• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
možno to tam rataju na lunarny kalendar či ako lebo doky rata že 1tt je 7dni a cez ten druhy sa to rata že 1tt je 10dni tak akosi mi to doky vysvetloval ale ešte pri oliverkovy
5. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Pink prave som citala o porode - na tej stranke co si dala... :fearful: este nech je len pekne male v domceku :wink:
pozrem este academy co ma caka tento tyzden :dizzy_face:
5. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kuknite na tej stranke aj fotku - celkom sympos je ten moj doki nie? :grinning: akurat ze v skutocnosti vyzera lepsie :wink:
5. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už kukla sympoš :wink:
5. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano Pink schvalujeme Ti ho :wink:
5. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

ale inak to co sa tam pise o tom porode tak no ...ehm... :confused: to fakt musime absolvovat? :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning:
5. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dnes sa luči ide mi domou mužik a potom idem po oliverka k našim :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa lenand

tu dnes leje ako z krhly tak som cela nejaka k nicomu :pensive:
5. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ze aky porod? co to mate? idem to pozriet :confused:
5. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UZV tam pise 3x za tehotnost.... ved ja som uz teraz bola 5x :grinning: sice, raz na pohotovosti a raz len tak - ci som naozaj tehu, potom, ci som uplne isto tehu, potom ci mame srdiecko a vcera :sweat_smile: ze to nemoze ublizit?
5. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no... co ja viem...ja teda ked nie cisarak, tak ten epidural minimalne. v ziadnom pripade nie "zaziva".... :confused:
5. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc vidis ma napisane 3 krat - podla toho som si to uz aj ja precerpala u neho :grinning: :grinning: :grinning:

je pravda ze poistovna preplaca 3 uzv pokial nie su problemy lenze my problemove sme ked mame endo ...ci nie? :sunglasses:
no ja dokimu verim ked pise ze neublizuje :sunglasses:
5. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som nechcela za ziva, ale epi, ale bojim sa injekcie do chrbata :fearful: a potom toho ze po epi treba 24 hodin lezat bez pohnutia :fearful: ja cem pri porode spinkat :grinning:
5. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby do kedy vám doktor robil sono zo spodu?
5. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - mne naposledy v tom 8tt robili odspodu, teraz uz cez brusko.

pinky - 24 hodin bez pohnutia :sweat_smile: :confused: no to sa mi nelubi.... tak asi cisarak - vsak ja nieco vymyslim, aby som ho mala :slight_smile: uz len pre to, aby mi urobili krajsi "bikiny-rez" :grinning:, lebo tu paskudu krivolaku co tam mam teraz... :confounded:
som hrdina co? vsak pockajte, ked budem par tyzdnov pred porodom :grinning: to tu bude placlivych smajlikov :grinning:
5. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za to sa pýtam lebo ja ked idem k dokymu a ideme na UZV tak hned ako vojdeme dnu je taká prípravná časť a potom za závesom je lehátko a UZV a doky mi vždy povie pripravte sa a on ide nqahodiť údaje tam pri UZV do PC a ja potom trapoším............tak teraz neviem, idem budúci týždeň 11teho to by som mala byť 8+1 a to sa tuším už robia trochu presnejšie merania a neviem či zo spodu alebo nie, ale už bidím ako tam bude zase trapošiť z hotým zadkom......pardóm mojou holou zadnou velkou nápravou............
len dúfam že budeme taký velký ako treba.......... :pensive: a budeme mať už len a len radosť.........

inak dnes mi je statočne som mala teda už pár dní mám taký nepríjemný pocit ako ked smrdí z úst a pri tom nesmrdí a dnes som umývala zuby aj jazyk a fuj sa mi zdvihlo na grc aj zo zubnej pasty :rolling_eyes:
5. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak si zober suknu :grinning: nech nemas holy zadok :slight_smile: ja si dam vzdy suknu, nohavicky necham v kabinke a ked lahnem tak vidim, ci mi davaju pod zadok taky ten vankus - to robia odspodu a ked daju vankus prec a lezis v rovine, tak cez brusko.

kocky - ja dnes jem treti tanier gulasa... nehovorim, kolko som ho zjedla, ked som ho ochucovala - lebo furt mi nieco chybalo :grinning: dufam, ze sa nepogrckam :grinning: ale nie je mi zle - takze aspon to :wink:
5. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes opatrne zjedla mamine dva posledné kakaová rohlíčky čo piekla.........už len preto že sladké mi velmi nevonia a aby som si náhodou tiež nedala rande zo záchodom a neskecla si s ním :dizzy_face:
5. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc a ako si ho nechcela varit :grinning: :grinning: :grinning:

inak aj po cisaraku musis lezat 24 hodin ...pockaj ja som si to pomylila, po epidurale nemusis lezat 24 hodin ale po cisarskom ak davaju spinal ano :sunglasses: sorry :pensive: :pensive:

mirip do 8 tt sa robi cez ...potom uz len cez brusko... inak...treba sa pripravit vsetko dolu :wink: lebo teraz ti uz budu v kazdej poradni kontrolovat aj ci sa neotvaras, teda aj na stol, nie len uzv :slight_smile:
5. mar 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ešte poradnu nemám som bola v 5t potom v 7t a teraz ma čaká kontrola UZV v 9t
5. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon budem vedieť
5. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenend dakujem za vysvetlenie aj som si to myslela... :frowning2: Snad to dako zvladnem lebo ja mavam s injekcii strach a ked mi beru len obycajnu krv tak mi je strasne zle a casto aj zvraciam..sice som zvladla zubami nechtami aj 2 tyzdne s infuziou behat.. nejedm radsej nad tym rozmyslat dopredu si strach nahanat a boli to ked si po tom uderim alebo tak? kamaratka kedysi taketo cosi mala ale v ruke a mala to ako antikoncepciu a vyzerla to strasidelne..ked som to videla pod kozu este aj v noci sa mi o tom snivalo co mi bolo tak s toho zle.ale verim ze sa s tym zmierim a zvladnem to..
5. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte babulky tak sme včera s mužikom vybrali kočiar asi objedname cez net cela vybava stoji 332eur :slight_smile:
6. mar 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

lenand pekny kocik :dizzy_face: a pozeram hned aj tu stranku vidim ze su tam celkom dobre ceny kocikov :sweat_smile: no, vidim ze budem mat co studovat :sunglasses:

dnes uz strasim od 6 vcera si po cipkach hovorim ze no, celkom mi je lepsie, a vecer ked som si isla zuby umyvat som taaaaaaaak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: potom som celu noc bola strasne smadna tak som stale pila a teraz mi je z toho dost blbie tak sa pokusam dostat do seba par piskotiek :sunglasses:

evina ...viem ze s takym strachom sa tazko nieco robi, ale pokus sa :slight_smile: ved ako potom chces mat babenko? vies kolko odberov, injekcii, krvi, infuzzii budes vidiet a musiet zvladnut? :wink:ved to je len ako keby ta vcelicka pichla :wink:
6. mar 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
Leni - ten kocik je velmi pekny :slight_smile:

niekto tu uz mat 12 tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale sme veliky :slight_smile:

zevraj je dnes piatok :slight_smile: zajtra ideme s muzikom na nakupy :slight_smile: sa tesiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: /samozrejme na handricky pre nas, na potravinove nakupy by som sa tak netesila :grinning:/
6. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj babule - aky malo tep vase babo na uzv? moje malo 175/min - nie je to trosku vela?
6. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka ja velko gratulovat k 12 tt :dizzy_face: :dizzy_face:

s tym tepom neviem, pulz mojmu drobcekovi nemerali, ale malo by byt tak okolo 160 /min, myslim ze tych 175 nie je vela, to sa mu o trosku zvysilo ked ste so tukali po brusku alebo jednoducho sa hanbil :sunglasses: :sweat_smile:
6. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tak ja som hladala kočiky už od začiatku tehu po nete a ten je za dobru cenu a aj sa nam s mužikom pači ma aj vajičko aj športovu čast aj vaničku tak tam skusim zavolat a na druhy tyžden objednat a asi ostaneme aj pri tej farbe zelena sa nam pačila :slight_smile:
6. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tam volala do tyždna by som mala kočiar doma tak sa už len musim dohodnut s mužikom kedy to objedname :slight_smile:
6. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok