zacat trosku aj priberat :grinning:
26. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ake krasne babulko v albume :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: take male nununu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ja som zvedava na ten 11tt a potom na 13 tt - to uz bude ine bejby :grinning: moje malunke :slight_smile:
Idem si dat zmrzlinky.
Uz by som aj ja mohla pridat fotky babatka do albumu, ze? :slight_smile: :sweat_smile:

Ozaj - pozeram den co den to svoje brucho a na to, ze som od zaciatku schudla dohromady 3 kila, tak vyzeram naozaj cudne s moc velkym bruskom. Naozaj je prilis velke. Ked pozeram ine kocky a ich albumy, tak take bruska maju cca ked su o 3-4 tt dlhsie tehotne.
Myslite, ze to moze byt aj tymi myomami? Ked ratam, ze su velke ako babatko, tak to ako keby som cakala trojicky... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka neopakuj :angry: :grinning: ja som akurat zbastila 400 ml zmrzliny :grinning:

inak dakujem ze krasne babulko :dizzy_face:

aj ja mam velke brusko uz a videla som albumy v 12 tt uz aj s vacsimi brusiskami, myslim ze je to v norme, a hlavne vraj zeny s endo maju same o sebe vacsie brucha
26. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeej? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to ja mam teda vzdy brusko vypuklejsie - to kvoli endo? :cry: :cry: ako dobre, ze som sa netrapila s brusakmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ze 400 ml - ja som zjedla minimalne tristvrte kila :grinning:
26. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to citala tusim tuto na konikovi ze vlastne tie cysty a loziska oni to brusko trosku zvacsuju :sunglasses:

ja som mala brucho aj ked som mala o 15 kg menej ako teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked som robila denne aj 200 brusakov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja by som si este dala zmrzliny leen tento kelimok bol posledny a mal len 400 ml :frowning2: :cry:
26. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dojedla poslednu :cry: :cry: :cry: :cry: a manzel mi povedal, aby som mu trochu nechala... tak som mu povedala, ze nebudem vlastnemu dietatu od ust odtrhat a celu som ju zjedla sama. Teda aj s babatkom :grinning:
26. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc ty takto k manzelovi? :cry: :grinning:
26. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved ja budem za to pritulna :grinning:
26. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm..no dobre :grinning: ja som sa este nepochvalila u dokiho na wecku som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uff to boli zvuky no a predstavte si tu hanbu ked idete von a tam zastup zien :pensive:
26. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si nepocula ako mne skvrkalo v bruchu od hladu a to som ranajkovala piskoty... a tam tie zeny vytahovali banany a cokolady a mne zacalo skvrkat este viac - a riadne nahlas :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja muzikovi venovat :slight_smile:
papa a dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky :slight_smile:

Taaak no, ja som si vecer dala cipok ale aj tak mi je tak veru vseliako aj ked blinky - blinky este nebolo dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bola som na kontrole dnes a doktroka som nastvala lebo on mi povedal ze mam prist na kontrolu dnes ale do karty napisal ze minuly pondelok a tak bol pekne nasr...ze preco az teraz :angry: A ja na neho, lebo ja kartu som doma nemala tak ako som to mala vediet :frowning2: Tak ma od jedu zas prehana po inych doktoroch ako krcne a plucne, no ale povedala som si ze to absolvujem v pondelok a potom pojdem za sestrickou nech mi ukonnci PN od buduceho stvrtka ... :confounded:
27. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky...
lenocka 11 a E li 15TT :slight_smile: :dizzy_face:

No konecne som hodila niake foto do alba, tak ak chcete tak pozerajte....

dnes mi je lepsie, ziadne vracanie...aj nieco porobim, som rada :wink: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej monicka krasne fotky az mi zimomriavky naskocili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

len pozeram moj drobcek je v 12 tt nejaky iny ako tvoj, dufam ze neni ten moj nejaky postihnuty? :fearful: :fearful:
27. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pinky...tvoj drobcek tam tak pekne lezi...mne sa vzdy paci ked tak babenka lezia, moj je tam taky v pozore stale :grinning: inak doki mi velmi dlho tutuo fotku robil....velmi bol aktivny a stale menil polohy. a hybal sa ...tak kym nasiel niaku poziciu to trvalo riadne dlho.... :wink:
27. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a ozaj, lenocka uz 11 tt a elli 15...ani som si to najskor nevsimla lebo som bola vytocena od dr tak prominte :sunglasses: napravam sa a gratulujem :dizzy_face:
27. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pink to si bola u toho kasliecaho lekara? :fearful: :grinning: Asi nemal lekar svoj den :sunglasses: ale ty si ho nepokaz a uvidis ako sa budes citit a podla toho rozhodnes ci ist do robotky alebo nie :wink:
27. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ano u kasliaceho :unamused: No veru trochu sa musim z toho spamatavat :sunglasses: lebo ja nerada hnevam ludi :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej vie to vytocit cloveka :unamused: zajtra bude dobre uvidis :wink:

idem pracku vylozit :grinning:
27. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby bol zajtrajsok :grinning: na taketo veci sa musim vzdy vyspat :sweat_smile:

vidis, ja by som mala ist zas zehlit, no nejak sa mi do toho dnes nechce, je blby tlak :confounded:
27. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby odfotila som moju slaninku na brusku do albumu tak kuknite :sunglasses: Je mii to trosku smiesne ze 12tt, brucho jak svet, ale pritom som schudla a pred tehu som nemala ani tretinu z toho co teraz na bruchu :astonished:
27. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mám týždeň úspešne za sebou a od dnes som na PN-tak dúfam že už z PN-ky pojdem jedine na MD a nič sa už zlé diať nebude :pensive: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tak ja som konečne dorazila domou vypovede nam daju až v pondelok že vraj tam nedopisali nič o odstupnom tak ludia nepodpisali tak som zvedava ako to nakoniec dopadne :angry: ešte aj danove si musim sama odniest na danovy urad ešte že tam mam kamarata tak tam v pondelok zajdem a hotovo idem niečo zjest lebo som hladna ako vlk
27. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok