• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

16. mája 2011 
moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do porodu panna :grinning: :grinning: ja umrem :grinning: :grinning:
toz moj muz je od pocatia panic :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw krásne tehu pásy, lenočka :wink:
kočky budem končiť, idem sa na chvíľu vystrieť :slight_smile:
paaaaaaaaaaaaaaa
26. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellli paaa
26. jan 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je super výrok
26. jan 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaa Elli :slight_smile: nech ti to rychlo ujde, aby si vecer rychlo zaspala a aby si uz bola rano na sone, a zajtra sa ozvi, ako sa ma tvoj dracik :wink:
26. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby aspon to tak vyzeara...pokial mam spinenie tak urcite nie :wink:

a ked som prisla do nemocky tak ze ci som mala pohlavny styk, asi si mysleli ci sme nevystrajali a ci z toho nekrvacam :grinning:

lenka pokial nekrvacas tak asi mozete...ale asi by som este niaku chvilku vyckala :slight_smile:
26. jan 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli tak sa vyspi dobre na zajtrajsok.... :slight_smile:
pa
26. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru - super vyrok - od zajtra sa tak zdravime :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning:moni no, lekari furt len na to jedno myslia :grinning:
a mate pravdu, ja radsej nejdem pokusat certa - este sa mi od radosti viac myomy prekrvia a narastu. Radsej budem drzat bobrika zdrzanlivosti :grinning:
26. jan 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak tak a najkrajsiu trofej dostaneme na koniec :sweat_smile:

baby aj ja vas opustam, pride mi za chvilu kamaratka ...tak paaaa
26. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pobavili sme sa trochu :grinning: je pondelok tak treba zacat veselo :grinning:

idem si dat asi niaku maskrtu, sladke som dnes este nemala :slight_smile:
26. jan 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa pinky,
moni - len si daaaaj :grinning: fuj, mne sa nezmenili chute, takze ja sladke nie, len slane a maso.
Vcera som sa smiala na navsteve - lebo mi kazdy nuka zeleninu a ovocie :grinning: sa divam, ze chcu na mne usetrit, ze kus masa mi neponuknu :grinning: tak mi urobili rezen z recesie a ja som neodolala :grinning:
a dnes kuraci reznik v cesticku a tolkotooooo salatiku kapustoveho s mrkvickou, mnam, mnam :dizzy_face:
este hodinu a pol v praci :sunglasses:
26. jan 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dala som si aj kolacik ale aj pomaranc :slight_smile:

a chute sa ani mne nezmenili
26. jan 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tak ja si idem dat jablcko :slight_smile:
26. jan 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pani jablckova este hodinku musis vydrzat v robotke :slight_smile:
26. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj - ma unatahovalo pri jablku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pritom som si kupila vcera take dobre velke, cervene, mnam :confused:
26. jan 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja ked zjem velke jabko tak mam tiez dost :grinning:
26. jan 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no veru - bolo riadne :slight_smile:
Pojdem si pomaly podorabat, lebo ja fakt na robotu nejako kaslem :sweat_smile: pst, neprezradit :grinning:
a pojdem domkov, dnes vyzdvihujem manzu, tak pojdeme spolu.
Prajem pekny zvysok dna a oddychovat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pa zajtra :slight_smile:
26. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach teta lekarnicka ma zachranila :sweat_smile:

som vybehla do lekarne lebo z tych parfumovanych mydiel a masticiek uz ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze chcem nejake neparfumovane mydlo a krem tak tete to hned doslo ze preco :grinning: hovori ze juuuj ja mam dve deti to som si uzila viete co je najlepsie? tak mi predala take mydlo, tekute, juj ale to je ina uuulava baby :sweat_smile: a taku mast uplne obycajnu, lacnu, jaaaj to je parada natret si ruky a aby ma pritom nenapinalo :grinning:

ale hovorila mi ze pri prvom dietati jej bolo zle prvych 5 mesiacov a potom sa to vratilo v 7 a 8...a pri druhej ze to bolo take ze najskor 3 mesiace a potom tiez ku koncu tehu sa jej to na 2 mesiace vratilo :confused: :fearful:
26. jan 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky ešte som k vám musela nakuknúť :slight_smile:
ste zlaté, určite zajtra poreferujem čo a ako...držte palce :dizzy_face:

mne sa chute zmenili teda poriadne, nikdy som maso moc nemusela a teraz mi až slinky tečú keď si len pomyslím na rezeň alebo klobásu :grinning: a sladké som teda nemala už od vianoc...len čo vidím čokoládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manžel sa smeje, že bábčo je určite po ňom :slight_smile: :dizzy_face:

príjemný zvyšok večera a potom sladké sny :slight_smile: pa
26. jan 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemné ránko tehuľky :slight_smile:
včera som to tu končila a dnes otváram :grinning: a hoci s úsmevom, tak naďalej v mierne nervóznom očakávaní.
môj doki tu dnes nie je, takže sono sa prekladá na zajtra :rolling_eyes: ale ako sa hovorí....trpezlivosť ruže prináša :wink: a to ranné nútené vstávanie ma celkom osviežilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee ahoj Elli :slight_smile:
No teda, doki chce byt ziadany sa mi zda :slight_smile:

dnes mi nie je zle a bolia ma menej prsia.. nevadi to? :frowning2: j fakt kym sa dockam aspon toho 13tt asi osediviem. Viem, ze sa moc sledujem, ale neviem, ako si pomoct :unamused:
27. jan 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenočka :wink:
myslím, že to sledovanie sa týka všetkých, hoci hovorím teraz za seba, preto som nechcela ostať doma na PNke už od začiatku tehu...príliš dobre sa poznám :grinning: ale dúfam, že to trochu so stúpajúcimi tt prejde :sweat_smile:
27. jan 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa prsia bolia na striedačku, niekedy viac a niekedy menej...určite to nevadí...tiež sa dnes cítim lepšie :slight_smile:
ale rýchlo si klopem na čelo aby som to neuriekla :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - tak to potom fajn :slight_smile:
idem si daj asi nejaky cajik alebo co... ozaj Elli - tebe bolo od kedy vidno srdiecko?
ja hladam na webe vsetky fotky z uzv v okoli 5tt+ :grinning: , ci nahodou nemame byt vacsi..
27. jan 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka, určite ste presne takí veľkí akí máte byť :dizzy_face: :slight_smile: o tom niet pochybností
akciu srdiečka sme mali v 7+3tt
škoda, že tu nemám ten kábel od foto, hneď by som ti hodila fotečku, pre upokojenie :wink:
27. jan 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jeee, kym ja bude 7+3.. to budem az 9-teho februara :frowning2:
ja mam poznaceny v "debilnicku" kazdy tyzden :sweat_smile: :sweat_smile: az do 40-teho :sweat_smile: :sweat_smile: no, uz to budem musiet nejako zvladnut :grinning:
27. jan 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zienky + ich Brmbolčeky :sweat_smile:
elli drzim na zajtra palce to ubehne ako voda, neboj sa, vsetko je v poriadku :dizzy_face:

leni...myslim ze sa vsetky sledujeme rovnako :grinning:; čo sa týka našich budúcich mliekarni :zipper_mouth: :grinning: mne niekedy nebolia vobec a niekedy -ujujuuuj :sunglasses:

inak rano ani mne nebolo nejak zle, dala som si tu mineralku s citronom :sweat_smile: az teraz sa to tak trosku rozbieha lebo som si dala aj caj pre tehotne a tam su sipky a ja sipky neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale týždne sa môžu zmeniť, neviem do akej miery ale všetko závisí od toho ako ti pomerajú dráčika na prvej poradni, zhruba v 10tt :slight_smile:
waw, ty si poriadna šikulka :wink:
27. jan 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pinky :wink:
dík, už od včasného rána si hovorím, všetko je ok a pekne hladkám bobáčika :dizzy_face:
ja som tiež ráno skúsila vodu s citrónom a veru nielenže mi to chutilo ale aj dobre zaúčinkovalo :wink: takže vrelá vďaka monička :dizzy_face:
27. jan 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok