Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
6. mar 2009

lenand parrraaada 😵 😵 😵 😵 juj aj ja uz chcem byt v tej faze co ty 😵

lenocka3
6. mar 2009

no aj ja chcem byt .. 😀 uz mi chyba len 20 tyzdnov 😕 😅 😅 😅

pink_lady
6. mar 2009

no veru, dlha cesta to este pred nami 😕

lenand
6. mar 2009

nebojte kočky aj vy tam budete ja som mala pocit že sa to strašne vlečie zo začiatku a teraz mi akosi ubiehaju tyždne ale už by som aj tak chcela aby bol maj a mala to zasebou už ma všetko boli a neviem si najst miesto a hlavne ma začali boliet klby a panva asi sa to tam začina roztahovat

lenocka3
6. mar 2009

mne sa zacal rozsirovat tak akurat zaludok 😀 😀

pink_lady
6. mar 2009

mne sa zaludok dako scvrkkuje 😨 😝 ale zas brusko sa mi nejako roztahuje ... 😀 uz neobleciem fakt nic okrem tehu gati 😀

monika3
autor
6. mar 2009

Ahojec baby 😎
Lenand ten kocik je uplne super a farba tiez 🙂 take nieco aj my chceme kupit 😉
akurat vcera som pozerala stanku www.kocikovo.sk ake su typy a tak, my vzdy vsetko tak dlho vyberame tak v maji by sme mali zacat urcite 😉

no dufam ze budem mat aj ja pred porodom take pocity ze brusko bude zavadziat a nech uz to pride... proste ze budem to uz chciet mat za sebou a aj sa na to tesit ked pride ten den "D"....... lebo inak baby fakt trochu bojim - tie bolesti a tak 😲

pink_lady
6. mar 2009

ahoj monika 😉
ja som si vcera akurat kupila maminu a tam su stranky na kupu kocikov tak sa v tom dnes mrvim ked sa mi nic ine dnes akosi nechce, resp. nevladzem 😝

no s mojim prahom bolesti a s mojim odporom voci tomu ked mi maju uz aj teraz dat dovnutra tie zrkadla tak si to ako pocas kontrakcii budu do mna cosi strkat a vobec celkovo porod...pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 😨 😀

lenocka3
6. mar 2009

🙂
EPIDURAL 😎

monika3
autor
6. mar 2009

najlepsie by bolo keby to prislo tak zrazu a bolo to cele rychle...a krpec hned vonku 😵 bez nastrihu a sitia tam dole....lebo to si neviem uz vobec predstavit

Lenand ty si najskorej, davas si epidural???? a mas zazmluvneneho lekara??

Lenocka vidim ze ty si rozhodnuta 😎 nic nennehat na nahodu a pekne sa poistit 😎

pink nastastie este pohoda

a dnes mame piatok tak treba nahodit nieco veselsie 🙂

😉

pink_lady
6. mar 2009

kolegyna mi raz povedala "az take strasne to neni, neboj sa, vsak potom by zeny neisli rodit opakovane" ...takze asi to bude boliet to je jasne ale ved my sme bojovnicky nie? nejako to zvladneme 😉 😵
...samozrejme, bez nastrihu a sitia 😀

lenand
6. mar 2009

monika ja asi pojdem na cisarsky aj oliverka som tak mala a teraz mi povedal doky že asi aj teraz bude cisarsky tak som ani nad epiduralkou nerozmyšlala

monika3
autor
6. mar 2009

lenand a preco nemozes normalne, babo je velke?

mirip
6. mar 2009

ahojte 🙂 monika to ti viem odpovedať aj ja ono doktori väčšinou ked je prvá cisárskym automaticky navrhnú aj druhé cisárskym to je hotová vec.........

monika3
autor
6. mar 2009

ahoj Miri, no ale divne to je, ak je vsetko v poriadku - predsa sekcia by mala byt len ak je na to ozaj pricina.

idem si dat mliecko 😉

mirip
6. mar 2009

neviem ako to robila, ale aj kamoška má tri a všetky cisárskym že ked boli jedno tak automaticky bez rizika aj dalšie cisárskym....

lenand
6. mar 2009

moj oliver bol velky a aj to to babetko vyzera že bude take vetšie 🙂

monika3
autor
6. mar 2009

aha, to ano ak velke tak to tazie ide normalne, teraz vies apson co Ta caka ...trochu pospis a je tu 😉

lenand
6. mar 2009

no oliver mal 4310g a 55cm tak som zvedava kolko bude mat tento chrustik

mirip
6. mar 2009

monika to závidí ako robia u nicj cisársky napr. tu u nás to robia len v lokálnej anestéze teda necítiš nič od pása dole ale všetko vidíš, teda no nevidíš si do brucha že, tam je plachta ale baby vidíš hneď ako ho vyberú 😵 😵 😵 😵

lenand
6. mar 2009

ja som mala celkovu ale robia aj lokalnu

monika3
autor
6. mar 2009

No uvidis mozno bude mensi ako Oliverko a pojde to aj normalne 😉

No Miri uvidime ake velke budu tie nase 🙂 🙂
ja dufam ze budem normalne, nechcem mat zase rezane brucho 😒

verim ze to bude tak ako to ma byt pre mna najlepsie 🙂 😵
tesim sa na dalsi tyzden, mozno uz budem fakt citiit pohyba i ked je to individualne , mozno aj neskor mozu prist. Ale srdiecko nepocujem bit cez fonendoskop, ked len tak skusam 🙂

pink_lady
6. mar 2009

babule mne je cudne, 😨 boli ma dost pordbursko, picha, a teplota mi tiez nejak skocila 😨

evina0
6. mar 2009

pink lady viem ze to zvladnem ..minuly rok som mala zapal mozgovych blan a opuch mozgu a mala som denne hadam aj 5 injekcii aj s miechi mi brali a aj infuziu som mala cele 2 tyzdne a zvladla som to..spravim vsetko pre deticky..nemozem zato ze s krvi mi je blbo ale par krat sa stalo ked som lezala ze som ani nevedela ze mi beru pomaly ale isto si zvykam..na vsetko si treba zvyknut viem to a pre deticky sa uplne obetujem a budem mysliet dopredu ze po trapeni pride to vysnene babenko..

lenand
6. mar 2009

babulky tak ja som ten kočiar objednala tak na druhy tyžden by mal prist tak som zvedava potom sfotim 🙂

lenocka3
6. mar 2009

pinky... co to? a kolko mas teplotku? a bolestive dost? ☹ ☹ skus si lazkat a daj si asi radsej jeden paralen na tu teplotu... hadam sa ti chripka nevracia zase naspat....

lenand
7. mar 2009

tehulky prajem pekny vykend u nas svieti slniečko 🙂

pink_lady
7. mar 2009

Čawte tehulky, včera som zalahla okolo osmej a zobudila som sa rano o desiatej, bez teploty a bez bolesti, asi mi to pomohlo, dokonca ani zle mi tak nebolo rano 😎 teraz sa napchavam langosmi 😀

u nas ale je pod mrakom 😔

lenand
7. mar 2009

aj tu sa už pokazilo počasie z rana sa ukazovala pekne a teraz sa už mrači ☹
pink som rada že ti už je lepšie 🙂

slavka30
7. mar 2009

mile tehulky prajem vam ze by sa vam narodili zdrave babetka a mali ste s nich radost lebo viem ako tazko je otehotniet ked ma zena endometriozu mne sa to zatial nepodarilo ale tesim sa s vami ze vam ano 🙂 🙂 🙂