Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

mirip
6. máj 2009

tu je tem link na oznámenie zamestnávatelovi že si tehotná
http://www.alinka.sk/c/ako-oznamit-zamestnavate...

a klikni na text , je napísaný modrým oznamenie.doc

katrin21
6. máj 2009

pinky... a ta kolegyna je mechom udreta??? ved na tebe vidno, ze je to tehu brusko a nie pneumatika...ona este asi nevidela tehotnu zenu... šiši 😀

monika3
autor
6. máj 2009

ahojteee 🙂 🙂 🙂 🙂

Lenand jej Filipko je chutnucky 😉 a pekne vam rastie urcite sa vytesujte..., a ty si sa uz ako tam po tom cisaraku zotavila
a Eli tak chlapcek, sa tesim s tebou.... to bude riadna partia chalanov 😀 A to 4D bolo super?
Lenocka tak cakame najblizsie na tvoje info
😉 a potom miri, bleela, scarlet...a pink a u vas tiez urcite chlapcek?

a veru musime si zase pofotit nase bruska a popridavat foto 😉
ja som si uz zacala spisovat veci co treba pokupit...zistila som ze nic nemame 😨 tak nakupna horucka moze pomaly zacat 😉

slavka30
6. máj 2009

zienky dakujem Vam pekne za to ze sa tesite spolu so mnou...Este raz dakujem

pink_lady
7. máj 2009

ahojte bambulky a bambuliatka 😵
ako sa dnes mate? 😵 ja sa s opuchnutymi rukami a nohami 😅 vytesujem ze uz je posledny den pracovneho tyzdna 😅 😀 😎
monika doki mi povedal ze to nemam brat na 100% ale kamoska co chodi tiez k nemu mi hovorila ze jej az do porodu trvdil ze "zda sa mi..." "neberte to na 100%..." a bolo co sa mu "zdalo" 😅
babulky frcim na obeeeed 😎

mirip
7. máj 2009

Ahoj,tak som volala dnes k doktorovi, výsledky tripple testov mi neprišli ani včera ani dnes, je to na nervy, mám skúsiť volať v pondelok 😢 😢 😢 určite to neveští nič dobré ked neprišli ešte 😢 😢 😢

katrin21
7. máj 2009

pinky: aj pri mojej dcere nebolo vidiet pohlavie.. ale vraj asi baba, ale ze nevidi dobre... ze nevie....a bola baba.. ale ja som stale myslela, ze bude chalan, hoci baba ma potesila viacej 🙂

mirip: ale prosim ta, jednoducho su pomalý, to je cele.. nic ine.. 🙂 klidek

bleelka
7. máj 2009

mirip, pinky vdaka za info, tak ja pre istotu dam aj to pisomne...

mirip a to su co za testy? este som si to nenastudovala.... ale jasne, ze to dobre dopadne, len nestresuj a neprivolavaj si zle, oki? ;)

bleelka
10. máj 2009

kocky no kde ste vsetky?

kedy ste zacali citit prve pohyby a ake pocity to boli? citili ste to len tak alebo az ked ste prilozili ruku na brusko?

pekny dnik prajem 🙂

pink_lady
10. máj 2009

cawte tehulky chcem sa vas spytat na nazor...dnes sa mi podarilo tak "pekne" spadnut - proste isla som si u znamych sadnut na stolicku ta sa nejak prevratila a ja dopadla na "zadnu cast" tela...ta rebra mi dost nechutne do niecoho v bruchu zaboleli, potom ma pobolievalo trosku brusko ale mam pocit ze maly sa hybe....nekrvacam ani nic...myslite ze taky pad moze babatku ublizit? alebo ze keby mu nieco sa stalo ze by som krvacala /myslim ze babatku nic, skor nieco s placentoou.../ myslite ze mam zavolat dokimu alebo vydrzat do stvrtku do poradne? 😕 nechcem zas zbytocne plasit ale dost mi to vrta v hlave 😕 😨

lenocka3
11. máj 2009

Pinky caf - no teda... ja neviem, ak sa hybe, tak hadam je to OK. A nechces aspon zavolat lekarovi? Ze co na to povie...

bleelka
11. máj 2009

pinky, mna poznas, ja stresujem stale, ja by som bud zavolala alebo isla k dokimu, predsa len mohla by sa placenta odtrhnut alebo tak nejak, ale podla mna je vsetko ok, ale istotu by som mat chcela.... drzim palce, bude to v pohode 🙂

katrin21
11. máj 2009

pinky: ak sa babo hybe tak je to OK... este je male a chranene okolim...a ani pre maternicu to este nie je taka zataz, ako keby si spadla napr. v 7 mesiaci.. to uz ma babo inu vahu.,.. 😉 ale ked chces, zavolaj dokymu, co ti povie...

