Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
4. mar 2009

tak tu vkuse prši tak ma bolia klby moji chlapi išli do svokry tak som sama

lenocka3
4. mar 2009

cafte kocky 🙂
Tak som tu 🙂 Muzik vcera vecer rozobral pocitac a este len teraz ho dokoncil 😀 tak som sa nemohla pripojit. boli sme na uzv... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
sme obaja nadseniii - keby ste videli muzika s tymi lesklymi ockami, ze ono sa to hybe a babulko si tam nadskakovalo a skrabkalo sa na hlavicke, potom mavalo, potom nozickami kopkalo 😀 a ma 4,2 cm 😵 😵 Inak, som akurat dnes podla ms 10+5, ale doki pokrutil hlavou, ze ee, podla sona 11+1.... to je oproti nedeli trojdnovy rozdiel - ja neviem, z coho tak babo vyrastlo - ci z tych rozkov s maslom.... 😅 😅 😅 A robil to sijove prejasnenie a vyslo 1 mm -tak to ma byt, pravda? 🙂
A pinky - vcera od muzika z roboty nesla posta, tak mi "balik" doniesol vcera domkov, poslali sme ho dnes. Dufam, ze uz zajtra bude u teba 🙂 /aby si vedela, ze som nezabudla 🙂, kedze to dnes neprislo 🙂/
A tak. A vsetkym sme sa chvalili, ze ako nam to babo mavalo a svokrusa ani mamca nam nechceli verit 😀 ze za ich cias to popocuvali ci zije a bolo dobre 😀 Tak si nabuduce nechame okrem fotky urobit aj zaznam na CD 🙂

mirip
4. mar 2009

ahojte dievčatá tak dnes po hnedom ani stopy a dúfam že už nič ani len náznakom nebude.......dnes som si obehla aj hematologiu som tam skoro umrela do 11tej nalačno 🙄

pink_lady
4. mar 2009

lenocka 😵 😵 😵 😵 😵
a kedy nam konecne to vase drobciatko ukazes - pridas do albumiku? 😵 😵 😵
inak dakujem za poslanie tesim sa na zajtra 😎 😅

pocuj lenoc ked to vase babulko bude tak rychlo rast, ved predbehnes s porodom este aj moniku 😀 ale nie 😀 takze teraz si uz vlastne v 12 tt, uz si ma dobehla 😎 ale ja ta zajtra zas predbehnem 😀 😀 😀

mirip
4. mar 2009

no lenoc dobrééééééééé bárs by some aj my narástli a dobehli ten týždeň podla menzesu čo nesedí 😔

lenand
5. mar 2009

čavte tehulky tt vam pribudaju pekne som rada 😵
lenocka že je to ten naj pocit vidiet ho ako si tam kopka a potom ked začne aj v brušku a budeš citit pohyby super pocit ja som zobrala mužika tiež na sono aj pri oliverkovy aj teraz a aj on bol nadšeny a aj ked už bol teraz pri druhom babu tak aj tak odchadzal nadšeny a rozčarovany 🙂

lenocka3
5. mar 2009

bre ranko 🙂
Leni - jasne, ze to je krasne, ked nam tam mavalo 🙂 muzik nebol schopny slova 😵 😵 😵 😵
pinky - no ved to, uz si ma predbehla dnes 😀 a dufam, ze Monicku nepredbehnem 😀 to nieee, to nemoze byt take velikeee. Ved som kratka ako tyzden po vyplate 😀
idem nakrmit malicke rozkom s maslom, ked tak z toho rastie 😀

monika3
autor
5. mar 2009

dobre rano 🙂
a ja ze budem dnes prva a tu uz Lenand a Lenocka 🙂 🙂
Hlasim ze my uz sme nakrmeni 😀 ale este za chvilu dame jogurt s piskotikmi 😀

Lenocka aj nam vcera babeno pekne kyvalo 😉 Je to pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 Bolo velmi aktivne tak sa nam ukazalo zo vsetkych stran no ale VY uz ste pekne podrastli vyse 4CM 😉 a zajtra mas uz 12 tt

lenocka3
5. mar 2009

caf Moni 🙂 no - veru sme podrastli 🙂 a zo vsetkych straaan sa vam ukazalo? A stale ma pipika? Ci uz nie? 😀 nehovoril doki, ake prekvapenie mate v brusku? 😵 😵 😵 😵

pink_lady
5. mar 2009

ahojte tehulky 😵

lenočka - este raz velka vdaka za zasielku, dorazila v poriadku, si zlata 😵 musim povedat ze to bolo dnes pre mna vykupenim, lebo vecer, noc a rano boli dost krute 😝 😎

registrujem ze tie nevolnosti a vsetko okolo toho zavisia aj od pocasia - ked je pekne, svieti slniecko, dobry tlak, citim sa fajn a ked je takto ako dnes tak 😝

ale som uz hrda ze 13 tt 😵 a monika - 19 😵 😵 😵

inak babule, nase babulo nie je take aktivne ono si tam pri uzv naposledy tak pohodlne lezalo, len trosku rucickami zamavalo, teda jednou... 😎Ale ja mu zas ten oddych doprajem, lebo, chudiatko, ked ma drhne a kaslem tak musi tam mať inú trampolínku 😀

monika3
autor
5. mar 2009

hej pozeral sa ....zdalo sa mu ze vidi pipika ale nebol si tym moc isty ....ale zase sa mu to tak javilo, Tentokrat som mala pocit ze som uz aj ja nieco videla 😀
Ale stale sa to este moze zmenit 😉 Mojej kamoske hovorili stale ze dievcatko a nakoniec bol z toho chlapec....

