Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
29. apr 2009

ahojte 😉
babky moje kde ste vsetky? 😨 ako sa mate?
lenocka co zrasty?

bleelka...ta kostrc je normalna vec v tehu pomozu ti na to cviky, alebo aj obycajne hompalanie na fit lopte, a na masaz mozes len ju musi robit odbornik a tiez mozes ist do tepleho kupela...ale len ta do 35 stupnov, vraj 37 je este OK ale 38 uz je vela...

co sa tyka tyzdna ...nemusela si vobec otehotniet skor na obr z uzv je vzdy napisane napr. 12+0 +/-7-10 dni...

fotky zmensis jednoducho, otvor si ich v programe Microsoft Office Picture Manager /je sucastou office--baliku a tam si das upravit obrazky a kliknes na zmenu velkosti .. 😉

mne je furt dost na nic, aj ked o nieco lepsie a naviac sa mi jeden neprijemnus stary kolega ktory nemoze prezriet ze ho zhodili z vyssieho miesta rozhodol zneprijemnovat tyzdne do materskej ... 😖

bleelka
29. apr 2009

pinky, dakujem moc za vsetky rady, sikulka 😉 dikes

lenand
30. apr 2009

ahojte dnes mam trošku čas lebo oliverkovy je už lepšie a išiel k mojim rodičom včera sme boli aj vonku s malim i ked u nas sa do krstin nechodí ale krstiny mame až 9.5tak nebudem dovtedy doma oliverko chcel ist do piesku tak sme dali filipka do kočiarika a išli sme
filipko je zlatučky papka aspinka 🙂 mliečka mam dost tak je spokojní 🙂
porod prebehol rychlo prišla som na prijem tak mi povedali že mi odyšla hlienova zatka ale kontrakcie ešte niesu ale už tam ostanem a kým sestrička povypisovala papiere napojili ma na ctg tak začali kontrakcie každych 7min a potom každych 5min ale som sa vobec neotvarala iba na 1,5prsta a ked mi dali klistyr tak to dostalo rychli spad kontrakcie už boli riadne aj tlaky začinali ale otvorena som bola len na 3prsty a viac nič tak sme išli na sekciu o 20.30 a som rada že to už mam zasebou a filipka pri sebe aj vam tt pekne pribudaju tak sa postupne pridate ku mne a nebudete tehulky ale maminy 😵

lenand
30. apr 2009

tehulky kde ste dnes 🙂

scarlette
30. apr 2009

leni tuuuuu 😉

pink_lady
30. apr 2009

ahojte 😉
lenand 😵 😵 😵 ked je slniecko a teplucko treba ist von 😉 😵
inak lenand ozaj je cisarsky taky "strasny" ako o nom hovorila cobejova v na streche? 😨 😕

ja som happy ze je vikend 😎 😀 a este taaaky predlzeny 😅 je mi uz zas o cosi lepsie tak dufam ze cez vikend sa to uplne da do poriadku 😉
malickymal vcera pauzu - asi odfukoval, az som sa trochu bala co je snim ale potom asi od pol tretej rana az do nejakej druhej bol aktivny nonstop 😵

mirip
30. apr 2009

ahojte tak mám ten fonendoskop, a momentálne počujem velké h.................... hádam neskor ale ak nie tak blbá investícia

pink_lady
1. máj 2009

ahojte babulky, co je svami? 😕 dufam ze sa vsetky mate ok a uzivate si volna 😉

tittika
1. máj 2009

ahojte tehulky 😉

miri ze vraj na fonendoskop treba mat dobru zrucnost a prax....

pink_lady
2. máj 2009

tittika a ty ako? 😉

tittika
2. máj 2009

pinki som po kyrete 😢v stredu... zamklnuty potrat 😔

tittika
2. máj 2009

zamlknuty*

pink_lady
2. máj 2009

ach jaj to mi je luto 😢 ☹ ale nemboj, podarilo sa raz, podari sa 2. krat, a verim ze to uz dotiahnete do uspesneho konca 😉

tittika
2. máj 2009

verim 😉 doktorke som pred operaciou hovorila ze 3 zakrok uz len porod 😀 ona ze slubuje, no keby to stacilo ☹ ale verim tomu ze bude vsetko ok 😎

bleelka
2. máj 2009

titti, to je mi luto... ja som stale verila... ☹

inak baby, ja som vcera bola nemozna... hrozne unavena, dokonca som si poobede aj zdriemla....

