• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
na pohyby v 15 tt je este zavcasu :wink: vydrz 3-4 tyzdne a nebudes moct niekedy ani zaspat co bude mat babo diskoteku :grinning:
16. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink ja som mala uz ked mali tie dve hodky po vypiti toho sajrajtu uplynut nachystanu v kabelke bagetku a hned ako som vysla z ambulancie tak som ju vyslovene "zrala" :slight_smile:

no co sa tyka pohybov tak ja som uz nieco zacala pocitovat, ale creva to neboli, len rozdiel je v tom ze u nas su zabyvani dvaja susnici tak to preto tak skoro :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: caute, a uz ste boli s babatkom v kine? :grinning: my vcera vecer. Cely den spinka a vecer po deviatej nastane cas C :dizzy_face:. Kino hucalo, babo si robilo diskoteku. Najhorsie, ze desat minut pred koncom naslo mechur.. a asi sa mu to straaaaasne lubilo, lebo konecne po dva a pol hodine rozuzlenie filmu a ja slzy v ociach, co sa mi dalo tak curat :grinning: :grinning: A si myslite, ze ked sme prisli domov, tak zaspinkalo? :sunglasses: No urcite, vyvadzalo este viac. Dnes je zase cely den ticho a zase vecer bude vystrajat :slight_smile:
16. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ja mam v plane si vziat aj kavu do termosky a kopu jedla ze ked to skonciiiii aby som to mohla do seba supnut :grinning: tie pohyby su v 17 tt uz pri dvojickach normalne :wink:

lenocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moj mechur zaujal moje babulko v stvrtok na porade velkej :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik pinky a pohyby je citit bez prilozenia ruky na maternicu, teda samovolne? lebo ja to citim len po prilozeni ruky, ale asi to este nie je ono, neviem...
17. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: moje kope len tak, ked prilozim ruku, mozem cakat aj tri hodiny ani sa nepohne. Asi sa boji :grinning: a ked dam ruky prec, tak hned zacne. Napr. manzela koplo len raz, aj to bola nahoda, ze prave vtedy koplo. Inak teda po prilozeni ruky je nejake pokojne :sunglasses:
Bleelka, ono je 16tt - naozaj veeeelmi skoro.....
17. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ...nuz co ked sa nas tie deti boja :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mne tento tyzden raz vystrajal aj ked som dala ruku inokedy vzdy po prilozeni ruky zazracne stichne :sweat_smile:

bleelka to budes citit samovolne...trpezlivost :wink:
17. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, tak ja si teda pockam, no moc sa na to tesim, tak uz nech to je :dizzy_face:
17. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kočky kde ste všetky? :sweat_smile:
my posedavame v robote a neskutocne sa mi chce spat...nohy mam navrete, aj ruky, a zas ma boli hrdlo...aj uvazujem ze by som ostala zas nejaky cas doma...ale zas uz mi vela nechyba do konca ...nejakých 5 týždnov a mozem cerpat dovolenku

ozaj holky co ste uz boli na OGTT tak co si tam treba priniest? /okrem jedla "na potom" :grinning:
18. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink u nas netrebalo nic, po odbere krvi z prsta prvy krat som si sla kupit ten sladky sajrajt do lekarne a vratila som sa o dve hodiny kedy zobrali z prstu krvicku opat :slight_smile:
18. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kocky, trosku nestiham. Vcera som bola na kontrole a tiez mi dala balik s glukozou. Aj mi vysvetlila co a ako a aj mi dala papierik, ze kde to je napisane. A ze rano mam vypit ten sajrajt/ale sa ten nazov ujal :grinning:/ a potom o dve hodky ist dat pichnut do prsta. Ale o tom, ze pred vypitim tiez dat pichnut do prsta nikde ani slovo.... :sweat_smile:
19. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky ako sa mate u nas teraz prší tak sme doma a mali spinka v postielke tak som nakukla inač sa mame fajn zajtra nas čaka poradna tak som zvedava kolko pribral lebo vkuse chce len papkat ten moj chrustik :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som si aj ja kupila taku krabicku s glukozou a uz sa veeeeeelmi "tesim" na sajrajt...lenocka to treba urcite aj predtym lebo to sa porovnava hodnota glukozy nalacno a potom po poziti a akoze vytraveni...
lenand krasne ze papka aspon bude z neho silny chlap :dizzy_face:
a my uz kopeme silnejsie, a niekedy ma chyta depka ci sa budem vediet o to baulko postarat :fearful: :grinning:
19. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, :slight_smile:
tak vela "stastia" na glukozovy test..
a ja uz mam vysledky AFP, su negativne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette, super, tesim sa s tebou :slight_smile:
o co je vlastne to AFP, co sa tym zistuje?

ja som sa akurat vratila od dokiho, drobec sa mrvil, parada :dizzy_face: ma 10 cm + nozicky a sme o dva dni starsi ako podla ms, takze to presne sadne do toho obdobia co som citila ovulaciu, takze aj vieme kedy sme otehotneli :slight_smile:

mne dnes tiez brala sestricka krv, ale ani neviem na co, ale doki spominal, ze podla krvi bude vidiet ci poslat na odber plodovej vody alebo nie. 1-krat mi teraz robil uzv cez brucho a nedal mi fotku :frowning2: ale aspon som drobca videla ako sa hmiri, minule sme ho museli zobudit, lebo sa nehybal a potrebovali sme odmerat zahlavie, tak sme donho stuchali aby sa otocil :grinning:

pytala som sa aj na pohyby, ze este necitim a niektore zeny uz od 15tt, tak on, ze to je velmi skoro, ze prvorodicky v 20tt a druho v 18tt, takze vraj najskor o mesiac... tak aspon mozem byt kludna.. ale potom nechapem co to baby prvorodicky potom v 15-16tt citia? hm?

lenand, tak v Snine prsi? tu v BA sa vyprsalo v noci, taka burka desna... dnes krasne slniecko a hic :slight_smile:

majte sa pekne
19. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar gratulujem k vysledkom :wink:
19. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blelka krv ti brali kvoli tým testom na downa, trizomiu 16 a 18, teda či bude bábo aj psychicky ok, a čo cítia baby v 15tt? tak zrejme pohyby čriev, aj ja mám pohyby až teraz, teda aj skor ale tak citelné pod rukou až teraz v 20tom
19. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink dakujem :slight_smile:
bleelka to su testy ktore indikuju moznost Dovnovho syndromu alebo razstepu chrbtice ... tebe to zjavne brali teraz lebo ak vyjdu zle hodnoty tak a spravia este doplnkove testy a pripadne sa posiela na amniocentezu alebo aj na specialne zamerane sono vysetrenie.
19. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby, mne brali krv aj v 13tt, vysledky mi nepovedali a aj teraz v 16tt, sestricka povedala, ze najblizsie by mi mala brat az v 28tt... tak myslim, ze aj v 13tt mi nieco zistovali z krvi, vtedy mi meral aj NT...

mirip, to sa da zistit z krvi ci bude babo psychicky ok? to som nevedela...
19. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nebola tu Elianka?
20. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Takyna, uz dlhsie sme tu Elianku nevideli :frowning2:
20. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem vás, dúfam , že je Eli v poriadku :frowning2: , držím palce
21. máj 2009 o 04:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
elli je urcit v poriadku :wink:
ja som zas chora :unamused: hruuuza uz mi to hrdlo a moj noštek lezú na nerv, na kašeľ už som si zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ked ma boli hrdlo tak aj ten kašel je horší..Ale mam vraj len "vydržať" :angry: :frowning2:
zajtra idem piť sajrajt... :grinning: a že už 24 tt :dizzy_face: a monika 30 - to už je iné čííslo :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tehulky tak vam to pekne ubieha super tešim sa s vami :slight_smile:
včera sme mali presne mesiac a boli sme na poradni tak už mame 4620g a 55cm rastieme ako z vody však aj každu hodinku sa kojime taky sme hladoši dnes ideme do školky lebo oliverko vystupuje na den matiek tak filipka bude kočikovat dedo a mamka pojde na vystupenie :slight_smile:
pink ono to neni až take hnusne len to vypi naraz a hotovo :wink:
a samozrejme zdravím aj ostatne tehulky :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada, ze Eli je v poriadku :slight_smile: pozdravujte ju odo mna, dakujem vam :dizzy_face:
21. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ja neviem ale mne ta sladka vodicka chutila :grinning: :sweat_smile: vazne :sweat_smile: a ani vydrzat nebolo az také strasne tie 2hodiny ...
čítala som si časopis Mama a ja a myslim ze tam mam uverejnený článok babulina - ak si na nu niektore "starsie" spominate...
inak som v strasnom strachu lebo uz druhy den necitim pohyby, vobec, obcas nieco jemnulinke ano ale neviem ci su to neni skor creva :confused: :cry: :cry: :cry: :cry: Snazim sa zatial upokojovat ze mozno len spinka alebo je nejak inak otoceny ce to tak necitit...ale fakt sa bojim :confused: :cry: :cry: :cry: čitala som aj ze v 24 týždni ustavaju pohyby lebo babatko uz ma malo miesta ale žeby až takto? :fearful:
22. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky, neboj, bude to v poriadku, babo sa tam uz nezmesti, ale ak nebudes vobec citit, tak zavolaj dokimu
23. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleelka uz sa ozval :sweat_smile: :grinning:
23. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeeeeeeeeeeeeer, parada, tesim sa s tebou :dizzy_face:
24. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pinky zato to naše dáva parádne už vyše týždna o sebe vedieť, kopcuje ako o dušu a najviac ked sme v kostole asi to bude hodobník ked sa mu páčia kostolné spevy :dizzy_face:
24. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok