Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
7. apr 2009

ahoj pink ako sa maš ja sa tešim z počasia že je tak teplo 🙂

tittika
7. apr 2009

ahojte ja mam po fazulke 😢 na sono bolo mensie ako minuly tyzden .... uz normalne cakam kedy zacnem krvacat a potom to odide doki vravel ze je to malinke tak snad to samo odide potom letim domov .... alebo pred ja neviem ☹ brali mi krv aj v piatok budu a porovnaju ale ked budu musiet spravit kyret tak cez vikend radsej poletim domov...

dahra
7. apr 2009

Tittika,
chodim sem sem-tam mrknut, tesit sa z bab, ze sa to podarilo a sledovat, ako sa im vodi...Citam, co pises, ma fakt zamrazilo. Je to naozaj definitivne? ☹ Mozno este vsetko nie je stratene?! ...

tittika
7. apr 2009

je tam strasne strasne malinka nadej ale podla mna ked sa to zmensilo tak nie je, asi to len doki nechcel povedat na 100% ze je koniec? neviem... malo to byt dnes 7tt6dni a je to 6tt2dni takze asi to ide prec... neviem ci mam pockat do piatku alebo uz aj letiet domov? asi napisem mame aby sa spytala mojej doktorky....strasne mi to hrka v bruchu mozno aj od toho ze som mala dnes este iba 1 actimel ale nemam chut...

dahra
7. apr 2009

Tittika,
myslim, ze Mirip ma s tym skusenost ☹ . Skus jej napisat, urcite sa dlhsie poznate, myslim, ze o tom aj vies. Pisala o tom v Buducich tehulkach 29.9.2008. Urcite vsak papaj a nehladuj, do poslednej chvile to nevzdavaj! Verim ti, ze nemas chut, ale premoz sa, prosim.

mirip
7. apr 2009

ahojte, takže mám za sebou dalšiu poradňu až dnes som bola včera operoval a vôbec neordinoval, zdá sa že je všetko ok, maternica je vraj taká velká ako má byť a dalšiu kontrolu mám o dva týždne aj s UZV aj s odberom krvi 😉

titti je mi to lúto 😔

pink_lady
7. apr 2009

lenand aj ja sa vytesujem zo slniecka 😵

dnes chcem poobede zavolat o vysledky AFP tak dufam ze budu uz a budu v poriadku

tittika pekne pockaj do piatku a uvidis...myslim ze keby si je doki 100% isty nebral by ti krv a ani v piatok. Drzim palce 😉

tittika
7. apr 2009

uz je rozhodnute zajtra skoro rano ideme autom domov drahy ked dupne na plyn tak sme za 10 hodin domka 😀

pink_lady
7. apr 2009

tittika tak stastnu cestu 😉 a doma navstiv nejakeho svojho dokina 😉

lenocka3
8. apr 2009

bre ranko vsetkym 🙂
titti - to mi je luto ☹ ale hadam este pockaj, kym nepozrie lekar tu u nas... drzim palce, daj vediet 🙂

kocky ako sa mate? ja mam taku otazocku 😅.... kedze nemusim byt do porodu panna /Moni, toho vyroku sa uz asi nikdy nevzdam 😀 😀/, tak sme sa dnes rano tulkali s muzom a mne potom strasne stvrdlo brusko... 😕 😅 tak uz asi viem ake to je...., myslite, ze sa nemusim nicoho bat? Alebo mame radsej tulkanie vynechat? 😅

pink_lady
8. apr 2009

lenocka 😀 😀 😀 myslim ze mozes pokracovat v "nebyt pannou az do porodu" 😀

lenocka3
8. apr 2009

😀 oukej Pinky, manzel bude velmi poteseny 😀 😉
baby, cele dni sa opalujem a vyvalujem a vyhrievam a prechadzam 🙂 je neskutocne krasne, toto mi chybalo.
PS: po syre s brusnicami som grckalo ako alik 😝 😝 😝 tak strasne, az som sa skoro zacinala dusit a vobec som nemohla dychat a z toho na celej tvari mi popraskali zilky.... to ste este nevideli. Od krku hore cela tvar - pod ocami, ocne viecka, lica, celo, brada, okolo ust ako keby mi niekto vrazil a aj horna polovica krku... som sa smiala, ze mi manzela zatvoria, ze ma tyra 😀 dnes uz je to lepsie, len vyzeram, ako keby som mala desat milionov pieh na tvari /v skutocnosti mam len taky milion 😀/.
Tak si dajte pozor na vrackanie.... som myslela, ze ked uz cez mesiac nevrackam, ze uz ani nikdy nebudem - a bac 😀

katrin21
8. apr 2009

baby... dnes rano 37,1 .... mam uz aj taky akoze graf spraveny v exceli v albume... tak mrknite... ja nechcem cez vikend dostat!!! ovirusíkujte ma nech teploty vydrzia !!!!

pink_lady
8. apr 2009

lenoc 😀 aj ked to neni do smiechu ☹ ja som si vcera tiez po dlllhej dobe dala syr a tiez som grckala ale mne popraskali civky len v ociach...ked som sa zbadala v zrkadle tak som sa zacala smiat ze takto ani po porode nebudem vyzerat 😀

lenocka3
8. apr 2009

Katrin: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pinky 😀 nas potom prelozia na ine oddelenie, aby sa nas ostatne nebali 😀 ked budeme vyzerat ako upiri 😀

pink_lady
8. apr 2009

katrin tak este v tejto teme:

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

...a slak by to trafil aby tieto nase virusy nezabrali 😠 😀 ....aaaa musim povedat ze tento rok sa mi nejak dari v predpovedani kto je tehotny a kto nie 😀 zacalo to lenockou /ktora ma mimochodom vysmiala 😠 😀 / no e teraz uz je asi 5. katrin v poradi u ktorej mi vnutorny hlas hovori ze ... 😵 😀 /mimochodom u vsetkych mi to vyslo takze katrin nie ze to pokazis 😀

lenocka 😀 😀 😀 😀

baby idem do mesta s kamoskou a dam si taky obrovsky zmrzlinovy pohar 😅 😀 😎

pink_lady
8. apr 2009

baby tak som si dala taaaaaaakyyyy dobryyyy zmrzlinovy pohar mnam mnam mnam 😅 😀 ....len keby mi neni vcul tak zle 😝 😀

bleelka
8. apr 2009

tittikaaaa, co nam to tu pises??? 😔 ☹ 😔 ☹ 😔
je mi to hrozne luto, ale este nevesaj hlavu, nemusi to byt stratene, urcite nam daj vediet, myslime na teba 😵

inak aj ja som dnes vystrasena, mala som na papieri par krat slabunky oranzovy vytok a len dufam, ze to je z tej liecby, gyndos mi dal Dafnegyn, vybrala som dve davky, je to s aplikatorom, tak mozno sa porusila nejaka cievka na krcku... inak som to mavala vzdy ked som si na tampon davala napr. canesten tak ten tampon bol sfarbeny budto do svetlohneda alebo oranzova, takze mozno je to tym.... dufam... drzte palce nech sa to nezosilni a vsetko je v poriadku, dnes si pre istotu nejdem nic aplikovat, len zvonka trosku potriem tym kremom a uvidim ako zajtra... juj, uz vas chapem ako vas vystrasilo spinenie.... baby, drzte sa, nie je to sranda toto tehotenstvo veru... tolko obav zakazdym...
VELA STASTIA VSETKYM 😵

Katriniiiiin, nech ti to vyjde 😉

tittika
8. apr 2009

ahojte babulky tehulky 🙂

uz sme domka na slovensku dokinka ma pozrela, zobrali krv na hcg je to vyse 1500 co zodpoveda tomu co videla na ultrazvuku, cize 6tyzdnov a nieco namiesto zaciatku 8tyzdna...nevidela ziadnu anomaliu ma to normalny tvar tak nam neostava nic ine ako cakat aj tu....keby sa nieco stalo tak ju okamzite volam a kukne zas sonom a v pripade vycisti, inak v utorok dalsie sono a HCG...
inak sa mam fajn neboli ma brusku len tak normalne tehulkovsky, dufam 😅 a prcia citim tiez
este zajtra skusime zavolat do belgicka lebo v utorok rano mi tiez brali krv na hcg...