dnes som vyupratovala svoju izbu u rodicov a vytriedila aj papiere a hluposti co som skladovala od zakladnej a strednej skoly, tak dufam, ze mi ta mierna namaha neuskodi... uz idem len oddychovat.... chcela som ist von na prvosienky, ale kym som doupratovala, tak sa zatiahlo a ochladilo a je uz von kosa....

zajtra sa chcem stretnut s kamoskou a ist zbierat tie prvosienky, tak uvidime co z toho mi vyjde...

ako sa inak mate?

slavka30
4. máj 2009

ahojte mile tehulky .....uz som tu raz bola ale to som netusila vobec ze som tehotna viem ake to je tazke s touto chorobou otehotniet ale po dvoch operaciach aj mne chvala bohu sa to podarilo a som naozaj stastna nielen ja ale aj ocino ...dufam ze sa to zdrave narodi a bude vsetko v poriadku ...... 🙂 Prajem Vam pekny den

bleelka
4. máj 2009

jeeeejo slavka, srdecne blahozelaaaam, v kolkom tt si? zelam bezproblemove tehotenstvo 😵

baby ja uz mam velke bruchoooo, to bude sok ked sa vratim z dovo, to budem musiet ihned povedat, zavolat si manazerku na pokec, lebo uz to neukryjem 😀

lenand
5. máj 2009

ahoj kočky kde ste všetky my sme mali včera perny den s filipkom rano sme sa boli očkovat v nemocnici do ručky a potom ešte poradnu u detskej lekarky tam nas važili tak ked sa narodil mal 3410g a včera už 3860g tak sme poriadne pribrali zachvilku už bude riadny chlapisko 😀 ešte stale mam doma aj oliverka lebo akosi sa nemože dostat s tej choroby tak to mam pestre už bolo dobre a začal zase soplit ☹ ale mali je zlatučky vetšinou spinka tak sa to da i ked večer už vie aj poriadne plakat asi ho boli bruško tak davame kvapky a v sobotu ma filipko velky den bude sa krstit 😵

pink_lady
5. máj 2009

ahojte
lenand tak vy ste uz ozaj velky 😉 😵 a oliverko je chory iste len preto ze chce byt doma s bracekom a pomahat maminke, nie? 😅 😀 ale nie mrzi ma ze je chory iste sa ale rychlo vylieci 😉
super ze mate tak rychlo krstiny, mne sa zda ze tuto to trva trochu dlhsie pokial ...aj ked kedysi to byvalo vraj tak ze babo hned ked sa doma narodilo tak ho ihned brali pokrstit 😎

my sa mame tak vseliako; uz par dni ma boli dost vajecnik ako keby som mala ovulku proste taka ista bolest, nehovorim o zrastoch ale tak co patri to k tomu asi ...stale strasne kaslem a mam nadchu, ale doktor vravi ze to alergia a ze musim vydrzat 😖 len ma mrzi ze ked mam zachvaty tak potom citim ze malinke to asi vzdy zobudi lebo po kazdom takom zachvate dost citit ako sa mrvi, a kedze tie zachvaty kaslu sa daju ratat na desiatky za den/noc tak sa chudiatenko moje majunke ani nevyspi....davam si na noc stoptussin lebo inak by sme nespali obaja 😒

slavka gratulujem ze sa to podarilo 😵

bleelka...ono nem nic iste ze si to vsimnu, ja som na konci 5 . mesiaca brucho uz ozaj mam dost velke a v stvrtok mi nezainteresovana kolegyna zacala cosi pliest ze mam nabeh na obezitu ale ze nech si z zoho nic nerobim ze ved aj jej sestra je obezna a ze s tyms a proste neda nic robit ked ma clovek k tomu dispoziciu 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa od smeichu skoro po... 😀 😀 😀 mali ste vidiet ten jej vyraz ked som jej povedala ze vies tato moja obezita pride na svet koncom leta 😀 😀 😀 😀

lenocka3
5. máj 2009

pinkyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to si jej to este zarymovala 😀 no ja umrem 😀 ty obezitka 😀 😀
ja akurat pozeram dupacky a capacky a podobne na webe..., niektore obchody su take drahe, az mi oci zachadzaju, babo zacalo kopat ako o zivot prave, tak dufam, ze to nie pre to, ze sa mu nieco lubi, ale ze suhlasi s maminou a kruti hlavickou nad tymi cenami 😀
prisiel tatik,ideme ho nakrmit, papa zaital

pink_lady
5. máj 2009

babulky kuk moje brusko v albumiku co mi vyhuplo len toť... 😅

pink_lady
5. máj 2009

jeeej lenocka caaaaaf 😀 vidis ze som rymovala ma ani nenapadlo 😀 no moje chudatenko tiez so mnou kruti hlavickou ked pozerame tie ceny 😕 ja uz pomalinky ked vidim daco v aakcii kupujem ako tie dupacky v piatok v tescu 😵

bleelka
5. máj 2009

jeeeej pinky, krasne brusko 🙂 tak to nerozumiem ze to kolegyni nedoplo, ved toto je jasne tehu brusko 😀

kedy sa ja dostanem k tomu aby som sem hodila fotky zo sona a brusko... no hrozna som...

