Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
3. mar 2009

už sa dlho neozvala ako sa jej darí

pink_lady
3. mar 2009

lenand ako pozeram ty o dva mesiace mozno uz budes drzat v naruci svojho drobceka 😵

mirip
3. mar 2009

ahojte, ja tomu nechápem , už druhé ráno ked sa zobudím mám v bielom výtoku akoby kvapku hnedého a potom celý deň je to už v pohode nič tam nie je........len biele maximálne slabulilinko žlté............neviem čo si o tom myslieť......... 😖

lenand
3. mar 2009

no pink už aby to bolo už som taka nemotorna ale už sned pride jar a nebude sa treba tolko obliekat tak to bude lepšie dnes je vonku tiež pekne svieti slniečko
mirip bieli vytok viem mat aj ja ale ak ti to neda skus sa spitat dokyho

mirip
3. mar 2009

ja viem lenand ten biely a slabožltý je v pohode len som v šoku už druhé ráno je trochu dohneda a potom ceý deň nič biely.....takže ani špinením by sa to nedalo nazvať............ 😒

kdesi som čítala že ked sa maternica rozťahuje tak občas báva hnedasté.........ale neviem, volať dokymu alebo ísť tam neviem..........možno to fakt nič nie je ked celý deň nič, len ráno s pravidelne zobúdzam na pobolievanie brucha a toto dohneda......inak celý deň pohoda...........

muž tvrdí že to môže byť aj z tých injekcií ked teraz beriem na riedenie krvi a kvoli tomu mám aj nasadený duphaston aby som nezačala špiniť od injekcií...........možno to fakt nič nie je ja neviem, len sa hned na ráno vždy zlaknem....a kontrolu mám až 11teho.........tam sa na to doktora spýtam........ale teraz si to neviem vysvetliť

scarlette
3. mar 2009

ahojte,
miri a neskusis mu zavolat? termin kontroly je este daleko

mirip
3. mar 2009

scar ale to nie je špinenie, to je len taký hnedý pásik v bielom výtoku každé ráno a potom už celý deň nič 🙄

lenand
3. mar 2009

scarlett a ty sa ako citiš 🙂

evina0
3. mar 2009

ahojte tehulky moje dufam ze nevyrusujem len nedavno som sem nakukla..
takze je to endometrioza a cakam na mrchu az mi pichnu prvy krat tu injekciu a zacne sa polrocna liecba,chcem sa spytat co ste mali tuto liecbu na tej injekcii ZOLADEX je pisane ze to je akysi implantant?? neviete mi blizsie povedat ci to moc boli pri zavedeni? ci len ako injekcia alebo bude to pod kozou nad pupkom vidiet? trosku ma to nalakalo ale co uz isto to zvladnem co by som pre buduce deticky uz teraz neurobila..

mirip
3. mar 2009

dievčatá bolieva teda pobolieva vás ešte v podbrušku?

lenand
3. mar 2009

mirip zo začiatku tu každu jednu bolelo v podbrušku ale ak by to boli neake velmi silne krče tak určite volaj dokymu

evina je to inplantant ma to podobu ako palička od lizatka aleneni to take dlhe tak 2cm asi neboj ono to neboli a ani to nevidno zo začiatku to tam na dotyk budeš citit ale potom už nič mne to raz zle pichli tak som to videla ako to vazera ale da sa to zvladnut neboj 🙂

scarlette
3. mar 2009

leni citim sa v pohode, samozrejme citim podbrusko akoby predmrchovo ale som aj unavena a jem kazdu chvilu po troske, ak som hladna tak nepripada nic sladke v uvahu...

lenand
3. mar 2009

tak len papkaj a krmi dračika alebo aj dvoch a vela odychuj ved teraz to potrebuješ 🙂

pink_lady
3. mar 2009

scar nechuti ti sladke? 😅

mirip
3. mar 2009

ahoj pink to ani mne nechutí už pár týždňov 😵

pink_lady
3. mar 2009

no mirip na mna to posobi skor opacne, vsetko na sladko 🙂

lenand
3. mar 2009

mne pri oliverkovy tiež nechutilo sladke ale velmi mi chutilo mesko 😀 a teraz mi chuti sledke a mliečne vyrobky a zas mesko nemusim 🙂

scarlette
3. mar 2009

pink vobec na sladke nemam pomyslenie, aj taky veternik co som predtym mohla tak teraz ma opacny efekt...
inak moj muz dostal chut na sisky, uz par dni mi pili usi ze ci mu ich urobim 😅 tak zajtra a ja si spravim hamburger 😀

lenand
4. mar 2009

čavte tehulky u nas dnes škaredo aj poprcha asi cele doobedu prelenošim nič sa mi nechce 😉

scarlette
4. mar 2009

lenand u nas to vyzera tak isto... nastastie dnes musim spravit len tie sisky a nic viac 😀

pink_lady
4. mar 2009

ahojte spolubojovnicky 😵
no u nas ked som isla rano z nemocky svietilo krasne slniecko a vcul prsi 😖
inak bola som aj na krv a len som spomenula ze by som uz aj isla do roboty tak ma riadne sprdli ze nato nech zabudnem 🤐 🙄 😔 takze si budem nadalej valat doma sunky 😀 ale tak, maju pravdu 🙂

pink_lady
4. mar 2009

scar no asi budes mat dieta opacneho pohlavia ako ja ked ti nechuti sladke 😎 😀 ja sa napr. na taky hamburger ani pozriet nemozem, ani na syry, jogurty ...a predtym som bola fakt ze syrovy clovek 😝 ...
lenand oddychuj, a leňoš mna prepadol nejaky prival energie napriek tomu ze ma boli zaludok 😝

scarlette
4. mar 2009

pink ja ked som zistila ze vlastne nemozem jest nic z toho co milujem som sa bala ze budem hladovat...

pink_lady
4. mar 2009

scar hladovat nebudes, len ti budu ine veci smekovat na ake si bola zvykla...isty cas si moj drobec pytal kazde rano rozok s lekvarom 😀 potom toto zacal nenavidiet, hlavne rozky, potom uz pytal chlieb s medom a nakoniec to skoncili moje ranajky pri kvape 😀
ale uz sa lepsim, dnes som dostala chut dokonca aj na salamu a zjedla som dva oblozene chlebicky z nemocnicneho bufetu 😅

scarlette
4. mar 2009

no tak my mame stale chut na gulas a bryndzove halusky 🙂

pink_lady
4. mar 2009

halusky ano ale bryndza eee 😝 😀

scarlette
4. mar 2009

no ja myslimna tieto dve jedla 🙂 🙂 🙂 🙂
ale placem za tymito, tatarak, volske oko s roztekajucim zltkom, sushi, plesnove syry 😒 😒 😒

pink_lady
4. mar 2009

no hovor mi o plesnovych syroch ja som zila z nich ☹ a teraz... 🤐
inak lenocka mala ist dnes tusim na ultrazvuk, nie? 😉

monika3
autor
4. mar 2009

Ahoojte 😉
tehulky 🙂
vidim ze sa stravujete 😀

ja mam novu fotecku zo sona ale asi ju sem nedam lebo je dost tmava... 😉

ale lenocka pride asi s peknou novou 🙂

u nas je tiez take pocasie o nicom idem si tusim nieco citat 😉

😎

pink_lady
4. mar 2009

Ahoj Monika, ale ved pridaj aj tmavu nech sa pokochame dračikom 😵 😵