pink_lady
11. máj 2009

no ujko dr ma vypnuty telefonik, asi spinka po nocnej 😎 😀 ale citala som ze babo sa moze hybat, problem moze pri pade nastat s placentou, ze sa narazom s nou nieco stane...babo ze je viac chrane ako placenta...tak ak sa mu nedovolam rozmyslam ze pojdem dnes poobede k dokimu, ved 3 dni skor do poradne nie je az taky rozdiel, a budem kludnejsia ...lebo najblizsie by som ohla ist az vo svrtok poobede a to sa mi zda celkom dlhaaa doba

lenocka3
11. máj 2009

pinky a kde mas fotku? 😎 no, tri dni hore dole - to je v pohode, to prezije 😉

pink_lady
11. máj 2009

kto prezije- babo ci doki? 😀

bleelka
11. máj 2009

pinky, radsej chod, budes kludnejsia, drzim palce

monika3
autor
11. máj 2009

ahojcek prajem pekny tyzden,

pinky viem si predstavit ze si sa zlakla ale myslim si ze to bude ok a jasne kontrolou nic nepokazis a budes kludnejsia, bude to dobre 😉

bleelka ja som zacala citit pohyby az koncom 2Ott a to som si musela najprv prilozit ruku na brusko...teraz sa ozyva hocikedy...a vzdy ked si prilozim ruku tak sa mi pekne ozve, niekedy kopka teeeeeda dost silno...
a baby mam pocit ze som mala predvcerom taku niaku kontrakciu, ale ta vraj moze byt je to nebolestive a v tomto tyzdni sa mozu uz vyskytnut, ale poviem Vam bol to teda riadny tlak, tak stiahnutie maternice ...

vonku je pekne tehule tak si to uzite na slniecku 🙂 🙂 🙂

bleelka
11. máj 2009

jeeej moni, ty uz mas krasny 28tt, nadhera 🙂

lenand
11. máj 2009

čavte kočky ja velmi nestiham chodit na pc ale mame sa dobre mali je zlatučky už sme mali aj krstiny potom hodim nove fotky ale musim kupit nove baterky do fotaka lebo sa uplne vybil vonku je super teplučko tak chodime vonku 🙂
pink určite zavolaj dokymu a potom daj vediet ako si dopadla
a vam ako pekne pribudaju tt sa tešim z vami zachvílku aj vy budete mat dračikou pri sebe 😵

lenand
12. máj 2009

tehulky kde ste pridala som neake nove fotky 🙂
pink ako si dopadla u dokyho

tittika
12. máj 2009

Lenand 😵 kraaasne deturence 😵 😵 😵 chrobacik malicky, jeden krajsi ako druhy 😵zlaticka 😵

aj Miri caka na vysledky 🙂 sledujem Vas babulky moje tehulkate 😉 drzim Vam palceky 🙂 mne sa akosi rozbieha menzes ak je to menzes takto skoro po kyrete(dnes 14ty den) 😖 ale ked je to ono tak to je super 😀 cim skor tym lepsie 😅 len tak dalej a potom supsup snazilkovat 😀

scarlette
12. máj 2009

ahojte,
titika moze to byt aj menzes, ja som po kyrete dostala cca o dva tyzdne a pravdu povediac som bola sokovana nakolko lekarka vravela ze klasika o mesiac... 😅

pink ako si dopadla u dokiho?

miri vysledky uz dosli?

my sme sa dnes vratili z "predlzeneho vikendu" na vychodnom slovensku, bolo super a aj sme si oddychli aj ked sme stale nieco robili 😀 zajtra idem na sono tak sa neviem dockat..

pink_lady
12. máj 2009

ahojte 🙂

no, u dokiho trosku cudne 😎 lebo sice palpacne v poriadku a...robil mi ultrazvuk akoze vraj vyzera byt ok a tak...no ale...doma kukam dostala som fotku cudzieho babatka, ktore ma len 42 mm, ma sa narodit 1.12....takze asi si omylom spustil nejaky zaznam ...nechapem...nechapem...a ma kvetinkovu hlavicku...som z toho trosku mimo, snad to nie je nejake zakrpatene dvojca? 😕 😅

pink_lady
12. máj 2009

ale urcite je to fotka z ultrazvuku co pozeral ked mi akoze po brusku tou vecou chodil...lebo este hovoril ci chcem fotku lebo ze bude taka ..."zvlaaaastna"...ako fatk je lebo ta hlavicka vyzera ako kvetinka .... 😲

lenocka3
13. máj 2009

Ahojteee 🙂
Pinkyy - inak, co je kvetinkova hlavicka? 😀 😀 To som este nepocula - daj do albumu, ze "takmer moje dieta" 😀

lenocka3
13. máj 2009

a kocky... do 19tt som pribrala len dve kila. A teraz som sa vazila a za posledne dva tyzdne su to dve kila - nie je to moc? ☹ ja neviem, kde som ich zobrala /teda asi aj viem: koko, bounty, kit-kat, deli - ja sladke nelubim 😀/ nezdrbe ma doki? od kedy sa to ma pribrat ze pol kila za tyzden? Panabeka, dufam, ze ja nebudem ze kilo za tyzden... ☹

lenocka3
13. máj 2009

A to nevadi kocky, ze tu nie ste. Ja si tu pokecam sama so sebou 😀 😀 😀 Sa slnite co? 😎

lenand
13. máj 2009

ahoj lenocka ja som nakukla si myslim že nebude kričat mne moj doky povedal šak ste dvaja tak musiš priberat
nas boli bruško tak sa nosime na ručkach moj zlatučky

mishelines
14. máj 2009

Baby ahojte sorry, že vám tu vstupujem ale baby z endometriózy mi vás poradili chcem sa opýtať ako vás liečili z endo aby ste oteho totižto mne ju potvrdili a tak neviem akú liečby mám chcieť a aká je jej úspešnosť už rok a pol sa snažíme oteho tak chcem ovocie nášho snaženia ďakujem veľmi pekne

Príjemny tehu a krááásne babenka