Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
9. apr 2009

titti pozri http://www.podhorska.cz/obsah/oddeleni/okbh_bru... ale tyzdne su tam podla gestacneho veku, t.j. az od oplodnenia ...teda hodnota tu na slovensku 1500 zodpoveda priblizne tomu 6.-7. tyzdnu od oplodnenia....tie anglicke jednotky...tazko povedat, oni tam maju referencne hodnoty inak nastavene a aj jednotky inak...tak v tom ti neporadim... ☹

pink_lady
9. apr 2009

a katrin: plllls uz sa nesleduj tolko aj ked viem ze je to tazke ale ked to budes takto cakat tak sa moze stat ze to na just nevyjde ☹ 😉 mysli na nieco ine, zamestnaj sa, tie dva dni ubehnu ako voda a v sobotu ak nepride madam, testni 😉

ellianka
9. apr 2009

ahoooooojte babuľky 🙂
len tak narýchlo čítam a všetky vás pozdravujem...

tittika, malý drobec určite bojuje, však kde inde by mu bolo tak dobrúčko ako u teba 😵

katrin 🙂 neboj, chce to kľud a pohodičku, nech organizmus nie je v strese. skoro všetkým sa nám tu zadarilo, keď sme to najmenej čakali a vôbec na to nemysleli. von je nádherný slnečný deň, tak šup nasávať pozitívnu energiu....držííííííííííííím silno palce 😵 😵

pink, tak ti máš s tou misou nerozlučné priateľstvo ale zas tak tuho ju objímať nemusíš 🙂 ja som akurát včera rozmýšlala, že si už ani nepamatám kedy to bolo u mňa naposledy a to som si vtedy myslela, že to bude nekonečné 😝 😀 ale za ten malý zázrak to stojí 😉
a zmrzlinové chute mám každých 15minút 😀

lenočka, tak si túžila po tom vrackaní 😝 že ti ho ten zhora pekne naložil...chúďa moje ale určite už bude lepšie. však monik vravela, že po 20tt si tehu budeme už len plné energie nááááááááádherne a nerušene vychutnávať...no vlastne ak nás sem tam malý drobček nekopne do rebier 🙂 😵

ja som musela vysadiť magnézko, bolo mi z neho riadne blbo 😝 🙄
tak dúfam, že to zvládneme aj bez neho...ale sem tam si mám dať pre istotu šumivé (to znášam celkom dobre) a keby sa objavili nejaké kŕče alebo tvrdnutie, rýchlo naklusať k dokimu a on to vyrieši. pre istotu som si vzala dovolenku a tak tu lenošííííííííííííííííííííím 😎 a ešte stále pobehujem v pyžame ale je nám tak dobre, na upratovanie ani nemyslím a vlasnte ho máme aj na papieri zakázané 😀 😀

lenand, nádherné tt, to sa už musíte pekne gulkať s malým drobiatkom a zachvíľku sa už aj začne pýtať von 🙂 ten čas ale letí, tak máj lásky čas je váš 😵

mirip, bleelka 🙂

lenand
9. apr 2009

čavte tehulky tak ja som sa pustila tento tyžden do upratovania a poobede chodim vonku s oliverkom lebo je pekne tak nech sa vybeha a do piesku a večer potom už len čakam kedy oliver zaspi a ja idem tiež som uplne hotova dnes sa chystame na nakup a idem sa objednat aj ku kaderničke aby som bola pekna ked pojem rodit 😀

ellianka
9. apr 2009

ahoj lenand 🙂 veru, nech je malý drobec hneď pyšný na krásnu maminku, keď ju uvidím aj z vonku 🙂
príjemný slnečný deň 😉

pink_lady
9. apr 2009

lenand veru veru nech sa ma maly naco pozerat ked sa narodi 😵

elli 😵 ved ty uz mas lamavicu! 😵 😀 presne polovicu z tehu uz mas za sebou, to je tiez krasny pocit, nie? 😵

ellianka
9. apr 2009

pinky 😵 veru sme v polovici, ak sa drobcovi bude chcieť na svet presne na termín. je to úúúúúúúúžasný pocit a teba to čaká zachvíľu tiež 😉

pink_lady
9. apr 2009

aach jaj pisala som a vyhodilo ma ze nejde pridat prispevok 😠

elli 😵 ano uz ratam dni kedy bude zo mna veeelka tehula z dvoma krizikmi na brusku 😎 😀

a potom uz len par tyzdnov a hurrraaa ide sa na nakup vybavicky 😅 taaak sa na to tesim ze dobre ze si nerobim ciarky ze kolko krat sa este dovtedy vyspim 😀