kocky, kocik ste uz vybrali?
a este ked ste oznamovali v praci, davali ste to pisomne ci ustne?

ellianka
5. máj 2009

ahojte žienky 🙂
lenand, krásne rastiete 😵 🙂
veru to počasie na zdraví nepridá a keď sa poriadne oteplí, určite všetky sople filipka prestanú trápiť 😉

slavka 😵 gratulujem a držím palce nech sa vám obom krásne darí

pinky 😀 😀 😀 moja bujná fantázia si hneď predstavila výraz tej kolegyne po dozvedení sa pravého dôvodu tvojej "obezitky" a chcelo by to fotooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a to tvoje bruško je náááááááááádherne tehulkovské 😵

lenočka a dráčik 😵

bleelka, oznámenie treba dať určite písomne 😉 a nad kočíkom si tu lámeme hlavu ale nič sme zatiaľ nevyhútali, každý nám radí niečo iné...však to poznáš 100ľudí - 100chutí 😀

ellianka
5. máj 2009

jeeeeeeej lenand, prepáč, akosi sa mi to s tými menami poplietlo 😅 musím to rýchlo napraviť
filipka nech soplíky obchádzajú z diaľky a oliverka nech už netrápia 🙂
dúfam, že mi bude odpustené 😀

ellianka
5. máj 2009

a ešte som zabudla, babuľky mrk mi do pasu 😀 😉
tešííííííííííííííme sa 😵 😵 😵

lenocka3
5. máj 2009

jeeeeeee Elliiiiii caka chlapceka 😀 tak tu je ina nadielka chlapcekov 😀 😀 😀
som zvedava, co sa ja dozviem 14-teho.... 😅 😅 lebo dnes sme este skocili do hyperu a tam bolo tolko veciciek, ze som kupila len jedny zelene rukavicky.... 😀 baby, a ako budeme babatka obliekat? 😅 ja nikdy neviem, ze co by som kupila, ci aj kratky rukav na bodycku, ci nie..., a ake ponozticky, a pod dupacky sa nedavaju nejake pancusky? 😲 nebude babatku zima? a aku velkost? radsej by som tu 62, lebo ze 56 je dost male. Ale co ked bude babo male po mne? 😅 😀 to mu ta 56 bude dobra aj za rok 😀 a pocuvam mudre rady, ako nemam vela kupovat, ale bojim sa, aby mi babatko nechodilo s holou ritkou 😀 😀 /mame doma len dvoje supravicky a jeden spaci vak, jasne, ze mu dokupime 😉/ A kociiik? Uf.... dnes som sa snazila vygooglit, aky je najlepsi, ale asi to bude ten, co Elli spominala.....
a to neratam postielku atd atd 😀 😀

bleelka
5. máj 2009

elli, blahozelaaaaam 🙂

kocky a co treba napisat do toho oznamenia zamestnavatelovi? akym stylom to napsiat? mne to pride take divne... hodte sem pls nejaky text, dik moc 🙂

pink_lady
6. máj 2009

dobre ranko 😉 takze dalsi chlapcek? Elli gratulujeeeeem 😵 😵 😵
Lenocka jasne ze nadielka chlapcov, ved treba vymenit hokejistov, nie? 😅 😀
lenocka vraj 56 sa neoplati vela veci kupovat, aj mne to stale tlcu do hlavy 😀 ale ked to je take chutnucke 😅 😀 😀 vraj ze oplati sa az tak od 74...ale vazne co ak sa narodi malunke alebo nebodaj predcasne? 😨

bleelka par stran dozadu sme o tom pisali, alebo si skus vygooglit, o.i. je to aj v zakonniku prace...tak staci ked si vygooglis ten ...je to myslim v paragrafe 40...

mirip
6. máj 2009

super elli gratulujem aj ja 🙂
blelka ja ti to hodím link na prné tlačivo, dá sa aj stiahnuť a vytlačiť len doplníš údaje