tak pa urcite napisem ako sa mam, drzte mi palce 😔

scarlette
8. apr 2009

titika budem na teba mysliet a drzim palce 😉

bleelka
8. apr 2009

tittika aj ja aj ja aj ja na teba silno myslim, drz sa 😉

pink_lady
8. apr 2009

tittika myslim ze keby je babo take ze uz sa nevyvija tak hcg je hodne mensie ...resp podla mna uz skoro ziadne ...alebo sa mylim? 😕 inak ma napadlo ze tam na tom obrazku z uzv je vzdy uvedeny vek a pritom uvedene ze +/- 7-10 dni ...takto by to nesedelo? Alebo este ma napadlo co ak su dve a sa schovavaju jedno za druhym? 😅 ale asi trepem asi uz som namesacna z toho ako mi je zle 😒

baby...kombinacia na orechove slize, potom zmrzlinovy pohar, viedenska kava a na veceru šalatova uhorka ...uf 😝 to bol taky rozhovor s misou ze zaroven so slizami cez usta isiel z nosa prud krvi 😝 😝 😝

katrin21
9. apr 2009

baby.. dnes rano 37,2 !! ale zaroven negativny test dnes rano ☹ nevydrzala som.. bol to teoreticky asi 13 den po.... bud su tie testy slabe( axiom test, 25citl.) alebo som neni ani nahodou tehu..... ale teplota stupla... som z toho jelen... inak ja sa asi uz moc pozorujem, ale napr. vcera vecer som sa nejedla a mala som pocit, ze mi je divne.. ( hoci pri tehu mi nikdy zle nebolo) ale to si uz asi fakt namyslam....

katrin21
9. apr 2009

tittika: je mi to luto, ale este podla mna nic nie je strastene.. a srdiecko ani nepozoruju este???

scarlette
9. apr 2009

katrin teplotka je super, skus test s citlivostou 10, napr rapiclear, ten je v takej zelenej krabicke, ale pockaj do tej soboty 😉
a to ze ti pri minulom tehu nebolo zle neznamena ze pri dalsom to bude tak isto...

katrin21
9. apr 2009

scar.. rapi clear som mala... a nic, ale to bolo skoro... a u nas maju len ten vcervenej krabicke-classic... ale pockam este... jaj, teraz ma tak zabolelo brucho, ze som myslela, ze uz ozaj mrcha ide... ale preslo to.. a picha ma uz od vcera v pravom ( operovanom! vajecniku.)... inak zatial pohoda....

scarlette
9. apr 2009

mna tiez pichalo vo vajecniku ale to stale nemusi znamenat ani jedno ani druhe... hlavne vydrrrrrrz

pink_lady
9. apr 2009

katrin...lekari odporucaju robit test najskor 14 den PO, a pouzit test s citlivostou 10...ja sa rapiclearom nemam dobru skusenost - aj kamoske vysiel pozitivny minuly tyzden a tehu nebola, ja som mala baby test s citlivosotu 10 - su tam 2 za 50 sk a vysli mi pozitivne z vecerneho mocu...podotykam ze ja mam ovu posunutu skor takze 27 DC bolo vlastne 19 dni PO.
inak ten vajecnik...ja som citila taku nechutnu bolest, ako by mi ho niekto skrucal ... 😝 😀 😵 ..tak vydrz moja par dni a potom testuj 😉

katrin21
9. apr 2009

mna je fakt nejako blbo po jedle.. nenadrapuje ma, ale je mi tak mdlo... dala som si jogurt a neviem neviem.. ais si uz nahovaram vsetko mozne telo reaguje...

tittika
9. apr 2009

ahojte

mame HCG z Belgicka co bolo robene v utorok cca o 11tej to bolo 75.000 boh vie v akych jednotkach 🤐