ellianka
9. apr 2009

pinky, to je krásne 😵
my tiež budeme nakupovať asi až v 7-8 mesiaci...hoci obzerám všetko dookola 😀
ale už mám naplánovanú deckú v mysli do detailu 😉

veru dnes ten koník akosi blbne 😖

ellianka
9. apr 2009

idem sa pustiť do žehlenia, nech mi tá kopa nerastie 🙂
paaaaaaaaaaa 😵

pink_lady
9. apr 2009

eeli pripomenula si mi tu kopu na posteli za mnou co sa chystam na nu od rana 😀 aaale ked ides ty idem tusim aj ja 🙂
taaak vela zdaru v zehleni paaaaaa 🙂

bleelka
10. apr 2009

babulky, caute, len som vas chcela pozdravit.
A ozi, mam jednu otazku, ked sa milujete s polovickami, dovolite im vypustit spermijky dnu? Lebo som pocula, ze to moze vyvolat porod ci potrat... neviete ako to je? Ja som mojmu dnes dovolila, tak snad bude vsetko ok, doteraz sme von 😀

pink_lady
10. apr 2009

bleelka ja z teba umrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babulky prajem krasne sviatky, malo vody 😀 ...jaaaa som sa dnes odhodlala sadnut na bike po rovnej ceste, a uuuplne mi to dodalo energie 😎 a stretla som aj taku jednu na bicykli co sme boli spolu v nemocke, a ta si to teda inak sinula, to som az obdivovala 😅

bleelka
10. apr 2009

pinky, to som rada, ze som ta pobavila 😀 😀 😀
ale vazne ma to zaujima 😉 ale asi je vsetko ok, nie? 😉

jesi
10. apr 2009

ahojte baby poradte mi mrchu som mala 1 den a odvtedy nic prsia ma zacinaju boliet mam po nich modre zilky a test som si este nerobila mali ste taky problem poradte 😉

scarlette
10. apr 2009

bleelka spermie pomahaju dozriet krcku ale az ked je na to pripraveny, tj cca okolo terminu porodu, ak ti lekar nepovedal ze nemozes tak si s tym hlavu nelam 😀

scarlette
10. apr 2009

jesi ked si mala mrchu slabucku a mas tieto priznaky je pravdepodobne ze si tehu, skus test 🙂

bleelka
10. apr 2009

scarlette, dik ;)
jesi, znie to nadejne, uz aj testni ;) drzim palce

karkoolka81
10. apr 2009

jesi skus testnut 😉 😵

tittika
10. apr 2009

ahojte

aj dnes som si robila tehu test (pred chvilkou) a brutal // to je haluz, prsia nadalej bolia... okrem toho vsetko ok 😅

pink_lady
10. apr 2009

tittika vidis nakoniec bude vsetko o.k. 😵 😵 😵

tittika
10. apr 2009

jooj pinky duuuufame strasne .... 😵

lenand
11. apr 2009

čavte tehulky tu poprcha už od včera poobedia ☹

prajem vam peknu Velku noc a vela kupačou 😉

pink_lady
11. apr 2009

lenand 😠 ja ze nam co najmenej kupačov zazelas ked uz 😀

scarlette
11. apr 2009

titi straaasne moc na teba myslim, a verim ze to dobre dopadne 😵

a aj ja prajem vsetkym prijemne prezitie Velkonocnych sviatkooooov 🙂

lenand
11. apr 2009

ja budem mat v pondelok volno chlapi pojdu polievat a ja budem vegetit a odychovat a pozerat rozpravky 😀 u nas sa tehulky nechodia polievat tak dufam že ma to obijde 😀

mirip
12. apr 2009

Ahojte všetky, aj ked neskoro ale predsa, pekné sviatky vám 😉

ellianka
13. apr 2009

krásny slnečný deň milé babuľky a babulčiatká 🙂 😵

lenand
13. apr 2009

ahojte tehulky tak u nas konečne vychadza slniečko tak dufam že aj ostane lebo od piatka no strašne počasie a burky ,moji chlapi išli polievat a ja tu sama vegetím 🙂 mna zatial nepolial nikto u nas sa tehulky nechodia polievat 😉

bleelka
13. apr 2009

ahojte, ja som dostala poriadku davku od ministrantov pred kostolom... liali baba nebabka 😀 tak som sa nasmiala... manzel ma rychlo poslal pod teplu sprchu a pod perinu nech sa vyhrejem a neochoriem... ale bola sranda 😀