Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
12. mar 2009

Caute baby, tak a dnes som prvaaaaaaaaaaaaaa 😉

pridem neskor, ideme do poradne 🙂

scarlette
12. mar 2009

Monika tak nech si rychlo doma 😉
Miri myslim na teba 😉

pink_lady
12. mar 2009

Ahojte tehulky

niekto tu ma uz 14 tt a je v 2. trimestri !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Baby ja som taka hrda ze mi z tej radosti dnes ani zle moc neni 😀 😀 😎 /ale to este v priebehu dna pride, o to sa nebojim 😎 /

monicka ty si uz polke, gratulujem k 20 tt 😵

bleelka co sa tyka nevolnosti v praci, ja odkedy som tehu tak som bola v robote cca 2 tyzdne, jeden mi este zle nebyvalo, potom som bola 3 tt PN a potom tyzden v robote a vsetci za mnou chodili ci som nejak vazne chora ze som strasne bleda, ze pri obede sa hrozne tvarim a vsetko nechavam na tanieri 😀 no a potom po tyzdni som zas ochorela a odvtedy som doma, a uprimne obdivujem tehule ktore zvladaju chodit do roboty 😝 😅
a urcite v 6tt nemohol doki nic vidiet na UZV okrem gestacneho vacku, teda, mne videl babulko cca 4 mm, ale ja som bola az 5+6 ci tak nejak, proste na konci tak tam uz take malinkate bambulko bolo trolinka vidiet.

ja rozmyslam ze si vyjdem na vychadzku ked mi je relativne dobre a je pekne pocasie len sa bojim trosku kontroly ci sa nedosypu. 😕

lenocka3
12. mar 2009

bre ranko 🙂
Moni, cakame nove spravy - fiha 20 tt - uz kopka? 😵
scar 😉
pinky - no supeeer 14 tt 😀 a ja ta nasledujem za tyzden, zajtra 13 tt 😵

co mate stale s tym slnieckom a peknym pocasim? 😀 vsak tu zase snezi 😅 😅 😅

baby, dnes si idem urobit kuracie stehienka pecene + ryzu s kukuricou. Tak mi drzte palce, nech mi to chuti 😅

monika3
autor
12. mar 2009

caf tak uz som spat,

u nas je pekne a svieti slniecko 🙂 Leni to ta ale drazdime, ze???? 😎

poradna bola rychla, co som rada, vsetko je Ok, a tie pohyby baby neviem co mam presne citit, aj doki sa ma na to pytal ci nieco citim a ja ze nie.....proste si to mam sledovat, ale ja cakam niake take kopnutie , nieco vyrazne, a vraj to moze byt aj len take bublanie, co mozno aj citim uz teraz....no ja teraz uz neviem co mam citit ???? ale chlapec tam je a to je podstatne 😵
este stale nemam moc behat po vonku, ale dake vychadzky mi dal 😎

pinky vitaj v druhom trimestri 😵

inak fakt ja uz mam polku tehu za sebou 🙂

pink_lady
12. mar 2009

monika - dakujem 😵 😀
super ze ste v poriadku, inak s tymi pohybmi vraj na zaciatku su to nejake bublinky 😅 som zvedava co to bude a ake to bude 😵

ja som sa vybrala ze do obchodu, ked je tak pekne a ako som vysla zacalo od neviem skadial prsat...tak to bola prechadzka v dazdi sice kratka ale riadne ma unavila 😝

mirip
12. mar 2009

ahojte dievčatá tak ja som konečne doma dnes som začala deň tyčkou ale aspon že pokračovanie bolo výborné som tam sedela od 9tej do teraz doktor mal operáciu velmi ťažkú dnes a tak som tam čakala a vzal ma až o pol dvanástej, ale vyplatilo sa všetko je ok, dokonca nám to už sedí aj podla posledného menzesu aj podla sona 😵 aj fotku mám tak sa aj muž pokochal 😵

lenocka3
12. mar 2009

tak to je super miri 🙂 😵
daj fotku do albumu a zmen si pas 🙂 😉

pink_lady
12. mar 2009

mirip tak gratulujem 🙂 vidis vcera si to zariekla s tym vracanim 😎 😀 😝

mirip
12. mar 2009

fuj ani mi nehovor pink som sa ráno najedla mi tak nechutilo to možno aj od strachu a napatia a zapila to grankom ako obyčajne a že idem do sprchy, lebo nerada chodím k dokymu ked som neposprchovaná predtým a hned ako som vošla do kúpelne som hned rúbala na wecko hodiť tyčku a ranajky v čudu 😀 už mám aj tt kukuk 😵

lenand
12. mar 2009

mirip super pekne tt a od teraz už budu len pribudat 😵

mi sme sa dnes previezli do svidnika a zbytočne doktorka nerobila ale už tam nemusime teraz ist ked sa nevyhadze tak super lebo mne bolo dost blbo v aute 😝

tittika
12. mar 2009

ahojte 😀

miri G*R*A*T*U*L*J*E*M 😵

kuk mi do albumu aleee neopovazte sa g......... 🤐 bojim bojim

tittika
12. mar 2009

ups

G*R*A*T*U*L*U*J*E*M M*I*R*I 😵

lenand
12. mar 2009

tak to začina vyzerat že kto nakukne do našej temi tak potom 😵 😵 ale to je super len tak dalej tento rok je fakt užasny 😵 😵 titika kedy ideš k dokymu

tittika
12. mar 2009

neviem 😒 v utorok idem domov na slovensko, v nedelu som mala v plane sa vratit (sem do belgicka) fakt neviem

kedy ste boli vy??? aj tak by mi teraz len krv zobrala,nie?

mirip
12. mar 2009

nooooo vypadá to dobre titti ale pssssst 🤐 som ticho nech to nezakríkneme 😵

baby už som dala aj fotku našej bambulky konečne ju videl aj muž sa velmi teší 😵

monika3
autor
12. mar 2009

no Miri tak uz nech je teraz len vsetko dobreeeeee 😵

tittika vypada to fakt pekne, no jasne krvicku si chod dat zobrat 😉

mirip
12. mar 2009

super titti takže ten posledný test v albume je predpokladám tehotenský nie ovulačná 😀 no počkaj kým ti bude aspon týždeň a pol meškať to už by mal aj na UZV niečo vidieť aspon gestačný vačok 😉

tittika
12. mar 2009

ano ten druhy je tehu test 😅

mirip
12. mar 2009

no vidíš, super a ešte pred dvomi dnami si depkovala, velmi sa teším s tebou 😉

scarlette
12. mar 2009

miri tesim sa ze je vsetko ok a uz si aj pas zmenila 😵 😵 😵
titi co to nevidim??? ale iba tisko 😵

mirip
12. mar 2009

hej scar aj muž sa tešil ked som mu hned ako som sadala k nemu do auta pichla pred nos fotku 😀

scarlette
12. mar 2009

tak ja svojho beriem na utz v utorok so sebou 😀

mirip
12. mar 2009

tak už bude aj srdiečko super 😉

scarlette
12. mar 2009

hej maloby byt, sa tesime

mirip
12. mar 2009

možno aj dve srdiečka 🙂

scarlette
12. mar 2009

mozno 🙂

pink_lady
13. mar 2009

hello tehule 😉
taaak ja hlasim ze vcera som si ani cipok nemusela dat a nebolo ziadne 😝 😝 ako nedufam ze to bude tak i nadalej ale vcera ma to urcite potesilo 😎

lenocka3
13. mar 2009

bre ranko pinky 🙂
Ani nevies, ako sa tesim s tebou 😵 😵 😵 😵 😵
Mna vcera napr. natiahlo len raz, ked som z chuti zjedla jablko 😀 ale kura som jedla este vecer o osmej 😅 kvoli strasnemu hladu 😅 a nic mi nebolo.
Teraz som pri rozkoch s maslom a ciernom caji... nikdy by som nepovedala, ze to budem povazovat za najuzasnejsie ranajky na svete 🙂