Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
23. mar 2009

ahoj scar 🙂

pink_lady
23. mar 2009

jej elli gratulujem k pohybom 😵 elli a pracujes ci si PN?

scar, spytaj sa, nieco som k tomu nasla v anglickej literature, oni tak oznacuju taky regulator co aktivuje expresiu genov, ale na slovensku sa to oznacuje inak tak neviem, doki bude mudrejsi, spytaj sa radsej jeho 😉 daj potom vediet lebo si prebudila moju zvedavost 😎 😀

lenand
23. mar 2009

čavte tehulky 🙂 🙂
eli gratulujem k pohybom je to super pocit 😵
ja som dnes mala menšie vybavovačky ohladom dochodkoveho v tatre sympatia tam nam prispieval podnik tak som to bola zrušit a dat si vyplatit peniažky a potom ešte menšie nakupi pre oliverka lebo nam vyrastol a všetko mu je male 😀

lenand
24. mar 2009

dobre ranko tehulky tak tu prší a prší ☹

pink_lady
24. mar 2009

ahojte 🙂
lenand - u nas prsalo strasne vcera, dnes je chvilu jasno chvilu snezi/prsi 😖 tak zajtra to snad u vas uz bude tiez lepsie ako dnes 😎

bola som u doktora, /obvodaka/, a potom ze idem do maxu to je asi 10 min od dokiho a dosla som taka zmorena, brucho tvrde jak kamen 😝 tak teraz odfukujem

lenand
24. mar 2009

pink s tým odfukovanim ani nehovorím čím dalej to je horšie a horšie ale na to tvrdnutie si davaj pozor

lenocka3
24. mar 2009

cafte kocky 🙂
tak som prisla na chvilocku vas pozriet 😀
od kedy som v druhom trimestri /uz par dni 😀/ citim ten povestny prilev energie 😀 a nestiham konika. Je pravda, ze z tych par dni som asi dva prespala, ale to bolo samozrejme kvoli pocasiu 😎 dnes u nas svieti slniecko a kazdych 20 minut je snehova metelica. No cisty april.
Nemame nic nove. Akurat mi zacala strasne chutit turecka kava 😕 ale samozrejme, davam si len tak light /skor ako prehanadlo 😅/ a 1-2x za tyzden malu salku.
V piatok idem na krv na tripple testy a kupit si sportove tehotenske gate, kedze hadam zacina jar a ja uz konecne vystrcim nos z chalupy.
Pinky, to ti stale tvrdne brusko? 😅 ja sa toho velmi bojim. Mna teraz dost bolieva. Ale naozaj, ze dost... Nemyslim si, ze som hypochonder, jasne, ze uz bolelo aj viac /co vam budem rozpravat/, ale toto je take divne. Krize ked stojim 5 minut citim ako keby som bola tyzden pred porodom. A brusko cele dni. Taha, picha, boli. Hlavne prava strana, uz davno som stresovala, ze tam mam asi pruh alebo co a cim dalej tym viac si to myslim. Minule prisiel muz z roboty, tak som ho objala, ze vitaj doma, presla som do kuchyne a myslela som, ze asi umriem. Z nicoho nic som dostala take krce presne do tej pravej strany, ze som nemohla pol hodinu dychat, ani sa pohnut ani rozpravat ani nic. Tak som sa zlakla a potom to preslo po pol hodine. Postavila som sa na nohy a fungovala dalej...Bolo to ako ked mam kramy bez ibaca, spotena od bolesti, biela....
Tak tak 🙂 No, som sa postazovala, mozem ist fungovat dalej 😀 Robim poriadky s kvetinkami a mam v plane si upratat skrinu s vecami. Vyzera mi to tam ako po vybuchu 😀 😀 az sa hanbim sama pred sebou 😉

pink_lady
24. mar 2009

lenocka davaj si bacha, ja ked som tiez vhupla do 2.trimestra, tiez ma ten prival energie rozsupol upratovat a podobne no a tie bolesti krizov a brucha ani mi nemusis o nich hovorit a skoncila som tam kde som skoncila... 😔 takze bacha na vec, moc to neprehanaj s tou energiou 🙂 inak ked spatne sa zamyslim tak ta najhorsia bolest bola - ked uz som vedela ze je fakt zle, to bolo ako keby mi niekto v nruchu zatlkal hrube zelezne klince minimalne10 cm, ale aspon 100 a krize to bol uplny ze brutus 😕
inak ja idem v stvrtok na tie triple testy ci co to je 😎

pink_lady
24. mar 2009

inak podla posledneho uzv som od dnes v 16 tt 😵 ale v stvrtok mi ma robit aj tie presne merania podla toho by sa to malo presnejsie vsetko urcit

monika3
autor
24. mar 2009

ahojcek 😵
no mame blaznivy april 😀

veru Lenocka treba si kupit super gatuse lebo prichadza za chvilu teplo a tesim sa aj ja ze vyrazim trochu von...ty s chalupky von a ja na cestu k nej.... 😉
a tie bolesti to mozno povoluju zrasty a to tak citit????? 😕
budete spolu s Pink tripl. testovat 😉

ja som prave citala na tehot.academy ze od 22tt sa meria babo od hlavicky po paty a mam mat 27cm. 😵

Eli v praci opatrne a uzivaj kazdy pohyb babätka, ja uz citim castejsie ako sa maly ozyva😉

