Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
27. feb 2009

Pinky akaze slaninka....to pekne babenko tam maaaaaaaas 😵

Lenand na porazenie, aj Pink mala dnes taky vybavovaci den 😎

Miri jasne treba mysliet teraz na seba a na babo🙂

idem aj ja jest 😉

lenand
27. feb 2009

pekne bruško 🙂
kočky neviete kedy ide scalet na krvičku mali by sme dve nové tehulky super 🙂

pink_lady
27. feb 2009

ahoj lenand, no to je vrchol co si dovoluju 😠 ☹ ale tak ty aspon budes mat maleho bobáčika a tak o pracu postarane 😵 a pokial nam skonci materska tak uz bude krííza dáávno za vodou 😎 teda ..uprimne v to dúfam 🙂

monika dobru chut, ja som dnes dracika nakrmila spenatom, zatial vyzera, ze mu chutilo 😅

scarlett ide na krv 2.3. aspon tak sa mi zda ze som vcera citala v snazilkach 😵

lenoc kde si? 😅 odfot aj ty brusko nech porovname 😀

lenand
27. feb 2009

mna to ani tak neštve ale že nemožu dat normalne vypovede ale stale niečo špekulju ved odstupna sa každemu hodi aj mne by seklo no a v pondelok sa tam musim zas trepat key aspon slniečko svietilo ale dnes snech z daždom hrozne
teraz som sa tak najedla že nič nevladzem a ešte som si dala aj keksik a už iba fučim 😝

pink_lady
27. feb 2009

lenand v pondelok pride slnieco uz aj ku vam, u nas je dnes skoro cely den slniecko, a ten snah sa topi kazdou minutou takze predpokladam ze buduci tyzden uz priiide jaaaar 😵

to mas pravdu odstupne vam patri aj podla zakona myslim 😠

monika3
autor
27. feb 2009

veru Lenand uz to mas len za par... 🙂

Pink moj dracik to jedlo trochu nezvladol....ale pohoda 😉

lenand
27. feb 2009

aj vam tt pekne pribuda monika ešte tak 2tt a začneš citit aj pohyby
ja idem za oliverkom lebo som ho dala k našim tak večer nakuknem čavte zatial
pink beriem ta za slovo s tou jarou 😀

pink_lady
27. feb 2009

Monika a to je ako mozne - ved od 12 týždna sa uz nevracia? 😠 😠 ...vidieť ze tí doktorkovia nikdy neboli tehotny 🙄 😅

lenocka3
27. feb 2009

dobre ranko 😅 😅 😅
ja som dnes neschopna vstat z postele 😅 😅 😅 😅 hanbim sa 😀
vy moje bruska bruchate - ake ste krasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

odfotim aj ja - len musim ist nieco uvarit, lebo som hladnaaaaaa a umyt riady a trosku to tu pouhadzovat, akoze tu ludia ziju 😀
och, tak sa mi nechce, cely den tu snezi 😖 lezie mi to na nervicky.

monika3
autor
27. feb 2009

tak tak Pinky, doktori nevedia co to je 😒 mozno zena lekarka 😉
ale dnes mi to niak nevadilo, citim sa fakt lepsie oproti predchadzajucim dnom...

lenand ahojcek 😉 a pomaly sa ponahlaj 😉

pink_lady
27. feb 2009

Monika, ktovie, mozno aj zeny - lekarky, hlavne gynekologicky si naordinuju nieco tajne co normalnym ludom nedavaju a tehu si uzivaju od sameho zaciatku 🙄

Ale ja uz si pomalicky na to grckanie aj zvykam 😎 Takze, kedze sme si uz zvykli, mohlo by skoncit, nie, 😀

lenocka dobre ranko 😵 😀

monika3
autor
27. feb 2009

Lenocka dobre ranko 😉 ten stav spozname ked sa nechce z postele, len oddychuj ked ti treba,
u nas nesnezi a svieti slniecko 🙂

Pink veru 😉

mirip
27. feb 2009

ja si myslím že ked to tak dobre ide s otehonením a medzi babami s endo sa to rozbeho tak sa určite aj scar o pár dní pridá, dúfam že bude mať // ak bude testovať alebo ak možno už testovala a potom šup šup sem janis, libeth nelly tittika a aj miminap 😵

monika3
autor
27. feb 2009

Miri tak to by bolo velmi pekne 🙂 😵

tehule ked nahodou nenakuknem ...pekny vikend 😉 😎

lenocka3
27. feb 2009

🙂 pozeram, ze uz idete vikendovat 🙂 tak ja uz zdviham naozaj zadok a idem nieco ukuchtit 🙂
Aj ja prajem prijemny vikend ak uz nestihem dojst 🙂 😵 😵 😵

pink_lady
27. feb 2009

babulky, krasny vikend prajem, krmte svojich bobáčikov 😵 😵 😵

lenocka3
1. mar 2009

bre rano kocky. Este asi spite, ale mne sa uz neda.
Baby, ja som dnes rano spinila 😒 Vlastne teraz je rano, tak teraz. Co mam robit? nemam bolesti ani nic, len ma to strasne vylakalo... Ani kekx nebol, nic. 😢 Ja sa bojim o bobacika 😢

scarlette
1. mar 2009

lenocka sup k lekarovi

lenocka3
1. mar 2009

ahoj scar - myslis? ... ja neviem... ono sa mi to asi stalo aj vo stvrtok - nie som si ista, lebo som sa rano ponahlala k lekarovi do poradne.. som si myslela, ze zle vidim. Od vtedy nic. Az dnes rano.... boli to dohromady tri kvapky bledohnedeho spinenia... teraz vypadla doslova dalsia kvapka... 😢
uz si testovala scar? ak ano, tak velmi velmi dufam, ze uspesne 😵

scarlette
1. mar 2009

hmmm testovala 😵 ale pockam si na krv 😉
lenocka no viem tolko ze ked kamoska zacala spinit v 5tom mesiaci a sla k lekarovi obden tak ju zdrbal ze ked nieco treba prist hned, tak neviem skus este niekde medzi tehulami pozistovat

lenocka3
1. mar 2009

😵 tak potisku pockame na krv 😵 😵 😵 😵 Ale tie hviezdicky ta prezradili 😵 😵 😵
Idem teda este pozistovat... asi ale radsej veru skocim na pohotovost. Ked ja ani neviem ako je otvorena v nedelu... ja poznam len "nocne vyjazdy" pri ms... ☹

scarlette
1. mar 2009

cez vikend by malabyt nonstop

lenocka3
1. mar 2009

hm... citam tu temu spinenie v tehu a jedny pisu, ze je to ok, druhe, ze radsej treba ist k lekarovi.... ☹ asi by som radsej aj isla.... och joj 😒

scarlette
1. mar 2009

radsej chod, budes kludnejsia a ak by nahodou nieco (co dufam ze nie) tak to mozu riesit

scarlette
1. mar 2009

oki pekny den a poobede vas citam, idem s muzom na obed 😉

lenocka3
1. mar 2009

no, asi som sibnuta, ale rychlo este dovarim obed, keby nahodou... a radsej teda pojdeme. Poobede ma prist mamina, tak dufam, ze uz budem nenapadne doma v posteli 🙂 😵 ozvem sa.

lenand
1. mar 2009

lenocka ja by som na tvojom mieste nevahala a išla k lekarovy alebo do nemocnice na pohotovost ja som si tiež asi tak 17tt našla na nohavičkach hnede flaky a a mužik ma hned viezol do nemocnice aby sa doktor čo služi radšej pozrel ja by som ani trošku nevahala nemusi to byt nič ale pre istotu predsa

lenand
1. mar 2009

ahoj scarlet zajtra netrpezlivo čakame 😵

pink_lady
1. mar 2009

lenocka ja by som hned utekala k dr co i keby naznak spinenia, podla mna to neznamena nic zle ale ked to zanedbas mohlo by sa to rozvinut. tak sup sup na pohotovost, oni su tam nonstop

scar takze si sa prezradila s hviezdickami 😵 no tak este ale nrgatulujeme ale cakame na krvicku a zajtra ta tu cakame, jasne? 😵 😵 😵

baby ja čipky-nečipky,Torecan-neTorecan, grckam ako alik, uz by to mohlo prestat 😒 😎 😝 inak dala som sa na štrikovanie 😀 uz mam polsvetrika hotoveho 😵 viem ze je to este zavcasu ale co ked som PN a von nemozem, tak nech mi dako ujde cas 😅

pink_lady
1. mar 2009

lenand- 32 tt 😵 😵 😵