• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
ahoj mimi,
jedinu dietu aku som drzala bola delena strava, tak neviem ci si toto myslela :slight_smile:
23. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: 20 tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taaaak moj draacik sa vcera ked som si lahla do postele rozhodol asi hrat futbal - a kedze tak poctivo trenuje :dizzy_face: kopančeky uz su o nieco silnejsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..veru bol taky zivy vecer ze som ani zaspat nemohla /no, isla som spat hned po panelaku, lebo sme absolvovali zas 2 x rozhovor s misou :sweat_smile: )...ale ked je to pre takuto pricinu :dizzy_face: ...takze ak bude takyto aktivny asi si dalsi skop neobjednam ...ked bude takto davat pekne o sebe vediet :dizzy_face: ...ked som si dala ruku na brusko tak ma taaaak do nej asi 5 x kopol ze ...to uz neboli kopanceky ale kopance :sweat_smile: :grinning:

mimi, ta dieta - janis ju spominala ale teraz neviem ci v teme endo alebo buduce tehulky...kazdopadne fakt bola taka ze by som sa ani ja na nu nedala...ale aj ja, ak ti pomoze budem ta nasledovat :wink:

lenoc to tahanie maternice je myslim v poriadku, inak to mohlo byt aj ze ako sa ti drobatko ulozilo a aj ono mohlo nieco tahat...a urcite sa uz coskoro ozve aj s kopancekmi ... :wink: ale ak je to dievcatko, tak vraj tie zacinaju trosku neskorsie s pohybmi :wink:

inak ja mam dnes dovolneku, ze aby som na to neisla az tak zhurta :sunglasses: :grinning:
23. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja chcem chlapceka :frowning2: asi som sibnuta, ale ak je to dievcatko, tak zacnem prispievat do tej temy "ako sa vyrovnat s pohlavim dietata" ci ako sa to vola :frowning2: ...... inac som normalna :sunglasses:
23. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka tak si vymenime? :grinning: ja bych brala holku :grinning:
23. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lenoc to nemyslíš vážne, mne je to napr. úplne fuk čo to bude my sa budeme rovnako tešiť z dievčatka ako aj s chlapčeka len aby bolo zdravučké :dizzy_face:
23. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka nonono, len nech je zdrave, je to jedno co to je :wink:

calibrum mami tiez obsahuje kys. listovu, ale ano, mate pravdu, asi je to kravina, ze z liekov su vacsie babatka :slight_smile:

kocky, este vas bolia prsia, resp. kedy vas prestali boliet?

ja by som aj dala fotky do albumu, ale neviem ich zmensit :frowning2:

inak neviem ci aj vy, ale od laparky mam od pupka hore az po spoj rebier take tahanie ked sa zaklonim, ako keby ma zosili v miernom predklone co asi aj urobili kedze ma operovali na koze... no od tej operacie to citim, predtym som take nemala.... neviete ci to je tym a ci sa to upravi? operovali ma v decembri a odvtedy to mam... pocitujete aj vy po operacii nejake komplikacie?

mimi ahooooj, drz sa a dik za povzbudive slova :wink:

ostatne babulky cafteeee a miminka kopteeee :slight_smile:
23. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby nie ste nahodou v kontakte s lenand? uz sa nam dlho neozvala, tak neviem ci uz aj drobca nema na svete :dizzy_face:
23. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som s nou v kontakte ale moj vnuuutorny hlas mi hovori ze by mohol byt uz drobcek na svete :sweat_smile:
23. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna tiez uz je v nemocke s uzlickom :wink: tak nech sa im dari :dizzy_face:
23. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky a babuliatka :dizzy_face: :dizzy_face:
ako sa vsetky mate? moj futbalista je aktivny co ma velmi velmi tesi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co by nemuselo byt tak aktivne je moj zaludocek :rolling_eyes: Uz by konecne mohol sa umudrit co poviete? :sweat_smile:
24. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny slnecny den kocky :slight_smile:
ako sa mate?
pinky - ja neviem, co ten tvoj zaludocek furt vymysla :slight_smile: uz by mohol byt naozaj kludny :slight_smile: VED UZ SI V POLOVICKE! jeeeeej, to je krasne :dizzy_face: No a samozrejme, niekto ti je v patach :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
babo este nekope, teda, uz by mohlo. Resp. uz sa mi zdalo, ze sem tam si kopne, ale naozaj neviem, ci babo, ci creva... :sweat_smile: asi si budem istejsia, ked kopne poriadne.
Ozaj, uz som pribrala druhe kilecko :dizzy_face: tak si ho strazim ako oko v hlave :slight_smile: A dnes idem k tete zubarke :confused: :confused: :confused: bojim, bojim, bojim.... sice idem len pre plombu... ale ked ja mam z nej strach, ked si nasadi ten nahubok a ja sedim v tom kresle :grinning: :grinning:
idem rychlo nieco zjest, lebo potom nevydrzim.
Papapapa zatial
24. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka no ako bolo u tety zubarky? :wink: ja by som tam veru nechcela ist aj ked asi budem musiet ze? :confused:
aaaa aaaano niekto sa ma tu snazi dobehnut s tyzdnami :sunglasses: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak to je na zaciatku tie kopanceky take ze ozaj nevies co to je ...takze myslim ze u teba je uz to tiez babulko...moje uz teraz tak kope ze sa to neda pomylit :dizzy_face:
24. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som fnuk :grinning:
no veru pinky - budes musiet :grinning:
no kocky, vsak mi robila tie dve plomby - jednu som mala zlomenu a zub zdravy, druha bola dobra plomba, ale pod nou kaz a to mam tak na boku zuba a musela trosku vrtnut aj do toho vedla. Cize lekarsky povedane mi akoze robila tri zuby :angry: No a ked ste taki bojkovia ako ja a nejdete tri roky k zubarovi, tak tam nechate 40 eur... dost, co? :sweat_smile: tak mi treba, uz budem chodit poriadne :slight_smile:
a nemoze ma kopat do mechura? :grinning: :grinning: lebo sa mi to stalo viackrat, ze normalne stojim /ako dnes v rade v hyper-mar/ a zrazu len ako keby mi noz vrazili do mechura... baby, som myslela,ze ma vystre... to bolo bozie utrpenie vystat radu a zaplatit, teraz nemas kde nechat kosik s nakupom a na wc-ka sa zobrat neda, bezat do auta, vylozit nakup, bezat naspat na wc... :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a toto mi robi aj vecer, ked sa konecne ulozim do postele, aj hocikedy.... boze, este pol hodku nemozem jest.. sice som sa rano najedla, ale moj hladosko si pyta spagety :dizzy_face:
a ozaj - bola som v robote a tri kocky mi povedali, ze to bude dievcatko a tri kocky, ze chlapcek - tak a mozem si vybrat :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
remiza :grinning: mne kolegyna pri obede dnes hovorila ze si mysli ze budem mat dievcatko...no tak ja neviem :grinning: :grinning:

mna obcas kopne aj do mechura tak ze skoro crknem ... :grinning: Ale taka bolest ako piuses ma dnes rano chytila cestou z vlaku do robotky - uf ani kracat som nemohla :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom to preslo :sunglasses:

zubar? no minuly september som bola asi po 5 rokoch a nenasiel mi chvalabohu ziadny kaz, tak dufam ze ani teraz nenajde :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

mna chyta panika lebo ako tu sedim tak sa mi rifle ta pevna cast zarezava do bruska a celkom to tlaci a boli tak kadejako menim polohy uz som aj volala mame domov :grinning: ci si ho tym nemozem pridusit alebo co :fearful: a domkov dnes pridem az okolo 20.00...co myslite? :confused:
24. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako je to s pobolievaním v podbrušku?