Lenand ty mas teda pravo na riadne odfukovanie za mesiac uz mozes mat chlapceka na svete 😉

pink_lady
24. mar 2009

monika ahoj vy ste uz inak velky 😵 musi to byt krasne ked citis pohyby tiez sa uz nemozem dockat 😵

mne doki hovoril v nemocnici na prijme ze tie bolesti mozu byt sposobene aj zrastmi ze ked sa maternica roztahuje a zrasty ju brzdia. ale ze to moze byt aj nieco vaznejsie. takze radsej opatrne

lenand ty brdo 😅 ved ty uz len 5 tyzdnov a ktovie mozno uz len 3 🙂 ja budem vtedy v takom nejakom stadiu ked bude monika rodit 😅

monika3
autor
24. mar 2009

no budeme to tu mat vesele jedno babenko po druhom 🙂 🙂 🙂
my s Lenand mame chalosov tak som zvedava kto prekvapi dievcatkom 😵

pink_lady
24. mar 2009

dufam ze ja 😎 😀

tak trosku dufam ze v stvrtok uz by sa mohlo na sone nieco zamarit 😅

pink_lady
24. mar 2009

no ale...v nemocke bola holka v 35 tt co jej trvdili ze to bude princezna a v 34 tt ked ju prijali do nemocnice lebo jej tvrdlo brusko tak jej povedali ze ta princezna bude mat pindika 😅

monika3
autor
24. mar 2009

no mohlo by sa nieco zamarit take predbezne 😅
my sme si tiez velmi dlho mysleli ze nas caka dievcatko,vacsinou sme iba o dievcatku hvovorili a dievcenske meno hladali a nakoniec je to chlapec, ale tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa na neho velmi velmi 🙂 🙂 🙂

tak idem len tak tipovat ?? dufam ze sa nehnevate na moj blaznivy napad ved doleziite aby boli babenka zdrave
pink dievcatko
elianka dievcatko
lenocka chlapcek
scarlett parik
a u ostatnych to pride az neskor, 😉

monika3
autor
24. mar 2009

hej Pink stava sa to ...ze sa pomylia

pink_lady
24. mar 2009

nooo mnonika tvoje tipovanie by sa mohlo aspon u mna splnit 😎 😵 😀 ...ale urcite by som sa velmi tesila aj na chlapceka 🙂

monika3
autor
24. mar 2009

ja myslim ze uz davno je rozhodnute aka dusicka ma k Vam prist, a je ozaj jedno ci chlapcek alebo dievcatko, 😵 😵

pink_lady
24. mar 2009

presne tak, hlavne nech je zdrave 😵

pink_lady
24. mar 2009

boze ja som z toho ani nie hodinoveho dnesneho "vyletu" do Maxu taka unavena, a znicena ze len polihujem, ledva som pradlo pozvesala 😝 😔

monika3
autor
24. mar 2009

inak jak mne sa dnes nic nechce,
fakt ked bude vonku lepsie tak uz to pojde vsetko niako rychlejsie.... za taky mesiac by sme uz mali pomaly daco aj pokupit, postielku, kocik...aspon niaky prieskum zahajit co kde je a co sa nam paci 😵

monika3
autor
24. mar 2009

s tym pradlom si mi pripomenula ze musim pustit pracku 😀

scarlette
24. mar 2009

ahojte, poslusne hlasim ze uz mame 12 a 15mm 😵 vo stvrtok ideme prvy krat do poradne a po tehu knizku 😵 😵
monika super tip, my s muzom chceme parik 😉

pink_lady
24. mar 2009

scarlette gratulujem 😵 😵 😵
monika 😀 aj ja by som mala pustit pracku - dalsiu varku ale nejak to dnes nezvladam uz 😝
ja mam taku predstavu ze ked zacne jar tak to budem svieza jak rybicka 😀

pink_lady
24. mar 2009

budem sa vyhrievat na slniecku 😵

a koncom maja zacneme robit aj my pprieskum kde co a ako; v nemocke som dostala aj tipi na obchody u nas v meste tak to pojdem omrknut a koncom juna - jula zahajime nakupy 😎 😅 😀 😵

monika3
autor
24. mar 2009

Scar blahozelam k peknym mm 😵 Velmi Vam ten parik prajem
😵 😵
Ja som si tak hovorila ze ked budem v 30tt uz je nacase nieco kupit a ze uz ani by nemalo niake vacsie riziko hrozit

zuzuliq
24. mar 2009

Ahojte tehule 🙂 Dnes som bola na kontrole, doki mi robil utz a vsetko bolo super, babo kyvalo ruckami, bolo ako z divych vajec, mavalo nam, potom si pekne plavalo.... za fakt zazitok 😉 A potom maly sok. Mam zase cystu, 6 cm kusok od mimi. Doki sice povedal ze to babo nijako neohrozi, ale ze to budeme sledovat. Tak ako som bola v pohode, tak zacinam mat obavy aby bolo vsetko OK. ☹

lenand
24. mar 2009

čavte tak ja som už oficialne na materskej od pondelka teraz mi doky doniesol papier a musim ho odniest do roboty 🙂

dahra
24. mar 2009

Zuzuliq,
to ti predsa nemohlo narast pocas tehotenstva ci ano? Ved vtedy by nemali cysty rast, si musela otehotniet aj s cystou potom...

lenka20
24. mar 2009

ahojte kocky, po dlllhej dobe som k vam nakukla a co nevidim - monicek zlaticko tak ty budes mat chlapceka 😵 😵 😵 😵 😵 co som ti to vtedy kedysi vyvestila, nepamatas, ci sa tie moje predpovede plnia alebo nie 😉
elianka ahooooj
😵 baby, vy ste uz normalne bruskateeeeee
😵 😵 😵 😵 😵 moc sa z vas tesim, ja by som tento tyzden mala konecne zacat s gonalom, tak potom prsknite na mna tehuvirusy, nech sa mi nalepia 😉