Ale ja si mylsim ze je to ten chlapec 😉

monika3
autor
5. mar 2009

Ahoj pink,
ano dnes oslavujeme tyzdenny postup 😵 Len nech pekne lezka , aspon ho budes mat pokojne 😉 aleboze by to bolo potom naopak????

lenocka3
5. mar 2009

caf pinky - uz dosla? supeeer 🙂
😀 mne ked sa vcera prestalo hybat, tak mi potukal po brusku a hned sa prebralo 😀 😵 😵 😵 moje male zlatko, takto ho buntosime 😀 a ked som sa smiala pri sone, ze ako mava a kopka tymi pidi-nozickami, tak to bolo pekne vidno ako nadskakuje cele pri smiechu 😀 vcera som sa vynadivala do sytosti 😵 , lebo v nedelu na tej pohotovosti len tak rychlo mi to poukazoval 😠

lenocka3
5. mar 2009

baby, dnes som slubila muzikovi uvarit gulas ☹ uz teraz sa desim smradu z masa a z leca a cibule 😝. Drzte mi palce, nech to dobojujem 😀 idem si dat aspon maso rozmrazit, lebo sa mi nechcelo ist ho vecer vytiahnut. Zatial papa 🙂

monika3
autor
5. mar 2009

Tak uspesny doobedie v kuchyni, mne uz zase tusim pracka doprala, idem ju teda vyprazdnit 😀

pink_lady
5. mar 2009

a uz len tyzden a som v 4.mesiaci a druhom trimestri 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monika - tak to mozno nakoniec bude chlapec aj ked tie dlhsie nevolnosti podla babskych prorotstiev 😀 svedcia na dievcatko 😵 ved nabuduce uz by to malo byt hadam aj naisto vidiet, nie? 😎

nabuduce sa poťukam po bršuku pri uzv, ci sa pohne 😵

pink_lady
5. mar 2009

lenocka, drzim palce, ja by som tu cibulu asi nezvladla 😝 😀 daj si satku okolo nosa ja sa niekedy tak kremujem 😀

monika ...povesaj pekne, ja idem pozvesovat a pozehllit 😎

paaaa

lenocka3
5. mar 2009

kurnik, este zehlenie... 😠

😀

lenand
5. mar 2009

lenocka tak s tím gulašom som to ani ja nezvladala ked som ho uvarila ani som sa nedotkla 😝 strašne mi smrdel a ešte aj smrdi
pink prid aj mne požehlit 😉
ja musim ist zachvilku do mesta lebo kamarat ma v sobotu narodky a jeho syn hned meniny tak niečo kupit ale čakam ešte poštarku tak až okolo 11.00 pojdem

monika3
autor
5. mar 2009

no a to mame baby len domace prace , zachvilu pribudne este babatko 😵 ale na to sa tesime , to bude radost a ostatne veci potom pockaju nie 😵 😎

tak poprajme si prijemne zehlenie a varenie 😀

scarlette
5. mar 2009

dobre rano...
no baby vy tu straaasne skoro buntosite 🙂

lenand
5. mar 2009

no moj oliver najnovšie vstava o 6.10 😠

lenocka3
5. mar 2009

no, maso sa uz dusiiii 😝. Nechala som pootvarane okna 😀
scar - cafko 🙂 no neviem ako ostatne, ale ja vstavam medzi 5-7 hod rannou odkedy som tehu - aj ked som to na zaciatku netusila, ze co sa so mnou robi.... 😀 inak som zvycajne spachtoooos strasnyyyyy - pred desiatou eee z postielky a rano do roboty utrpenie... A teraz? Vsak vidis 😀

ozaj kocky, Elli sa stale neozvala? dufam, ze je v poriadku.

scarlette
5. mar 2009

lenocka no ja okolo piatej siestej sa zobudim idem sa vycikat a ze citim sa vyspinkana ale vzdy sa presvedcim ze to je velmi skoro a nemam este co robit 😉

lenand
5. mar 2009

no mne mužik hovorí že je to priprava na vstavanie k babetku a aj to nočne vstavanie vycikat sa je už trening na nočne vstavanie 😀

pink_lady
5. mar 2009

lenand ze si to ty posli pradlo cez konika, ozehlim 😀

veru co je s Elli? monika - nevies o nej nic? 😨

pink_lady
5. mar 2009

jej a nasa lenocka ma nove fotečky v albumiku - kraaasneee 😵 😵 😵

lenocka3
5. mar 2009

jeee 😀 uz som ich aj pomenovala konecne 😀 ta posledna foto babatka je zo vcera. To sme neboli v Heliku a hned to vidno, ze je to horsi UZV. Este mam jednu fotku, ma to byt hlavicka s rucickou... ale je to machula, musela by som to tam dokreslit 😀

mirip
5. mar 2009

veru veru strašne skoro buntošíte....mna včera zložila návšteva nalačno u doktora a som o štvrtej popoludní zalahla a do šiestej chrnošila a som myslela že nebudem môcť v noci spať, no houby, som zaspala hned ako drevo a dnes som sa zobudila o desiatej 😀 😀 😀 😀

scarlette
5. mar 2009

miri inak uz mas PN?