ja cítim každý deň, aj pobolievanie aj také citlivejšie ale nie stále len občas, a občas pichne ked dlho napr. sedím a potom vstanem ale aj to pichnutie aj to pobolievanie je znesitelné, nie je to žiaden extrem ani sa bolesť nestupňuje, je to ok?
24. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - obavam sa, ze to co opisujes, preziva kazda.. ja uz sa ani nestresujem, niekedy citim take pichanie v maternici, jak keby babo hralo futbal s tymi myomami, co mam :grinning:... tahanie citim stale, aj krce - ale tie len raz za tyzden.... a tak :slight_smile:
pinky - asi nepridusis, lebo vsak babo reaguje na dotyk a tlak a ked ho niekde nieco tlaci, tak sa vie posunut a otocit... ci nie?
24. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: juuuuj, este 5 minut a mam hotove spagety s morca-delou, sampinonami a kukuricou a slahnem tam aj trochu nivy... takaaaaa som hladnaaaaaaaaaaaaa, dufam, ze neskoncim opat po mesiaci s popraskanymi cievkami na tvari :grinning: :grinning: :grinning:.... spagety som este nevracala... asi by som si ich mala preventivne zlomit napoly co? :sweat_smile:
24. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka to lamanie spagiet :grinning: :grinning: :grinning:
no dufam aj ja ze to babulko sa prisposobi ved tam snad ma priestor :sweat_smile: ale hrabka do toho pasu asi sa mu nepaci :grinning: :grinning: a inak lenoc este poskaj este len bude hrat maly futbal :sunglasses: :grinning:

miri - to je normalka podla mna uplna, naviac, mame endo a zrasty takze ma tam co tahat, ltacit a boliet...

baby mne padla, lucim sa na dnes...mozno vecer nakuknem...paaaaaaaaaaa a keby nie, pekny vikend vsetkym :dizzy_face:
24. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som napapkane... jejeje, ledva fucim :grinning:
aj ja prajem pekny vikend vsetkyyyym :slight_smile:
24. apr 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky, kedze tu lenand nie je, tak dnes otvaram temu ja :wink: krasny vikendik prajem :slight_smile:
kedy ste zacali brat Calibrum mami? je to id druheho trimestra a ten zacina tusim 13tt+2, takze od 14tt.
Ja som bola vcera u obvodnej a u zubarky a u zubarky som nechala za jednu bielu plombu 14,60 Eur, tak ma skoro vystrelo, no ale keby som mala dat 40 Eur, tak by ma asi porazilo :grinning:
kedy ste povedali v praci, ze ste tehu?
25. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej od druhého trimestra od 14tt, ja som to nepovedala len som šla na PNku vedela to len starostka a bola ticho, v robote sa to ale dozvedeli aj tak ale nie 1.marca ako som šla na PNku ale až 6.apríla
25. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tehulky asi pekne vikendujete ked tu nie je ani noha... ja uz mam 13tt, jupiiiiiii :wink: v stredu poradna, snad bude vsetko ok a potom uz poviem aj v robote, ale asi az v druhom trimestri, teda v 14tt, ale to budem mat dovcu, tak asi az v 15tt... ale to odkladam, co?
26. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tehule, ja vcera bola v aquaparku v turc. tepliciach a nejako ma to zmohlo, bolo tam prilis teplo :sunglasses: ale inak super, kedze ja vodu milujem :dizzy_face:

bleelka...ono je ejdno kedy to povies ale pre zamestnavatela si tehotna vtedy ked to oznamis na papiery a prilozis o tom doklad.../tak je to v ZP/. Len tak mozes ratat s ochranou ktora ti v tehotenstve prislucha...

inak tak som to dnes pocitala...ak lenand nam porodila dracika minuly pondelok ako sa jej to rozbiehalo, a islo malicke na svet cisarksym tak snad zajtra by ich mohli pustit a ak sa trosku zotavi iste sa nam ozve :dizzy_face: som straaasne zvedava :dizzy_face:
26. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tehulky tak ja už nemam tt už mamsvojho anjelika doma narodil sa 20.4.2009 o 21.00 cisarskym rezom a vola sa Filip dnes sme prišli domou a potom ked budem mat viac času tak dam aj fotky a podrobnejšie vas poiformujem čavte zatial
26. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*G*R*A*T*U*L*U*J*E*M* :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejko lenand moc moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samozrejme prajem vela zdravicka, nech malinky vela spinka, dobre papa a maminka nech sa rychlo zotavi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink pekne meno a dakujem potom sa ozvem :slight_smile:
26. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni gratulujeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

titi a ty ako? vsetko ok zatial? :wink:
26. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenand super gratulujem :wink:
26. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem lenand k malému filipkovi a filipkovi ku krásnej rodinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne veľa zdravíčka :slight_smile: a nádherných okamihov zo vzájomnej prístomnosti :wink:

taaaaaaak a pôrody sú odštartované :grinning: :grinning: :grinning: ale samozrejme pekne poporiadku a v pravú chvíľu
príjemný večer žienky :slight_smile:
26. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok