Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

scarlette
23. apr 2009

ahoj mimi,
jedinu dietu aku som drzala bola delena strava, tak neviem ci si toto myslela 🙂

pink_lady
23. apr 2009

ahojte 😵 20 tt 😵 😵 😵hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

taaaak moj draacik sa vcera ked som si lahla do postele rozhodol asi hrat futbal - a kedze tak poctivo trenuje 😵 kopančeky uz su o nieco silnejsie 😵 😵 😵 ..veru bol taky zivy vecer ze som ani zaspat nemohla /no, isla som spat hned po panelaku, lebo sme absolvovali zas 2 x rozhovor s misou 😅 )...ale ked je to pre takuto pricinu 😵 ...takze ak bude takyto aktivny asi si dalsi skop neobjednam ...ked bude takto davat pekne o sebe vediet 😵 ...ked som si dala ruku na brusko tak ma taaaak do nej asi 5 x kopol ze ...to uz neboli kopanceky ale kopance 😅 😀

mimi, ta dieta - janis ju spominala ale teraz neviem ci v teme endo alebo buduce tehulky...kazdopadne fakt bola taka ze by som sa ani ja na nu nedala...ale aj ja, ak ti pomoze budem ta nasledovat 😉

lenoc to tahanie maternice je myslim v poriadku, inak to mohlo byt aj ze ako sa ti drobatko ulozilo a aj ono mohlo nieco tahat...a urcite sa uz coskoro ozve aj s kopancekmi ... 😉 ale ak je to dievcatko, tak vraj tie zacinaju trosku neskorsie s pohybmi 😉

inak ja mam dnes dovolneku, ze aby som na to neisla az tak zhurta 😎 😀

lenocka3
23. apr 2009

ked ja chcem chlapceka ☹ asi som sibnuta, ale ak je to dievcatko, tak zacnem prispievat do tej temy "ako sa vyrovnat s pohlavim dietata" ci ako sa to vola ☹ ...... inac som normalna 😎

pink_lady
23. apr 2009

lenocka tak si vymenime? 😀 ja bych brala holku 😀

mirip
23. apr 2009

ahojte, lenoc to nemyslíš vážne, mne je to napr. úplne fuk čo to bude my sa budeme rovnako tešiť z dievčatka ako aj s chlapčeka len aby bolo zdravučké 😵

bleelka
23. apr 2009

lenocka nonono, len nech je zdrave, je to jedno co to je 😉

calibrum mami tiez obsahuje kys. listovu, ale ano, mate pravdu, asi je to kravina, ze z liekov su vacsie babatka 🙂

kocky, este vas bolia prsia, resp. kedy vas prestali boliet?

ja by som aj dala fotky do albumu, ale neviem ich zmensit ☹

inak neviem ci aj vy, ale od laparky mam od pupka hore az po spoj rebier take tahanie ked sa zaklonim, ako keby ma zosili v miernom predklone co asi aj urobili kedze ma operovali na koze... no od tej operacie to citim, predtym som take nemala.... neviete ci to je tym a ci sa to upravi? operovali ma v decembri a odvtedy to mam... pocitujete aj vy po operacii nejake komplikacie?

mimi ahooooj, drz sa a dik za povzbudive slova 😉

ostatne babulky cafteeee a miminka kopteeee 🙂

scarlette
23. apr 2009

inak baby nie ste nahodou v kontakte s lenand? uz sa nam dlho neozvala, tak neviem ci uz aj drobca nema na svete 😵

pink_lady
23. apr 2009

nie som s nou v kontakte ale moj vnuuutorny hlas mi hovori ze by mohol byt uz drobcek na svete 😅

bleelka
23. apr 2009

podla mna tiez uz je v nemocke s uzlickom 😉 tak nech sa im dari 😵

pink_lady
24. apr 2009

ahojte babulky a babuliatka 😵 😵
ako sa vsetky mate? moj futbalista je aktivny co ma velmi velmi tesi 😵 😵 😵
co by nemuselo byt tak aktivne je moj zaludocek 🙄 Uz by konecne mohol sa umudrit co poviete? 😅

lenocka3
24. apr 2009

krasny slnecny den kocky 🙂
ako sa mate?
pinky - ja neviem, co ten tvoj zaludocek furt vymysla 🙂 uz by mohol byt naozaj kludny 🙂 VED UZ SI V POLOVICKE! jeeeeej, to je krasne 😵 No a samozrejme, niekto ti je v patach 😎 😎 😎
babo este nekope, teda, uz by mohlo. Resp. uz sa mi zdalo, ze sem tam si kopne, ale naozaj neviem, ci babo, ci creva... 😅 asi si budem istejsia, ked kopne poriadne.
Ozaj, uz som pribrala druhe kilecko 😵 tak si ho strazim ako oko v hlave 🙂 A dnes idem k tete zubarke 😕 😕 😕 bojim, bojim, bojim.... sice idem len pre plombu... ale ked ja mam z nej strach, ked si nasadi ten nahubok a ja sedim v tom kresle 😀 😀
idem rychlo nieco zjest, lebo potom nevydrzim.
Papapapa zatial

pink_lady
24. apr 2009

lenocka no ako bolo u tety zubarky? 😉 ja by som tam veru nechcela ist aj ked asi budem musiet ze? 😕
aaaa aaaano niekto sa ma tu snazi dobehnut s tyzdnami 😎 😀 😀 😵 😵 😵
inak to je na zaciatku tie kopanceky take ze ozaj nevies co to je ...takze myslim ze u teba je uz to tiez babulko...moje uz teraz tak kope ze sa to neda pomylit 😵

lenocka3
24. apr 2009

tu som fnuk 😀
no veru pinky - budes musiet 😀
no kocky, vsak mi robila tie dve plomby - jednu som mala zlomenu a zub zdravy, druha bola dobra plomba, ale pod nou kaz a to mam tak na boku zuba a musela trosku vrtnut aj do toho vedla. Cize lekarsky povedane mi akoze robila tri zuby 😠 No a ked ste taki bojkovia ako ja a nejdete tri roky k zubarovi, tak tam nechate 40 eur... dost, co? 😅 tak mi treba, uz budem chodit poriadne 🙂
a nemoze ma kopat do mechura? 😀 😀 lebo sa mi to stalo viackrat, ze normalne stojim /ako dnes v rade v hyper-mar/ a zrazu len ako keby mi noz vrazili do mechura... baby, som myslela,ze ma vystre... to bolo bozie utrpenie vystat radu a zaplatit, teraz nemas kde nechat kosik s nakupom a na wc-ka sa zobrat neda, bezat do auta, vylozit nakup, bezat naspat na wc... 😕 😀 😀 😀 😀 a toto mi robi aj vecer, ked sa konecne ulozim do postele, aj hocikedy.... boze, este pol hodku nemozem jest.. sice som sa rano najedla, ale moj hladosko si pyta spagety 😵
a ozaj - bola som v robote a tri kocky mi povedali, ze to bude dievcatko a tri kocky, ze chlapcek - tak a mozem si vybrat 😀 😀

pink_lady
24. apr 2009

remiza 😀 mne kolegyna pri obede dnes hovorila ze si mysli ze budem mat dievcatko...no tak ja neviem 😀 😀

mna obcas kopne aj do mechura tak ze skoro crknem ... 😀 Ale taka bolest ako piuses ma dnes rano chytila cestou z vlaku do robotky - uf ani kracat som nemohla 😕 😝 ale potom to preslo 😎

zubar? no minuly september som bola asi po 5 rokoch a nenasiel mi chvalabohu ziadny kaz, tak dufam ze ani teraz nenajde 😅 😀 😀 😀

mna chyta panika lebo ako tu sedim tak sa mi rifle ta pevna cast zarezava do bruska a celkom to tlaci a boli tak kadejako menim polohy uz som aj volala mame domov 😀 ci si ho tym nemozem pridusit alebo co 😨 a domkov dnes pridem az okolo 20.00...co myslite? 😕

mirip
24. apr 2009

baby ako je to s pobolievaním v podbrušku?

ja cítim každý deň, aj pobolievanie aj také citlivejšie ale nie stále len občas, a občas pichne ked dlho napr. sedím a potom vstanem ale aj to pichnutie aj to pobolievanie je znesitelné, nie je to žiaden extrem ani sa bolesť nestupňuje, je to ok?

lenocka3
24. apr 2009

miri - obavam sa, ze to co opisujes, preziva kazda.. ja uz sa ani nestresujem, niekedy citim take pichanie v maternici, jak keby babo hralo futbal s tymi myomami, co mam 😀... tahanie citim stale, aj krce - ale tie len raz za tyzden.... a tak 🙂
pinky - asi nepridusis, lebo vsak babo reaguje na dotyk a tlak a ked ho niekde nieco tlaci, tak sa vie posunut a otocit... ci nie?

lenocka3
24. apr 2009

😀 juuuuj, este 5 minut a mam hotove spagety s morca-delou, sampinonami a kukuricou a slahnem tam aj trochu nivy... takaaaaa som hladnaaaaaaaaaaaaa, dufam, ze neskoncim opat po mesiaci s popraskanymi cievkami na tvari 😀 😀 😀.... spagety som este nevracala... asi by som si ich mala preventivne zlomit napoly co? 😅

pink_lady
24. apr 2009

lenocka to lamanie spagiet 😀 😀 😀
no dufam aj ja ze to babulko sa prisposobi ved tam snad ma priestor 😅 ale hrabka do toho pasu asi sa mu nepaci 😀 😀 a inak lenoc este poskaj este len bude hrat maly futbal 😎 😀

miri - to je normalka podla mna uplna, naviac, mame endo a zrasty takze ma tam co tahat, ltacit a boliet...

baby mne padla, lucim sa na dnes...mozno vecer nakuknem...paaaaaaaaaaa a keby nie, pekny vikend vsetkym 😵

lenocka3
24. apr 2009

tak som napapkane... jejeje, ledva fucim 😀
aj ja prajem pekny vikend vsetkyyyym 🙂

bleelka
25. apr 2009

cafte kocky, kedze tu lenand nie je, tak dnes otvaram temu ja 😉 krasny vikendik prajem 🙂
kedy ste zacali brat Calibrum mami? je to id druheho trimestra a ten zacina tusim 13tt+2, takze od 14tt.
Ja som bola vcera u obvodnej a u zubarky a u zubarky som nechala za jednu bielu plombu 14,60 Eur, tak ma skoro vystrelo, no ale keby som mala dat 40 Eur, tak by ma asi porazilo 😀
kedy ste povedali v praci, ze ste tehu?

mirip
25. apr 2009

hej od druhého trimestra od 14tt, ja som to nepovedala len som šla na PNku vedela to len starostka a bola ticho, v robote sa to ale dozvedeli aj tak ale nie 1.marca ako som šla na PNku ale až 6.apríla

bleelka
26. apr 2009

juj tehulky asi pekne vikendujete ked tu nie je ani noha... ja uz mam 13tt, jupiiiiiii 😉 v stredu poradna, snad bude vsetko ok a potom uz poviem aj v robote, ale asi az v druhom trimestri, teda v 14tt, ale to budem mat dovcu, tak asi az v 15tt... ale to odkladam, co?

pink_lady
26. apr 2009

caute tehule, ja vcera bola v aquaparku v turc. tepliciach a nejako ma to zmohlo, bolo tam prilis teplo 😎 ale inak super, kedze ja vodu milujem 😵

bleelka...ono je ejdno kedy to povies ale pre zamestnavatela si tehotna vtedy ked to oznamis na papiery a prilozis o tom doklad.../tak je to v ZP/. Len tak mozes ratat s ochranou ktora ti v tehotenstve prislucha...

inak tak som to dnes pocitala...ak lenand nam porodila dracika minuly pondelok ako sa jej to rozbiehalo, a islo malicke na svet cisarksym tak snad zajtra by ich mohli pustit a ak sa trosku zotavi iste sa nam ozve 😵 som straaasne zvedava 😵

lenand
26. apr 2009

čavte tehulky tak ja už nemam tt už mamsvojho anjelika doma narodil sa 20.4.2009 o 21.00 cisarskym rezom a vola sa Filip dnes sme prišli domou a potom ked budem mat viac času tak dam aj fotky a podrobnejšie vas poiformujem čavte zatial

tittika
26. apr 2009

*G*R*A*T*U*L*U*J*E*M* 😵 😵 😵

pink_lady
26. apr 2009

jejko lenand moc moc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a samozrejme prajem vela zdravicka, nech malinky vela spinka, dobre papa a maminka nech sa rychlo zotavi 😉 😵 😵 😵 😵

lenand
26. apr 2009

pink pekne meno a dakujem potom sa ozvem 🙂

scarlette
26. apr 2009

leni gratulujeeeeeem 😵 😵 😵

titi a ty ako? vsetko ok zatial? 😉

mirip
26. apr 2009

ahoj lenand super gratulujem 😉

ellianka
26. apr 2009

gratulujem lenand k malému filipkovi a filipkovi ku krásnej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
hlavne veľa zdravíčka 🙂 a nádherných okamihov zo vzájomnej prístomnosti 😉

taaaaaaak a pôrody sú odštartované 😀 😀 😀 ale samozrejme pekne poporiadku a v pravú chvíľu
príjemný večer žienky 🙂